Silenz Beauty, Beauty Blender, Gąbka do nakładania makijażu

Silenz Beauty, Beauty Blender, Gąbka do nakładania makijażu

Pojemność 1 szt

Beauty Blender to gąbka w kształcie różowego jajka. Nie zawiera lateksu i jest bez zapachu. Jej opływowy kształt pozwala na precyzyjne nałożenie podkładu i korektora bez pozostawiania smug i nierówności.
Aby nałożyć podkład wystarczy namoczyć Beauty Blender, który dwa razy powiększy swoją objętość, wąską końcówką można nałożyć korektor w trudno dostępne miejsca a szeroką podkład i róż.

gąbki
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

polecam

Jajko nadaje sie do podkładów korektorów pudrów różu(nawet w kamieniu)oraz bronzera. Nakładam nim też rozświetlacz w kulkach. Ma wiele zastosowań.
Niestety,przy pierwszych kilku myciach zauważyłam wypłukiwanie się koloru różowego i mam świetne porównanie po dokładnie 5 użyciach jajeczko w porównaniu do nowego(mam drugi,nowy egzemplarz) jest bledsze i bardziej porowate.

Idealna

Jak to się mówi? Droższe nie znaczy lepsze? Tak, to prawda ale nie zawsze i nie w tym przypadku. Beauty Blender jak dla mnie bomba! Używałam różnych gąbeczek, tańszych, troszkę droższych no i tak dla mnie numerem 1 jest oryginał. Różowa i czarna to właśnie do nich najbardziej lubię wracać. Idealnie miękka i świetnie rozprowadza każdy płynny/kremowy produkt. Jest bardzo wytrzymała. Higienicznie jest wymieniać gąbeczkę powiedzmy co góra 6 miesięcy, na początku owszem wymieniałam, ale jeśli dba się o nią odpowiednio, używana jest przez jedną osobę to myślę, że do max roku czasu nic się jej jak i naszej cerze nie stanie. Podróbki to jakiś koszmar, dziurawiły się dość szybko co w przypadku oryginału zdarzyło mi się raz i tylko i wyłącznie w pudrowej wersji (dlatego z reguły kupuje czarną, bo najlepiej się sprawdza). Zapewne skuszę się na jakąś podróbkę ale jestem prawie przekonana, że oryginału żadna nie zastąpi i z czystym sumieniem mogę ją polecić. Do mycia tej gąbeczki (innych również oraz pędzli) nie ma nic lepszego jak olejek pod prysznic ISANA! Cena Beauty Blendera nie zachęca ale uwierzcie warto :)

Pomocna

Długo myślałam, że nie potrzebuję gąbki do nakładania podkładu, że palcami jest wygodnie, że mniejsze straty produktu - byłam w błędzie!Od kiedy pierwszy raz użyłam Beauty Blendera, nie wyobrażam sobie nakładać podkład czymś innym.Gąbeczka Beauty Blender oczarowała mnie od pierwszego użycia. To w jaki sposób stapia fluid ze skórą jest niesamowity. Z czasem jednak zauważyłam, że ciężko dobrze ją wyczyścić. Bardzo o nią dbałam, jednak zaczęła pękać.Ogólnie polecam,ale cena jak dla mnie za wysoka.Jest wiele innych i tańszych gąbeczek,które również są bardzo dobre.

Niezastąpiona.

Zawsze uważałam że nie ma lepszego sprzętu do rozprowadzania
podkładu niż palce ,,,,
Jest idealna pod każdym względem.
Perfekcyjnie rozprowadza podkład na twarzy nie pozostawiając żadnych smug,
dzięki niej uzyskujemy naturalny efekt.
Również oszczędzamy , bo zużycie pokładu jest dużo mniejsze.
Jej kształt pozwala dotrzeć w trudniej dostępne miejsca, rewelacyjna do nakładania korektora pod oczy ..
Gąbeczka jest bardzo miękka i dobrze się nią pracuje ,
Gąbka jest też doskonała do bakingu.

Bardzo przyjemna

Fajna , przyjemna gąbka do nakładania makijażu. Jej kształt pozwala nam na precyzyjne nałożenie fluidu.
Spicczasta gora gąbki jest idealna w okolicy nosa czy kociku oka. Jest bardzo fajna i miła w dotyku, delikatna. Łatwo się ją myje. Polecam

HIT!

Gąbeczka do makijażu o fajnym, poręcznym kształcie i niewielkiej wielkości. Ułatwia nakładanie podkładu nawet w trudno dostępnym miejscach (okolice oczu, nosa). Nie pozostawia smug. Jest przyjemna w dotyku. Posiada zbitą, trwałą strukturę. Nie wchłania dużej ilości fluidu. Łatwo się myje.

lepsza od innych

wersji tej gąbki jest wiele z różnych firm ale mi pasuje tylko Beauty blender. Inne są za twarde, zbierają podkład zamiast go nakładać i nie są tak trwałe. Gąbka z blend it wystarczyła na 3 miesiące a beauty blender mam już ponad roku i daje radę.

