Wibo, Extreme Lashes Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Wibo, Extreme Lashes Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Ekstremalnie podkreślone rzęsy:
- ekspresowe wydłużenie i pogrubienie,
- super trwałość przez cały dzień,
- rozczesane i idealnie wystylizowane rzęsy.

Średni

Moim zdaniem bardzo średni. Cena jest niska, ale moim zdaniem nawet za tak niską cenę można kupić o wiele lepsze tusze. Ten skusił mnie szczoteczką, bo ogólnie lubię takie, ale po użyciu jakoś mnie nie zachwycił. Bardzo szybko zaczął się kruszyć i robić "pandę" pod oczami. Jakoś szczególnie też nie pogrubiał. Jak dla mnie to taki trochę tusz z gazety dla małolat.

Może być

Szału nie ma, ale jako kosmetyk awaryjny może się przydać.
W zasadzie za tę cenę nie ma co się spodziewać czegoś ekstremalnie dobrego, ale są w podobnej cenie lepsze mascary.
Szczoteczka jest niezła, umyłam ją i używam do rozdzielania rzęs :D

Dobry i tani :)

Kolejny świetny i tani tusz do rzęs! Zdecydowanie polecam markę WIBO w tej kwestii.
Tusz otrzymujemy w ładny opakowaniu, które umożliwia wygodną aplikację. Szczoteczka jest średniej wielkości, niestety jak dla mnie za dużo tuszu się na osadza i za każdym razem muszę usuwać jego nadmiar by nie nałożyć za dużo na rzęsy. Tusz jak najbardziej spełnia obietnicę producenta i pogrubia rzęsy. Są one bardzo wyraziste przez co nasze spojrzenie nabiera charakteru:) Według mnie tusz również wydłuża rzęsy przez co optycznie powiększa się oko. Jestem zdecydowanie na tak!

Bardzo dobry tusz , w jeszcze lepszej cenie.

Tusz łatwo się nakłada na rzęsy , nie skleja ich. Po nałożeniu rzęsy są wyraźnie pogrubione a także wydłużone. Wytrzymuje cały dzień a cena jest bardzo kusząca. Gorąco polecam

Całkiem niezły

Jak dla mnie trochę za mały efekt. Owszem całkiem nieźle pogrubia rzęsy ale wcale ich nie wydłuża i dość mocno się osypuje. Wolę sylikonowe szczoteczki, ale nie jest to mój najgorszy tusz

SŁABA

Plusy(+)
- pogrubia rzęsy
- niska cena
- dostępność
- szczoteczka ( można nią szybko pomalować rzęsy )

Minusy ( - )
- ma tendencje do sklejania rzęs
- osypuje się
- szybko wysycha
- średnia trwałość

Przeciętna

Maskara pogrubia rzęsy już za pierwszym pociągnięciem, nie należy jednak robić tego za dużo razy bo poskleja nam rzęsy a rozczesać nią już nie tak łatwo. Szczoteczka jest fajna, dociera do każdego kącika oka. Nie osypuje się w ciągu dnia i jest trwała.

pogrubia już za pierwszym pociągnięciem szczoteczki ;)

Jak za taką cenę ( 5 zł. na promocji w rossmann ;p w regularnej cenie 10,50 zł ), to tusz jest idealny już za pierwszym pociągnięciem szczoteczki rzęsy są pogrubione i wydłużone . Ja osobiście lubię rzęsy bardzo mocne i wyraziste i ten tusz mi to zapewnia już po nałożeniu drugiej warstwy. W ciągu dnia czasami się trochę skruszy, ale mi to nie przeszkadza, bo policzki przetrę a na rzęsach nie widać żadnej różnicy ;) Tak jak napisałam wyżej kupuję zawsze 2 w promocji w rossmann za 5 zł i wystarcza mi to na 5 miesięcy ;) ps. kiedyś używałam tylko i wyłącznie L'Oreal Paris, False Lash Architect 4D, który kosztował 10x drożej :) Dziewczyny jak za taką cenę warto spróbować ! :D

Spoko

Tusz kupiłam na promocji w Rossmann za pół ceny. Bardzo mnie ciekawił, bo widziałam ile ma tu opinii i od razu napisze, że się nie zawiodłam. Za te pieniądze to naprawdę fajny produkt.
Tusz ma ładne fioletowe opakowanie. Szczoteczka jest całkiem dobra, ładnie i równomiernie rozprowadza tusz na rzęsach.
Ja raczej z nim nie przesadzam, bo jednak troszkę się rozmazuje teraz kiedy jest gorąco, ale przynajmniej się nie kruszy - tego w tuszach nienawidzę.
Podsumowując, to wystarczający tusz na moje potrzeby makijażowe, więc kupię go ponownie, bo cena jest bardzo atrakcyjna.

Super!

Jak dla mnie super tusz, fajnie rozczesuje rzęsy, wydłuża je na maxa, nie kruszy się. Wychodząc rano nim pomalowana wracam wieczorem i rzesy sa w idealnej kondycji :) z czystym sumieniem moge polecić!

Średniak

Hym... Niestety nie jest to efekt jaki chciałabym uzyskać. Z daleka ten tusz na moich rzęsch całkiem dobrze wygląda, lecz z bliska już nie bardzo, ponieważ robią się okropne grudki. Wygląda to nieestetycznie. Całkiem pogrubia, ale nie wydłuża. Szybko się rozmazuje i zostawia ślady pod oczami. Nie jest on najgorszy ale też nie najlepszy

Widoczne pogrubienie

Lubię firmę Wibo a ten tusz poleciła mi sprzedawczyni. Ładnie rozczesuje każdą rzęske nie sklejając, widocznie pogrubia, mocna czerń, szczoteczka zgrabna. Tusz nie kruszy się i nie ściera jest bardzo trwały polecam.