Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Wibo, Extreme Lashes Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Wibo, Extreme Lashes Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Ekstremalnie podkreślone rzęsy:
- ekspresowe wydłużenie i pogrubienie,
- super trwałość przez cały dzień,
- rozczesane i idealnie wystylizowane rzęsy.

Niezły

Jest to tusz pogrubiający, ale niestety pogrubienie rzęs jest raczej średnie. Daje delikatny, dzienny efekt - chyba że nałoży się więcej warstw produktu. Czerń jest intensywna, szczoteczką można dotrzeć do każdej rzęsy. Nie osypuje się, więc to na plus.
Jak za tą cenę to ok, ale spodziewałam się trochę lepszego efektu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1553051].usefull || 0 }}% pomocna.

Na początku ten tusz nie wywarł na mnie jakiegoś super wrażenia.Dopiero po którymś użyciu (pewnie musiał troszkę podeschnąć czy coś) daje fajny efekt.Wydłuża i pogrubia zadowalająco jak na tusz za 10zł.Daje mega czarny kolor.
Na pewno kupię znowu :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538731].usefull || 0 }}% pomocna.

Uczulił, zatem jestem na nie

Szybko pojawił się w moich rękach i tak samo szybko przekazałam go swojej mamie z nie zbyt przyjemnego uczucia swędzenia :(

PLUSY:
+ Niska cena,
+ Dostępność,
Niestety nie mogę ocenić wydajności tego produktu, ponieważ pozbyłam się go zaledwie po 3 użyciach.
+ Głęboka czerń,
+ Estetyczne i ładne wykonanie,
+ Lekkie wytuszowanie, które jest odpowiednie, kiedy nie potrzebujemy mocnego makijażu.

MINUSY:
- Uczulił mnie, wywołał podrażnienie oczu, zaczerwienienie oraz swędzenie, a bardzo dawno mi się to nie zdarzyło z powodu tuszu do rzęs,
- Szczoteczka nie przypadła mi do gustu, ponieważ zbierała bardzo dużo tuszu powodując powstawanie grudek,
- Ekstremalne wydłużenie i pogrubienie? Niestety nie zauważyłam tego efektu, a szczególnie tego pogrubienia,
- Nie jest trwały, a co najgorsze kruszy się,
- Brak ładnego rozczesania rzęs.

PODSUMOWUJĄC mnie uczulił, a czytając pozostałe opinie to wiele Wizażanek jest zadowolonych, więc wybór należy już do Was samych! Niska cena na pewno kusi co do zakupu tego różowego opakowania!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1498901].usefull || 0 }}% pomocna.

Wibo na wiosnę 2015

Maskara jak maskara

Bardzo deliaktny tusz. Idealnie rozdziela kazda rzese. Tworzy makijaż do biura, pracy i szkoły. Wydluza kazda rzese. Najdziwniejszy jest fakt, ze jest to tusz pogrubiajacy- czego kompletnie nie robi. Delikatnie wydluza. Nic wiecej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1491151].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki se

Tusz bez rewelacji, moim zdaniem nie pogrubia rzęs. Fajny, kiedy chce się uzyskać efekt delikatnie i naturalnie podkreślonego spojrzenia, kupiłam go zachęcona opiniami na wizażu, cena jest niska, więc nie miałam dużo do stracenia.

Używam go w duecie z mocną pomadką, na co dzień potrzebuję tuszować rzęsy czymś konkretniejszym.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1484586].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry tusz za niską cenę

Tusz jest w swojej konsystencji dosyć mokry i nieco obłapia rzęsy . Jednak efekt Jski daje jest naprawdę bardzo przyjemny jak na tą cenę. Zdecydowanie pogrubione rzęsy i delikatnie wydłużone . Nie trzeba go nakładać nie wiadomo ile aby uzyskać idealny efekt . Cena super opakowanie rownież wraz ze szczoteczka . Bardzo duży plus za głęboka czerń .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1480126].usefull || 0 }}% pomocna.

Porażka

Tusz kupiłam pod wpływem recenzji na wizażu. Bardzo się zawiodłam, użyłam kilka razy i za każdym razem ten sam efekt, w konsekwencji tusz poleciał do kosza...

-konsystencja mazista ala "smar"
-szczoteczka nabiera zdecydowanie za dużo tuszu, nie da się użyć go normalnie bez obcierania o krawędzie nadmiernej ilości
-skleja rzęsy

Reasumując: tragedia i nie polecam...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1476316].usefull || 0 }}% pomocna.

Kiedyś bardzo dobry tusz, obecnie tragedia

Kiedyś bardzo lubiłam ten tusz. Był bardzo tani, ładnie rozdzielał, podkreślał rzęsy.
Obecnie to jest jakaś tragedia
- jest strasznie gęsty
- na szczoteczce zostaje zdecydowanie za dużo tuszu
- okropnie klei rzęsy
- kruszy się

Kiedyś bardzo lubiłam do niego wracać, ale po tym opakowaniu więcej go nie kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1445776].usefull || 0 }}% pomocna.

Plusy
-jakość
-nie osypuje się na opadającej powiece
-łatwo się posługuje szczoteczką, która rozczesuje rzęsy aż do nasady
-dostępność
-niska cena
-ładne i estetyczne opakowanie
-delikatny, naturalny efekt

Minusów nie zauważyłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433736].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragedia

Kupiłam zachęcona opiniami i się zawiodłam. Zdecydowanie mogę powiedzieć, ze to najgorszy tusz jaki miałam. Strasznie skleja rzęsy, jest pełno grudek, a w ciągu dnia strasznie się sypie. Coś okropnego ... dobrze, że chociaż za małe pieniądze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1404336].usefull || 0 }}% pomocna.