Silenz Beauty, Beauty Blender, Gąbka do nakładania makijażu

Silenz Beauty, Beauty Blender, Gąbka do nakładania makijażu

Cena już od 6,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Beauty Blender to gąbka w kształcie różowego jajka. Nie zawiera lateksu i jest bez zapachu. Jej opływowy kształt pozwala na precyzyjne nałożenie podkładu i korektora bez pozostawiania smug i nierówności.
Aby nałożyć podkład wystarczy namoczyć Beauty Blender, który dwa razy powiększy swoją objętość, wąską końcówką można nałożyć korektor w trudno dostępne miejsca a szeroką podkład i róż.

gąbki
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

niezastąpiona!

Nakładam tą gąbeczką podkład, korektor i jest dla mnie hitem! Podkład nałożony Beauty Blendrem wygląda bardzo naturalnie i ładnie wtapia się w skórę, nie tworzy efektu maski. Uwielbiam ją na mokro jak i na sucho, na oba sposoby sprawdza się świetnie. Myślę, że już nie wrócę do nakładaniu podkładu pędzlem, dla mnie to niebo a ziemia. Mam ją kilka miesięcy i trzyma się nieźle. KWC!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1358086].usefull || 0 }}% pomocna.

dumnie jej używam

Nigdy nie przypuszczałabym, że gąbka może robić świetny makijaż. Największą trudność sprawia jej czyszczenie w taki sposób aby miała długą żywotność, ale jednak była czysta. Do tego jest droga chociaż mi udało się ją dorwać naprawdę tanio. Gąbeczka bardzo fajnie rozprowadza podkład, nie zostawia smug i przebija w robocie pędzel. Szybko się brudzi, ale trudno, jest to do przeżycia. Generalnie jest to fajny gadżet, ale za więcej niż 35zł to można sobie odpuścić. Obecnie na rynku jest mnóstwo zastępczych gąbek, które są tańsze a również spełniają robotę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1340901].usefull || 0 }}% pomocna.

Produkt niezastąpiony

Nie znalazłam produktu, który mógłby go zastąpić. Świetnie rozprowadza podkład. Pędzlem, czy palcami nie uzyskam takiego dobrego efektu. Jakość gąbeczki jest na prawdę bardzo dobra. Nie uważam, że jest to produkt wyłącznie na 3 miesiące. Mam go od ponad roku, a jedynie widać wykruszenia. Nie ma pęknięć, a używam go prawie codziennie. Myję go zwykłym mydłem w kostce. Niektóre podkłady faktycznie ciężko zmyć, dlatego raczej zalecałabym używać tych lekkich, niewodoodpornych. Jedynym minusem jest ta nieszczęsna cena... Dlatego nie polecam kupować go w Polsce.

Miałam chińską podróbkę, ale ta chińska jest bardzo twarda co powoduje dyskomfort przy nakładaniu podkładu (czuć tę twardość, sztywność), a ponadto stawia jedynie plamy, a nie rozprowadza podkład równomiernie. Zdecydowanie nie polecam chińszczyzny. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Miałam też pomarańczową gąbkę Real Techniques, która jest mięciutka, ale niezbyt trwała. Szybko się rozkruszyła. I mimo, że jest dużo tańsza to według mnie BB bardziej się opłaca.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1337111].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure z chmurkami

Lubię używać

Jest to gbka przez którą przestałam nakładać podkład palcami.
Zalety:
+ jest elastyczna
+ bardzo dobrze wtapia podkład w skórę
+ łatwo się myje
+ kolor się nie zmienia

Wady:
- po ok. 2 miesiącach popekała mi
- zapłaciłam 65 zł na 2 miesiące... troche drogo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1337051].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dla mnie must have :)

Trochę zwlekałam z jej kupnem, bo cena niemała... Ale myślę, że warto zainwestować, bo starcza na dobre kilka miesięcy, a nakładanie nią podkładu to czysta przyjemność.
Zalety:
+ bardzo miękka
+ nie robi smug
+ szybko rozprowadza podkład/puder
+ wystarczy o nią dbać, a posłuży nam na długo.

Wady: tylko cena.

Po jej użyciu nie wyobrażam sobie nakładania podkładu czymkolwiek innym :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1309416].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam

Używam go już ponad rok. Ma tylko jeden malutki ubytek oraz ma kilka małych plamek od podkładu, nic większego się z nią nie stało. Myję ją różnie raz codziennie, czasami co drugi dzień. Gąbeczka przed namoczeniem i po jest (w porównaniu do innych gąbek) naprawdę miękka. Cena ok 70zł mogłaby być niższa ale jak starcza na rok to nie jest duża. Na początku myje się ją strasznie ciężko, nie zawsze podkład chciał zejść, ale to zawsze przy kolejnym praniu schodziło.Ma idealny dzióbek dzięki któremu z łatwością rozprowadzimy korektor pod oczami. Pięknie rozprowadza podkład, ładnie się on stapia ze skórą i wygląda bardzo naturalnie. Aplikacja podkładu tą gąbeczką jest przyjemna i szybka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1307556].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój niezbędnik

Beauty Blender jest mięciutki i miły w dotyku, od kiedy go mam nie wyobrażam sobie codziennego makijażu bez niego. Nie pamiętam już kiedy wklepywałam podkład w skórę twarzy palcami.

Gąbeczka daje ładny, naturalny efekt bez smug. Jest dość trwała, spokojnie na pół roku wystarczy do indywidualnego użytku. Łatwo się czyści olejkiem pod prysznic.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264203].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie do bardzo trwałych podkładów

Zalety:
- pięknie rozprowadza wszelkie podkłady i kremy BB,
- nadaje się również do rozcierania korektora, wklepywania kremowych rozświetlaczy i bronzerów,
- aplikacja kosmetyków przebiega szybciej i sprawniej, niż za pomocą pędzla.
Wady:
- bardzo ciężko go domyć po użyciu trwałych matowych podkładów typu Pierre Rene Skin Balance lub Revlon Colorstay,
- po miesiącu stosowania pojawiły się pęknięcia w strukturze gąbki, mimo iż nie mam długich paznokci i zawsze delikatnie ją myję, używając letniej wody,
- wysoka cena.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1259053].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam

Bardzo polubiłam ten produkt i nie wyobrażam sobie bez niego codziennego makijażu
Gąbkę można kupić wszędzie, za bardzo niską cenę, dzięki niej podkład świetnie się rozprowadza, nie pozostawia smug, grudek, do tego można ją umyć w wodzie z mydłem i jest jak nowa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1256223].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Super,ale...

Moja pierwsza gąbka wytrzymała jakieś 3-4 miesiące. Szybko zrobiły się dziury mimo iż starałam się obchodzić z nią delikatnie. Podkład nie do końca się z niej zmywa chociaż próbowałam wszystkim czym mogłam. Dość brzydko to wygląda. Po umyciu trzeba zadbac o to, zeby dobrze wyschla. ( moja pod koniec juz nie pachniała zbyt ladnie) Jednak uważam, że spełnia swoje zadanie, szybka i dobra aplikacja i o to właśnie chodzi. Cena zdecydowanie za wysoka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1246951].usefull || 0 }}% pomocna.