AA Face Oligovital, Żel do mycia twarzy

AA Face Oligovital, Żel do mycia twarzy

Zel z oligoelementami i ekstraktem z białej herbaty do cery normalnej, tłustej i mieszanej do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii żel usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia. Zawiera delikatne substancje myjące, zapobiegające nadmiernemu wysuszeniu skóry. Żel łatwo spłukuje się z powierzchni skóry, pozostawiając ją idealnie czystą, wygładzoną i matową. Dzięki właściwościom rewitalizującym, regenerującym i energizującym ekstraktu z białej herbaty, skóra odzyskuje zdrowy, promienny koloryt. Zawarte w żelu oligoelementy bardzo skutecznie chronią skórę przed działaniem agresywnych czynników zewnętrznych.

Cena: 15 zł / 125 ml

delikatnie ale zdecydowanie:)

Jak w tytule - łaczy niemożliwe - delikatne działanie i zdecydowany efekt;)
Zalety: smakowity zapach, miła konsystencja, poręczne opakowanie, bardzo dobry efekt oczyszczenia skóry bez podraznień, nie wysusza skóry, niezwykle wydajny.
Wady: hmm... nie ma:)

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:duuużo

bardzo dobry

Uzywam ponad miesiąc ten zel. Kupilam, bo rekomendowala przyjaciolka. Dobrze zmywa makijaz, w tym puder i tusz. To jest pierwszy zel, ktory zmywa tusz i nie trzeba dodatkowych srodkow. Nie wysusza cery (mam mieszaną trądzikową), wygląda gladka ir zdrowa.

dostateczny

Zbyt mocno się pieni. Bardzo wysusza i spina skóre. Powoduje powstawanie suchych skórek. Do cery mieszanej w ogóle sie nie nadaje. Zapach miły.
Sprawdzi się bardziej przy cerze skłonnej do dużego przetłuszczania.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Wysuszający..

Jak zwykle skusiło mnie opakowanie :/ (taaakie słodkie... ;) ) a tu prosze- Kolejny "po prostu żel do twarzy", nic nadzwyczajnego. Dosyć dobrze oczyszcza, nawet fajnie pachnie, pieni się co mnie akurat nie przeszkadzało. Typowa żelowa- lejąca się, konsystencja. Jednak dla mnie najgorsze było wysuszenie i ściągnięcie skóry po jego zastosowaniu. Jeżeli szybko nie użyłam po nim kremu, miałam wrażenie że zaraz odpadnie mi twarz :/ dlatego preferuje kremy do mycia twarzy, one tak nie wysuszają. Generalnie- żel- nic nadzwyczajnego. Jeżeli ktoś nie lubi ( a ciekawe kto lubi... :] ) tego okropnego ściągającego uczucia po myciu twarzy- to nie polecam.

Używam tego produktu od:ok 2 miesiące

zbyt mocno się pieni

W ostatnim czasie używałam dwóch żelów do mycia twarzy : Żelu Oligovital Oceanica i żelu nawilżająco-kojącego Lirene. Oba żele są porównywalne jednak ja wybrałam żel Lirene ponieważ Oligovital:

- zbyt mocno się pieni, mam trudności ze zmyciem go z twarzy,
- szczypie mnie w oczy,
- przez duży otwór tubki wydostaje się zbyt wiele kosmetyku,
- ma zbyt rzadką konsystencję,
- niestety ma SLS w składzie,
- opakowanie jest nieporęczne ale
+ łatwo je otworzyć

pozostałe zalety:
+ jest bardzo wydajny, dużo bardziej niż Lirene,
+ równie delikatnie i skutecznie usuwa makijaż,
+ przyjemnie, delikatnie pachnie.

Używam tego produktu od:używałam przez ok 5 miesięcy

*** / ****

Jakos do produktów tej firmy nie moge sie przekonać, ale ten zel pozytywnie mnie zaskoczyl.

Po pierwsze jest bardzo wydajny i przyjemny w stosowaniu.
Konsystencja odpowiednia, nie pieni sie za bardzo, ale dobrze oczyszcza skore. Radzi sobie nawet z wieksza warstwa podkladu i pudru.

