Guerlain, Meteorites Perles Iluminating Powder (Puder w kulkach - druga wersja 2010)

Cena już od 156,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Latem 2010 Guerlain wprowadza nowe wcielenie kultowych Les Meteorites, zastępujące poprzednią wersję. Rozświetlają twarz delikatną poświatą, dodaja jcerze blasku. Dostępne w 3 harmonijnych zestawieniach kolorystycznych:
- 01 Teint Rose służy przede wszystkim do rozświetlania twarzy. Zawiera głównie kuleczki zielone i liliowe, które mają za zadanie redukcję niepożądanego zaczerwienienia twarzy. Kuleczki różowe i w kolorze szampana mają po prostu rozświetlać, a kuleczki białe rozjaśniać całą twarz.
- 02 Teint Beige - tu dominują kuleczki liliowe i różowe. Lilia i róż rozświetlają, beż i brzoskwinia służą nadaniu ciepłego odcienia cerze, a kuleczki białe i w odcieniu białego złota - rozświetlają twarz, nie załamując jednocześnie tonacji ciepłej.
- 03 Teint Dore - to najciemniejsza wersja kuleczek z dominacją koloru brązowego (jasna czekolada) i hiacyntowego. Kuleczki liliowe i hiacyntowe służą redukcji zażółcenia na twarzy, nadając jej zdrowszy wygląd. Beż i jasna czekolada nadają wyraźny ciepły odcień skórze. Białe złoto i brzoskwinia rozświetlają całość.

Skład: Talc, Nylon-12, Magnesium Myristate, Distarch Phosphate, Magnesium Carbonate, Hydrated Silica, Triticum Vulgare (Wheat) Starch, Silica, Parfum (fragrance), Meteorite Extract, Sodium Dehydroacetate, Aluminum Hydroxide, Glyceryl Stearate, Caprylyl Glycol, Pentylene Glycol, Cellulose Gum, Sorbic Acid, Aplha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene, Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Geranoil, Cinnamyl Alcohol, [+/- Mica, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides), CI 73360 (Red 30 Lake), CI 77007 (Ultramarines), CI 15850 (Red 6, Red 7 Lake), CI 42090 (Blue 1 Lake), CI 45410 (Red 28 Lake), CI 77000 (Aluminum Powder), CI 77163 (Bismuth Oxychloride), CI 77288 (Chromium Oxide Greens), CI 77289 (Chromium Hydroxide Green), CI 77510 (Ferric Ferrocyanide), CI 77742 (Magnesium Violet)] (28.06.2010.)

Cena: 208zł / 30g
/bw/

Co jakiś czas mi się nudzi ale i tak do niego wracam

Markę uwielbiam za dopracowanie wszystkiego w szczegółach. Zawartość jakościowo jest zawsze na poziomie i do tego opakowania są niezwykle dopracowane.

Posiadam dwa opakowania meteorów jedno dokładnie takie jak na zdjęciu a drugie z jakiejś wersji limitowanej. Perełki są niezwykłe i bardzo subtelne. Twarz uzyskuje rozświetlenie bardzo świeże i lekkie. Inne rozświetlacze często są zbyt nachalne natomiast ten kosmetyk jest bardzo delikatny i ciężko z nim przesadzić. Ma bardzo ładny zapach cukierkowy i miło się go nakłada. Jedyną wadą jest to, że ciężko się go nabiera na pędzel. Mam specjalny pędzelek do różu i tylko nim nakładam ten produkt i wtedy efekt jest świetny.

Opakowanie jest śliczne i bardzo je lubię, jest to chyba moje ulubione opakowanie jakie posiadam. Pudełko jest bardzo trwałe i ciężko się otwiera dzięki temu można kosmetyk nosić w torebce.

Produkt jest genialny i sprawdzi się na wiele okazji. Cena jest wysoka i to jest bardzo duży minus.

Plusy :
- piękne delikatne rozświetlenie
- twarz wygląda na wypoczętą
- nie sypie się podczas nakładania
- współgra z innymi kosmetykami
- ma piękny słodki zapach
- nie zapycha jest bardzo delikatny
- posiada śliczne opakowanie bardzo trwałe
- starcza na lata bo jest bardzo duża gramatura
- utrzymuje się długo i nie trzeba go poprawiać

Wady:
- zbyt wysoka cena

Polecam ten produkt jest świetny.

Używam tego produktu od: 3 lat 1
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1072091].usefull || 0 }}% pomocna.

