Silenz Beauty, Beauty Blender, Gąbka do nakładania makijażu

Silenz Beauty, Beauty Blender, Gąbka do nakładania makijażu

Pojemność 1 szt

Beauty Blender to gąbka w kształcie różowego jajka. Nie zawiera lateksu i jest bez zapachu. Jej opływowy kształt pozwala na precyzyjne nałożenie podkładu i korektora bez pozostawiania smug i nierówności.
Aby nałożyć podkład wystarczy namoczyć Beauty Blender, który dwa razy powiększy swoją objętość, wąską końcówką można nałożyć korektor w trudno dostępne miejsca a szeroką podkład i róż.

gąbki
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

czy to photoshop czy tylko podkład? ;)

Miałam kiedyś gąbeczki z innych firm i nie rozumiałam nad czym ten zachwyt, ale jednak zaszalałam i kupiłam oryginalny BB. Nie ukrywam, cena wysoka, ale podkład nią nałożony wygląda niesamowicie! Efekt jak z photoshopa!!

Podkłady nakladane gąbeczką wyglądają zdecydowanie lżej na buzi, tracą na swojej ciężkości, przy czym nie tracą na kryciu i pigmentacji, a utrzymują się mam wrażenie, że nawet kapkę dłużej! Cudo!!!
Zużywamy niestety jednak troszkę więcej podkładu, bo gąbeczka go pije dosyć sporo.
Można ją także używać do nakładania pudru na mokro, też fajny efekt.
Polubiłam się dzięki niej też z niektórymi podkładami, które niekoniecznie mi się podobały (ze względu na swoją "ciężkość" na twarzy), a zalegały na półce.

Okej, ale niestety BB ma też swoje minusy - szybko zaczeła mi pękać (może przez to, że na początku za każdym razem dopierałam ją do czysta). Po dwóch miesiącach popękała całkiem po jednej stronie ;/ przestałam ją dopierać do czysta, co zresztą wymagało dużego wkładu, bo gąbeczka bardzo dużo pije podkładu. Używałam ją dalej, bo pomimo popękania, swoje dalej robiła. Przeżyła ze mną 6 miesięcy, myślę że to żywotność całkiem okej ...

Reasumując... pomimo ceny, która z początku odstrasza bardzo polecam ! :)

Nie do podrobienia

Po szukaniu wielu zamienników stwierdzam, że jest ona nie do podrobienia. Początkowo odstraszała mnie cena (w sumie robi to do teraz) jednak zaryzykowałam i ją kupiłam, oczywiście w kolorze różowym.

Jest bardzo miękka i elastyczna. Posiada zwartą strukturę, bez żadnych dziurek. No chyba, że zrobią to moje paznokcie. Trzeba obchodzić się z nią delikatnie, ponieważ łatwo ją uszkodzić. Pod wpływem wody rośnie i niestety zjada sporo podkładu. Jest to jej jeden z nielicznych minusów.
Podkład rozprowadza świetnie. Jest on dobrze wklepany, nie ma żadnych smug ani plam. Używanie jej to czysta przyjemność. Praktycznie nic nie czuć, gdy wklepujemy produkty na naszej twarzy. Można ją wykorzystać nie tylko do podkładu, ale również korektora, bronzera i tp.

Z jej myciem i czyszczeniem jest trochę zabawy. Należy jej poświęcić dłuższą chwilkę. Niestety schnie dość długo. Na całe szczęście jej kształt się nie zmienia. Po 3/4 miesiącach ciężko się jej używa i trzeba kupić nową...

Jest to cudowny produkt, idealny gładki i precyzyjny. Otrzymamy naturalny efekt, jednak za cenę poświęconego czasu (mycie, dbanie, moczenie). Firma również się trochę wyceniła, co powoduje że zaczynamy szukać zamienników. Jest to produkt drogi i mało wydajny, jednak jedyny taki na rynku.

