Silenz Beauty, Beauty Blender, Gąbka do nakładania makijażu

Silenz Beauty, Beauty Blender, Gąbka do nakładania makijażu

Cena już od 6,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Beauty Blender to gąbka w kształcie różowego jajka. Nie zawiera lateksu i jest bez zapachu. Jej opływowy kształt pozwala na precyzyjne nałożenie podkładu i korektora bez pozostawiania smug i nierówności.
Aby nałożyć podkład wystarczy namoczyć Beauty Blender, który dwa razy powiększy swoją objętość, wąską końcówką można nałożyć korektor w trudno dostępne miejsca a szeroką podkład i róż.

gąbki
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Najlepszy!

Produktu nie trzeba przedstawiać.
Testowałam odpowiedniki Beauty Blendera z Real Techniques i Blend it w nadziei, że znajdę jednak tańszy odpowiednik, bo cena tej gąbeczki powala i na pewno dla wielu jest wyrazem wyrzucania kasy na fanaberie;)
Jednak odpowiedniki, które testowałam z oryginałem nie mogą się równać.
Beauty Blender zarówno na mokro jak i na sucho sprawdza się świetnie. Nakładałam nim zarówno BB, podkłady, korektory jak i pudry czy rozświetlacze. Jest superelastyczny szczególnie na mokro. Pamiętam jak byłam zachwycona po nałożeniu podkładu tą gąbeczką po raz pierwszy. Potem przyzwyczaiłam się do dobrego, więc mam coraz większe wymagania;)
Oczywiście nie ma cudów i Beauty Blender pochłania produkt - jak to gąbka. Jest to szczególnie dokuczliwe przy nakładaniu korektora, jeśli chcemy uzyskać duże krycie.
Gąbkę wymieniałam co kilka miesięcy jedynie ze względów higienicznych. Mimo wszystko nie wierzę, że najdokładniejsze pranie jest w stanie utrzymać higienę przez tyle czasu. Zdarzało mi się ją wyparzać we wrzątku po praniu i nie spowodowało to żadnych zmian struktury.

Podsumowując - świetny wynalazek!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1464987].usefull || 0 }}% pomocna.

Wszystko zmienia :)

Kupiłam oczywiście zachęcona opiniami.
Ta gąbeczka to rzeczywiście rewolucyjny produkt. Po pierwsze: zmienia nudną poranną makeupową rutynę w parę przyjemnych chwil miziania i oklepywania wyjątkowo milusią, przyjazną dla buzi gąbeczką. To bardzo przyjemne!
Po drugie: efekt, jaki daje. Podkład możemy nałożyć cieniuteńką warstwą, bardzo dokładnie go wpracowujemy, a rezultat jest idealny. To samo z korektorami pod oczy i na niedoskonałości. Ja wilgotnym jajeczkiem wklepuję również puder sypki.
Co do trwałości, to ja swojego beauty blendera używam codziennie od ponad pół roku. Zaraz po wykonaniu makijażu myję go olejkiem myjącym do ciała i suszę w przewiewnym miejscu. Nie jest w idealnym stanie, ale poza kilkoma wgłębieniami nic się z nim nie dzieje.
Niezastąpiony!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1464867].usefull || 0 }}% pomocna.

DBAJ O NIĄ, a stanie się Twoim hitem!

Nad zakupem gąbeczki zastanawiałam się 2 lata, za każdym razem szkoda było mi wydać na nią tyyyyyleeeee złotówek.....ale.....:)
No po prostu hit ( pisze to osoba, która z założenia nie wierzy reklamom, a pod oczy stosuje maści apteczne za 20 zł, które mają lepszy skład od VICHY, itp.).
Gąbka nadaje naszej skórze naprawde dobry efekt. Makijaż scala się z naszą skórą, nie ma mowy o stworzeniu maski ( no chyba, że ktoś po prostu nie potrafi się malować, wtedy żaden blender mu nie pomoże).
Dla mnie malowanie się gąbęczką to chwila relaksu, ALE - dbam o nią. Myję ją codziennie, suszę w dobrych warunkach. Przy delikatnym obchodzeniu starcza do 6 miesięcy ( nie używałam jej codziennie, ok 5 dni w tygodniu ).
POLECAM, kupcie sobie ją chociaż raz, efekt genialny.
szkoda kasy na podróby za 20 zł.
pozdrawiam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1454897].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - klasyczny

Mięciutka:)

Najbardziej miękka gąbka do makijazu, jaką miałam. Nie ,,opukuje" twarzy, czego osobiście nie znoszę. Cena moze trochę odstraszac, ale polecam kupowanie jej na promocji w Sephorze -20% :) Wiem, ze takie gąbki mogą zuzywac sie szybciej przy stosowaniu cięższych podkładów, ale efekt jaki daje jest super. Trzeba ją tylko po kazdym uzyciu umyc.
Plusy:
- bardzo miękka
- zapewnia naturalny efekt
- nie pochłania zbyt dużo produktu
- przyjemna aplikacja
Minusy:
- cena
- dość szybko wypłukuje się jej kolor

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1453602].usefull || 0 }}% pomocna.