Skora jest gladka w dotyku, nie spina sie, nie powoduje podraznien.
Ja jednak potrzebuje zelu, ktory bedzie bardziej antybakteryjny i podziala na rozne przykre niespodzianki na twarzy. Dlatego tez nie wiem czy kupie go ponownie.

Używam tego produktu od:przez miesiac
Ilość zużytych opakowań:jedno

Ulubiony

Akurat skończyłam pierwsze opakowanie, najwyższy czas pochwalić go w recenzji. Bo jest za co.

Żel oskonale oczyszcza skórę, po użyciu jest ona gładka, delikatna i aż "czuje się" świeżość cery. Dobrze usuwa także pozostałości makijażu. Nie podrażnia oczu ani nie powoduje alergii, a o to u mnie naprawdę łatwo. Nie wysusza. Ma piękny, subtelny zapach. Pieni się ani za mało, ani za dużo - tak w sam raz.
Niesamowicie wydajny - wystarcza duża kropla wielkości ziarnka grochu, by dokładnie umyć całą twarz.
Opakowanie estetyczne i wygodne, stabilne.

Używam tego produktu od: parę miesięcy

Świetny!!!

Zawsze byłam przekonana, że kosmetyki AA są na poziomie tych z wyższej półki ... i kolejny raz się nie zawiodłam. Świetny żel. Cudowny zapach. Dokładnie zmywa makijaż i buzia jest po nim naprawdę bardziej promienista, cera nabiera blasku. Jest delikatny, nie podrażnia oczu, dla mnie po prostu idealny!!! POLECAM!!!

Ilość zużytych opakowań: kilka

najlepszy żel jaki miałam

Przez długi czas szukałam odpowiedniego kosmetyku do mojej cery. Przypadkiem w Rossmanie znalazłam tą serie wszystkie produkty były w promocji wiec nie ryzykowałam zbyt dużej straty pieniędzy i kupiłam wszystkie. Mam strasznie wrażliwą skórę, zawsze po myciu twarzy mydłem lub innymi żelami miałam podrażnienia. Ten żel jest idealny, nie powoduje podrażnień, idealnie zmywa makijaż nie wysusza skóry. Jedyną jego wada jest to że trochę ściągą skórę ale wystarczy po umyciu posmarować sie kremem z tej serii i uczucie ściągania znika :)Używam tego produktu od: 5 miesięcy

Bombowy

Dla mnie ekstra,ale wiadomo takie produkty zależą od typu cery. Moja jest wrażliwa i skłonna do przesuszania i alergii. Używałam wielu żeli do mycia twarzy, ten to mój faworyt. Zmywa i pielęgnuję bez szczypania, ściągania czy tego typu rewelacji. Trochę ciężko nabrać niewielką ilość na dłoń, bo jest dosyć leisty, ale jego plusy przewyższają ten jedyny mankament. Dobrze się pieni, świeżo pachnie i spełnia swoje zadanie w 100%.Używam tego produktu od:2 m-cy

KWC jak nic ;)

Najlepszy żel do twarzy jaki miałam (a przeszło przez moje ręce już jakieś 5 różnych firm).

-miły, nie narzucający się zapach,
-dokładnie zmywa makijaż (nawet taki mocny jak mój;),
- bardzo wydajny,
-świetnie sie pieni,
-nie szczypie w oczka.

Mały minusik za to że lekko ściąga twarz, ale i tak zawsze po umyciu twarzy stosuję tonik a później krem.

Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: 1roku

niezły

Bardzo delikatny i kojący, ma nienarzucający się zapach.
Nie podrażnia ,nie wysusza.Zmywa bardzo delikatnie,do tego stopnia że nawet odrobinę nie dokładnie;)mam takie wrażenie.Niezbyt dobre opakowanie bo żel jest raczej rzadki a dziurka dozownika całkiem spora.Jakkolwiek skóra jeat po nim odświeżona i promienna więc raczej warto.

Używam tego produktu od: