Soraya, Samopalacz do twarzy i ciała do jasnej i ciemnej karnacji

Soraya, Samopalacz do twarzy i ciała do jasnej i ciemnej karnacji

Natychmiastowy efekt lekkiej opalenizny. Nadaje skórze naturalnie złocistą opaleniznę bez udziału słońca. Zawiera masło kakaowe i karmel, które pogłębiają piękny złoty koloryt. Samoopalacz doskonale odżywia, uelastycznia i wygładza skórę. Wzbogacony o olejki amazońskie, które intensywnie nawilżają i pielęgnują.

Skład: /do jasnej karnacji/ Aqua, Decyl Oleate, Ethylhexyl Stearate, Propylene Glycol, Cetyl Alkohol, Dihydroxyacetone, Paraffinum Liquidum, Steareth-7, Stearyl Alkohol, Caramel, Petrolatum, Cetareth-12, Theobroma Cacao, Seed Butter, Dimthicone, Bixa Orellana Seed Oil, Methylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol, Parfum, Alpha-Isomethyl, Hexyl Cinnamal, Anise Alkohol, Benzyl Alkohol, Butylphenyl Methylpropional (Lilial), Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene-Carboxaldehyde (Lyral), Limonene, Linalool, Evernia Prunastri (Oak Moss) Extract.

Cena: 11,50zł / 75ml
/bw/

Dla mojej jasnej karnacji, dobry:)

Podoba mi się, ponieważ:

-Nie zostawia smug,
-naturalny kolor,
-cena,
-podoba mi się zapach,
-konsystencja,
-nie zostawia plam,
-cena.

Mam jasną karnację co często jest moim kompleksem jednak dzięki temu produktowi mogę czuć się pewnie.

ok ale nie jest niezastąpiony

Plusy:
-ładnie opalał (używałam od czasu do czasu do jasnej karnacji, z reguły jestem blada i chciałam aby delikatnie mnie opalił i robił to)
-nie pozostawiał smug
-zapach nienajgorszy
- opalałam tylko twarz
- cena ^^ dorwałam go za 3.50 ^^ i kupiłam odrazu kilka opakowań

Przestałam go używać, ponieważ chusteczki były dla mnie wygodniejsze w stosowaniu. Szybciej i łatwiej sie nakłada chusteczkami i szybciej się wchłania z chusteczek, więc porzuciłam go dla nich ^^.

Używam tego produktu od: 1.5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2,5

Bardzo dobrze się rozprowadza:)

samoopalacz bardzo fajnie i równomiernie się rozprowadza. Ma dość ładny zapach jak na samoopalacze. Nie zostawia plam. Koloryt lekko różni się od naturalnego. Wadą jest, że bardzo powoli wsiąka. Wręcz pół dnia się twarz błyszczy, dlatego lepiej zostać tego dnia w domu.

porażka

Dla mnie ten kosmetyk to totalna porażka. To bardziej farba do skóry niż samoopalacz. Fakt, nadaje ładny naturalny kolor, natychmiast po aplikacji, ale dosłownie splywa ze skóry przy najmniejszym kontakcie z wodą, potem, powstają nieestetyczne smugi...Bardzo brudzi ubrania i wg. mnie ma potworny zapach. Cena bardzo przystępna ale jakość żadna. Szczerze nie polecam.

Używam tego produktu od:juz nie używam

bardzo ok

Uzywam dla jasnej karnacji i wreszcie jakis przyzwoity samoopalacz nie daje smug,ladnie ozlaca (nie na pomaranczowo:)),wchlania sie ladnie ,rzeczywiscie szybko schodzi ale to jedyny minus

Używam tego produktu od:2 tygodnie

Bez plam!

Nie daje pięciu gwiazdek,bo jeszcze mnostwo samoopalaczy do przetestowania przede mna:) ale w porównaniu z tymi,co za mna,jest super! Ladnie przyciemnia jasną skórę,rowno i przede wszystkim bez plam!!! Szkoda,ze łatwo schodzi z potem,ale moze i dobrze,bo w razie wpadki łatwo go usunąc. Pieknie pachnie i nie wysusza!

Używam tego produktu od:1 roku