Silenz Beauty, Beauty Blender, Gąbka do nakładania makijażu

Silenz Beauty, Beauty Blender, Gąbka do nakładania makijażu

Cena już od 6,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Beauty Blender to gąbka w kształcie różowego jajka. Nie zawiera lateksu i jest bez zapachu. Jej opływowy kształt pozwala na precyzyjne nałożenie podkładu i korektora bez pozostawiania smug i nierówności.
Aby nałożyć podkład wystarczy namoczyć Beauty Blender, który dwa razy powiększy swoją objętość, wąską końcówką można nałożyć korektor w trudno dostępne miejsca a szeroką podkład i róż.

gąbki
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Przyjemny jednak szybko się psuje

Mam długie paznokcie i niestety ta gąbeczka jest niestety zbyt delikatna. Bardzo szybko robią mi się w niej dziurki. Jednak bardzo ją lubię, bo świetnie rozprowadza podkład na twarzy. Jest mięciutka i dobrze dostosowuje się do kształtu np nosa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400901].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialna!

Jeden z najfajniejszych gadzetow jakie mialam. Tak jak producent obiecuje - nie chłonie podkladu, świetnie i równomiernie go rozprowadza, bardzo szybka i precyzyjna aplikacja ułatwia moje życie każdego poranka. Nie mam problemu z utrzymaniem jej w czystości, ponieważ i tak musi być używana na mokro, więc myję ją tuż przed użyciem. Jedyne co to mąkra gąbka powiększa swoją objętość, więc jak jestem w podróży i muszę się szybko spakować to niestety gąbka nie mieści się z powrotem do opakowania - taki maly klopsik. Generalnie jest bardzo trwała. Używam jej od kilku miesięcy i praktycznie nie widzę śladów zużycia. Dodam, że większość pędzli do nakładania w ogóle się u mnie nie sprawdziła, więc za każdym razem i tak wracałam do nakladania podkładów i korektorów palcami. Z gąbeczką jest inaczej - używam cały czas i nie planuję tego zmieniać. Dobry zakup. Pomimo wysokiej ceny uważam, że warto. Za te wszystkie pędzle to nakładania podkładów, które trafiły ostatecznie do kosza mogłabym sobie dwie takie gąbeczki sprezentować:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1399546].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna :)

Gąbeczka jest rewelacyjna, dzięki niej makijaż wygląda naturalnie. Wcześniej używałam pędzla do makijażu , jednak makijaż nakładany pędzlem nie dawał takiego naturalnego efektu. Widząc pozytywne opinie na temat tej gąbeczki zakupiłam ją chociaż nie zachęcała mnie jej cena ale stwierdziłam że może zdziała cuda. I tak właśnie się stało. Makijaż wygląda całkiem inaczej przy zaaplikowaniu tą gąbeczką. Myślę że już nie wrócę do nakładania podkładu pędzlem.

Plusy
+ naturalny efekt (przez co nie są podkreślane suche skórki )
+ szybko i z łatwością aplikuje się podkład
+ świetnie wtapia podkład w skórę
+ łatwo się ją myje

Minusy
- trwałość gąbki trochę mnie rozczarował bo po około 5-6 miesiącach jej używania zaczęła pękać pomimo że starałam się ją używać / czyścić bardzo delikatnie.
- cena mogłaby być trochę niższa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1376991].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - pastelowe paski

Miłość od pierwszego nałożenia.

Kocham to małe różowe cudeńko. Niby zwykła gąbka, ale ani pędzlem, ani palcami nie osiągnie się takiego efektu! Wszystko pięknie, równomiernie nałożone, naturalny efekt, a zajmuje chyba mniej niż dwie minuty. Nie wiem, jak do tej pory żyłam bez beauty blendera :D
Jedyny minus to niestety krótka trwałosć, no ale nie ma co się spodziewać, że mięciutka gąbeczka będzie żyła wiecznie :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1366311].usefull || 0 }}% pomocna.

niezastąpiona!

