Gosh, Bronzing Powder (Brązujący puder prasowany)

Gosh, Bronzing Powder (Brązujący puder prasowany)

Bronzing Powder zapewni ładny koloryt precyzyjnie tam, gdzie zechcesz. Możesz go zastosować na całej twarzy lub nadać tylko swoim policzkom śliczny, lekko opalony odcień. Jeśli chcesz zaakcentować te miejsca, gdzie słońce naturalnie nadaje skórze złoty połysk, możesz użyć na czoło, policzki, dekolt, ramiona i grzbiet nosa lub wybrane elementy całego ciała.
Bronzing Powder jest długotrwały i matowy, jego składniki zawierają mikę oraz substancje mineralne, które zapewnią skórze równomierny koloryt.
Ponieważ produkt jest wykonany z minerałów i całkowicie wolny od tłuszczy, wosków, perfum i innych niepożądanych składników, jest on szczególnie odpowiedni jeśli chcesz dbać o skórę i preferujesz naturalne produkty.
Nakładanie Bronzing Powder jest niewiarygodnie proste i nadaje skórze naturalny, złoty odcień.
Ważne argumenty:
- Słoneczny puder - po co czekać do lata?
- Nadaje skórze naturalny, złoty kolor
- Pozwala skórze oddychać, zapewnia cerze naturalny wygląd,
który utrzymuje się przez cały dzień
Może być stosowany przez każdego nawet z problemami skóry
Nie zawiera perfum, wosków ani tłuszczy.
Występuje w odcieniu 02 Natural Glow.

prasowane
Efekt
matowe

Naturalne wykończenie

Bronzer bardzo dobrze się rozprowadza. Ciepły odcień, pozbawiony jakichkolwiek świecących drobinek - zostawia matowe wykończenie. Nie ściera się z twarzy, a po nałożeniu nie zmienia koloru.

Cudeńko

Jest to bronzer idealny dla początkujących. Moje pierwsze kroki z konturowaniem stawiałam właśnie z nim. Jest to stary, dobry przyjaciel, który nigdy mnie nie zawiódł. Efekt jest minimalistyczny, ale jeśli ktoś potrzebuje mocnego konturu, nie nada sie ...

Zamknięty w zwykłym plastikowym opakowaniu. Brak pędzelka i lusterka. Co niby jest w nim takiego cudownego ? - Formuła. Jest tak świetna, ze nie potrzeba jej żadnych dodatkowych gadżetów zachęcających do kupna.
Jest bardzo mocno sprasowany. W żaden sposób nie wpływa to na utrudnienia związane z aplikacją. Jego odcień wpada w ciepłe tony, całe szczęście nie w pomarańczowe. Nie zawiera drobinek, tylko piękny mat. Pigmentacja jest dobra, jednak na skórze przy pierwszym pociągnięciu uzyskamy subtelne podkreślenie. Efekt można stopniowac, dokładać kolejne warstwy. Nigdy nie zrobiłam sobie nim plam. Uzywałam go zarówno do ocieplania jak i kimturowania twarzy.
W ciągu noszenia nie ściera się i trwa ze mną aż do demakijazu.

Jeśli potrzebujesz subtelnego podkreślenia to jest właśnie bronzer dla ciebie ! Nienachalny, subtelny, delikatny... Cudowny do codziennego użytku, ale również ważniejszych okazji. Jest to gadżet, w którym zakochalam sie od pierwszego uzytku.

Super produkt

Produkt bardzo dobry. Kupilam w hebe 1+1. Podkład w ogóle się nie sprawdzil ale bronzer...nadrabia :)
Jest delikatny ,nie da się przesadzić,nie da się nałożyć go za dużo na buźke ,dla osób uczących się operować bronzerem jest super
Wcześniej z innymi produktami nakladalam dużo więcej bronzera jednak ten produkt pokazal ze lepiej delikatniej podkreślić :)

Mój ulubiony.:)
Bardzo ładny ciepły odcień bez "sylwestrowych"drobinek. Daje piękny mat. Utrzymuje się cały dzień.
Łatwo się aplikuje,nie osypuje się i nie kruszy.
Nie ciemnieje i nie pomarańczowieje.
Jest bezwonny.Nie uczula.Wydajny.
Opakowanie- no może i badziewne,ale jest mi to obojętne po zawartośc jest świetna!
Szczerze polecam.

Bronzer, ktory nie zrobi krzywdy

Kupilam ten bronzer, poniewaz nie chcialam wydawac po raz kolejny sporo kasy na Terracotte od Guerlain. Lubie marke GOSH i zdecydowalam sie na ten bronzer, bo szukalam czegos latwego w obsludze. Uzywanie bronzera nie jest moja mocna strona, wiec staram sie stopniowac ten kosmetykm zeby nie przesadzic.

