Sunflowers EDT

Sunflowers EDT

Wylansowane w 1993 roku. 'Sunflowers' jest beztroskim zapachem dla kobiety kochającej naturę. Mocny i trwały, trudno przeoczyć kobietę, która go nosi. Jego intensywny aromat wzmacnia się jeszcze bardziej na rozgrzanym ciele, wtedy upojna woń polnych kwiatów wprowadza w prawdziwie euforyczny nastrój. Polecamy w słoneczne dni.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, melon, brzoskwinia, drzewo różane
nuta serca: cyklamen, osmatus, jaśmin, róża herbaciana
nuta bazy: drzewo sandałowe, mech piżmo.

Cena: ok. 60zł / 50ml

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Lecie witaj !

Plusy ( + )
- letni zapach
- zapach długo się utrzymuje
- wydajny produkt
- cena
- nie podrażnia

Minusy ( - )
- zapach szybko się nudzi ( dla mnie )

używam od lat

Super zapach. Kupuję je już od kilku lat i nie nudzi mi się na razie. Jest świeży, dla mnie soczysty, przyjemnie cytrusowy, bardzo długo utrzymuje się zwłaszcza na włosach oraz na szalach, ubraniach. polecam

Lubię

Dostałam go kiedyś w prezencie,
całkiem przyjemny zapach, mocny,
co prawda do lata mu daleko,
najlepszy jest wieczorową porą jak jest chłodniej,
długo się utrzymuje,
ciekawe opakowania,
pozostawiał mi na ubraniach żółte plamy.

TOP 10 damskich perfum

Okropne

Dla mnie zapach jest straszny. Okropnie duszący, podczas psikania od razu wyczuwam alkohol. Flakonik także niezbyt ładny, wygląda na strasznie tani i słaby produkt. Zapach ani trochę nie przypomina mi zapachu lata.

Zapach słonecznego lata

Tak właśnie zdefiniowałabym przez zapach lato słoneczne ,lekko słodkie owocowe -Sunflawers.Fajny zapach na lato i na chłodniejsze dni ,utrzymuje się naprawdę długo i nie drażni mnie ,choć jak go wąchałam w drogerii to mi się nie spodobał ,ale jak dostałam go w prezencie to trafił do mojego gustu.

Ach tak pachnie lato...

Ach tak pachnie lato! Jest to jeden z tych zapachów, który albo się kocha albo nienawidzi. Ja zdecydowanie kocham. Jest on już niby tak oczywisty i co dla niektórych "przeżarty i jest go wszędzie pełno". Niby tak, ale ma w sobie to coś. Pisząc tę recenzję zasięgnęłam po flakonik Sunflowers do szuflady, aby go powąchać. Nie wyobrażam sobie lata bez tego zapachu. Idealny na letnie ciepłe wieczory. Zawsze będę do niego wracała.

Piękne.

Używam ich od kilku lat, a kojarzą mi sie z porą, gdy lato przechodZi w jesień. Przyjemny, dość mocny, rozgrzewający zapach. Mimo, ze jest to edt, a nie edp, to zapach naprawdę długo sie trzyma.

Zostańmy przyjaciółmi.

Cyklamen w pełnym rozkwicie. Elegancki, ociekający miodem, zaprosił na randkę soczystą brzoskwinie. Brylowali wspólnie pomiędzy pniami drzew sandałowych. Brzoskwinia miała kwaśną minę i malkontencki charakterek, więc cyklamen zaproponował przyjaźń i odszedł sam w drogę zachodzącego słońca.
Zapach jest lekki, słoneczny, ale nie jest szczególnie trwały. Jest miły,soczyście kwiatowy z ciepłym podbiciem. Jest przyjemny, ale o namiętnych uczuciach tu nie mam mowy.
Flakon niezbyt atrakcyjny. Szklany z plastikowym korkiem jak w dezodorantach Adidasa
Szkoda, bo ten zapach zasługuje na ładniejsze okrycie.

ciepły radosny zapach

Przyjemny zapach miodu, różanego drewna i letnich słodkich kwiatów. Są to świetnie zrobione perfumy, nie należy się sugerować niewysoka ceną, pamiętam jak kosztowały o wiele więcej. Ich obecna cena jest dodatkową zaletą :). Ten zapach to słodkie lato w butelce. Ode mnie max ocena, na pewno będę kupować.

Nie zaczarowały mnie

W porównaniu do zielonej herbatki były takie sobie. Zapach mi jakoś nie przypadł do gustu. Nawet nie potrafię go opisać, niestety nie jestem zbyt dobra w opisywaniu zapachów. Trzeba powąchać w drogerii, gdyż każdy ma inny gust. Niestety na mnie nie były też zbyt trwałe.
Plus to zdecydowanie cena.

słońce zamknięte we flakonie

+ jeden z ulubionych zapachów EA
+ słodki i mocny zapach
+ długotrwały (nawet po basenie i w upały)
+ wygodny flakonik
+ idealny na wakacje i letnie wieczory

Przyjemny na lato

Ten zapach kojarzy mi się z letnią aurą :)
Lubię do niego wracać kiedy dni stają się coraz dłuższe, upały dają już o sobie znać, a za oknem zieleń. I kwiaty :) Bo Sunflowers to zapachowa wariacja na temat kwiatowej łąki.

Jest to przyjemny i intensywny, mocno kwiatowy, energetyczny zapach.
Uniwersalny - podoba się wielu nosom.
Słodki, ale nie w sposób tandetny czy nachalny ( na takie mam alergię ;)
To przyjemna, ciepła i dobrze wyważona kompozycja.
Na mnie działa pobudzająco, poprawia nastrój.

Ponadto produkt jest przystępny - to także na plus. Można go dostać w każdym rossmannie, w stosunkowo niskiej cenie, która jest adekwatna do jakości.

Podsumowujac, Sunflowers to zapach w sam raz na lato kiedy upojone słońcem, stąpamy po ziemi lekkim, radosnym krokiem. Kwiatowe akordy tej wody przyjemnie dopełniają takie chwile :)
Polecam wypróbować.