Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Wibo, Extreme Lashes Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Wibo, Extreme Lashes Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Ekstremalnie podkreślone rzęsy:
- ekspresowe wydłużenie i pogrubienie,
- super trwałość przez cały dzień,
- rozczesane i idealnie wystylizowane rzęsy.

osypuje się

Tusz fajnie przyciemnia i pogrubia, jednak w ciągu dnia efekt ginie, tusz się osypuje. Szczoteczka ma fajny kształt, dobrze rozczesuje rzęsy, nie skleja ich. Łatwo się go zmywa, wystarczy mała ilość płynu do demakijażu.

osypuje się

Nie dla mnie. Pogrubienie jest dość delikatne ale wygląda ładnie. Jeśli liczycie na spektakularny efekt to niestety nie ten produkt. Trochę się obsypuje, więc trzeba zaglądać w lusterko. Chyba nie kupię drugi raz.

Bardzo dobry!

Wielkie zaskoczenie. Zazwyczaj nie używam takich mascar. Moja Mama zawsze powtarzała mi: Mascara musi być dobra i droga, a na wszystkich innych kosmetykach można żydzić. Oczy są najważniejszym atutem kobiecości i trzeba o nie dbać. :D Byłam bardzo negatywnie nastawiona ale użyłam u swojej koleżanki nie wiedząc jaką ma cenę i się zauroczyłam. Świetnie podkreśla rzęsy. Dobrze je pogrubia. ;)

Wibo na wiosnę 2015

Średniak

Maskara lubi się osypywać i nie służy za długo, bo szybko wysycha w opakowaniu. Szczoteczka jest fajna i dobrze rozczesuje rzęsy. Po ich pomalowaniu nie widać ogromnej różnicy w długości czy grubości, ale na pewno mają one dużo ciemniejszy kolor i są widoczne. Mimo to produkt to trochę niewypał.

Świetnie podkreśla rzęsy

Pogrubia i wydłuża rzęsy, wygląda naprawdę ładnie.
Nie kruszy się, co jest dla mnie bardzo dużo zaletą biorąc pod uwagę, że moje naturalne rzęsy są długie a noszę okulary, więc często rzęsy ocierają się o nie i kruszą.
Niestety nie wytrzymuje nawet lekkiego spotkania z wodą natomiast można jej to wybaczyć ponieważ nie jest zdeklarowana jako wodoodporna

Dobry tusz

Tusz kupiłam na promocji -49% w Rossmannie.
Bardzo lubię produkty tej firmy,bo nie są drogie,a dają całkiem fajny efekt
Ten kosmetyk oczywiście polubiłam praktycznie od razu
Tusz ma nie silikonową szczoteczkę,ale dobrze się nią maluję.
Wydłuża i pogrubia rzęsy nadając im głęboką czerń
Nie skleja zbyt mocno za co ogromny plus.
Jest dość wytrzymały,nie kruszy się i nie rozmazuję.
Jestem z niego bardzo zadowolona

Nie do końca dla mnie...

Tusz ma klasyczną szczoteczkę, ładnie rozdziela rzęsy, delikatnie pogrubia i nie zostawia grudek. Niestety efekt jest bardzo delikatny, na pewno nie jest to ekstremalne pogrubienie, a jego trwałość jest kiepska. Da się go zmyć za pomocą niewielkiej ilości wody, nie radzi sobie z potem, deszczem i jakąkolwiek inną wilgocią.

Pogrubia ale osypuje się w ciągu dnia

Tusz ma klasyczną szczoteczkę. Jego konsystencja jest troszkę rzadka na początku dlatego nie lubie tego tuszu używać tuż po zakupie. Za dużo sie nabiera a po ściąganiu przy gwincie zasycha i nie chce sie dokręcić.
Fajnie sie nim maluje gdy trochę podeschnie.
Ładnie pogrubia rzęsy, ja dawałam dwie warstwy tuszu, jednak w ciągu dnia lubi sie kruszyć lub odbijać na powiekach.
W lecie w ogóle sie dla mnie nie nadawał, trochę upału i tusz mialam brzydko odbity.
Na plus na pewno cena bo jest tani.
Zużyłam dwa opakowania ale juz do niego nie wrócę bo znalazłam lepszy również z Wibo w zielonym opakowaniu.

Idealny

Bardzo dobry tusz do rzęs. Nie skleja rzęs, pięknie rozdziela, wydłuża i pogrubia. Pod koniec dnia może lekko się osypywac ale dla efektu warto. Lepszy niż nie jeden droższy tusz

Bardzo przyjemny tusz

Tusz ze względu na dobrze wyprofilowaną szczoteczkę bardzo ładnie podkreśla rzęsy, nawet te najkrótsze. Delikatnie pogrubia, optycznie zagęszcza, nie osypuje się oraz nie robi grudek.Kolorowe opakowanie jest urocze i łatwo znaleźć tusz wśród innych kosmetyków. Jest to dobry tusz w rewelacyjnej cenie.

Nawet pasta do butów umie pogrubić rzęsy...

... bo robi to w ten sam sposób co ten tusz.
Nie mam pojęcia jakim cudem on ma tak wysoką ocenę.
Już po otwarciu konsystencja jest idealna, po 2 tygodniach zamienia się w smar który kompletnie praktycznie nic nie robi z rzęsami oprócz ich sklejania w 3 wielkie rzęsy - to zapewne to deklarowane przez producenta pogrubienie.
Nie wydłuża ani milimetra. Maluje tylko tyle rzęs ile jest i ani milimetra więcej. Zapewne w tym wypadku i tak wydłużenie wyglądałoby jak przyklejenie sobie strupów z kawałków tego tuszu.
Targa rzęsy, nie są ładnie ułożone tylko w jednym wielkim bałaganie. Bardzo szybko robi takie obleśne grudki na rzęsach. Jedno co to się nie osypuje.
Po dodaniu Duraline nie jest ani trochę lepiej.
Ładne opakowanie i cena to chyba jedne co on ma do zaoferowania.
BUBEL!
edit: śmiech na sali, naprawdę ... tydzień po wystawieniu recenzji (czyli łącznie tusz ma 3 tygodnie, 2 tygodnie + 1 tydzień duraline) zaczął się osypywać już przy nakładaniu (!) na rzęsy!
Bubel to mało powiedziane... To jest SZMELC.

Porażka na całej linii! Bubel roku!

Zakupiłam tusz w Rossmanie i następnego dnia postanowiłam go wypróbować. Jakie było moje rozczarowanie, gdy otworzyłam opakowanie. Okazało się, że zamiast sylikonowej szczoteczki w opakowaniu umieszczona jest tradycyjna syntetyczna szczoteczka. Moja wina, nie sprawdziłam w sklepie. Bardzo zaskoczyła mnie konsystencja maskary : gęste, kluchowate coś. Nakładanie tego zgęstniałego smaru na rzęsy było istną torturą. Tusz był suchy i zbity. Nie dało się nim pokryć końcówek rzęs. Skleił wszystko, a w ciągu dnia osypywał się na policzki, co jest kolejną wadą tego produktu. Po 2-3 tygodniach walki z tuszem Wibo... zaczęło się coś zmieniać. Po nałożeniu tego tuszu, jako drugą warstwę nakładałam Miss Sporty i jakoś to wyglądało. Zużyję maskarę Wibo do końca i zapomnę o tym produkcie, bo za równie niską cenę można kupić wiele bardzo dobrych tuszów, które robią z rzęsami coś więcej niż nadawanie czarnego koloru.