Pojemność 1 szt

Beauty Blender to gąbka w kształcie różowego jajka. Nie zawiera lateksu i jest bez zapachu. Jej opływowy kształt pozwala na precyzyjne nałożenie podkładu i korektora bez pozostawiania smug i nierówności.
Aby nałożyć podkład wystarczy namoczyć Beauty Blender, który dwa razy powiększy swoją objętość, wąską końcówką można nałożyć korektor w trudno dostępne miejsca a szeroką podkład i róż.

gąbki
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Świetna

Niedawno kupiłam sobie różową gąbeczkę o kształcie łezki do rozprowadzania podkładu. Jest ona niezbyt duża, bardzo mięciutka i miła w dotyku. W ogóle nie wchłania podkładu, bardzo sprawnie i szybko go rozprowadza po mojej skórze zanim zdąży wyschnąć. Odkąd ją mam malowanie się jest dla mnie szybsze i łatwiejsze.Czyści się ja bardzo łatwo pod bierzącą ciepłą wodą.

beauty blender i co dalej..?

Różowa gąbka wdarła się kilka lat temu przebojem do beauty światka i ciężko byłoby powiedzieć, która z blogerek lub które z mediów o niej nie wspomniało. Pochlebnie oczywiście. Szaleńcza cena nie przeszkodziła i mnie i nabyłam dwie sztuki, jedną dla siebie drugą dla siostry.
Mam czy miałam kilka kosmetyków, które kupiłam wyłącznie pod wpływem jutuba - paleta Naked, balsam lip perfector Clarins, dawno temu kolorowe balsamy Revlona do ust. Jest i blender i choć nie uważam go za beznadziejny, to szczerze mówię: moglibyśmy się nie spotkać. Sam pomysł nakładania makijażu zwilżoną gąbką jest zacny, ale blender wyjątkowy nie jest, co więcej, uważam gąbki Real techniques i Blend it za lepsze. Za połowę ceny. :)
Na początku byłam rozczarowana tylko tym, że gąbka farbowała, ale główny zgrzyt w naszej współpracy polega na tym, że blender był dla mnie zawsze za suchy lub za mokry (jeśli zaczynałam eksperymentować z niedokładnym osuszaniem, ale nie o to przecież chodzi), 'tępy' w porównaniu do wymienionych RT i Bi, które moim zdaniem ładniej i szybciej wtapiają podkład w skórę, są większe, bardziej miękkie. Z blenderem trudniej też uzyskać piękny 'dewy look' i rozświetloną skórę, z innymi gąbkami nie miałam problemu. Przyczyną może być porowatość materiału, blender ma inną strukturę gąbki, mniej zbitą, być może przez to nie zatrzymuje w sobie wilgoci, dla mnie jest po prostu mniej komfortowy w użytkowaniu. Choć, trzeba mu oddać, jest nie do zdarcia przy odpowiedniej pielęgnacji - nie popękał, nieco się odbarwił po wielu miesiącach używania. Kwestia gustu, dla mnie blender niczym szczególnym nie jest.

Gadżet

Do dzisiaj śmieję się z Beauty Blendera.
No bo czy może być taka kolosalna różnica, między nim a innymi gąbeczkami?
I śmieję się nadal. Bo jest. Jest różnica. I fakt - Beauty Blender kosztuje bardzo dużo. I jest zwykłym gadżetem. Ale fakt kolejny - to nim nakładam podkład najczęściej. I nie sprawia mi to najmniejszego problemu. BA! Dzięki niemu niektóre kosmetyki zyskują na końcowym efekcie.
Przy bardzo częstym myciu i dbaniu o Beauty Blendera, posłużył mi on na pół roku. I służyłby dalej, ale ze względów higienicznych wolę zaopatrzyć się w kolejnego.

Nie powalił mnie

Kupiłam i żałuję tylu wydanych złotówek... Byłam pewna że również zachwycę się tym produktem tak jak wszystkie kobiety, ale rozczarowałam się. Nie podoba mi się efekt nakładania podkładu na mokro, nie widzę aby podkład nakładany blenderem był bardziej trwały. Fajna alternatywa, coś nowego na rynku do przetestowania, ale nie za takie pieniądze.

Robi różnicę

Podkład nakładałam zawsze albo pędzlem albo palcami. Pędzel pochłaniał strasznie dużo podkładu, który się marnował, a nakładając palcami, moje ręce były zawsze brudne, a kosmetyk nierówno, często za grubo nałożony.
Dzięki tej gąbeczce cera wygląda ładniej. Najlepszy efekt osiągniemy wklepując podkład, jakbyśmy stawiały pieczątki. Oczywiście najpierw należy ją zmoczyć pod wodą i wycisnąć, tylko wtedy osiągniemy pożądany efekt. Cera jest gładka, kosmetyk idealnie rozprowadzony, bez nierówności i odznaczania się podkładu. Ja od razu zauważyłam różnicę.
Sama gąbeczka Beauty Blender jest mięciutka, przy zakupie wydaje się malutka, ale po zmoczeniu przybiera 2 razy większą objętość. Z jednej strony większa, o okrągłym kształcie, z drugiej spiczasta, do nakładania np. korektora. Nie pochłania podkładu do środka. Łatwo się nią pracuje. Nie trzeba jej myć po każdym użyciu, należy zadbać tylko o to, by zawsze wyschła.
Zapakowana w plastikowe opakowanie, dostępna obecnie w wielu drogeriach oraz Internecie.
Ja już nie wyobrażam sobie makijażu bez tej gąbeczki.

