Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Szampon do włosów farbowanych

Szampon do włosów farbowanych

Cena już od 7,70 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Wyjątkowo łagodny i bardzo dobrze tolerowany przez skórę głowy szampon do częstego mycia włosów farbowanych, osłabionych i zniszczonych. Specjalnie opracowana receptura - naturalny ekstrakt z miłorzębu, prowitamina B5, proteiny jedwabiu, Inulina z cykorii - doskonale wzmacnia, odżywia i regeneruje zniszczone zabiegami fryzjerskimi włosy oraz chroni kolor przed wypłukaniem.

Całkiem dobry

Plusy:
+ ładny zapach
+ bardzo wydajny - mocno się pieni nawet przy małej ilości szamponu
+ dokładnie oczyszcza włosy
+ cena

Minusy:
- po kilku pierwszych umyciach miałam wrażenie, że szampon "wysyszył" moje włosy, a to dlatego, że nie ma w sobie silikonu, do którego byłam przyzwyczajona, więc zwyczajnie dobrze umył włosy

Szamponu w zestawie z odżywką (do wmasowania w skórę głowy) i sprayem używam od kilku miesięcy i widzę przede wszystkim, że włosy zachowują dłużej świeżość i chyba są trochę zdrowsze :)

Używam tego produktu od: 3,5 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1122001].usefull || 0 }}% pomocna.

Działa ale... Przesusza

Mam mieszane uczucia. Szampon działa. Faktycznie włosy przestają wypadać ale okropnie przesusza i włosy przeyluszvzaja się już po dniu. Nie umiałam ich zdyscyplinowac nawet przy użyciu odżywki i olejku na końcówki. Stąd 2,5 gwiazdki tylko. A szkoda bo skuteczny. :(

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[939826].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Po jego zastosowaniu, moje włosy zrobiły się bardzo sztywne. Ponadto zruszył łupież który nie widniał na mojej głowie od kilku lat, mam wrażenie że jest dla mnie zdecydowanie za silny.
Plusem jest - przyjemnie wygladająca butelka z dozownikiem oraz zapach.
Lecz mimo wszystko nie kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[886003].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Przyjemniaczek

Moja mama kupiła go w Biedronce za grosze. Podkradłam jej go, bo nie była zbytnio zadowolona z uzyskanego efektu. Nie znosi tego typu "oczyszczaczy" i zazwyczaj kupuje szampony z Dove, czy Garniera, które z kolei u mnie rzadko się sprawdzają.

Szampon okazał się być niezłym produktem. Świetnie oczyszczał skalp, zmywał oleje i wszelkie produkty do stylizacji, a jednocześnie nie sprawiał, że na głowie miałam stóg siana, który trudno było rozczesać nawet po nałożeniu solidnej maski.

Plusy:
+dobrze się pieni
+świetnie oczyszcza
+przyjemny zapach
+wygodne, przezroczyste opakowanie
+cena

Minusy:
-niewydajny
-nie przedłuża trwałości koloru
-konsystencja

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[828143].usefull || 0 }}% pomocna.

Zakolegowaliśmy się:)

Jeden z niewielu szamponów, który nie plącze moje włosów. Dodatkowo są mięciutke nawet, gdy nie użyję odżywki.
Ładnie pachnie.
Wcisnęłam go też TŻ bo miał problem z rankami na skórze głowy i po tym szamponie wszystko ładnie się goi i nie powstają nowe:)

Odejmuję gwiazdkę za opakowanie, rzadko kiedy chce mi się go zakręcić, często zresztą o tym zapominam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[823982].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie

Jedyne co w nim dobre, to zapach. Ładny ziołowy i przyjemny. Włosy jednak szybko płowieją, kolor się wypłukuje, a o odbudowie i odżywczym działaniu nie ma mowy.

Ilość zużytych opakowań: 1, 300ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[815269].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubimy się^^

Bardzo dobry szampon.

*nawilża włosy
*są po nim bardzo miekkie i długo świeże

-troche drogi i mało wydajny

Mimo wad to mój ulubiony szampon na chwilę obecną

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[803922].usefull || 0 }}% pomocna.

mega na TAK !

Po wielu porażkach w poszukiwaniu choć w połowie idealnego szamponu dla mnie "byłam na skraju załamiania". Kótyr szampon nie wybiorę, i tak okaże się do d*** Wybierałam i tańsze i droższe, i wszystkie obiążały moje przetłuszczające się i farbowane włosy :( I to już po paru godzinach od mycia ! Mimochodem, postawiłam na ten prosty, jak dla mnie, szampon. I byłam w totalnym szoku. Szampon okazał się CUDNY ! Nawet następnego dnia po myciu, moje włoski są świeże i puszyste. Fakt, jego płynna struktura i dosyć prosta budowa opakowania sprawiają, że jest mało wydajny. Ale to i tak żaden kłopot, bo najwazniejsze, że idealnie spełnia swoją funkcję ! Używam go od niedawna, ale z pewnością na dłuuuugo pozostanie w mojej łazience ;)

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte, w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[750592].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

A mi się podoba ten szampon bardzo bardzo :) Mimo że ma slsy bardzo mi służy. Włosy po nim ładnie się układają bez dodatkowej stylizacji, długo utrzymują świeżość, mają ładny blask, a przy tym szampon jest naprawdę tani. Zapłaciłam za niego na promocji około 7 zł. Odejmuję gwiazdkę za slsy,ale wszystkiego mieć nie można ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[738820].usefull || 0 }}% pomocna.

Zaskoczył mnie

Chciałam sobie kupić szampon apteczny, żeby odżywić moje farbowane włosy. Ale na szczęście przeszłam się do Rossmanna i poszukałam jakichś ziołowych szamponóww. Dobrze zrobiłam :). Znalazła dwa, które mi odpowiadają, przyszłam do domu i przejrzałam recenzje na wizażu. Wybrałam pomimo kilku negatywnych opinii ten szampon. Przeczytałam, że powoduje szybsze zmywanie farby z włośów. Pomyślałam, że to dziwne jak na szampon, który ma działac odwrotnie. No, ale teraz próbuję zejść do dwojego naturalnego koloru włosów, bo ten co mam teraz znudził mi się :) Różnica jest nawet widoczna. Moje włosy-blond, farbowane-ciemny blond ;). Kiedy myłam nim włosy pierwszy raz spodziewałam się, że nie będzie się pienił(skoro pisały tak te dziewczyny, które go już miały) Szampon ładnie się pienił, tak jak noramlny \'\'chemiczny\'\' szampon. W trakcie mycia włosy zrobiły się szorstkie :/, ale po użyciu odżywki z Alterry, znowu zrobiły się gładkie i miękkie :). Moja koleżanka zauważyła, że mam jaśniejsze włosy :). W sumie to wystaczy trochę tego szamponu wylac na rękę i świetnie się umyje nim włosy. Jest raczej wydajny i tani:) i pięknie pachnie.

Używam tego produktu od: jedno mycie włosów
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[705130].usefull || 0 }}% pomocna.