Silenz Beauty, Beauty Blender, Gąbka do nakładania makijażu

Silenz Beauty, Beauty Blender, Gąbka do nakładania makijażu

Cena już od 6,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Beauty Blender to gąbka w kształcie charakterystycznego różowego jajka. Nie zawiera lateksu i jest bez zapachu. Jej opływowy kształt pozwala na precyzyjne nałożenie podkładu i korektora bez pozostawiania smug i nierówności.
Aby nałożyć podkład wystarczy namoczyć Beauty Blender, który dwa razy powiększy swoją objętość, wąską końcówką można nałożyć korektor w trudno dostępne miejsca a szeroką podkład i róż.

gąbki
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Napisanych recenzji: 6

Jest świetna ale...

... ale czy warta tych 70 zł? Raczej nie. Fakt, daje piękny efekt na skórze, bardzo przyjemnie nakłada się nią podkład. Z tym że po miesiącu wygląda tragicznie. Wypłukany kolor, pęknięcia, dziury. Co miesiąc mam wydawać 70 zł na gąbkę? Chyba nie. Za te pieniądze można kupić świetny pędzel który będzie nam służył bardzo długo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1231403].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 29

Małe cudo :)

Przy okazji mocnych rabatów na zakupy online w Sephorze, skusiłam się natę małą gąbeczkę i powiem jedno - było warto! Skusiłam się na tę w czarnym odcieniu.
Jeśli chodzi o minusy, to przy myciu łatwą ją porozrywać, szczególnie jak ma się długie paznokcie :/ niestety ja tak zahaczyłam i czubek gąbeczki trzyma się na kilku włóknach. Ogólnie dość szybko się niszczy, chociaż staram się z nią obchodzić jak najdelikatniej.
Ciężko jest ją również domyć i wypłukać z piany i wymyć ją porządnie "w środku".
Jej fenomen polega na tym, że świetnie ujednolica podkład z cerą (choć, moim zdaniem, nie nadaje się do wszystkich podkładów), a także można jej używać do konturowania suchymi produktami! Wygląda to naprawdę pięknie.
Cena jest zbyt wysoka jak na gąbeczkę, która po 2-3 miesiącach nadaje się do wyrzucenia, dlatego ja jeszcze moją męczę ;)
Mimo wszystko uważam, że to niezbędnik :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1221593].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 31

Napisanych recenzji: 230

Świetna!

No i w końcu się skusiłam na słynne "jajko"- po ok 3 latach używania gąbki z Real Techniques i mówieniu sobie "po co wydawać 70zł jeśli mogę mieć świetną gąbkę za połowę tej ceny?".
Postanowiłam jednak porównać je obie. I przyznaję, BB wygrywa o pół punkta ;). Nie, nie dlatego że jest różowy... Po prostu jest dużo bardziej "sprężysty", przyjemniej się nim pracuje, oczywiście dzięki niemu podkład przecudownie stapia się z cerą. Bardziej szpiczasta końcówka pomaga w dotarciu do każdej partii twarzy.
Nie wyobrażam sobie w ogóle nakładania podkładu rękami! Każda dziewczyna powinna choć raz wypróbować albo BB, albo wersję z Real Techniques.
Kupię ponownie- na razie RT poszło w dostawkę. ;)
Jedyny minus to mimo wszystko cena- część z niej to opłata za markę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1210228].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - kolorowy french

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 59

Krótka recenzja

Bardzo krótko. Podkład nałożony tą gąbeczką daje taki efekt, że przekonuje się dopiero przy wieczornym demakijażu czy faktycznie był nałożony, znajdując produkt na płatku. Dla osób lubiących efekt "czy wszyscy widzą?" -nie polecam. Minus, że pomimo bardzo delikatnego obchodzenia się z gąbką po miesiącu widać jakieś minimalne ubytki, no i ten "spierający" się kolor....czyszczenie najprostsze i najtańsze pod słońcem- szare mydło- Biały Jeleń.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1177108].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 82

bardzo dobry, ale ma parę wad...

+ przyjemny w odczuciu
+ idealny do nakładania podkładu na mokro
+ w połączeniu z Revlonem Colorstay, którego używam tworzy naturalny efekt
+ idealnie, równomiernie nakłada podkład, a także zbiera nadmiar tam gdzie jest go więcej
+ nadaje się do nakładania korektora a także pudru sypkiego i kosmetyków w kremie (np. róż, brązer)

- przy praniu wypłukuje się barwnik :/
- jest niestety drogi jak za zwykłą gąbkę
- niestety zbyt duża ilość podkładu wsiąka w gąbkę... :/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1170656].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 29

Nie urywa.

No cóż osławiony, wielbiony i czczony BB oczarował i mnie, a właściwie "zaczarował" i to na długi czas.
Kupowałam go od czasu pojawienia się w Polsce i przerobiłam wszystkie wersje kolorystyczne.
Ktoś wcześniej napisał w recenzji, że jakość BB spadła i ja się z tym zgadzam. Wcześniej jajo służyło mi nawet 6 do 8 miesięcy, teraz maksymalnie 3 (ostatnio wykończyłam jajko w 1 miesiąc), a wierzcie mi, że obchodzę się z nią niezwykle delikatnie i myję w ich firmowym mydle. Zastanawia mnie również kwestia wypierania się koloru, czy ten barwnik nie pozostaje na naszej skórze?

A jak gąbka radzi sobie z podkładami?
No cóż do ciężkich konsystencji i podkładów mocno kryjących - do niedawna właśnie takich używałam - jest stworzona (makijaż wygląda naturalnie i dobrze stapia się ze skórą).
Przy podkładach lekko kryjących niestety się nie sprawdza (wydaję mi się, że pochłania w dużej mierze pigment z podkładu), mało tego: podkład nim nałożony wygląda "tłusty", po przypudrowaniu cera zaczyna mi się błyszczeć w strefie T po około 2 godzinach...

