Silenz Beauty, Beauty Blender, Gąbka do nakładania makijażu

Silenz Beauty, Beauty Blender, Gąbka do nakładania makijażu

Pojemność 1 szt

Beauty Blender to gąbka w kształcie różowego jajka. Nie zawiera lateksu i jest bez zapachu. Jej opływowy kształt pozwala na precyzyjne nałożenie podkładu i korektora bez pozostawiania smug i nierówności.
Aby nałożyć podkład wystarczy namoczyć Beauty Blender, który dwa razy powiększy swoją objętość, wąską końcówką można nałożyć korektor w trudno dostępne miejsca a szeroką podkład i róż.

gąbki
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

uwielbiam!

Mam już drugi, nie widzę różnicy między czarnym a różowym.
Domywam dobrym mydłem lub olejkiem z Isany (uwaga, ważne by myć go w ciepłej wodzie a nie w letniej czy zimnej)
Pięknie nakłada podkłady w różnej formule, korektury, kosmetyku w sticku a także pudry. Zdecydowanie wielozadaniowy gadżet. Moje BB używam średnio rok, nie pękają a nie cackam się z nimi podczas mycia (ale też nie wbijam w nie na siłę paznokci). Kusi mnie by spróbować Blend It, ale póki co pozostaję przy BB :) Co do ceny to zawsze kupuję na promocji.

niewarta tak dużych pieniędzy

Sądziłam, że za tak wysoką ceną idzie dobra jakość, niestety nie w tym przypadku. Używam gąbeczki od 2 miesięcy, sporadycznie, tzn. przez ten czas użyłam jej może z 10 razy. Nie dość, że bardzo trudno się ją myje, o wiele trudniej niż jej tańsze zamienniki, to zaczęła się kruszyć. Dodam, że staram się myć ją delikatnie, w polecanych przez inne użytkowniczki produktach oczyszczających. Żałuję wydanych na nią niemałych pieniędzy. Polecam kupić coś tańszego.

Drogi zawód

Jeszcze rok temu byłam zachwycona tym produktem. Od momentu zmiany formuły przez producenta z beauty blenderem dzieje się coś złego. Niszczy się podczas mycia, a po miesiącu jest już nie do użycia. Bardzo trudno się go czyści, o wiele gorzej niż kiedyś. Na rynku jest mnóstwo tego typu gąbeczek i za tą cenę można znaleźć coś lepszego. Obecną formułą Beauty blendera można zachwycać się maxymalnie miesiąc, potem używanie gąbeczki to istna prestiżowa katorga.

Test domowych sposobów czyszczenia Beauty Blendera

Warta swej ceny

Gąbka ma jeden minus CENA. Ale po stosowaniu jej od pół roku mogę stwierdzić, ze jest tego warta! Wspaniałe wykonczenie makijazu, świetnie sie nakłada. Trzeba dbać o nią i można ją mieć na lata.

Najlepsze

Pamiętam, jak kiedyś pukałam się w głowę jak pomyślałam, że ktoś może wydać tyle kasy na zwyczajne jajo do nakładania podkładu i mowiłam sama do siebie, że musiałabym upaść na głowę, żeby na coś takiego wydać kasę. Jednak nie jestem specjalistką w nakładaniu podkładu pędzlami, może nie znalazłam odpowiedniego, rękoma nie lubię, więc gąbki wydawały się wybawieniem. Kupowałam więc takie tańsze, różne marki. I za każdym razem coś mi nie pasowało, jednak wiedziałam, że to właśnie gąbka to to, co chcę używać do nakładania podkładu. Nadszedł jednak ten dzień, że upadłam na tą głowę i kupiłam orginalne jajo. I odtąd zaczęła się nowa era nakładania podkładu. Nie wiem, jak Wam to wyjaśnić, bo jednak wizualnie nie różni się ono od innych, tańszych, a jednak wiem i czuję, za co płace taką sumę. Różnica jest kolosalna. Materiał, z jakiego wykonane jest jajo jest unikatowy, żadna inna gąbka wcześniej przeze mnie używana nie miała takiej struktury, nie pęczniała tak mocno, jak się ją namoczyło wodą i nie rozprowadzała podkładu na mojej cerze tak cudownie. I naprawdę, sama byłam niedowiarkiem, dopóki nie spróbowałam oryginału. Teraz, od kilku lat używam jaja już non stop. przez chwilę próbowałam znaleźć zastępstwo, bo jednak cena wciąż tu poraża, ale bezskutecznie, więc wróciłam do różowiaka. W sumie ostatnio kupiłam 3 inne kolory, ale nie widze miedzy nimi różnicy w działaniu. Jedyną rzeczą, jaką zauważyłam na przestrzeni ostatnich 2 lat jest pogorszenie się trochę jakości gąbki, a mianowicie szybciej się zużywa. Pamiętam, że swoją pierwszą gąbkę miałam 1.5 roku (tak, wiem, że niby należy zmieniać co 6 miesięcy, ale ja mam to gdzieś, nie będę zmieniać produktu który działa tylko dlatego, że ktoś mi mowi, że mam to zrobić), ale po 1.5 roku jednak sama ją wyrzuciłam myśląc, że może już faktycznie jest trochę brudna. Kupiłam kolejną i używałam przez rok, a potem kupowałam kolejne i niestety te kolejne nie wystarczały już na tak długo i tak jest do dziś. Mam na myśli to, że po jakimś czasie one zaczynają się niszczyć, kawałki gąbeczki zaczynają odchodzić i ona zaczyna się jakby kruszyć. Wciąż można ją wtedy używać, oczywiście, ale w pewnym momencie ona już po prostu wygląda jak wyjęta z gardła, także trzeba ją wymienić. Z tymi pierwszymi miałam wrażenie, że można było je używać do końca świata. Jednak rozumiem, że firma musiała zrobić coś, żebyśmy kupowali je częściej. Mimo wszystko moje serce ta niepozorna gąbeczka skradła i już jej nie zamienię na nic innego.
Minusem jest jeszcze to, że bardzo mozolnie się ją czyści, próbuję różnych środków i udaje mi się ją doczyścić, jednak przyznaję, że jest to ciężka praca. Nie znalazłam jeszcze takiego środka, który by ją czyścił szybko i bez szkód dla materiału, z którego ona jest zrobiona.

