Silenz Beauty, Gąbka do nakładania makijażu

Gąbka do nakładania makijażu

Cena już od 6,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Beauty Blender to gąbka w kształcie różowego jajka. Nie zawiera lateksu i jest bez zapachu. Jej opływowy kształt pozwala na precyzyjne nałożenie podkładu i korektora bez pozostawiania smug i nierówności.
Aby nałożyć podkład wystarczy namoczyć Beauty Blender, który dwa razy powiększy swoją objętość, wąską końcówką można nałożyć korektor w trudno dostępne miejsca a szeroką podkład i róż.

gąbki
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Napisanych recenzji: 5

Uwielbiam

Bardzo polubiłam ten produkt i nie wyobrażam sobie bez niego codziennego makijażu
Gąbkę można kupić wszędzie, za bardzo niską cenę, dzięki niej podkład świetnie się rozprowadza, nie pozostawia smug, grudek, do tego można ją umyć w wodzie z mydłem i jest jak nowa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1256223].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Wykorzystała: kilka próbek

Super,ale...

Moja pierwsza gąbka wytrzymała jakieś 3-4 miesiące. Szybko zrobiły się dziury mimo iż starałam się obchodzić z nią delikatnie. Podkład nie do końca się z niej zmywa chociaż próbowałam wszystkim czym mogłam. Dość brzydko to wygląda. Po umyciu trzeba zadbac o to, zeby dobrze wyschla. ( moja pod koniec juz nie pachniała zbyt ladnie) Jednak uważam, że spełnia swoje zadanie, szybka i dobra aplikacja i o to właśnie chodzi. Cena zdecydowanie za wysoka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1246951].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

Cudo!

Długo przymierzałam się do zakupu Beauty Blendera z uwagi na rewelacyjne opinie, jednak uważałam, że cena jest strasznie wygórowana. Jednak w końcu kupiłam i nie żałuję! Nałożenie makijażu przy pomocy BB jest bajecznie proste i jakże szybkie. Bardzo równo rozkłada podkład na twarzy. Obecnie nie umiem się już pomalować palcami. Jedyny minus to to, że BB ciężko domyć z podkładów bardziej kryjących takich jak np. Double Wear. Nadal uważam, że jest to produkt drogi ale na pewno warty komfortu nakładania podkładu, jaki dzięki niemu mam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1246673].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - marynarskie paski

Napisanych recenzji: 7

Jest świetna ale...

... ale czy warta tych 70 zł? Raczej nie. Fakt, daje piękny efekt na skórze, bardzo przyjemnie nakłada się nią podkład. Z tym że po miesiącu wygląda tragicznie. Wypłukany kolor, pęknięcia, dziury. Co miesiąc mam wydawać 70 zł na gąbkę? Chyba nie. Za te pieniądze można kupić świetny pędzel który będzie nam służył bardzo długo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1231403].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 29

Małe cudo :)

Przy okazji mocnych rabatów na zakupy online w Sephorze, skusiłam się natę małą gąbeczkę i powiem jedno - było warto! Skusiłam się na tę w czarnym odcieniu.
Jeśli chodzi o minusy, to przy myciu łatwą ją porozrywać, szczególnie jak ma się długie paznokcie :/ niestety ja tak zahaczyłam i czubek gąbeczki trzyma się na kilku włóknach. Ogólnie dość szybko się niszczy, chociaż staram się z nią obchodzić jak najdelikatniej.
Ciężko jest ją również domyć i wypłukać z piany i wymyć ją porządnie "w środku".
Jej fenomen polega na tym, że świetnie ujednolica podkład z cerą (choć, moim zdaniem, nie nadaje się do wszystkich podkładów), a także można jej używać do konturowania suchymi produktami! Wygląda to naprawdę pięknie.
Cena jest zbyt wysoka jak na gąbeczkę, która po 2-3 miesiącach nadaje się do wyrzucenia, dlatego ja jeszcze moją męczę ;)
Mimo wszystko uważam, że to niezbędnik :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1221593].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 31

Napisanych recenzji: 235

Świetna!

No i w końcu się skusiłam na słynne "jajko"- po ok 3 latach używania gąbki z Real Techniques i mówieniu sobie "po co wydawać 70zł jeśli mogę mieć świetną gąbkę za połowę tej ceny?".
Postanowiłam jednak porównać je obie. I przyznaję, BB wygrywa o pół punkta ;). Nie, nie dlatego że jest różowy... Po prostu jest dużo bardziej "sprężysty", przyjemniej się nim pracuje, oczywiście dzięki niemu podkład przecudownie stapia się z cerą. Bardziej szpiczasta końcówka pomaga w dotarciu do każdej partii twarzy.
Nie wyobrażam sobie w ogóle nakładania podkładu rękami! Każda dziewczyna powinna choć raz wypróbować albo BB, albo wersję z Real Techniques.
Kupię ponownie- na razie RT poszło w dostawkę. ;)
Jedyny minus to mimo wszystko cena- część z niej to opłata za markę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1210228].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 59