Podsumowując, nie nie kupie więcej tej gąbki bo:
- Cena jest absurdalnie wysoka 69zł za kawałek gąbki, który służy mi przez maksymalnie 3 miesiące? Nie dziękuje.
- Efekt jest zadowalający, ale tylko przy podkładach silnie napigmentowanych i kryjących, przy lekkich formułach krycie znikome i ten brzydki błysk...
- Pożera dużo podkładu i "kradnie" mu pigment
- Niepokoi mnie ten wypłukujący się z gąbki barwnik
- Pranie jej nie jest takie łatwe, trzeba się z nią obchodzić delikatnie, bardzo łatwo ją zahaczyć paznokciem, albo rozerwać
- Producent zaleca pranie BB w firmowym mydle w cenie gąbki...

Pędzel jest lepszy i kropka zapewnia lepsze krycie, przy mniejszym zużyciu podkładu, oraz przedłuża trwałość makijażu.
Za cenę kilku BB można mieć Merca wśród pędzli marki HAKUHODO.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1166391].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 13

Napisanych recenzji: 200

the best

Mam kilka tego typu gąbeczek.Tą dostałam na święta w prezencie.Samej szkoda by mi było wydać te 70 zł,ale jeśli wytrzyma u mnie minimum 3-4 miesiące to kupię ją sobie.W zasadzie wszystko zostało już o niej powiedziane.Ładnie i sprawnie nakłada podkład choć nie oszukujmy się,nieco go jednak pochłania.Nakładanie fluidu na twarz staje się przyjemnością.Jest miękka,miła w dotyku,to najbardziej odróżnia ją od "podróbek".Rośnie nieco pod wpływem wody,łatwo się ją myje.Minimalnie mi się ubrudziła i straciła kolor,ale ładuję w nią sporo olejku Isany przy kąpieli.Żadna z moich gąbek nie ma takiej samej faktury itp jak bb.Zastanawiam się tylko jak będzie z trwałością,jakby coś edytuję recenzję ;)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca ale nie codziennie
Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1116401].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 10

Napisanych recenzji: 366

Piękny efekt na skórze

Marzyłam o BB odkąd pamiętam. Dostałam go w końcu od chłopaka na święta. W Niemczech BB kosztuje 20 euro, to dużo.
Zacznę od plusów. Gąbka fenomenalnie nakłada podkład. Nawet słaby fluid (choćby ten Catrice pseudo upiększający) wygląda świetnie. Gąbka przedłuża też trwałość podkładu i mam wrażenie, że delikatnie ukrywa suche skórki. Doskonale nakłada korektor pod oczy, a także konturowanie wychodzi bardzo naturalnie.
Minusem jest to, że trzeba nauczyć się myć BB i marnuje się przy tym sporo wody. Najlepiej domywa go mydło Dove, na pewno nie kupię specjalnych płynów, bo nie wierzę w ich świetne działanie.
Gąbka wytarła się w jednym miejscu, dlatego jeszcze delikatniej się z nią obchodzę.
Jest to fenomenalny produkt, ale niestety bardzo drogi.
Chciałabym przetestować jeszcze gąbkę z Real Techniques, która kosztuje ponad 5 euro i wtedy zdecyduję się na daną gąbkę. Nie wyobrażam sobie już nakładać podkład palcami czy pędzlem.

Używam tego produktu od: połowy grudnia 2015
Ilość zużytych opakowań: jedna gąbeczka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1100121].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 12

niezastąpiony ale i tak uważam że zdecydowanie za drogi

Od kiedy kupiłam BB w Sephora z śliczną podstawką i w promocji -25%, jest mi nieodłączny podczas makijażu.

Używam go do nakładania podkładu - najpierw aplikuję parę tzw. kropek podkładu na twarzy a dopiero potem stępluje nasączonym wcześniej wodą BB. Czyli to nie prawda, że zużywa więcej podkładu - liczy się tutaj umiejętność wyboru sposobu nakładania. W moim przypadku zużywam go tyle samo co w porównaniu wcześniej jak nakładałam podkład rękoma.
Używam go również do nakładania korektora pod oczy i rozświetlacza na skronie - tą cieńszą końcówką (i tak samo jak w przypadku podkładu, najpierw nakładam parę kropek w miejscach gdzie chcę i dopiero potem stępluję BB).

Co do czyszczenia znalazłam swój doskonały sposób (przedtem za chiny nie dało rady go domyć) - płyn dwufazowy!!!
Uzywam do czyszczenia płynu dwufazowego Zaji (za 5zł) i domywa go doskonale.

Jeśli chodzi o minusy to zdecydowanie - cena!!!!
Za kawałek gąbki 80zł!! - no bez przesady za to odejmuję gwiazdkę. Jeśli nie potanieje to na pewno nie kupię go ponownie pomimo, że jest naprawdę fajnym produktem.

Używam tego produktu od: 4miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1099736].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Jednak kupie ja ponownie, bo jest tego warta😉

Generalnie bardzo dobry produkt, makijaz wyglada pieknie, podklad trzyma sie dluzej, niz przy nakladaniu pedzlem, ale gabka po 4 miesiacach do wymiany.

Ponizej zamieszczam zdiecie( mylam ja szamponem dla dzieci, moze to jest powodem tego masakrycznego stanu).

Używam tego produktu od: 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie uzywania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1097171].usefull || 0 }}% pomocna.