Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Silenz Beauty, Beauty Blender, Gąbka do nakładania makijażu

Silenz Beauty, Beauty Blender, Gąbka do nakładania makijażu

Cena już od 9,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Beauty Blender to gąbka w kształcie różowego jajka. Nie zawiera lateksu i jest bez zapachu. Jej opływowy kształt pozwala na precyzyjne nałożenie podkładu i korektora bez pozostawiania smug i nierówności.
Aby nałożyć podkład wystarczy namoczyć Beauty Blender, który dwa razy powiększy swoją objętość, wąską końcówką można nałożyć korektor w trudno dostępne miejsca a szeroką podkład i róż.

gąbki
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

fajne jajo:)

dobry produkt wart zakupu:)
nakładając mocno kryjący gęsty fluid palcami zawsze am go pod paznokciami i pod skórkami potem cięzko jest to zmyć ręce wygladają okropnie....
dlatego takie fluidy nakładam tą gąbką;)
szybko i łatwo rozprowadza fluid, nie ściera go z twazy tylko właśnie rozprowadza.

ma różne kąty tym szpicem jajka można dokładnie nałożyć podkład przy kącikach nosa czy oczu a owalna cześć jest dobra na większe powierzchnie.

jedyne o czym trzeba pamiętać to mycie jej bo wiadomo że zostają na niej bakterie z twarzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572866].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna

Kiedy usłyszałam o niej i zobaczyłam jej cenę, byłam bardzo zaskoczona, że dziewczyny wydają tyle kasy na jakąś mała gąbeczkę.
Jednak póki się samemu nie przetestuje, to można tylko teoretyzować.
Dziś nadal się dziwię, ale temu jak świetny efekt można uzyskać wykonując makijaż z pomocą tej gąbeczki :)
Ja używam jej głównie do rozprowadzania podkładu/kremu BB, ale wiem, że produkt ma szersze zastosowanie.
Co do trwałości to również nie mogę się przyczepić - stosuję ją dość długo i zauważyłam nieznaczne dziurki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1568971].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna gąbeczka

Sprawdza się dużo lepiej do nakładania podkładu niż pędzel. Ładnie wklepuje podkład, nie zjada go zbyt wiele, nie da się przedobrzyć z podkładem, nie robi smug, ani nie tworzy maski. CIężko go domyć, już po pierwszym użyciu nie dało się doprowadzic do pierwotnego stanu. Po dłuższym użytkowaniu końcówka mojego blendera odkształciła się, ale i tak nie zawahałam się kupić drugiej sztuki po upływie pół roku, plusy zdecydowanie przewyższają minusy. Sprawdza się również przy nakładaniu sypkiego pudru, można uzyskać nim dużo bardziej matowy efekt niż pędzlem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1567896].usefull || 0 }}% pomocna.

Test domowych sposobów czyszczenia Beauty Blendera

Ustępuje miejsca "podróbkom"

Oryginalną gąbkę kupiłam po kilku tygodniach powstrzymywania się, ponieważ gigantyczna akcja reklamowa, ogrom pozytywnych recenzji oraz pochwał szybko zrobiły swoje, nie mogłam jej się oprzeć.

Zamówienia dokonałam na stronie internetowej, dwa dni później gąbka była już u mnie. Pierwszego dnia spisała się świetnie. Niestety wraz z biegiem czasu zaczęłam dostrzegać drobne wady, których, jak się później okazało, nie ma w "lepszej jakości"...podróbkach:)

*Gąbka ma strukturę rzekomo przystosowaną do radzenia sobie z naprawdę wieloma kosmetykami. Porowatość jest niska, jednak tworzywo jest przerażająco wręcz delikatne. Po kilku użyciach zauważyłam, że gąbka jest lekko poobcierana, zadarta- te wady były z biegiem czasu coraz wyraźniejsze, ostatecznie podziurawiła się po dwóch miesiącach. Lekkie drapnięcie paznokcia wystarczy, by "genialny mechanizm" odsłonił wszystkie swoje niedoskonałości. Nie zrekompensowała mi tego jakość aplikacji.

