Sunflowers EDT

Sunflowers EDT

Wylansowane w 1993 roku. 'Sunflowers' jest beztroskim zapachem dla kobiety kochającej naturę. Mocny i trwały, trudno przeoczyć kobietę, która go nosi. Jego intensywny aromat wzmacnia się jeszcze bardziej na rozgrzanym ciele, wtedy upojna woń polnych kwiatów wprowadza w prawdziwie euforyczny nastrój. Polecamy w słoneczne dni.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, melon, brzoskwinia, drzewo różane
nuta serca: cyklamen, osmatus, jaśmin, róża herbaciana
nuta bazy: drzewo sandałowe, mech piżmo.

Cena: ok. 60zł / 50ml

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

Zapach stosowny do ceny

Kupiłam go w promocji w znanej drogerii. Potrzebowałam czegoś na wakacje. Zapach z początku mnie drażni jednak w upalne dni dawał mi odświeżenie. Zapach długo się utrzymuje na skórze i moim zdaniem nie jest przesłodzony. Doskonale spełnił swoje wakacyjne zadanie a nawet zostało mi jeszcze pół butelki, które na pewno wykorzystam. Nie wiem czy kupię go ponownie, to zależy od ceny. Uważam jednak, że zapach nie nadaje się do codziennego użytku. Nie pasuje do życia miejskiego.

Słoneczne :)

Zapach kojarzy mi się ze słońcem, idealny na lato czy wiosnę. Jest bardzo trwały, na mnie potrafi utrzymać się cały dzień, wydajny i można trafić go w dobrej cenie w drogerii np. w zestawie.

Mój Hicior

Zapach ponadczasowy. Wszędzie gdzie pójdę od razu go rozpoznam. Bardzo świeży, długo utrzymujący się perfum. Po popsikaniu włosów rano, wieczorem kładąc się spać nadal czuję na nich piękny świeży zapach. Uwielbiam

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Mieszane odczucia

Coś mnie w nim przyciąga, ale jednocześnie w niektóre dni mnie drażni. Jest mega słodki i bardzo długo utrzymuje się na ubraniach. Generalnie uważam go za trwały, może dlatego po pewnym czasie irytuje i być może baza jest za ciężka? Opisałabym go jako ciepły, trochę maminy (mamowy?). Taki otulający, momentami wręcz przyduszający. Nie wiem czy jestem w stanie go wykorzystać czy raczej oddam właśnie rodzicielce. To stara szkoła zapachów moim zdaniem. Nie mówię, że to źle, ale charakterystyczne i nie każdemu odpowiada. Wolę inne tej marki.

Lecie witaj !

Plusy ( + )
- letni zapach
- zapach długo się utrzymuje
- wydajny produkt
- cena
- nie podrażnia

Minusy ( - )
- zapach szybko się nudzi ( dla mnie )

używam od lat

Super zapach. Kupuję je już od kilku lat i nie nudzi mi się na razie. Jest świeży, dla mnie soczysty, przyjemnie cytrusowy, bardzo długo utrzymuje się zwłaszcza na włosach oraz na szalach, ubraniach. polecam

Lubię

Dostałam go kiedyś w prezencie,
całkiem przyjemny zapach, mocny,
co prawda do lata mu daleko,
najlepszy jest wieczorową porą jak jest chłodniej,
długo się utrzymuje,
ciekawe opakowania,
pozostawiał mi na ubraniach żółte plamy.

Okropne

Dla mnie zapach jest straszny. Okropnie duszący, podczas psikania od razu wyczuwam alkohol. Flakonik także niezbyt ładny, wygląda na strasznie tani i słaby produkt. Zapach ani trochę nie przypomina mi zapachu lata.

Zapach słonecznego lata

Tak właśnie zdefiniowałabym przez zapach lato słoneczne ,lekko słodkie owocowe -Sunflawers.Fajny zapach na lato i na chłodniejsze dni ,utrzymuje się naprawdę długo i nie drażni mnie ,choć jak go wąchałam w drogerii to mi się nie spodobał ,ale jak dostałam go w prezencie to trafił do mojego gustu.

Ach tak pachnie lato...

Ach tak pachnie lato! Jest to jeden z tych zapachów, który albo się kocha albo nienawidzi. Ja zdecydowanie kocham. Jest on już niby tak oczywisty i co dla niektórych "przeżarty i jest go wszędzie pełno". Niby tak, ale ma w sobie to coś. Pisząc tę recenzję zasięgnęłam po flakonik Sunflowers do szuflady, aby go powąchać. Nie wyobrażam sobie lata bez tego zapachu. Idealny na letnie ciepłe wieczory. Zawsze będę do niego wracała.

Piękne.

Używam ich od kilku lat, a kojarzą mi sie z porą, gdy lato przechodZi w jesień. Przyjemny, dość mocny, rozgrzewający zapach. Mimo, ze jest to edt, a nie edp, to zapach naprawdę długo sie trzyma.

Zostańmy przyjaciółmi.

Cyklamen w pełnym rozkwicie. Elegancki, ociekający miodem, zaprosił na randkę soczystą brzoskwinie. Brylowali wspólnie pomiędzy pniami drzew sandałowych. Brzoskwinia miała kwaśną minę i malkontencki charakterek, więc cyklamen zaproponował przyjaźń i odszedł sam w drogę zachodzącego słońca.
Zapach jest lekki, słoneczny, ale nie jest szczególnie trwały. Jest miły,soczyście kwiatowy z ciepłym podbiciem. Jest przyjemny, ale o namiętnych uczuciach tu nie mam mowy.
Flakon niezbyt atrakcyjny. Szklany z plastikowym korkiem jak w dezodorantach Adidasa
Szkoda, bo ten zapach zasługuje na ładniejsze okrycie.