Warto mieć na stanie ;)

Kupiłam przede wszystkim dlatego, że byłam zauroczona opakowaniem i zapachem meteorytów. Konsultantka w Douglasie starała się mnie przekonać, że to strata kasy w przypadku mojej tłustej skóry, ale jej nie posłuchałam ;)
I moim zdaniem dobrze zrobiłam. Na mojej buzi utrzymuje się spokojnie cały dzień bez poprawek - twarz wygląda świeżo i promiennie.
Nigdy nie zrobił mi krzywdy. Nie wyglądam po nim tanio, jak lala z dyskoteki, a tego ciut się obawiałam jak już ochłonęłam po jego zakupie. Wybrałam odcień z największą ilością brązowych kulek, co jest szaleństwem przy mojej trupiej buzi, ale okazuje się, że jest super. Jestem zwolenniczką matu, boję się rozświetlania, ale efekt glow po Meteorytach jest naprawdę WOW - szczególnie zauważyłam to na zdjęciach.
Z perspektywy prawie dwóch lat od zakupu - kończę dopiero pierwsze opakowanie (przy codziennym użytkowaniu rano) - uważam, że to bardzo trafiony produkt. Jeden z moich lepszych zakupów.
Ja w ogóle nie używam żadnych bronzerów, rozświetlaczy ani innych tego typu produktów - więc nie mam jakiegoś wielkiego doświadczenia z tego typu kosmetykami. Więc skoro taki laik jak ja poradził sobie z tym kosmetykiem, to zrobią to wszyscy :D
Nie wiem czy kupię ponownie, dlatego, że po tylu miesiącach mam po prostu ochotę na coś nowego. Chociaż widziałam, że jest odświeżona wersja perełek - więc może jednak kupię! :)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[984897].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepszy ever

posiadam odcień dore 03. najlepszy puder wykończeniowy, jaki miałam w życiu. matuje, delikatnie rozświetla, zmiękcza rysy, nadaje aksamitne wykończenie i szlachetny odcień beżu. jest niesamowicie wydajny, nie podkreśla skórek, nie wysusza, nie robi plam, nie wchodzi w pory, nie podkreśla zmarszczek, nie daje efektu maski ani glow. dzięki niemu twarz wygląda na zdrowszą, wypoczętą. on nie ma za zadanie kryć, czy korygować cerę, lecz jedynie odbijać światło i dawać elekt świeżości - co robi idealnie. mój KWC. kocham.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[963873].usefull || 0 }}% pomocna.

Peeling do ciała

Fantastyczny

To moje pierwsze opakowanie meteorytków. Poszłam do Sephory po Chanel Les Beige , a wyszłam z Guerlain kolor "Dore". Jak dla mnie fantastyczny, wygładza cerę, delikatnie rozświetla, a zarazem matuje tak że pomimo cery mieszanej nie muszę robić poprawek w ciągu dnia.
Kolor zdecydowanie dla kobiet opalonych, jak zeszła mi opalenizna wydawał się troszkę za ciemny.
Na jesień kupię sobie kolor medium, teraz używam samoopalacza na twarz.

Używam tego produktu od: 1 m-c

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[935743].usefull || 0 }}% pomocna.

Niechaj stanie się jasność!

Skusiłam się, po wielu dobrych recenzjach i kiedy zobaczyłam to urocze opakowanie. I chyba się rozczarowałam, a jednocześnie byłam zadowolona. Wszystko ok, bardzo ładnie rozświetla kości policzkowe, cera wygląda świeżo i atrakcyjnie, jest aksamitna tylko... na tym koniec. Może jestem skąpa, może oszczędna, ale jeśli wydaję te dwieście złotych to oczekuję czegoś co daje więcej efektów, czegoś bardziej wielofunkcyjnego. A cena perełek obejmuje tylko firmę i połysk na policzkach. Są dobre, ale taki efekt można spokojnie uzyskać czymś tańszym. Ale Guerlain to Guerlain, a ja ani nie chwalę, ani nie krytykuję.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[931065].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsze rozświetlenie

Lepszego produktu rozświetlającego nie miałam nigdy.Rozświetla delikatnie i naturalnie , nie obsypuje sie , łatwo go nałożyć i ciężko z nim przesadzić.Dość długo do niego podchodziłam ze względu na cenę ale meteoryty są bardzo wydaje i pięknie wyglądają :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[927170].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój przyjaciel

A ja widzę różnicę!
Na -20% w S kupiłam meteoryty, na które czaiłam się od dawna. Moja mama kiedyś miała starą wersję, jeszcze w papierowym, złotawym kolorze, ale nie przywiązywała do tego produkty uwagi.

Aż w końcu ja dorosłam. Wybrałam sobie kolor 02, bo miał- według zapewnień ekspedientki- zdejmować zmęczenie. No i robi to doskonale! To nie jest tandetne rozświetlenie, nie jest płaski mat. Nie daje koloru. Nie wiem, co to jest, gdzie tkwi na magia, ale wyglądam na wypoczętą, wyspaną, taką radosną. Twarz jak z photo shopa. Efekt jest bardzo subtelny, prawie niewidoczny, a jednak wiadomo, że coś tę twarz "zrobiło". Nie mogę się rozstać z nimi od stycznia, to jest mój codzienny rytułał. Produkt jest szalenie wydajny, właściwie widzę zużycie tylko na niektórych kuleczkach.

Trzeba go umieć nakładać. Ja najpierw potrząsam zamkniętym pudełeczkiem, później pędzelkiem zbieram z gąbeczki pyłek i dopiero rozprowadzam na twarzy, stemplując ją. Gąbeczka dołączona do opakowania ma za zadanie chronić kulki, nie jest przeznaczona do nakładania produktu.

