BingoSpa, Collagen Pure, Kolagenowy żel do higieny intymnej

BingoSpa, Collagen Pure, Kolagenowy żel do higieny intymnej

Zawiera czysty kolagen i kilkanaście ekstraktów z wyjątkowych roślin: rumianku, arniki, rozmarynu, szałwii, sosny, rukwi wodnej, łopianu, cytryny, nagietka, nasturcji, jasnoty białej oraz kwas mlekowy.
Kolagen stanowi 1/3 całkowitej masy białek tworzących tkankę skórną i jest jej najważniejszym składnikiem.
Dzięki regenerującym właściwościom kolagen w szczególnie efektywnie pielęgnuje miejsca intymne kobiet. Zestaw znanych ze skuteczności ziół skutecznie łagodzi dolegliwości okolic intymnych w okresie zmian fizjologicznych organizmu: likwiduje nadmierną suchość, łagodzi podrażnienia i uczucie pieczenia. Wyraźnie i trwale zwiększa poziom wilgotności skóry i śluzówki. Kwas mlekowy utrzymuje fizjologiczne pH naskórka.
Do codziennej pielęgnacji.

Podrażniająca beznadzieja

Dużo dobrego słyszę o kosmetykach tej marki, ale chyba wybieram te, które najbardziej mi nie pasują. W każdym razie wrzuciłam do koszyka ten żel, bo skończył mi się poprzedni i chciałam spróbować czegoś nowego. No i to był błąd.
Żel zawiera w składzie SLES, ale to mi nie przeszkadza, zasadniczo wystarczy taki kosmetyk rozcieńczyć i już jest bardziej łagodny. Ale nie spodziewałam się szczypania, pieczenia i natychmiastowego podrażnienia. Całe szczęście, że przeszło po jednym dniu.
Żel jest wprawdzie duży, tani, wydajny i dobrze się pieni, ale zużyję całą butelkę bodaj do mycia stóp. Wrażliwcom nie polecam.

Lubię go używać

Kupuję go czasem już od kilku lat. Uważam, że żel jest bardzo wydajny, nie podrażnia. Starcza na długo. Ma delikatny przyjemny zapach. Dobrze odświeża. Konsystencja kremowa. Mi to akurat odpowiada. Zużyłam już sporo opakowań. Lubię próbować nowości w kosmetykach, ale ten żel jest jednym z tej grupy, do których co jakiś czas wracam. Ma też praktyczne opakowanie z wygodną pompką, która się nie psuje- jak to czasem w innych kosmetykach się zdarza.

Ok

Kupiłam go przypadkowo i jakiś sklepie. Ogólnie ciężko je dostać. Jest delikany, jednak zabrakło mi uczucia odświeżenia, używałam dośc dużą ilość, zwłaszcza w trakcie okresu. Jakoś mi nie podszedł, wolę żele Zjai albo Białego Jelenia.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 opakwanie

Polecam :)

- na duży plus zasługuję opakowanie z pompką , która dobrze dozuje produkt
- żel jest kremowy, gęsty, o zapachu ( świeżego prania i mydła ?)
- bardzo dobrze się pieni, dzięki czemu produkt jest bardzo wydajny
- wywiązuje się ze swojej roli myjącej, dodatkowo nie podrażnia i nie powoduje dyskomfortu
- fajnie odświeża na dłuższy czas
- mam też wrażenie że lekko nawilża
- drobne podrażnienia szybciej znikają
- na minus jedynie dostępność

dobry, delikatny

Przyjazny produkt, bardzo łagodny, a jednocześnie dobrze oczyszcza. Nie pachnie przesadnie, nie pieni się jak szalony, łatwo się wymywa. Nie mam zastrzeżeń. Produktu jest aż 300 ml, a cena na każdą kieszeń. Fajna przerywnik wobec innych kosmetyków tego typu.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/3 butelki

bardzo dobry

Uwielbiam ten kosmetyk! Jest cudowny dla kobiet z kolagenozą, nie wysusza, nie podrażnia. Jest wydajny, cudnie mleczkowaty i jedwabisty, ładnie, delikatnie pachnie. Cała seria kolagenowych kosmetyków Bingo jest fantastyczna, a do tego niedroga.