Krótka recenzja

Bardzo krótko. Podkład nałożony tą gąbeczką daje taki efekt, że przekonuje się dopiero przy wieczornym demakijażu czy faktycznie był nałożony, znajdując produkt na płatku. Dla osób lubiących efekt "czy wszyscy widzą?" -nie polecam. Minus, że pomimo bardzo delikatnego obchodzenia się z gąbką po miesiącu widać jakieś minimalne ubytki, no i ten "spierający" się kolor....czyszczenie najprostsze i najtańsze pod słońcem- szare mydło- Biały Jeleń.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1177108].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 82

bardzo dobry, ale ma parę wad...

+ przyjemny w odczuciu
+ idealny do nakładania podkładu na mokro
+ w połączeniu z Revlonem Colorstay, którego używam tworzy naturalny efekt
+ idealnie, równomiernie nakłada podkład, a także zbiera nadmiar tam gdzie jest go więcej
+ nadaje się do nakładania korektora a także pudru sypkiego i kosmetyków w kremie (np. róż, brązer)

- przy praniu wypłukuje się barwnik :/
- jest niestety drogi jak za zwykłą gąbkę
- niestety zbyt duża ilość podkładu wsiąka w gąbkę... :/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1170656].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 29

Nie urywa.

No cóż osławiony, wielbiony i czczony BB oczarował i mnie, a właściwie "zaczarował" i to na długi czas.
Kupowałam go od czasu pojawienia się w Polsce i przerobiłam wszystkie wersje kolorystyczne.
Ktoś wcześniej napisał w recenzji, że jakość BB spadła i ja się z tym zgadzam. Wcześniej jajo służyło mi nawet 6 do 8 miesięcy, teraz maksymalnie 3 (ostatnio wykończyłam jajko w 1 miesiąc), a wierzcie mi, że obchodzę się z nią niezwykle delikatnie i myję w ich firmowym mydle. Zastanawia mnie również kwestia wypierania się koloru, czy ten barwnik nie pozostaje na naszej skórze?

A jak gąbka radzi sobie z podkładami?
No cóż do ciężkich konsystencji i podkładów mocno kryjących - do niedawna właśnie takich używałam - jest stworzona (makijaż wygląda naturalnie i dobrze stapia się ze skórą).
Przy podkładach lekko kryjących niestety się nie sprawdza (wydaję mi się, że pochłania w dużej mierze pigment z podkładu), mało tego: podkład nim nałożony wygląda "tłusty", po przypudrowaniu cera zaczyna mi się błyszczeć w strefie T po około 2 godzinach...

Podsumowując, nie nie kupie więcej tej gąbki bo:
- Cena jest absurdalnie wysoka 69zł za kawałek gąbki, który służy mi przez maksymalnie 3 miesiące? Nie dziękuje.
- Efekt jest zadowalający, ale tylko przy podkładach silnie napigmentowanych i kryjących, przy lekkich formułach krycie znikome i ten brzydki błysk...
- Pożera dużo podkładu i "kradnie" mu pigment
- Niepokoi mnie ten wypłukujący się z gąbki barwnik
- Pranie jej nie jest takie łatwe, trzeba się z nią obchodzić delikatnie, bardzo łatwo ją zahaczyć paznokciem, albo rozerwać
- Producent zaleca pranie BB w firmowym mydle w cenie gąbki...

Pędzel jest lepszy i kropka zapewnia lepsze krycie, przy mniejszym zużyciu podkładu, oraz przedłuża trwałość makijażu.
Za cenę kilku BB można mieć Merca wśród pędzli marki HAKUHODO.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1166391].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 13

Napisanych recenzji: 201

the best

Mam kilka tego typu gąbeczek.Tą dostałam na święta w prezencie.Samej szkoda by mi było wydać te 70 zł,ale jeśli wytrzyma u mnie minimum 3-4 miesiące to kupię ją sobie.W zasadzie wszystko zostało już o niej powiedziane.Ładnie i sprawnie nakłada podkład choć nie oszukujmy się,nieco go jednak pochłania.Nakładanie fluidu na twarz staje się przyjemnością.Jest miękka,miła w dotyku,to najbardziej odróżnia ją od "podróbek".Rośnie nieco pod wpływem wody,łatwo się ją myje.Minimalnie mi się ubrudziła i straciła kolor,ale ładuję w nią sporo olejku Isany przy kąpieli.Żadna z moich gąbek nie ma takiej samej faktury itp jak bb.Zastanawiam się tylko jak będzie z trwałością,jakby coś edytuję recenzję ;)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca ale nie codziennie
Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1116401].usefull || 0 }}% pomocna.