Sama APLIKACJA jest bezproblemowa, poza tym ja lubię się nią bawić, nałożeniu podkładu czasami poświęcam naprawdę dużo czasu. Kosmetyki lepiej się wchłaniają, a gąbka daje im satynowe wykończenie.

Produktu używamy oczywiście na mokro, zwilżając mokrą wodą, po odciśnięciu nadmiaru cieszy. Ja pozbywam się go ściskając gąbkę bawełnianym ręcznikiem, należy zrobić to mocno, ponieważ gąbka lubi pływać....;) Ducha gąbka jest niewielka (ok. 4cm), pod wpływem wody dwukrotnie zwiększa swój rozmiar. Za pierwszym razem... szok i niedowierzanie;)

Nie podoba mi się kolor gąbeczki, fanką różu nie jestem cóż zrobić.

Zwiększa trwałość podkładu, poza tym nakładałam nią też korektor, mineralny róż, rozświetlacz. Przetestowałam na własnej skórze wszystkie propozycje producenta, m.in usiłowałam nadać "pazur" cieniom w zewnętrznych kącikach oka. Cóż... do tego gąbka jest za duża, pod względem reklamy producent popłynął;)

PODSUMOWUJĄC: Gąbka spisuje się dobrze, jednak ja znalazłam inny, kilkakrotnie tańszy odpowiednik, którzy... spisuje się lepiej od oryginału. Ostatecznie bowiem najzwyczajniej szkoda mi pieniędzy na kupowanie nowej gąbki co dwa miesiące, ponieważ tak zawrotną wydajność odnotowałam. Szału nie ma- przetestowałam, sprawdziłam z czym to się je, oceniłam. Sama ocena nie jest zbyt wysoka, ponieważ produkt naprawdę jest bogaty w wady. Trwałość fatalna, zgodność z opisem producenta średnia, design całkowicie mi nie odpowiada, a cena jest bardzo wysoka. Na pewno do niej nie wrócę... Mimo wszystko nie odraczam, bo wbrew wszystkiemu potrafi zrobić na twarzy czary-mary :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1554456].usefull || 0 }}% pomocna.

Klasyk

Warto wypróbować, ale ma też parę wad, które ją dyskwalifikują.

PLUSY:
Jakościowo lepsza od często porównywanej do niej gąbki Blend It, dłużej utrzymuję swoją sprężystość, nie pęka tak szybko, ogólnie pod względem jakości wykonania wygrywa.
Jej struktura jest niespotykana w innych gąbkach, dlatego jest opatentowana i ciężko jej dorównać.
Wykonuje swoje zadanie dobrze, ale w porównaniu do Blend It pod względem krycia przegrywa.

Minusy:
Cena. Jest za droga jak na kawałek gąbki.
Nie daje takiego krycia jak Blend It
Ciężko z niej domywa się podkład.
Delikatna, bardzo łatwo można zrobić w niej dziurę.
Ma mniejszą powierzchnię niż Blend It.
Kolor się wypłukuje i całkowicie zmienia.
Dostępność. Nie można dostać jej w każdej drogerii. raczej tylko internet.

Podsumowując, ma swojego godnego następcę według mnie, choć w paru aspektach jest nie do pobicia. Warto wypróbować, ja miałam kija gąbeczek, ale wolę chyba dać mniej, używać krócej i być bardziej zadowoloną.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1536486].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez rewelacji

Jak dla mnie bez rewelacji. W porównaniu z np.Blend it ta jest jakby twardsza po namoczeniu, mniej plastyczna. Przy trzecim użyciu gąbki zaczęły sie robić w niej dziurki. Albo otrzymałam podróbkę albo nie wiem o co chodzi ;P

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1534561].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Po przeczytaniu recenzji blendera na wizażu postanowiłam pójść do Sephory i sprawić sobie ową gąbkę. Podklad przeważnie nakładałam palcami, ponieważ po kilku nieudanych próbach z pędzlami uznałam, że to najlepszy sposób dla mnie. Zdanie zmieniłam, kiedy pierwszy raz nałożyłam podkład beauty blenderem... Efekt naturalny, podkład po nałożeniu beauty blenderem wydaje się, że jest mocniej kryjący... brak efektu maski... Odkąd zaczęłam go używać nie wyobrażam sobie nakładania podkładu w inny sposób. Jedyny minus to dość wysoka cena, ale za ten efekt myslę, że warto :) Polecam!!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532126].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy.