Nakładam tą gąbeczką podkład, korektor i jest dla mnie hitem! Podkład nałożony Beauty Blendrem wygląda bardzo naturalnie i ładnie wtapia się w skórę, nie tworzy efektu maski. Uwielbiam ją na mokro jak i na sucho, na oba sposoby sprawdza się świetnie. Myślę, że już nie wrócę do nakładaniu podkładu pędzlem, dla mnie to niebo a ziemia. Mam ją kilka miesięcy i trzyma się nieźle. KWC!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1358086].usefull || 0 }}% pomocna.

dumnie jej używam

Nigdy nie przypuszczałabym, że gąbka może robić świetny makijaż. Największą trudność sprawia jej czyszczenie w taki sposób aby miała długą żywotność, ale jednak była czysta. Do tego jest droga chociaż mi udało się ją dorwać naprawdę tanio. Gąbeczka bardzo fajnie rozprowadza podkład, nie zostawia smug i przebija w robocie pędzel. Szybko się brudzi, ale trudno, jest to do przeżycia. Generalnie jest to fajny gadżet, ale za więcej niż 35zł to można sobie odpuścić. Obecnie na rynku jest mnóstwo zastępczych gąbek, które są tańsze a również spełniają robotę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1340901].usefull || 0 }}% pomocna.

Produkt niezastąpiony

Nie znalazłam produktu, który mógłby go zastąpić. Świetnie rozprowadza podkład. Pędzlem, czy palcami nie uzyskam takiego dobrego efektu. Jakość gąbeczki jest na prawdę bardzo dobra. Nie uważam, że jest to produkt wyłącznie na 3 miesiące. Mam go od ponad roku, a jedynie widać wykruszenia. Nie ma pęknięć, a używam go prawie codziennie. Myję go zwykłym mydłem w kostce. Niektóre podkłady faktycznie ciężko zmyć, dlatego raczej zalecałabym używać tych lekkich, niewodoodpornych. Jedynym minusem jest ta nieszczęsna cena... Dlatego nie polecam kupować go w Polsce.

Miałam chińską podróbkę, ale ta chińska jest bardzo twarda co powoduje dyskomfort przy nakładaniu podkładu (czuć tę twardość, sztywność), a ponadto stawia jedynie plamy, a nie rozprowadza podkład równomiernie. Zdecydowanie nie polecam chińszczyzny. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Miałam też pomarańczową gąbkę Real Techniques, która jest mięciutka, ale niezbyt trwała. Szybko się rozkruszyła. I mimo, że jest dużo tańsza to według mnie BB bardziej się opłaca.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1337111].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię używać

Jest to gbka przez którą przestałam nakładać podkład palcami.
Zalety:
+ jest elastyczna
+ bardzo dobrze wtapia podkład w skórę
+ łatwo się myje
+ kolor się nie zmienia

Wady:
- po ok. 2 miesiącach popekała mi
- zapłaciłam 65 zł na 2 miesiące... troche drogo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1337051].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dla mnie must have :)

Trochę zwlekałam z jej kupnem, bo cena niemała... Ale myślę, że warto zainwestować, bo starcza na dobre kilka miesięcy, a nakładanie nią podkładu to czysta przyjemność.
Zalety:
+ bardzo miękka
+ nie robi smug
+ szybko rozprowadza podkład/puder
+ wystarczy o nią dbać, a posłuży nam na długo.

Wady: tylko cena.

Po jej użyciu nie wyobrażam sobie nakładania podkładu czymkolwiek innym :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1309416].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam

Używam go już ponad rok. Ma tylko jeden malutki ubytek oraz ma kilka małych plamek od podkładu, nic większego się z nią nie stało. Myję ją różnie raz codziennie, czasami co drugi dzień. Gąbeczka przed namoczeniem i po jest (w porównaniu do innych gąbek) naprawdę miękka. Cena ok 70zł mogłaby być niższa ale jak starcza na rok to nie jest duża. Na początku myje się ją strasznie ciężko, nie zawsze podkład chciał zejść, ale to zawsze przy kolejnym praniu schodziło.Ma idealny dzióbek dzięki któremu z łatwością rozprowadzimy korektor pod oczami. Pięknie rozprowadza podkład, ładnie się on stapia ze skórą i wygląda bardzo naturalnie. Aplikacja podkładu tą gąbeczką jest przyjemna i szybka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1307556].usefull || 0 }}% pomocna.