Mam kolor 02 Natural Glow. Tym bronzerem nie mozna sobie zrobic krzywdy. Jednakze, praktycznie go nie widac ;P wiec polecam go dziewczynom, ktorym zalezy na delikatnym efekcie. Spektakularnego efektu nie daje.

Plusy:
+ mat, brak drobinek
+ kolor
+ cena
+ wydajnosc
+ latwosc uzycia

Minusy
- opakowanie slabej jakosci

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Dobry matowy bronzer

Dla koleżanki był za jasny, dla mnie, przy jaśniejszej karnacji okazał się idealny.

Puder ma ładny, średni odcień brązu, nie jest też zbyt ciepły. Ma takie prawie matowe wykończenie bez drobinek, super plus!
Produkt rozprowadza się szybciutko, bez plam, nie muszę mieć do niego jakiegoś konkretnego pędzla. Pigmentacja jest bardzo dobra, ale efekt można stopniować.
Wydajność zdecydowanie na plus, opakowanie wygodne w użytkowaniu.

Zdecydowanie polecam, to godny uwagi puder brązujący!

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego opakowania

porządny.

Bardzo naturalny kolor. Brak drobinek. Trwaly. Opakowanie mogloby byc ladniejsze i z lusterkiem. W miarę wydajny. Cena tez ok. Co tu duzo mowic - porządny puder brazujacy. Polecam i tyle :)

Używam tego produktu od: od dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

rewelacja!

Pół gwiazdki odejmuje tylko za opakowanie,które jest nieco tandetne,już za taką cene można by oczekiwać czegoś więcej!
A oto plusy:
-długo się trzyma
-super wygląda,nadaje zdrowy wygląd
-nie ma drobinek
-pięknie konturuje twarz

Ogółem same ochy i achy,szczerze polecam zwłaszcza tym dziewczynom,które dopiero się uczą konturowania twarzy,tym bronzerem naprawde trudno zrobić sobię krzywde!!!!

Bardzo dobry bronzer

Poleciła mi go sprzedawczyni w sklepie i to chyba jedyna sprzedawczyni która mi dobrze doradziła ;)
nie mam sie do czego doczepic, odcień świetny, nie za ciemny nie za jasny, idealnie dopasowuje sie do cery i kolorytu twarzy, mozna go nakładac stopniowo i nabiera wtedy bardziej intensywnej barwy ale wszystko nadal wygląda dobrze bo nie sposób z nim przesadzić.
Nie ma nic wspólnego z ceglastymi odcieniami, to raczej odcień ciemniejszy herbatnikowy.
Nie robi plam, rozprowadza się cudownie i naprawde bardzo prosto, cięzko zrobic sobie nim krzywdę.
Ma drobinki którycha nie widac na twarzy ale mi to nie przeszkada bo nie lubię rozświetlających bronzerów.
Jest wydajny, używam od 3 miesięcy i wygląda jak nowy.

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Bardzo dobry

Bardzo dobry bronzer. Nasilenie koloru zależy od ilości naniesionego produktu. Bardzo ładnie podkreśla kości policzkowe. Osoba, która nie ma wprawy świetnie sobie z nim poradzi, bo po prostu nie da się z nim przesadzic. Odejmuje gwiazdkę za talk w składzie. W żadnym opisie go nie znalazłam i niestety nie sprawdziłam jego składu zbyt szczegółowo, gdyż byłam przekonana, że go w nim nie ma jednak rozczarowała mnie ta nie miła niespodzianka, gdyż talk mnie uczula, ale czy w tym wypadku tak się stanie nie wiem.

Używam tego produktu od: W trakcie pierwszego opakowania
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

zaskakująco dobry produkt

Nie spodziewałam się rewelacji za taką cenę, a jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Puder lekki, o pięknej, naturalnej barwie, zresztą cała paleta to kolory stonowane i naturalne, słoneczne, bez sztuczności. Idealnie zgrywa się z podkładami, nie podkresla zmarszczek, nie zapycha, nie zbiera siew grudni, matuje idealnie - zwlaszcza dla tego efektu warto go kupic! Jest lepszy niz niejeden bronzer z tak zwanej górnej półki za o wiele większe pieniądze. Idealnie nabiera się go na pędzel - wystarczy dotknąć powierzchni pudru i pędzel jest równomiernie pokryty warstewką pudru.

Używam tego produktu od: od miesiąca

świetny brązer

niestety moja szachownica z clinique ulegla rozpadowi(spadla na podloge i sie pokruszyla) wiec musialam zadzialac awaryjnie i zakupilam o to cudenko polecone przez moja kolezanke u ktorej robie paznokcie.Oczywiscie nie zawiodlam sie ,puder slicznie brazuje ma drobinki brokatu ale nie sa one jakiech nachalne.Puder nadaje sie tylko na policzki gdyz jest ciemny i rozswietlajacy ,ale efekt jest super-zdrowa opalona promienna buzia

Używam tego produktu od: od 2 miesiecy