Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Natural, Hipoalergiczny płyn do kąpieli `Jedwab i noni`

Natural, Hipoalergiczny płyn do kąpieli `Jedwab i noni`

Płyn do kąpieli Prebiotic Jedwab i Noni to hipoalergiczny płyn do kąpieli zawierający naturalne prebiotyki, które odbudowują i wzmacniają korzystną dla człowieka florę bakteryjną.
Flora bakteryjna wspomaga ochronę skóry przed chorobotwórczymi mikroorganizmami, podrażnieniami, starzeniem oraz utratą wilgoci.
Proteiny jedwabiu tworzą ochronną warstwę, broniącą skórę przed nieporządanym wpływem środowiska zewnętrznego oraz utrzymują wysoki poziom wigloci.
Noni zapobiega powstawaniu celulitu i starzeniu się skóry oraz pomaga naprawić mikrouszkodzenia naskórka. Stymuluje podział komórek oraz zwiększa ich poziom dotlenienia, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna.

Najładniejszy zapach z całej serii

ZAPACH
Jak w tytule, ten płyn do kąpieli najbardziej urzekł mnie swoim zapachem. Zapach jest ciepły, przypomina mi trochę zapach żeli z jedwabiem, ale ma w sobie jeszcze inna, jakby odrobinę owocową nutę. Zapach nalezy do naprawdę przyjemnych, przypadł mi do gustu

OPAKOWANIE
Za ogromną butelkę płacimy niewielką cenę, a jest naprawdę wydajna (swoją wraz z 2 innymi używałam od kilku miesięcy). Niestety użytkowanie tak dużej butli jest nie lada wyzwaniem, biorąc pod uwagę mokre ręce.

PŁYN - WŁAŚCIWOŚCI
Konsystencja płynu jest dość rzadka, niemniej jednak pieni się bardzo dobrze, co było moim głównym zamysłem podczas zakupu. Ma barwę jasnoróżową. Delikatnie oczyszcza i nie wysusza przy tym skóry, nawet przy dłuższym stosowaniu. Umila mi kąpiel i sprawdził się bardzo dobrze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1446341].usefull || 0 }}% pomocna.

Ok.

Płyny do kąpieli Apart bardzo przypominają mi te Biedronkowe. Ten szczególnie kojarzy mi się z wycofaną już wersją różową.

Zapach i konsystencja.
Płyn pachnie przyjemnie, aczkolwiek ja nie rozczulam się tak nad tym zapachem jak poprzedniczki. Dla mnie jest on po prostu kwiatowy, delikatnie owocowy z wyczuwalną nutą kosmetyków z jedwabiem. Perfumowany.
Konsystencja jest kremowa, raczej gęsta.

Właściwości.
+ płyn dobrze się pieni, aczkolwiek nie jest to piana na dwa palce
+ piana jest "chuda" i nie sprawia trudności przy spłukaniu jej
+ wydajny
+ nie wysusza

+/- nadaje skórze zapach
+/- popłynęli z tą odbudową flory bakteryjnej, jak jej SLS nie zabije, to wzmocni. ;)

- ma nieporęczne opakowanie, wolę płyny z uszkiem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1376746].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam zapach tego płynu

Ten płyn kupuję od dawna. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Odpowiada mi zapach i konsystencja. Płyn dokładnie czyści skórę pozostawiając na skórze cudowny zapach. Nie powoduje żadnych podrażnień. Nie nawilża, ale też nie wysusza. Dla wygody przelewam go z oryginalnej butelki do innej mniejszej z dozownikiem. Śmiało polecam ten płyn.
Śmiało polecam ten płyn.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1243516].usefull || 0 }}% pomocna.

40-lecie Apart - Notte la Italiana Backstage

Lubię

Bardzo często, a prawie cały czas go kupuję.

+ cena
+ robi sporo piany :)
+ zapach
+ duże opakowanie
+ wydajność
+ nie wywołuje alergii

- mógłby być z dozownikiem, bo wyślizguje się z rąk :P

Zapach "Jedwab i noni" najbardziej mi się podoba.

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[883321].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny!

Niska cena, duże opakowanie, wydajność!
Piękny zapach, który można wyczuć po kąpieli na skórze:) Nie podrażnia, jest delikatny, nie wysusza... Dobrze myje, ładnie się pieni:)
Na prawdę dobry! I chyba ten zapach najbardziej przypadł mi do gustu z całej dostępnej gamy!
Jestem mile zaskoczona:) Polecam!!!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[748390].usefull || 0 }}% pomocna.

Sprawia, że kąpiel jest baaardzo przyjemna

Plusy:
+ nieziemski zapach
+ kremowa konsystencja
+ zapach utrzymuje się na skórze ( zwłaszcza kiedy użyję go jako żelu pod prysznic)
+ niska cena
+ nie wysusza skóry

Minusy:
- średnio się pieni

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 750ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[710756].usefull || 0 }}% pomocna.

Może tak, a może nie

To co obiecuje producent:
1. Odbudowuje florę bakteryjną - szumnie brzmi, ja nic o tym nie wiem, ale jeśli tak działa to świetnie.

2. Chroni przed utratą wilgoci - nie zauważyłam?

Ładnie pachnie, ale to chyba wszystko.
Konsystencja dla mnie była beznadziejna. Lepszy byłby jako mydło w płynie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[645945].usefull || 0 }}% pomocna.

Tak !!! cudowny zapach....

-Płyn tworzy taką ilość piany że można sie utopić :D

-Wydajność w dużym stopniu zależy od wody.W twardej wodzie pieni się słabiej.

-Butelka z matowego plastiku jest estetyczna i poręczna.

-Cena to rewelacja ! tak dużo za tak niewielkie pieniądze :)

-Nie wysusza skóry a to bardzo ważne dla mnie

-Zapach jest obłędny i uwielbiam wąchać ten płyn! Zanurzając się w wannie mam wrażenie jakbym kąpała się wodzie pełnej kwiatów :)
Taka kąpiel to prawdziwa przyjemność i relaks po długim, męczącym dniu :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[585690].usefull || 0 }}% pomocna.

w porzadku

Używam go głównie jako żelu pod prysznic.
Płyn ma przyjemny zapach, konsystencja trochę rzadka wg mnie ale nie jest najgorzej, słabo sie pieni, wygodna butelka i przyjemna dla oka ;), z wydajnościa tak srednio, ale butelka ma duzą pojemnosc a cena nie jest wysoka, także warto spróbowac :)

Używam tego produktu od: z pol roku
Ilość zużytych opakowań: koncze 2

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[552109].usefull || 0 }}% pomocna.

jestem na tak

uwielbiam go jego zapach jest rewelacyjny
pieni sie dość dobrze jakoś spektakularnie nie nawilża ale za tą cenę wcale tego nie oczekuje jest naprawdę świetny

Używam tego produktu od: tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[537305].usefull || 0 }}% pomocna.