Global Cosmed, Bobini, Mała Księżniczka, Płyn ułatwiający rozczesywanie włosów

Global Cosmed, Bobini, Mała Księżniczka, Płyn ułatwiający rozczesywanie włosów

Płyn Bobini Mała Księżniczka ułatwia rozczesywanie zarówno mokrych, jak i suchych włosów.
- zawarte w płynie składniki ułatwiają rozczesywanie i modelowanie włosów
- środki kondycjonujące wzmacniają włosy
- dzięki zawartości keratyny płyn odżywia włosy
- zapobiega puszeniu włosów, wygładza ich strukturę
- specjalna receptura sprawia, że płyn może być stosowany zarówno na mokre, jak i suche włosy.
Produkt przebadany dermatologicznie.

100 – 250ml
pielęgnujące
w butelce
spray

Super

Cena jest zaskakująca a płyn ma bardzo fajny zapach. Po umyciu włoski mojej malutkiej księżniczki są błyszczące, pachnące i przede wszystkim da się je szybciutko rozczesać. W moim domu czesanie włosów dla córci było koszmarem. Teraz gdy mamy Małą Księżniczkę jest znacznie lepiej :)

Ilość zużytych opakowań: ok. 7 małych

Super za nie wielką cenę

Kupiłam dla mojej córci i jest super.
Miałam wceśniej z Rossmana, ale tamten dawał wrażenie, że wysusza włosy, a ten nic takiego nie robi. Nie trzeba go dużo by włoski mojej księżniczki łatwo się rozczesały bez szarpania i zbędnych krzyków, zwłaszcza, że czesanie 3 latki - to nie najbardziej pożądane zajęcie(prynajmniej u mojej). Włosy stają się proste i błyszczące, a dodam tylko, że po umyciu mojej córci włoski są jak po wieokrotnym farbowaniu na blond( takie cieniutkie, siankowate) bez tego płynu nie wyobrażam sobie czesania.

Używam tego produktu od: 6m-cy
Ilość zużytych opakowań: cały czas w trakcie pierwszego

Bajeczny

PIERWSZE WRAŻENIE

Kupiłam ,bo od zawsze plączą mi się włosy i żaden specyfik jeszcze nie był w stanie ujarzmić tego problemu, dlatego gdy zobaczyłam specyfik skierowany docelowo w kierunku dzieci, a w dodatku niską cenę (ok. 6 zł?) stwierdziłam, że trzeba wypróbować. I tak w watasze moich kosmetyków znalazła się różowa, księżniczkowa buteleczka.

UŻYTKOWANIE

Opakowanie jest plastikowe, bardzo poręczne. Spray nie zacina się. Preparat ma ładny, dziewczęco-bajkowy, słodki zapach. Już w pierwszym kontakcie wyraźnie zmiękcza włosy. Stosowałam na mokro i na sucho (szczególnie), faktycznie ułatwia rozczesywanie włosów – nie łamią się na szczotce. Nadaje typową dla dzieci miękkość włoskom. Nie przyspiesza przetłuszczania się włosów. Starcza na długo. Nadaje lekko objętości, co akurat nie jest specjalnie dla mnie pożądane na końcach włosów.

OPINIA KOŃCOWA

Bardzo fajny kosmetyk – tani , skuteczny, delikatny i pachnący motylkami. Polecam małym i dużym!

Ilość zużytych opakowań: 80%

Plac zabaw - najlepsza szkoła pod Słońcem

Nie tylko dla dzieci !

+idealnie rozczesuje
+pozostawia miły zapach na włosach przed dobre kilka dni
+włosy się nie przetłuszczają , są miękkie i łatwo się rozczesują
+ładne opakowanie
+przystępna cena