Cena za efekt ok ale trwałość już nie

Kupiłam Beauty Blender po długim namyśle i przetestowaniu kilku zamienników. Owszem, doskonała do kremów BB i CC. Lekkie, "rzadkie" podkłady o średnim lub słabym kryciu nakłada nieziemsko. Przy cięższych, mocno kryjących kosmetykach trzeba już troszkę powalczyć. Za to korektor i brązer w mokrym konturowaniu to efekt boski. Szkoda tylko, że cena jest tak wysoka - wychodzi około 30 zł na miesiąc użytkowania, nie licząc środków czyszczących. Moja gąbeczka po 6 tygodniach miała już konkretne pęknięcia i trochę mnie to rozczarowało. Poza pęknięciami zaliczyłam też farbowanie. Mycie i doprowadzanie do stanu używalności to odrębna bajka. Różowa na początku powieżchnia szybko się zabarwiła na brudny kolor w paskudnym odcieniu i nie szło domyć. Nie "piła" podkładu ale zabarwiła się od niego. Wiem, że jest na rynku zamiennik o bardzo podobnych właściwościach, róznież puchnie i mięknie od wody. Poszukam go, bo jak dla mnie BB daje mega efekt ale koszt eksploatacji przy tak szybkim zużyciu mnie nie cieszy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1432786].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój Hit!

Nie wyobrażam sobie makijażu bez użycia bb! Urocza gąbeczka działa cuda. Rozprowadza pięknie podkład, makijaż wygląda naturalnie, nie pochłania dużo podkładu. Nie posiada żadnych minusów ale jak już miałabym jakiś wskazać to może to, że szybko traci swój bardzo różowy kolor ale to zdaje się byc normalne gdy codziennie się go myje no i gdy ma się dłuższe paznokcie, przy wykonywaniu makijażu wbijają się w gąbeczke i troche ją uszkadzają ale to nic w porównaniu do jego plusów! Polecam, wart zakupu!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1426136].usefull || 0 }}% pomocna.

Oryginał to jednak oryginał

Nie sądziłam, że w temacie gąbek coś może tak zaskoczyć. Zanim kupiłam BB, korzystałam z gąbeczki kupionej w Sephorze, kształt i kolor były podobne, cena prawie 2 razy niższa, podkład dawał się nią nałożyć i nie wyobrażałam sobie, żeby coś można było w tej kwestii ulepszyć. A jednak. Beauty Blender jest wykonany z zupełnie innego materiału, nie jest to zwykła gąbka. Po namoczeniu powiększa się i staje się super mięciutki. Dzięki temu lepiej dopasowuje się do kształtu twarzy, łatwiej jest nim nałożyć produkt niż zwykłą gąbką o większej sztywności. Nakładanie podkładu sprawia mi teraz więcej przyjemności i zajmuje mniej czasu :) Wcześniej cena mnie odstraszała, ale teraz już trudno byłoby mi się przestawić z powrotem na tańsze "odpowiedniki". Bardzo fajny wynalazek.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1425571].usefull || 0 }}% pomocna.

pozytywnie

kupiłam nie dlatego,że mi była koniecznie potrzebna - po prostu spodobała mi się ale szczerze nie żałuję. Wytrzymała, pozwala nanieść podkład idealnie nawet w okolicach oczu. Jak dla mnie w sam raz

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1417996].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemny jednak szybko się psuje

Mam długie paznokcie i niestety ta gąbeczka jest niestety zbyt delikatna. Bardzo szybko robią mi się w niej dziurki. Jednak bardzo ją lubię, bo świetnie rozprowadza podkład na twarzy. Jest mięciutka i dobrze dostosowuje się do kształtu np nosa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400901].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialna!

Jeden z najfajniejszych gadzetow jakie mialam. Tak jak producent obiecuje - nie chłonie podkladu, świetnie i równomiernie go rozprowadza, bardzo szybka i precyzyjna aplikacja ułatwia moje życie każdego poranka. Nie mam problemu z utrzymaniem jej w czystości, ponieważ i tak musi być używana na mokro, więc myję ją tuż przed użyciem. Jedyne co to mąkra gąbka powiększa swoją objętość, więc jak jestem w podróży i muszę się szybko spakować to niestety gąbka nie mieści się z powrotem do opakowania - taki maly klopsik. Generalnie jest bardzo trwała. Używam jej od kilku miesięcy i praktycznie nie widzę śladów zużycia. Dodam, że większość pędzli do nakładania w ogóle się u mnie nie sprawdziła, więc za każdym razem i tak wracałam do nakladania podkładów i korektorów palcami. Z gąbeczką jest inaczej - używam cały czas i nie planuję tego zmieniać. Dobry zakup. Pomimo wysokiej ceny uważam, że warto. Za te wszystkie pędzle to nakładania podkładów, które trafiły ostatecznie do kosza mogłabym sobie dwie takie gąbeczki sprezentować:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1399546].usefull || 0 }}% pomocna.