Gąbeczka fajna, kształt, opakowanie, kolor, fajnie wymyślone przez producenta. Ładny design. Przechodząc do działania. Efekty są fantastyczne, dzięki temu że jest mięciutka a używam ją wyłącznie do podkładu, potrafi idealnie wpoić ten podkład w trudno dostępne miejsca. Np na zgięciu nosa. Plusem jest to że wklepując nią podkład skóra się masuje. A po, umyję ją mydłem i jest jak nowa!

Test domowych sposobów czyszczenia Beauty Blendera

Drogie

Moim zdaniem bez sensu kupować gąbkę za 70 zł. Fakt, że jest nie do podrobienia, ale cena jest koszmarna. Po miesiącu gąbka zaczyna tracić swoją fakturę, tworzą się dziurki, a co dopiero po 3 miesiącach,które zaleca producent. Lepiej kupić gąbkę z firmy Blend it za 20 złotych.

Rewolucja !

Produkt myślę dość zrewolucjonizował makijaże, następca gąbeczek wszelakiego rodzaju o różnych kształtach. Jestem zdecydowanie zachwycona materiałem z którego jest zrobiony. Struktura lekkiej gąbki pod wpływem wody powiększa swoją objętość. Używam ją na mokro, wcześniej myję ją porządnie zwykłym mydłem (sprawdza mi się najlepiej i domywa ją).

Świetny

Magiczny beauty blender, obecny w każdym filmiku makijażowym... Oczywiście musiał wpaść w moje ręce. Ale jak chyba większość dziewczyn w Polsce zaczęłam od podróbki - kupiłam niemarkowy beauty blender w TK Maxxie i okazał się on totalną porażką.

Kolejny, oryginalny już beauty blender kupiłam na promocji w Sephorze za 69zł. Jak na piankową gąbkę jest to absurdalna cena i z tego względu polecę BB jedynie dziewczynom, które lubią się malować albo robią same makijaż na jakąś ważną okazję. Nie jest niezbędny do wykonania makijażu na co dzień i osobom, które malują się mało i rzadko raczej się nie spodoba.

Pani w Sephorze powiedziała mi, że trwałość BB zależy od tego, z której jest serii. Są po prostu serie felerne i lepsze=trwalsze ;)

Dla mnie największą zaletą BB jest to, że nałożony nim podkład/korektor faktycznie dłużej się trzyma, a jednocześnie łatwo osiągnąć naturalny efekt bez maski i dobrze zblendować kolory.

Przed nakładaniem produktu spryskuję BB wodą termalną. Po użyciu BB dość łatwo się myje i szybko schnie. Jest przyjemny w użyciu.

Oceniam BB na 5, ale ta cena sprawia, że to 5 z ogromnym minusem. 7 dych za małą gąbeczkę to jednak naprawdę absurd, nawet dla fanki makijażu, jaką jestem!!! Z drugiej strony BB podoba mi się na tyle, że na pewno kupię następny - pomimo ceny.

Dla mnie rozczarowanie

Jako miłośniczka wizażu lubię testować nowości, nie tylko kosmetyki ale i gadżety. To różowe, magiczne jajko widziałam nie raz na tutorialach makijażowych u znanych makijażystów. Zawsze było mi szkoda wydać tyle pieniędzy na gąbkowe jajko. Jednak w końcu mam je i ja.
Używam je od ponad roku i nie mogę zrozumieć zachwytu nad tym jajkiem. Obchodziłam się z tą gąbeczką jak z prawdziwym jajkiem a mimo to, moje jajko straciło czubek w pierwszym miesiącu użytkowania. Faktem jest, że fajnie nakłada nim się podkład, jednak mam inne gąbeczki i efekt jest taki sam a nawet bym powiedziała, że inną gąbeczką pracuje mi się lepiej i efekt również jest lepszy. Cieszę się jednak, że miałam okazję je przetestować na własnej skórze. Ja nie dołączam do grupy miłośników tego produktu.

