Wibo, Extreme Lashes Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Wibo, Extreme Lashes Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Ekstremalnie podkreślone rzęsy:
- ekspresowe wydłużenie i pogrubienie,
- super trwałość przez cały dzień,
- rozczesane i idealnie wystylizowane rzęsy.

Kiedyś bardzo dobry tusz, obecnie tragedia

Kiedyś bardzo lubiłam ten tusz. Był bardzo tani, ładnie rozdzielał, podkreślał rzęsy.
Obecnie to jest jakaś tragedia
- jest strasznie gęsty
- na szczoteczce zostaje zdecydowanie za dużo tuszu
- okropnie klei rzęsy
- kruszy się

Kiedyś bardzo lubiłam do niego wracać, ale po tym opakowaniu więcej go nie kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1445776].usefull || 0 }}% pomocna.

Plusy
-jakość
-nie osypuje się na opadającej powiece
-łatwo się posługuje szczoteczką, która rozczesuje rzęsy aż do nasady
-dostępność
-niska cena
-ładne i estetyczne opakowanie
-delikatny, naturalny efekt

Minusów nie zauważyłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433736].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragedia

Kupiłam zachęcona opiniami i się zawiodłam. Zdecydowanie mogę powiedzieć, ze to najgorszy tusz jaki miałam. Strasznie skleja rzęsy, jest pełno grudek, a w ciągu dnia strasznie się sypie. Coś okropnego ... dobrze, że chociaż za małe pieniądze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1404336].usefull || 0 }}% pomocna.

Wibo na wiosnę 2015

Fajna

Najbardziej w tej maskarze uwielbiam szczoteczkę, która dociera do każdej rzęsy, nie skleja rzęs, intensywna czerń na rzęsach, podczas dnia nie kruszy się, jednak mam wrażenie, że bardziej wydłuża niż pogrubia. Za tę cenę mimo wszystko warto kupić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400861].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyzwoity

Tusz spełnia oczekiwania. Pogrubia i ładnie wydłuża rzęsy jednak do rozdzielenia używam już innego - ten się nie sprawdza. Nie obsypuje się z rzęs, nie zbija w grudki. Ładna intensywna czerń. Mała szczotka pozwala na precyzyjne manewry bez ryzyka wydłubania sobie oka ;) Fajny za niską cenę. Użyłam już dwóch opakowań i zapewne kupię kolejne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400726].usefull || 0 }}% pomocna.

Beznadziejny

Same minusy:
-kruszy się
-nie pogrubia
-skleja
-nie wydłuża
wyglada brzydko na rzęsach
spodziewalam się czegos lepszego ale niestety nie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400671].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie? Super!

Aktualnie używam dwóch tuszy z wibo ( właśnie ten i jeszcze zielony) i jestem z nich bardzo zadowolona!
+niska cena
+nie osypują się, więc pomalowane tuszem rzęsy, wytrzymują do samego wieczora
+nie skleja rzęs
+ lekko wydłuża i pogrubia rzesy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1397451].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragedia

Wydłużone, ale posklejane, pełne grudek rzęsy niczym nogi pająka... Po prostu tragedia. Wylądował w koszu na śmieci. Szkoda nawet tych 10 zł. Szczoteczka jest za duża, ma zbyt gęste włosie. Zdecydowanie wolę szczoteczki sylikonowe.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1395211].usefull || 0 }}% pomocna.

Coś okropnego

W żadnym stopniu nie wydłuża i nie podkręca rzęs, za to skleja i tworzy grudki a w ciągu dnia pięknie się osypuje. Nie wiem czy kiedykolwiek miałam gorszy tusz. Tak to jest jak się wierzy w te wszystkie wizażowe opinie. Dobrze chociaż że nie był drogi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1386881].usefull || 0 }}% pomocna.

świetna jest :)

Maskara zamknięta jest w plastikowym opakowaniu o intensywnym różowym kolorze. Kiedy ją zamykamy,słyszymy charakterystyczne kliknięcie i wtedy mamy pewność, że tusz nam tak szybko nie wyschnie bo jest dobrze dokręcony. Ma tradycyjną szczoteczkę z bardzo gęstymi włoskami o kształcie dopasowującym się do mojego oka. Przyjemnie się nią aplikuje produkt :) Jaki daje efekt? Rzęsy są pogrubione, wydłużone, ale nie posklejane, oko jest pięknie podkreślone. Tusz wytrzymuje cały dzień i nic się nie osypuje. Świetna maskara za małe pieniądze :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1384756].usefull || 0 }}% pomocna.