Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Ziaja, Szampony Rodzinne, Lawendowy szampon do włosów przetłuszczających się

Ziaja, Szampony Rodzinne, Lawendowy szampon do włosów przetłuszczających się

Szampon z ekstraktem z lawendy przeznaczony do mycia włosów skónnych do przetłuszczania się. Nie zawiera mydła. Działa łagodnie na skórę głowy. Skutecznie oczyszcza włosy. Zmniejsza przetłuszczanie fryzury. Wyraźnie przedłuża jej świeżość. Dobrze się pieni, ma orzeźwiający i przyjemny zapach.
Szampon zawiera w składzie:
-nawilżający ekstrakt z lawendy
-delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego
-prowitaminę B5 o wysokim powinowactwie do włókien włosów
-polyquaternium - substancję kondycjonującą włosy

Dobry

. Mam bardzo przetłuszczające się włosy, muszę myć je codziennie, a ten szampon tak ich nie podrażnia. Zauważyłam, że moje włosy trochę dłużej wytrzymują bez mycia ale to jest różnica minimalna kilka godzin. Łatwo się rozczesuje. Jednak trzeba nabrać trochę więcej, bo przy za małej ilości się nie spieni.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1576861].usefull || 0 }}% pomocna.

Plusy ujemne i plusy dodatnie...

Szampon, stosowany do mycia co drugi dzień, zrobił mi przysłowiowe bubu.
Włosy plątał niemiłosiernie, oczyszcza naprawdę porządnie, a więc włosy podczas spłukiwania "jęczały" i ślizgały się.
Jednak stosowany z głową, w odpowiednich odstępach czasu, spisuje się naprawdę dobrze. Działanie podobne do większości szamponów typowo oczyszczających- świetnie odbija włosy u nasady, wygładza bejbiki, podkreśla skręt, pieni się fenomenalnie. Jest bardzo wydajny, butla jest naprawdę spora, a cena przystępna.
Oceniam na mocne cztery, tym bardziej, że stoi teraz w mojej łazience, stosowany raz na półtora tygodnia.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1550591].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam

Mój najukochańszy szampon, mam włosy przetłuszczające się, działa super. Włosy są lekkie i trochę tępe w dotyku, ale dla mnie to plus, ponieważ nie zawiera silikonu i włosy są "czyste". W dodatku cena super, ok. 7 zł. Zużyłam przez rok ok. 9 opakowań.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1403501].usefull || 0 }}% pomocna.
WŁOSY lokówka

Fajny jednak plącze włosy

Kupiłam go w osiedlowym sklepiku szukając dobrego szamponu do moich przetłuszczających się włosów i jestem zaskoczona. Zawsze myje co 2 dni włosy a ten szampon przedłużył świeżość do 3 dni :) Ma ładny zapach, jest wydajny i tani. Jedyny minus za plątanie włosów. Bez dobrej odżywki ani rusz. Ma opakowanie przez które widać ile szamponu zostało

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1324746].usefull || 0 }}% pomocna.

Do cotygodniowego oczyszczania

W pielęgnacji włosów stawiam na szampony łagodne, bez mocnych detergentów. Ale kiedy chcę oczyścić je z nadmiaru nabudowanych substancji, które nie schodzą tak łatwo przy użyciu delikatnych szamponów, sięgam po powyższą Ziaję. I moim zdaniem tylko do tego nadaje się seria Rodzinna. Przy codziennym użytku może plątać i wysuszać włosy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1311346].usefull || 0 }}% pomocna.

Ma plusy i minusy

PLUSY:
- zapach! - gdy rano myje włosy, cudowny lawendowy zapach utrzymuje się na moich włosach przez cały dzień
- wydajność

MINUSY:
- jeśli nie zastosuje się odżywki - trzeba zapomnieć o bezbolesnym rozczesaniu włosów...
- na czubku głowy zrobiło mi się siano - czyli nie mogłam ich rozczesać, ponieważ nie użyłam odżywki
- daje odświeżenie, ale nie na długo. Po całym intensywnym dniu wieczorem włosy nadają się wyłącznie do ponownego mycia

Niestety, do codziennego stosowania raczej nie polecam. Raz kiedyś - okej, jeśli nie masz wymagających włosów.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1272046].usefull || 0 }}% pomocna.

z braku laku

Szału nie ma - ładnie myje, odświeża, ale czy faktycznie ogranicza przetłuszczanie? U mnie zdecydowanie nie. Włosy jak tłuściły się, tak tłuszczą dalej - szampon nie pomógł.

Dodatkowo bez użycia odżywki/maski po myciu włosy kołtunią się niemiłosiernie.

A zapach - wybrałam lawendowy nie wąchając go uprzednio, gdyż generalnie lubię lawendowe tony, jednak tenże specyfik za grosz mi ich nie przypomina..

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1238168].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez szału

Szampon jak szampon, nie robi jakiś wielkich rewolucji albo cudów na głowie. Często zdarzało się, że miałam poplątane włosy, nie zahamował przetłuszczania się, jeśli chodzi o opakowanie to fajne, bo duże, ale nie polecam otwieranie zatrzasku śliskimi dłońmi. Czyści skórę głowy dobrze, nie wypala lub inaczej nie szkodzi więc jakąś tam swoją funkcję spełnia. Poza tym cena jest rewelacyjna za takie opakowanie, bardzo wydajny, dobrze się pieni, a zapach to już kwestia gustu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1219576].usefull || 0 }}% pomocna.

Niefajny

Przez jakiś czas było głośno o tym szamponie. Wyszła cała ich seria. Butelki są duże, a cena niewielka. Niestety moje włosy dosyć intensywnie się przetłuszczają, myję je codziennie, a ten szampon nie powalał. Był wydajny, ale nigdy więcej go nie kupię. Konsystencja bardzo lejąca. Ciężko było umyć włosy, a potem i tak wyglądały na tłuste. Nie polubiliśmy się.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1204523].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja !

Dla mnie ten szampon jest wprost idealny!
Jeżeli posiada ktoś włosy przetłuszczające się, ten szampon zdziała cuda :)
Szampon ma za zadanie wysuszyć, z czym radzi sobie świetnie. Nie spotkałam jeszcze lepszego szamponu, w dodatku cena jest naprawdę przystępna.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1203843].usefull || 0 }}% pomocna.