Avon, Skin So Soft, Mineral Gems Glamorous Gold, Body Lotion (Mineralny balsam do ciała `Złoscisty blask`)

Bogata formuła wzbogacona minerałami idealnie stapia się ze skórą , otulając ja zmysłowa miękkością i blaskiem.

trafiony zakup

Kupiłam ten balsam z myślą o zbliżających się wakacjach i chęcią ożywienia mojej szarej zmęczonej skóry.Balsam bardzo dobrze sobie poradził z tym problemem, delikatnie nawilżył skórę, która po użyciu błyszczała milionem lśniacych drobinek! Wydawała mi się nawet lekko opalona, ale to chyba tylko moja wyobraźnia :) balsam ma jednak specyficzny zapach, który nie każdemu przypadnie do gustu , nie jest zły ale ma cos w sobie drażniącego, jednak to chyba jedyna jego wada więc chyba nie jest źle :) Polecam!

bardzo dobry

Jestem zadowolona z zakupu i chętnie kupię go ponownie.

Nawilża skórę, nadaje jej blask. Jedyna wadą jest to że ma taki chemiczny zapach ale nie utrzymuje się on długo na skórze.

Ogólnie produkt godny polecenia!

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Bardzo przyjemny

Balsam dostałam w prezencie, na co dzień unikam jak ognia kosmetyków rozświetlających, bo panicznie boję się wyglądać jak kula dyskotekowa.
Mam tę wersję w biało-fioletowej tubie.

-Balsam szybciutko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu, to dla mnie przeogromny plus
-Drobinki są bardzo delikatne, ślicznie to wygląda w przygaszonym świetle, w słońcu niestety jeszcze nie zdążyłam się przejrzeć ze względu na aurę ;)
-Niestety wydaje mi się, że ma on mimo wszystko przewagę srebrnych drobinek, wolałabym tylko złoto
-Zapach jest trochę zbyt słodki, ale nawet mi się podoba
-Nawilża bardzo dobrze i to właśnie nawilża, a nie natłuszcza. Mogłoby być z tym odrobinę lepiej, ale moje wiecznie przesuszone nogi i tak są dzięki niemu przyjemnie gładkie.
-Wydajność jest bardzo dobra, starczył mi na 4 miesiące

Niezły

Ten balsam przepięknie rozświetla skórę. Posiada idealną ilość drobinek pięknie odbijających światło. Drobinki nie są zbyt duże, efekt rozświetlenia nie jest przesadzony.

Balsam ma lekką, szybko wchłaniającą się konsystencję. Dobrze rozprowadza się na skórze. Po aplikacji skóra lepi się przez jakiś czas. Balsam nawilża skórę, ale nie jest to nawilżenie długotrwałe.Dla codziennego nawilżania skóry może okazać się za słaby. Ja używalam go wtedy, kiedy chciałam mieć ładnie rozświetloną skórę.

Zapach balsamu niestety nie przypadł mi do gustu, jest sztuczny i chemiczny. Natomiast z wydajnością u niego całkiem nieźle a cena w promocji zachęca do kupna.

Opakowanie często zmnienia szatę graficzną. Być może zmiana opakowania wiąże się również ze zmianą składu kosmetyku. Ja miałam wersję z opakowaniem w żółtym kolorze.

Używam tego produktu od: 4 miesiący

straszny...

wcześniej kupowałam ten balsam- w białej tubce i byłam z niego zadowolona. Fajnie nawilżał mi skóre.
A teraz mam wrażenie ze Avon namieszał coś w składzie. Balsam jest teraz w kremowo-fioletowej tubce z złotymi gwiazdeczkami i wcale mi nie służył. jedynym plusem było to ze zostawiał ładną mieniąca się poświatę na skórze, a tak nie nawilza, przesuszał skórę, po kilku zastosowaniach skóra zaczeła mnie swędzieć... zuzyłam nawet nie całą połowę balsamu i wyrzuciłam do śmieci... więcej go nie zamówię...zawiodłam się.

