Farba do włosów

Farba do włosów

Farba do włosów WWW.delia.pl jest nowoczesnym kosmetykiem, którego użycie gwarantuje uzyskanie wymarzonego koloru w niezwykle prosty i szybki sposób.
Dzięki kompleksowej formule wzmacnia strukturę włosów, jednocześnie chroniąc kolor przed wymywaniem i blaknięciem.
Dołączona odżywka zawierająca aktywny składnik KREATYNĘ ma dodatkowo działanie kondycjonujące, wygładzające i zmniejszające łamliwość włosów.
Dzięki starannie dobranym składnikom Twoje włosy staną się idealnie lśniące, miękkie i pełne blasku.
Opakowanie zawiera: 1 tubkę z kremem koloryzującym 40 ml, 2 saszetki aktywatora 2x25 ml, 2 saszetki balsamu utrwalającego kolor 2x15 ml, instrukcję użycia, 1 parę rękawic.
Farba występuje w 10 inspirujących kolorach:

Cena: 6,99zł / 40ml + 2x25ml
/s/

Napisanych recenzji: 1

THE BEST

Najlepsza farba jaką miałam.
Kolor ciemny blond.

Kolorek wychodzi jaśniejszy(!) niż na opakowaniu tak na poziomie - ciemny blond a karmel. PIĘKNY.
Idealnie pokrywa siwe włosy.
Nakładanie proste, aczkolwiek farba nie jest zbyt wydajna, konieczne 2 opak. na włosach do ramion.

Ta opinia powinna być w czasie przeszłym ponieważ tę farbę wycofano i zastąpiono czymś nowym. A gdy była na rynku bardzo ciężko było ją dostać.

W każdym razie do dziś żałuje, że już jej nie ma i do tej pory nie trafiłam na równie dobrą jak DELIA (a używałam sporo).

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 8 standard

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042978].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

najlepsza

Odkąd zaczęłam farbować moje włosy na rudo upodobałam sobie najbardziej l\'oreal intensywna miedź- mango. Farba co prawda dobra, ale droga.
O delii powiedziała mi koleżanka. Miałam problem ze znalezieniem jej w drogerii więc zamówiłam przez internet. Nie wierzyłam, że farba za mniej niż 10 zł sprosta moim wymaganiom. A jednak ! :)
Bardzo spodobało mi się, że ni muszę się bawić z miseczką, tylko mam możliwość wygodnego nałożenia farby z tubki. Kolor jest świetny, intensywny, długo się trzyma.
Minusem w porównaniu z l\'oreal jest brak dużej odzywki, Natomiast ta dołączona do opakowania potwornie przetłuszcza włosy w taki stopniu, że głowę trzeba umyć minimum 2 razy, żeby zeszła.
Ogromny minus za to, że nie ma jej w żadnej popularnej drogerii.
Mimo wszystko 7.44 rudy to najlepsza farba z jaką się spotkałam :)

Używam tego produktu od: sierpień 2014
Ilość zużytych opakowań: 1, bo próbowałam jeszcze innych farb

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[948273].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Super

Farba jest świetna :) Kupiłam ją jako małolata, żeby zrobić na złość mamie i "udowodnić" jej, że nawet w czarnym kolorze będzie mi ładnie.
Tak też zrobiłam. Koleżanka nałożyła mi szybko farbę, a kolor przyjął się od razu. Był błyszczący, świeży, włosy były przyjemne w dotyku mimo tego że to farba i to tak tania! Zmywał się po takim samym czasie jak każda inna, więc właściwie w żaden sposób nie odstaje od innych :)

Używam tego produktu od: parę lat temu
Ilość zużytych opakowań: min. 12 całych opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[943379].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż MaxFactor

Napisanych recenzji: 8

Rewelacyjna taniocha

Od czterech lat farbuję się na rudo, próbowałam różnych odcieni i firm, aż któregoś razu w rossman\'ie była promocja właśnie Delii, Color Natural. Cena wynosiła ok. 6-7 złotych, więc się skusiłam na zakup. Farba okazała się strzałem w dziesiątkę! Idealnie pokrywa odrosty, a co ważniejsze - farba nie spływa z włosów, mniej więcej przez 4 tygodnie jestem spokojna o dobry kolor. Zapach jest prawie że przyjemny, a na pewno nie jest drażniący jak w przypadku innych produktów. Włosy są lekkie, lśniące, aksamitne w dotyku, a skóra głowy nie zostaje uszkodzona. Odżywka dołączona do opakowania idealnie współgra z farbą i jeśli chodzi o moją opinię - powinna zostać wprowadzona na rynek jako osobny produkt! Gorąco polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[830028].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

ŚWIETNA FARBA ZA SUPER CENĘ !!!

farbuję na kolor 4.4 miedziany brąz natomiast moja mama na czarny i obie jesteśmy ZACHWYCONE :-)

