Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Silenz Beauty, Beauty Blender, Gąbka do nakładania makijażu

Silenz Beauty, Beauty Blender, Gąbka do nakładania makijażu

Cena już od 9,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Beauty Blender to gąbka w kształcie różowego jajka. Nie zawiera lateksu i jest bez zapachu. Jej opływowy kształt pozwala na precyzyjne nałożenie podkładu i korektora bez pozostawiania smug i nierówności.
Aby nałożyć podkład wystarczy namoczyć Beauty Blender, który dwa razy powiększy swoją objętość, wąską końcówką można nałożyć korektor w trudno dostępne miejsca a szeroką podkład i róż.

gąbki
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Klasyk

Warto wypróbować, ale ma też parę wad, które ją dyskwalifikują.

PLUSY:
Jakościowo lepsza od często porównywanej do niej gąbki Blend It, dłużej utrzymuję swoją sprężystość, nie pęka tak szybko, ogólnie pod względem jakości wykonania wygrywa.
Jej struktura jest niespotykana w innych gąbkach, dlatego jest opatentowana i ciężko jej dorównać.
Wykonuje swoje zadanie dobrze, ale w porównaniu do Blend It pod względem krycia przegrywa.

Minusy:
Cena. Jest za droga jak na kawałek gąbki.
Nie daje takiego krycia jak Blend It
Ciężko z niej domywa się podkład.
Delikatna, bardzo łatwo można zrobić w niej dziurę.
Ma mniejszą powierzchnię niż Blend It.
Kolor się wypłukuje i całkowicie zmienia.
Dostępność. Nie można dostać jej w każdej drogerii. raczej tylko internet.

Podsumowując, ma swojego godnego następcę według mnie, choć w paru aspektach jest nie do pobicia. Warto wypróbować, ja miałam kija gąbeczek, ale wolę chyba dać mniej, używać krócej i być bardziej zadowoloną.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1536486].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez rewelacji

Jak dla mnie bez rewelacji. W porównaniu z np.Blend it ta jest jakby twardsza po namoczeniu, mniej plastyczna. Przy trzecim użyciu gąbki zaczęły sie robić w niej dziurki. Albo otrzymałam podróbkę albo nie wiem o co chodzi ;P

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1534561].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Po przeczytaniu recenzji blendera na wizażu postanowiłam pójść do Sephory i sprawić sobie ową gąbkę. Podklad przeważnie nakładałam palcami, ponieważ po kilku nieudanych próbach z pędzlami uznałam, że to najlepszy sposób dla mnie. Zdanie zmieniłam, kiedy pierwszy raz nałożyłam podkład beauty blenderem... Efekt naturalny, podkład po nałożeniu beauty blenderem wydaje się, że jest mocniej kryjący... brak efektu maski... Odkąd zaczęłam go używać nie wyobrażam sobie nakładania podkładu w inny sposób. Jedyny minus to dość wysoka cena, ale za ten efekt myslę, że warto :) Polecam!!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532126].usefull || 0 }}% pomocna.

Test domowych sposobów czyszczenia Beauty Blendera

Najlepszy.

Czytam i czytam opinie o tej gąbeczce, każdy chce ją zastępować jakąś inną, tańszą itd. Szczerze szukałam innych gąbek, tańszych, i z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że lepsza od niej nie istnieje.
Aplikuje podkład nieskazitelnie, naturalnie, zbiera nadmiar i rozprowadza go tak równomiernie, że za każdym razem jak go używam jestem tak samo oczarowana. Cudownie sprawdza się zarówno przy podkładach płynnych jak i kremowych czy sypkich.
Wersja różowa jest moją ulubioną i sprawdza się u mnie najlepiej.
Używałam Real Techniques - na początku jest dobra jednak w miarę używania zaczyna twardnieć i przestaje się sprawdzać, poza tym ma gorszą fakturę i nie jest tak miękka.
Używałam Blend It - ta jest lepsza nż RT, ale zaczyna się psuć, kruszyć i pękać po 2 miesiącach regularnego stosowania, także twardnieje.
Z Beauty Blenderm nic takiego się nie dzieje. Potrafi wytrzymać ROK. Rok bezproblemowego używania, a wymieniam go nie dlatego, że się rozpada, tylko wydaje mi się, że rok to wystarczający czas. 69 zł w skali roku wg mnie nie jest zbyt dużym wydatkiem, ponadto zawsze kupuje go na promocji -20 proc. w Sephorze. Nie obawiam się zarazków, bo regularnie go dezynfekuję, poza tym rozcinałam gąbkę wielokrotnie i w środku jest ona nietknięta i kolor jest tak samo głęboki jak od nowości - barwnik wypłukuję się tylko z najbardziej wierzchnich warstw.
Przy wymienionych przeze mnie powyżej dwóch zamiennikach koszty są większe, bo zakup nowej gąbki jest częstszy - RT ok. 3 razy w roku (90 zł), a Blend it ok. 5 razy w roku (100 zł).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1525971].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię go :)

Gąbeczka do makijażu znajduje się w plastikowym opakowaniu z nadrukami. Ogromnym plusem pudełeczka jest to, że są w nim dwa otworki dzięki którym powietrze dostaje się do środka (i nasz BB może "oddychać").