Używam tego produktu od: 1 mesiaca (w nowym opakowaniu avonu)

i tak... i nie

Produkt kupiłam od znajomej konsultantki za jedyne 4,90 zł,narazie nie jestem do niego w 100% przekonana.
Zachwycił mnie swoim zapachem i konsystencją, szybko się wchłania ale pozostawia lekko lepiący film. Buteleczka ma bardzo wygodny kształt dostosowany do dłoni. Drobinki znajdujące się w balsamie sa mikroskopijne dlatego efekt rozświetlenia jest bardzo naturalny i nie nachalny.
Bardzo rozczarowało mnie niestety to że po prostu BRUDZI. Posmarowałam się nim przed weselem znajomej i niestety zauważyłam że po bokach sukienki (na całej długości rąk) zostały drobinki, a że to była czarna sukienka rzucało się to lekko w oczy zostawiając po sobie jakby pudrowy ślad. Niby dało się strzepać oraz zmyć gąbeczką, ale niestety jest to pewien dyskomfort gdy trzeba gryźć się z myślą
"czy to widać czy nie! ".
Były bardzo dobrym produktem gdyby nie brudził, reszta jego właściwości jest ok.

Używam tego produktu od: czerwiec 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

zostaje sam brokat...

Zachęcona opiniami w Interecie na temat tego balsamu zamówiłam go, ale niestety początkowy zachwyt przerodził się w lekkie rozczarowanie.

Balsam nie ma właściwości nawilżających. Jego jedyną funkcją ma być rozświetlenie, które z początkowej pięknej ! perlistejrozświetlającej poświaty zmienia się niestety po roztarciu bądź po upływie około pół godziny w widoczne na skórze jedynie malutkie drobinki brokatu :( tak jakby ten balsam był za mało skoncentrowany bądź zbyt szybko się wchłaniał.

Daję ocenę 2 - stosuję nadal na nogi, aby uzykać minimane rozświetlenie.

nie powalił mnie!

Balsam lejący, brudzi ubrania, cięzko sie wchłania, a efekt rozświetlenia znikomy.
Poza tym zapach nieciekawy.
Od kiedy poznałam balsam dove z drobinkami, nie chcę żadnego innego!
Ten to toatalna porażka, nie wiem skąd tyle pozytywnych komentarzy na jego temat, ja nie polecam!!!

Używam tego produktu od: kilku m-cy

ok ale ten zapach...

Balsam ma rzadka konsystencje wydaje sie ze szybko sie wchlania ale pod spodniami czulam ze sie mi przykleja takze trzeba poczekac z godzine przed zalozeniem ciuchow. po 1 uzyciu widac bardzo fajny nie nachalny odcien a jestem wrecz biala, nie robi smug. balsam ma bardzo fajne male drobinki mniejsze nawet niz w dove co podoba mi sie bo fajnie rozswetlaja skore w sloncu. no i balsam ma filtr 15 co jest tez na plus. minusem jest tylko zapach typowy dla samoopalaczy:( ktorego nie znosze. gdyby nie to bylby swietny

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

przeciętny

Zalety:
+ subtelny, rozświetlający efekt
+ wygodna butla
+ wydajny

Wady:
+ koszmarna, lejąca konsystencja
+ ciężko go rozsmarować
+ jak dla mnie okropny, męczący, sztuczny zapach
+ w ogóle nie nawilża
+ zostawia smugi na ubraniach, trzeba uważać

Używam tego produktu od: kilkanaście razy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

dobry

Latwo sie rozsmarowuje, wyglada pieknie na skorze poprzez zlociste drobinki, zapach ma przyzwoity :) Minusem jak dla mni jest zbyt wodnista konsystencja

Używam tego produktu od: roku czasu
Ilość zużytych opakowań: 1 duzy

zero dzialania

balsam ma konsystencję wodnistą, wchlania się dosłownie w chwile, nie powodując nawilżenia. zapach ma lekki, szybko znikający. jesdyne co pozostaje a ciele to drobinki- drobne, nie rzucające sie w oczy. i to chyba jedyny plus.

Ilość zużytych opakowań: 2/3