+ efekt po farbowaniu jest wspaniały , kolor nasycony , błyszczący,bardzo długo utrzymuje się na włosach

+ dołączone 2 balsamy odżywcze do użycia po farbowaniu

+ cena , koło 7 zł za opakowanie

- dostępność , widziałam tylko w rossmannie i to nie we wszystkich oraz w internecie

bardzo polecam ten produkt bo na prawdę warto , sama farbuję tylko tą farbą od 2 lat i jestem mega zadowolona, a na kieszeń studentki jest ona ideałem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[814277].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 36

Boska Ruda

Przygotę z tą farbą zaczełam jakiś tyzień temu i nadziwić się nie mogę efektem tak dobrej i taniej farby do włosów.
Zawsze byłam bardzo jasną blądynką , i chciałam zmienić kolor moich włosów i takim sposobem trafiłam na tą firmę Delia 7.44 Ruda
i jak dla mnie jest rewelacyjna a kolor poprostu szok taki piękny i lśniący :)

Pulsy
+ oszałamiający szybki efekt
+ tania jak na swoją jakość
+ śliczny kolor

Jedynym minusem jakim mogę sie podzielić to jest to że trudno ją dostać w drogeriach i rossmanie.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[796896].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

boska

odkryłam ją jakiś rok temu i od tej pory nie używam żadnej innej farby. maluję włoski odcieniem nr 1 i za kazdym razem uzyskuję przepiękny, mega lśniący głęboki czarny kolorek. największy plus to super połysk, wszyscy podziwiaja moje włosy bo wyglądają super zdrowo. zapach niedrażniący a dołączona odżywka pozostawia włosy miękkie i gładkie. łatwo się rozczesują. mega plus to cena. kolor nie wypłukuje się szybko. jestem z niej bardzo zadowolona i na pewno się z nią nie rozstanę, nawet po zmianie koloru na inny

Ilość zużytych opakowań: 4-5, nie pamiętam dokładnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[796894].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 125

Czarny-Nierzniszczalny

Mam włosy platynowo-czarne i efektywną,połyskującą czerń zyskuje dzięki tej farbie.Zapach nie jest jakiś mocno drażniący,raczej jak przy normalnej farbie,aplikacja na plus,trzymam 40 minut i otrzymuje przepiękny czarny kolorek.Taki odcień na moich włosów utrzymuje się bardzo długo,coś tam się wypłukuje ale mimo to kolor jest nadal,żywy,intensywny.Jeżeli nie używamy szamponów które wypłukują farbe to efekt urzyma się nam na bardzo długo.Dla porównania w Palette color po niedługim czasie kolor mi się tak wypłukał ,że masakra-został jasny brąz.Cenowo też super,ok.7 zł za opakowanie,plusik też za odżywkę utrwalającą kolor,zwykle saszetka starcza mi na dłużej niż jedno farbowanie i używam dalej później

Używam tego produktu od: długoo
Ilość zużytych opakowań: z dziesięć spokojnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[778349].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Najlepsza rudość!

Używam odcienia 7.44 rudy i już na wstępie ogromnym plusem jest to, że ta farba to JEDYNA obecnie naprawdę RUDA i TRWAŁA farba na rynku. Cała reszta, z jaką się spotkałam, albo nie jest ruda (bo czerwona), albo jest tak nietrwała, że żal wydawać na nią pieniądze. A więc:
- prawdziwie rudy odcień,
- niezła trwałość,
- niska cena.

Minusem jest według mnie paleta odcieni, która mogłaby być znacznie bogatsza. Dzięki temu więcej osób mogłoby docenić tę markę. Osobiście nie podoba mi się też nazwa - kto nazywa farbę "WWW.delia.pl", no kto? ;) Adres internetowy pisze się gdzieś z tyłu opakowania, nie z przodu na samym środku... Ale to wszystkie moje zarzuty.

Podsumowując: polecam!

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka(naście)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[747987].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 42

Napisanych recenzji: 376

lubię

Kupiłam przypadkowo,chciałam rok temu jasny złoty brąz właśnie ale tylko z delii był taki kolor obecnie w rossmannie był do tego tani więc go wzięłam bez wahań.
Plusy:
-cena 9zł a widziałam na promocji w cene 5-6zł
-ładny nasycony kolor
-włosy sie po nim nie kruszyły
-nie piekło nic przy nakładaniu
-dosyć trwały trzymał mi sie 4tyg a pewnie byłoby dłużej gdybym potem nie nałożyła innego koloru
-jedno opakowanie starczyło na moje włosy które sięgają do ramion
Minusy:
-pisze "jasny" a wyszedł mi średni brąz,może dlatego że za długo trzymałam,moje włosy są toporne i nie chcą zbytnio "łapać" kolor wiec trzymam zawsze ciut dłużej.ale to zależy też od jakiej farby i od firmy.

Używam tego produktu od: rok temu w maju

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[743537].usefull || 0 }}% pomocna.