Efekt jaki nim uzyskałam był naturalny, podkład został równomiernie rozłożony a krycie można było bezproblemowo stopniować.
W dodatku kształt gąbeczki pozwala nam na dotarcie do trudno dostępnych miejsc jak np. okolice pod oczami czy płatki nosa.
Co ciekawe zauważyłam, że drobne zmarszczki mniej "rzucają się w oczy".
Trzeba jednak uważać, ponieważ używając bb też możemy przesadzić z ilością podkładu!
Owszem, spełnia swoje funkcje i sprawia, że podkład lepiej stapia się z cerą. Jest też skuteczniejszy od pędzli, ale nie jest on niezbędny. Jest to raczej gadżet a nie must-have w kosmetyczce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1521751].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna, ale nie niezastąpiona.

Długo szukałam jej tańszego zamiennika, więc teraz, z całą pewnoscią mogę powiedzieć, że nie trzeba wydawać takich kwot na jedną gąbkę. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to produkt bardzo dobry i wcale nie dziwię się zachwytom na jego temat. Jednak w dalszym ciągu jest to 69 zł za kawałek GĄBKI!
Plusy:
-miękkość,
-nie zabiera dużo produktu,
-pięknie aplikuje produkty mokre, tworząc efekt blur na twarzy,
-nadaje się do aplikacji produktów suchych,
-łatwo się domywa.
Minusy:
-cena (jak dla mnie ma swój tańszy odpowiednik, który jest chyba nawet lepszy...)
Mam mieszane uczucia co do tego produktu. Z jednej strony można go polecić,a z drugiej wiem, że cena jest przesadą... Napiszę tak: jeśli ktoś ma wolne 69 zł, to jak najbardziej. Jeśli nie - polecam mój must have czyli gąbkę Real Techniques.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1514161].usefull || 0 }}% pomocna.

Jajko bez którego nie widzę już swojej kosmetyczki.

Recenzja dotyczy koloru czerwonego i czarnego.
Teoretycznie nie powinny różnić się niczym. Z czarnym jednak nie było problemu spierającego się koloru. Czerwony stracił swój kolor już po pierwszych kilku czyszczeniach i zrobił się zwyczajnie brzydki.
Trwałość gąbeczki dla mnie na +, nie podarła się, nie urwał się czubek. Korzystałam z pojedynczej gąbki zdecydowanie dłużej niż zalecał producent.
Porowatość na +, podkład nakłada się przyjemnie i już nie wyobrażam sobie nakładania palcami.
Opakowanie jest przydatne przy suszeniu jajka.
Nakładany nim podkład fajnie się wtapia i nie pozostawia smug.
Jajo widocznie zwiększa swoją objętość, spełnia swoje zadanie.
Jedynym dużym minusem jest cena- z powodu której korzystam z gąbki dłużej niż to zalecane...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1512591].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Nie będę bardzo oryginalna w mojej opinii.
Gąbeczka sprawia że większość podkładów wygląda dużo lepiej na buzi, pory są mniej widoczne a produkty dłużej i lepiej się trzymają i stapiają ze sobą.
Miałam wcześniej zamienników BB ale nie byli tak dobrzy.
Jedyny minus ale niestety duży to cena gąbeczki. To w końcu tylko mała gąbeczka w związku z czym nie mogę wystawić pięciu gwiazdek.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1491911].usefull || 0 }}% pomocna.

I tak i nie...

Ciężko mi ocenić ten produkt jednoznacznie.

Zacznę od zalet. Gąbeczka jest miękka, bardzo łatwo nią nałożyć podkład równomiernie. Radzi sobie nawet z gęstymi podkładami i daje efekt, jakiego nie jestem w stanie uzyskać pędzlem. Idealnie się sprawdza przy konturowaniu na mokro. Daje sobie radę z produktami sypkimi.

Staram się znaleźć jej godnego następcę. Przyznam szczerze, że inne gąbki dostępne na rynku dają podobny efekt, ale z żadną nie pracuje się tak łatwo i szybko jak z BB.

Ten produkt ma też sporo wad. Pierwszą z nich jest cena. Bardzo lubię kosmetyki czy akcesoria kosmetyczne i za dobry produkt mogę zapłacić więcej... jednak nie mieści mi się w głowie, że ten zlepek tworzyw jest wart aż 70 zł!!

Ogromną wadą jest też wydajność, a właściwie jej brak. Gąbeczkę bardzo łatwo uszkodzić podczas mycia, delikatne muśnięcie paznokciem kończy się dziurą. Używałam jej trochę dłużej niż zalecał producent, jednak po paru miesiącach nadawała się tylko do wyrzucenia na śmietnik. Okropne jest też to, że po paru dniach podczas mycia puszcza farba...

Czy polecam? Ciężko powiedzieć. Ja na pewno ponownie jej nie kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487261].usefull || 0 }}% pomocna.

Must have

Mam kolor czarny, bo podobno łatwiej go doprac ;) Wcześniej używałam gąbek różnych firm, bo nie wiedziałam, że istnieje jakakolwiek różnica. Skuszona promocją -20% w Sephorze postanowiłam nabyć oryginał. Różnica faktycznie jest i to spora, BB nie rozprowadza podkładu, tylko dosłownie wtapia go w skórę, dlatego nawet ciężki podkład(u mnie DW od Estee Lauder) wygląda przy nim lekko. Cena 69 zł dośc wysoka, dlatego warto polowac na promocję i w ogóle się nie zastanawiać :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477801].usefull || 0 }}% pomocna.