Cena może wydawać się zaporowa, ale na -20% zapłaciłam niecałę 170 zł. Po zużyciu widzę, że wystarczy spokojnie na 2 lata, może troszkę dłużej, czyli wychodzi jakieś 23 grosze dziennie za super efekt.

Jak wykończę, umyję opakowanie i będę w nim trzymała jakieś drobiazgi.

Wrócę do niego z pewnością, poluję jeszcze na kolor 03.

Używam tego produktu od: styczeń 2014

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[906212].usefull || 0 }}% pomocna.

Podoba mi się :)

Coś w nim jest :) jest bardzo subtelny, daje delikatny efekt po prostu ładnej cery :) mimo iż mam ciemną karnację wzięłam odcień nr 2 Clair. Pani w sklepie pomaziała mi dłoń tym odcieniem i tym ciemniejszym i w sumie nie widziałam różnicy, a zależało mi na efekcie redukcji zaczerwienień itd. Nie wybiela mnie ten odcień w każdym razie :D najlepsze jest to, że zawsze jak szłam na masaż to mój makijaż z czoła zawsze zostawał na ręczniku ;) gdy używam meteorytów po wstaniu ręcznik jest czysty :) chodzę na masaż w makijażu ponieważ masaże mamy w zakładzie pracy ;)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[905510].usefull || 0 }}% pomocna.

to jest efekt za ktory placimy ponad 2 stowy?

blagam...
zacznijmy od tego, ze stalam sie posiadaczka tych kulek wlasciwie przez pewien mily zbieg okolicznosci. nie wyobrazam sobie zebym miala wydac az tyle na kosmetyk, zwlaszcza taki, ktory z samego zalozenia jest tylko gadzetem. ale jak juz go mialam, to naprawde sie cieszylam. slyszalam juz kiedys o tych kulkach, ale przelotnie, ze tak powiem. nie bylam nimi jakos bardzo zainteresowana. mimo to, oczekiwania co do efektu mialam dosc spore. oczywiscie, nie uwazalam ze ten kosmetyk mi uczyni cuda na twarzy, albo cos, ale podchodzilam do tego realnie. jednak myslalam ze bedzie na czym zawisic oko...
mowcie co chcecie, ale ja NAPRAWDE nie widze roznicy miedzy twarza maznieta tym pudrem, a nie maznieta. nakladalam go juz chyba na wszystkie sposoby - mniej, wiecej... I za kazdym razem to samo - tylko jakies lekko polyskujace pod swiatlo brokatowe drobinki. dla mnie to nie jest rozswietlenie. nie wiem tez, gdzie wy widzicie jakies \\\'wygladzenie rysow\\\'.
mozecie mi wierzyc, albo nie, ale bardziej bylam zadowolona z kuleczek sensique za niecale 10zl niz z tych. one nie robia niemal nic, poza obsypaniem twarzy lekkim brokatem. na pewno nie jest to efekt wart takich pieniedzy. zreszta, zaden tak naprawde by nie byl - nie oszukujmy sie, placimy tylko za marke. tego typu firmy zarabiaja na kobitach, ktore chca sie poczuc wyjatkowo I \\\'luksusowo\\\', dlatego w sumie moje oczekiwania byly lekko wygorowane bardziej ze wzgledu na \\\'legendarnosc\\\' tego kosmetyku, cena to druga strona medalu, choc tez jednak grala role. moim zdaniem wydawanie tyle kasy na mazidla to jakis obled, ale to tylko moja opinia. I nie zmienia to faktu, ze wedlug mnie to nie jest dobry produkt. naprawde, nawet gdyby kosztowaly mniej niz 50 zlotych, to I tak bym ich nie kupila bo moim zdaniem nie sa tego warte. daje jedna gwiazdke ze wzgledu na fajny wyglad tych kuleczek I to, ze skoro wiele dziewczyn tak nad nimi wzdycha I tak je wychwala, to znaczy ze u kogos sie sprawdzaja. choc trudno mi uwierzyc, zeby ten puder dzialal na zasadzie innej niz placebo... nawet a zdjeciach pan usmarowanych nim nie widzialam zadnego niezwyklego efektu na twarzy. I nie przekonuje mnie argument ze \'zdjecie nie oddaje rzeczywistosci\'.

Używam tego produktu od: koniec stycznia chyba
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczete.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[904445].usefull || 0 }}% pomocna.

Lśnij.

Uwielbiam ten puder.

Najlepszym dowodem tego niech będzie, że mój narzeczony, który lekko niedowidzi,z właszcza w kwestiach barw i odcieni ;) widzi różnicę, gdy pomaluję nim twarz.

Cera jest wygładzona i pięknie opalizuje.
Jak juz wielokrotnie podkreślano, nie jest to błysk festyniary z bazaru, ale piękny opal jak u porcelanowej lalki.

Nie umiem określić, czy jest trwały. Nie wiem nawet, czy dobrze go nakładam.
Wiem, ze wyglądam w nim dobrze, a jeśli czuję się inaczej, to po prostu poprawiam makijaż.

Używam go codziennie od pół roku i nie widzę aby cokolwiek ubyło, ze skądinad jakże czarownego, pudełeczka.

Polecam, czaruje :)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[902101].usefull || 0 }}% pomocna.