Jedno wielkie WOW

Ta gąbka działa cuda ! Podkład nałożony gabeczka wygląda sto razy lepiej niz palcami, nie pozostawia smug, podklad jest nałożony równomiernie. Długo zastanawialam się nad zakupem tej gąbki i powiem że warto wydać te 70 zł dla takiego efektu na twarzy. NIGDY nie wrócę już do nakładania podkładu palcami. Posiadam gabke w odcieniu czarnym.

Nawet dobra

Gabeczke kupiłam zachęcona opiniami w internecie. Co prawda nie jest tania , ale zaryzykowałam . Po pierwszym użyciu " ale czad " bo przecież coś nowego . Po kilkunastu razach stwierdziłam , że przetestuje z innej firmy i tak zrobiłam - kupiłam w naturze ich firmowa gobeczke i powiem szczerze że minimalnie się różni . BB pod wodą staje się większą - to jedyna różnica .

Yyyyyyyy...?

Kupiłam w Sephorze razem z tym pięknym stojaczkiem.
Ogólnie kupiłam głównie po to, żeby porównać czy lepszy jest oryginał czy gąbeczka blend it.

Stety, niestety lepsza jest blend it, a ja jestem stratna 79 zł.

Ogólnie uwielbiam podkład nakładać gąbką, choć mam świadomość, że żre ona produkt. Niemniej beauty blender żre go więcej, jest mniejszy i twardszy i o wiele ciężej go doprać niż blend it... Podsumowanie możecie wysnuć sami.

Cudowne jajeczko

To świetna rzecz do nakładania podkładu. Daje efekt naturalny, dobrze wpracowuje podkład w skórę. Wspalanie nadaje się do nakładania pudru sypkiego. Pomaga wpacować korektor pod oczy. Mój ma już ponad 1,5 roku i dalej nadaje się do użytku. Dobrze się myje. Jest mękki i porowaty. Ale uwaga! Nauczcie się go dobrze myć, by nie poszarpać i nie zostawiać w nim resztek podkładu.

Fajna

Moją pierwszą gąbeczkę zakupiłam we wściekle różowym kolorze...Druga była już czarna.Produkt ten po zmoczeniu w wodzie pęcznieje,ale równomiernie rozprowadza płynny podkład.Dobrze współpracuje chyba z kazdym podkladem odpowiednim dla neszej cery.Z niektórymi daje nawet efekt wtopienia się w skóre.Cena kosmiczna...

Świetna:-)

Moje podejście do tej gąbki było bardzo ostrożne, wręcz sceptyczne, jednak okazało się, że uwiodła mnie do reszty. Właściwie nie wyobrażam sobie teraz aplikacji podkładu bez różowego jajka. Dzięki aplikatorowi makijaż zostaje nałożony równomiernie i bez smug, a cera staje się właściwie nieskazitelna. Jajko bardzo łatwo się myje, więc nie ma obaw jeśli chodzi o higienę. Polecam.

czy to photoshop czy tylko podkład? ;)

Miałam kiedyś gąbeczki z innych firm i nie rozumiałam nad czym ten zachwyt, ale jednak zaszalałam i kupiłam oryginalny BB. Nie ukrywam, cena wysoka, ale podkład nią nałożony wygląda niesamowicie! Efekt jak z photoshopa!!

Podkłady nakladane gąbeczką wyglądają zdecydowanie lżej na buzi, tracą na swojej ciężkości, przy czym nie tracą na kryciu i pigmentacji, a utrzymują się mam wrażenie, że nawet kapkę dłużej! Cudo!!!
Zużywamy niestety jednak troszkę więcej podkładu, bo gąbeczka go pije dosyć sporo.
Można ją także używać do nakładania pudru na mokro, też fajny efekt.
Polubiłam się dzięki niej też z niektórymi podkładami, które niekoniecznie mi się podobały (ze względu na swoją "ciężkość" na twarzy), a zalegały na półce.

Okej, ale niestety BB ma też swoje minusy - szybko zaczeła mi pękać (może przez to, że na początku za każdym razem dopierałam ją do czysta). Po dwóch miesiącach popękała całkiem po jednej stronie ;/ przestałam ją dopierać do czysta, co zresztą wymagało dużego wkładu, bo gąbeczka bardzo dużo pije podkładu. Używałam ją dalej, bo pomimo popękania, swoje dalej robiła. Przeżyła ze mną 6 miesięcy, myślę że to żywotność całkiem okej ...

Reasumując... pomimo ceny, która z początku odstrasza bardzo polecam ! :)