Przereklamowana

Dałam się zrobić w jajo. W jajo Beauty Blender. Ten jedyny-słuszny-i-najlepszy. Kosztuje majątek za kawałek low-tech gąbki, ale no wiesz, to jest przecież TA gąbka. Więc kupiłam. I co? Nie wiem czy jest warta tej ceny. Podkład rozprowadza bezbłędnie, ale równie dobrze robił to niedrogi pędzel do podkladu z EDM, którego do tej pory używałam. Różnica jest taka, że gąbka zjada podklad, przez co wychodzi go więcej niż przy aplikacji pędzlem. Wymyśliłam więc patent oszczędnościowy: najpierw nakładam podkład palcami i z grubsza go rozprowadzam również palcami, a potem dopiero starannie rozprowadzam całość wklepując za pomocą BB. Nadal jednak wychodzi nieco więcej podkłądu niż przy użyciu pędzla. Samo użycie BB jest przyjemne i komfortowe, a kształt jajka z czubkiem idealnie pasuje do wszystkich zakamarków twarzy. Jednak nie jestem przekonana, że tylko BB jest niezastąpiony. Jeśli się zniszczy, przypuszczalnie z ciekawości zakupię coś tańszego o tym kształcie - np.Wibo czy Blend-it. One też tanie nie są jak na kawałek gąbki, ale mimo wszystko ceny mają realniejsze. Mojego BB używam od 5 miesięcy, piorę codziennie w szarym mydle, oznak zużycia nie stwierdzam. To że się nie drze i nie ma uszczerbków jest dużym plusem- gdyby się rozdarł miałabym dylemat czy go zatrzymać (akcesoria do makijażu mają być piękne) czy wyrzucić (trochę tylko rozdarty to wyrzucić szkoda, skoro tyle kosztował). Mam nadzieję, że za tę kosmiczną cenę to mój BB przetrwa z rok użytkowania. Wtedy dołożę brakującą gwiazdkę.

Hit!

Po wielkim gąbkowym boom w internecie postanowiłam kupić i sprawdzić - wybór padł na tanią gąbkę drogeryjną, była dość mało miękka i nieprzydatna, wiec wylądowała w koszu. Za jakiś czas ktoś polecił mi gabkę, ale tylko tą jedną jedyną, stwierdziłam, że mimo pierwszego zgrzytu zaryzykuję i wrzuciłam ją do koszyka podczas promocji w Sephorze. Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie makijażu bez tego produktu, mimo sceptycznego podejścia od samego początku, muszę uczciwie przyznać, że daje efekt wow - przepięknie nakłada podkład. Polecam!

Dobra gąbka

Po całym tym zamieszaniu na temat tej gąbki miałam wobec niej bardzo wysokie oczekiwania. Przed nią używałam jednak gąbek mniej porowatych i o zupełnie innej teksturze, dlatego na początku nie byłam przekonana - gąbka wchłania dość dużo produktu i nie mogłam się nauczyć z nią pracować. Początkowo nie mogłam również dobrze rozprowadzić podkładu, ponieważ ze względu na mocną porowatość gąbki, cały czas produkt był widoczny, czego bardzo nie lubię. Po pewnym czasie zaczęłam inaczej pracować z gąbką i dużo lepiej mi się teraz sprawdza. Tak jak wcześniej wspomniałam jest mocno porowata, co dla niektórych mmoże być zaletą, a dla innych wada. Jest NIESAMOWICIE miękka, można ją zgnieść całkowicie, czego nie byłam w stanie zrobić z żadną inną gąbką. Ogólnie polecam, jednak nie jestem pewna czy cena nie jest odrobinę zbyt wysoka, ponieważ znam wiele tanich gąbek, które również są bardzo dobrej jakości.

Kolor NUDE - uwielbiam tę gąbeczkę

Rozumiem wszystkie zachwyty nad tą niepozorną i drogą gąbeczką - to faktycznie działa!

Uwielbiam jej delikatny kształt i to jak genialnie wprowadza podkład!

+ jakość - nie ma mowy o wgnieceniach, usterkach i problemach podczas jej używania
+ działanie - to cudeńko sprawia, że nakładanie podkładu to sama przyjemność, a efekt, który zostawia jest doskonały
+ podkład trzyma się dłużej
+ delikatna w dotyku
+ szybko wysycha
+ kolor NUDE - owszem, widać na nim makeup, ale kolor jest delikatny i ładny
+ nic się z nią złego nie dzieje - po 3 miesiącach wygląda i używa się jej jak nową
+ nowa jakość w nakładaniu makijażu - spokojnie może zastąpić kilka pędzli, a używana na sucho nadaje się do produktów pudrowych

Polecam!

Bardzo dobra, ale nie jest czymś niezastąpionym

Dostałam ją w prezencie, więc bardzo się cieszę, bo wiadomo, przy tylu zachwytach zewsząd ciekawiła mnie niemiłosiernie, ale jednak szkoda było mi tyle pieniędzy na gąbkę. Mówiąc krótko, to jest bardzo dobra gąbka - mięciutka, mocno porowata (najbardziej ze wszystkich gabek, jakie miałam), trwała i świetnie rozprowadza podkład. Czy kupię ją ponownie? Nie wiem. Bo mimo że dobra, uważam, że nie jest niezastąpiona, że bez niej nie rozprowadzimy sobie dobrze podkładu. Miałam różne gąbeczki, jedne lepsze, drugie gorsze. Ostatnimi czasu kupowałam sporo gąbeczek z alie, oczywiście nie z byle jakich aukcji, tylko tych polecanych na grupie, gdzie było dużo opinii. I oczywiście, są to inne gąbeczki, ale nimi też można super rozprowadzić podkład, nie narzekam na nie. Jest tyle dobrych gąbeczek na rynku, nowości, które sa polecane, np. gąbeczka RT, Wibo, Blend It i każda z nich nieporównywalnie tańsza od BB. Może kiedyś jeszcze go kupię, ale nie uważam, że to totalny must have, bez którego dobry makijaż nie moze mieć miejsca. Generalnie jest to tak kultowy produkt, że polecam każdej spróbować jednorazowo, bo inaczej nie da się wyrobić sobie opinii i wciąż będziemy zastanawiać się, czy inne gąbki bardzo odstają od kultowego BB. Ze względu na to, że jest to bardzo dobra gąbka daję 4 gwiazdki, jedną odejmuję za odstraszającą cenę.