Ziaja, Szampony Rodzinne, Szampon figowy do włosów normalnych

Ziaja, Szampony Rodzinne, Szampon figowy do włosów normalnych

Szampon z ekstraktem z figi przeznaczony do mycia włosów normalnych. Nie zawiera mydła.
Łagodnie myje i pielęgnuje włosy. Wygładza, odżywia i wzmacnia włókna włosów. Zwiększa odporność na uszkodzenia i działanie czynników zewnętrznych. Zapobiega rozdwajaniu się końcówek włosów. Dobrze się pieni, ma świeży i przyjemny zapach.
Zawiera:
- nawilżający ekstrakt z figi
- prowitaminę B5 o wysokim powinowactwie do włókien włosów
- naturalne coco-glukozydy, obniżają odtłuszczający wpływ środków myjących, wyjątkowo łagodne, idealne dla skóry dzieci, przyjazne dla środowiska
- polyquaternium - substancję kondycjonującą włosy
- delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego

Skóra głowy
normalna
nawilżające
zapachowa
w butelce
>250ml

średniak

Szampon jest taki sobie - nie robi ani krzywdy, ani niczego dobrego. Mocno domywa włosy (aż do takiego skrzypienia), lekko je przesusza. Nie odpowiada mi do końca jakie są włosy po jego użyciu, ciężko się je rozczesuje, układa. Za to jeżeli komuś będzie odpowiadał, to jest superwydajny :) Zapach w porządku, konsystencja też, raczej lejąca. Do końca zużyłam, ale nie kupię ponownie.

Wylądował w koszu

Szampon jest koszmarny. Tylko zapach go ratuje, ale przecież nie dla zapachu kupuję szampon. Myje 2 razy. Potem po każdym myciu jest tylko gorzej. Skóra zaczyna swędzić, powoduje plątanie, wysusza włosy i to tak, że nawet z odżywką czy balsamem nie mogę się uczesać. Inni domownicy też go nie polubili. Dla mnie bubel totalny. Wylądował w koszu.

Recenzja

Tak więc, stosuje ten produkt od dłuższego czasu. Coś plus minus 2 miesiące. Na początku byłam bardzo zadowolona, produkt super się pieni i genialnie pachnie. Niestety, ale tragicznie przesusza mi włosy, które i tak myję już co 2 dni. Muszę przy nim stosować maskę, odżywkę, bo inaczej moje włosy wyglądają jak siano.

Akurat

Długo nie mogłam znaleźć szamponu, po którym moje włosy wyglądałyby dobrze, a głowa nie swędziała... ale się udało. Kupiłam ten szampon właściwie przez przypadek, a okazał się strzałem w 10. Nie ma minusów. Działanie idealne jak dla mnie - nie przesusza włosów, ale też dobrze je domywa i są świeże na drugi dzień (myję zwykle właśnie co drugi dzień). Miękkie, błyszczące, ładnie, naturalnie się układają, nie puszą, ale też nie są przyklapnięte. Nie mam problemów z rozczesywaniem, jak to pisały moje poprzedniczki. Do tego wydajność i śliczny, subtelny, słodki, ale orzeźwiający zapach. Zero łupieżu, zero swędzenia i podrażnień. Używam ok. 2 tygodnie, dawno nie byłam tak zadowolona.

Do włosów normalnych HIT

Szampon przepięknie pachnie i zapach utrzymuje bardzo długo na włosach. Na moich włosach się średnio sprawdził bo mam ostatnio mam bardzo wrażliwą skórę głowy. Natomiast do włosów nieproblemowych będzie idealny.

Hit

Nie znalazłam do moich włosów lepszego szamponu. Ma piękny zapach i żelową konsystencję. Bardzo dobrze domywa włosy i skórę głowy, włosy są po nim domyte jak nigdy wcześniej, ale nie są suche tylko takie sypkie i lśniące. Dawno nie mogłam go nigdzie dostać niestety w moim rossmanie jest niedostępny ( nie wiem jak w innych) ale jest nawet w marketach do kupienia za śmieszne pieniądze.

Like it!

Kupiłam ten szampon w sklepie Ziaji i oczarował mnie! Podoba mi się jego zapach, poza tym jest delikatny i bardzo dobrze sprawdza się jako przerywnik między silniejszymi szamponami. Myję włosy codziennie, więc wystarczy jedno mycie. Łatwy w rozprowadzaniu. Łagodzi skórę podrażnioną przez częste używanie specjalistycznych szamponów. Używam go tylko u nasady, ponieważ szampon dobieram do skóry głowy. Na resztę kładę maskę :)

może być

plusy:
- dobrze mył skórę głowy
- dobry stosunek jakości do ceny
- ładny zapach, ale nie utrzymywał się na włosach
- duże opakowanie
- lekko usztywniał włosy
Minusów nie widzę, ale nie zauważyłam jakiegos specjalnego odżywienia. Szampon jak szampon, mył doskonale :)

Nie spotkamy się ponownie

Duża butla szampony za niewielkie pieniądze. Niby fajnie, ale płacimy za bardzo słabą jakość. Szampon dosyć mocno podrażnił mi skalp. Kiepska butelka, oczyszczał włosy, ale były one matowe, suche, poplątane.

nie dla mnie

To szampon typowo jednak dla facetów, którym jest wszystko jedno czym myją głowę. Szampon nie robi z włosami kompletnie nic, poza tym, że je plącze i zostawia sztywne strąki. Bez odżywki ani rusz.

Nie dla moich włosów.

Kupiłam w sklepie Ziaji po doradzeniu przez panią Sprzedawczynię, która mocno zachwalała ten szampon. Niestety, po umyciu moje włosy były bardzo tępe, szorstkie. Odżywki używam sporadycznie, ale przy tym szamponie musiałam obowiązkowo nakładać maskę, albo spryskiwać włosy odżywką, bo nie szło ich rozczesać. Jedynym plusem był orzeźwiający zapach oraz w przypadku ceny jak i opakowania Ziaja tym razem też nie zawiodła. Szkoda tylko ,że sam produkt jak dla mnie okazał się porażką.

Podziękuję

Dobrze oczyszcza, to trzeba przyznać. Niestety okropnie plącze mi włosy, do tego mam wrażenie, że dzieje się z nimi coś niepokojącego po użyciu tego szamponu. Chyba nieco mi przesuszył, wrócił po nim efekt puszenia, którego myślałam, że się pozbyłam.
Na plus butelka, cena, zapach i w zasadzie główna funkcja jaką jest mycie.
Na drobny minus konsystencja, zbyt wodnista jak na mój gust. Na spory minus akurat w moim przypadku działanie na długich włosach.