Ideał

Zaczynałam od znanej podróbki "Blend it!", o której co prawda można powiedzieć dużo dobrego, ale jednak nic nie może równać się z oryginałem. Idealna miękkość, idealna porowatość, nie pęka, podkład/korektor perfekcyjnie rozprowadzony. Warta każdej złotówki. Polecam

Co oryginał, to oryginał

Nie wiem, czy ja trafiłam na fatalne podróbki czy jak, ale po kilku tańszych odpowiednikach zdecydowałam się na zakup oryginału i kompletnie nie żałuję, chociaż jej cena jest o wiele wyższa od cen innych gąbeczek.

Fajny, ale ta cena...

Co do samej gąbeczki, to jest dobra, nawet bardzo dobra, ale nie jest warty swojej ceny. Za taką cenę wolę kupić sobie silikonową gąbeczkę, która moim zdaniem zdecydowanie lepiej rozprowadza produkty na twarzy.

Święty Graal :)

Gąbeczkę zakupiłam, gdy postanowiłam wymienić mój wysłużony pędzel H50 od Hakuro na coś nowego. Wybór padł na Beauty blender, o którym krążą legendy, jednak zawsze odstraszała mnie dosyć wysoka cena oraz brak doświadczenia w pracy z gąbeczkami. Zaryzykowałam i okazało się to strzałem w dziesiątkę! Jestem zachwycona tym narzędziem :) H50 był dobry, ale Beauty blender to zupełnie inna bajka, mogę śmiało powiedzieć, że dzięki tej gąbeczce mój makijaż wszedł na dużo wyższy poziom. Jej największe zalety to:

+ WIELOFUNKCYJNOŚĆ. Używam gąbki do nałożenia podkładu, korektora, pudru oraz kremowych produktów do konturowania:bronzera i czasem rozświetlacza (różu używam w kamieniu). Dzięki opływowemu kształtowi i optymalnemu rozmiarowi mogę szybko rozprowadzić podkład (większą częścią, tzw. dupką :P), bez problemu wcieram korektor pod oczami węższą końcówką, tak samo puder. Końcówką można również precyzyjnie nałożyć kremowy produkt do konturowania, a szerszą częścią rozetrzeć.
+ NATURALNY EFEKT. Dzięki temu, że gąbeczka jest porowata dostosowuje się do skóry z różnymi niedoskonałościami. Precyzyjnie i szybko wpracowuje kosmetyki w skórę, dzięki gąbeczce są w nią pięknie wtopione. Wygląda to bardzo naturalnie, mimo iż na codzień używam sporej ilości kosmetyków.
Pozostałe zalety:
+ łatwo się czyści, nie odbarwia
+ dostępna stacjonarnie
+ miękka, elastyczna, po ściśnięciu natychmiast wraca do pierwotnego kształtu
+ wbrew temu, co często się o gąbeczce słyszy, nie pochłania ona podkładu. Nakładam podkład palcami w paru miejscach na twarz i rozprowadzam Beauty blenderem. Nie zużywam przy tym więcej produktu, niż gdy pracuję pędzlem lub palcami

Minusem jest dla mnie cena. Gąbka mogłaby być tańsza, zwłaszcza że ze względów higienicznych oraz przez to,że po ok. 5 miesiącach zaczyna się kruszyć trzeba wymienić ją na nową. Mimo to na pewno kupię kolejne egzemplarze, ponieważ efekt jaki daje oraz łatwość operowania gąbeczką i jej wielofunkcyjność jest warta tych pieniędzy.

fajne jajo:)

dobry produkt wart zakupu:)
nakładając mocno kryjący gęsty fluid palcami zawsze am go pod paznokciami i pod skórkami potem cięzko jest to zmyć ręce wygladają okropnie....
dlatego takie fluidy nakładam tą gąbką;)
szybko i łatwo rozprowadza fluid, nie ściera go z twazy tylko właśnie rozprowadza.

ma różne kąty tym szpicem jajka można dokładnie nałożyć podkład przy kącikach nosa czy oczu a owalna cześć jest dobra na większe powierzchnie.

jedyne o czym trzeba pamiętać to mycie jej bo wiadomo że zostają na niej bakterie z twarzy