Best of the best

Myslałam ze nie potrzebuję gąbki do makijażu dopóki nie kupiłam Beauty blendera. Ani real techniques ani blend it nie dają rady tak jak BB. Jest mięciutka, przyjemna w użytku i idealnie można nią stopniować krycie podkładu. Jak ta mi się zużyje to kupię następną.

Razem na zawsze!

Przetestowałam gabki z Blend it, Real Techinques, Donegala i Pierre Rene w poszukiwaniu zamiennika dla Beauty blendera ale niestety... Gąbka od BB jest dla mnie niezastapiona przy makijażu. Jest mięciutka, idealnie wciąga wodę przy namaczaniu ale też dobrze ją oddaje przy wyciskaniu, co było problemem przy Donegal. Idealnie rozkłada podkład, łatwo nałożyć cienką warstwę i ewentualnie dołożyć drugą bez naruszania tego co już nałożono. Gąbka jest trwała i łatwo się czyści chociaż trzeba uważać żeby nie uszkodzić jej długimi paznokciami. Cena niby wysoka ale ja swoje gąbki "sterylizuję" w mikrofalówce i używam znacznie dłużej niż te zalecane 3 miesiace. Nie mam specjalnego mydełka do mycia, używam antybakteryjnego kuchennego mydła w płynie z Isana - takiego pomarańczowego, który jest rewelacją do mycia pędzli i gąbek! Miałam wersję różową i czarną BB i czarna wydaje się troszke inna ale obie są świetne. Zdecydowanie polecam!

Z innymi gąbkami wygrywa tym, że pochłania mniej podkładu

Jw. ten sam efekt można osiagnąć choćby 3x tańszą gąbeczką blend it, jednak blend it zjada dużo więcej podkładu i jest trochę mniej trwała, więc finalnie mniej ekonomiczna niż beauty blender. Gąbeczki bb są zdecydowanie nierównej jakości- osobiście polecam tylko klasyczną różową- jasny róż (bubble) i red carpet są gorsze. Nie rozumiem też uwzględniania miękkości gąbek jako ważnej cechy- owszem klasyczny różowy beauty blender jest najbardziej miekki, ale czy to znaczy, że gąbka blend it jest niekomfortowa? Bądźmy poważni... Jak dla mnie gąbka byłaby warta posiadania gdyby nie istnial pędzel 3d hd Sigmy, którym można osiągnąć efekt beauty blendera, a przy tym nie zjada on tyle podkładu i jest inwestycją może nawet na całe życie.

Nie wyobrażam sobie makijażu bez niej

Próbowałam wszystkich metod nakładania produktów kremowych i w płynie; palcami, płaskim pędzlem, flat topem, kabuki; nic nie wygląda tak dobrze jak przy użyciu Beauty Blendera. Na początku nie miałam tak dobrych efektów, jednak kiedy nauczyłam się go używać, zobaczyłam ogromną różnicę. Produkty zostają "wprasowane" w skórę, gąbka zapobiega wystąpieniu efektu "ciastka", makijaż utrzymuje się dłużej.
Niestety nie należy ona do tanich zabawek biorąc pod uwagę potrzebę dość częstego wymieniania, no i niestety wchłania nieco produktu.
Mimo wszystko ciężko byłoby mi wrócić do pędzli.

najlepszy przyjaciel podkładu

Beauty blender to innowacyjny produkt do nakładania podkładu, który sprawia, że nasza cera wygląda nieskazitelnie. "Wyciska" z podkładu jego najlepsze cechy- zapewnia naturalny wygląd, nie ujmując krycia.

Silenz Beauty, Beauty Blender, Gąbka do nakładania makijażu

Gąbka bardzo dobrze rozprowadza podkład na twarzy, idealnie dopasowany kształt idealnie dopasuje się do każdego miejsca na twarzy. Dobrze sie czyści przy użyciu specjalnego płynu

Gąbeczka

Gąbeczkę podsiadam w swojej kolekcji od ponad dwóch lat. Zużyłam już nawet nie wiem ile takich gąbeczek.
Bardzo dobrej jakości gadżet. Używam zawsze na mokro. Idealnie rozprowadza podkład na twarzy. Precyzyjny czubeczek pozwala na dokładne dopracowanie makijażu w problemowych miejscach.
Gąbeczka nie kruszy się nie sypie. Idealna. Jedyny minus to cena ale ja wyznaję zasadę jakość musi kosztować i w tym przypadku jest to prawda. Jakość musi kosztować.
Ja jestem bardzo zadowolona, jednej używam ok 2 miesiące codziennie. Po czym wyrzucam wymieniam na nową. Mój beauty blender jest zawsze zadbany czyściutki, czyszczę go specjalnym produktem do czyszczenia pędzli.
Ja polecam jak najbardziej.