Czytam i czytam opinie o tej gąbeczce, każdy chce ją zastępować jakąś inną, tańszą itd. Szczerze szukałam innych gąbek, tańszych, i z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że lepsza od niej nie istnieje.
Aplikuje podkład nieskazitelnie, naturalnie, zbiera nadmiar i rozprowadza go tak równomiernie, że za każdym razem jak go używam jestem tak samo oczarowana. Cudownie sprawdza się zarówno przy podkładach płynnych jak i kremowych czy sypkich.
Wersja różowa jest moją ulubioną i sprawdza się u mnie najlepiej.
Używałam Real Techniques - na początku jest dobra jednak w miarę używania zaczyna twardnieć i przestaje się sprawdzać, poza tym ma gorszą fakturę i nie jest tak miękka.
Używałam Blend It - ta jest lepsza nż RT, ale zaczyna się psuć, kruszyć i pękać po 2 miesiącach regularnego stosowania, także twardnieje.
Z Beauty Blenderm nic takiego się nie dzieje. Potrafi wytrzymać ROK. Rok bezproblemowego używania, a wymieniam go nie dlatego, że się rozpada, tylko wydaje mi się, że rok to wystarczający czas. 69 zł w skali roku wg mnie nie jest zbyt dużym wydatkiem, ponadto zawsze kupuje go na promocji -20 proc. w Sephorze. Nie obawiam się zarazków, bo regularnie go dezynfekuję, poza tym rozcinałam gąbkę wielokrotnie i w środku jest ona nietknięta i kolor jest tak samo głęboki jak od nowości - barwnik wypłukuję się tylko z najbardziej wierzchnich warstw.
Przy wymienionych przeze mnie powyżej dwóch zamiennikach koszty są większe, bo zakup nowej gąbki jest częstszy - RT ok. 3 razy w roku (90 zł), a Blend it ok. 5 razy w roku (100 zł).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1525971].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię go :)

Gąbeczka do makijażu znajduje się w plastikowym opakowaniu z nadrukami. Ogromnym plusem pudełeczka jest to, że są w nim dwa otworki dzięki którym powietrze dostaje się do środka (i nasz BB może "oddychać").

Efekt jaki nim uzyskałam był naturalny, podkład został równomiernie rozłożony a krycie można było bezproblemowo stopniować.
W dodatku kształt gąbeczki pozwala nam na dotarcie do trudno dostępnych miejsc jak np. okolice pod oczami czy płatki nosa.
Co ciekawe zauważyłam, że drobne zmarszczki mniej "rzucają się w oczy".
Trzeba jednak uważać, ponieważ używając bb też możemy przesadzić z ilością podkładu!
Owszem, spełnia swoje funkcje i sprawia, że podkład lepiej stapia się z cerą. Jest też skuteczniejszy od pędzli, ale nie jest on niezbędny. Jest to raczej gadżet a nie must-have w kosmetyczce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1521751].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna, ale nie niezastąpiona.

Długo szukałam jej tańszego zamiennika, więc teraz, z całą pewnoscią mogę powiedzieć, że nie trzeba wydawać takich kwot na jedną gąbkę. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to produkt bardzo dobry i wcale nie dziwię się zachwytom na jego temat. Jednak w dalszym ciągu jest to 69 zł za kawałek GĄBKI!
Plusy:
-miękkość,
-nie zabiera dużo produktu,
-pięknie aplikuje produkty mokre, tworząc efekt blur na twarzy,
-nadaje się do aplikacji produktów suchych,
-łatwo się domywa.
Minusy:
-cena (jak dla mnie ma swój tańszy odpowiednik, który jest chyba nawet lepszy...)
Mam mieszane uczucia co do tego produktu. Z jednej strony można go polecić,a z drugiej wiem, że cena jest przesadą... Napiszę tak: jeśli ktoś ma wolne 69 zł, to jak najbardziej. Jeśli nie - polecam mój must have czyli gąbkę Real Techniques.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1514161].usefull || 0 }}% pomocna.