Superbalanced Makeup

Superbalanced Makeup

Cena już od 79,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Podkład wspaniale stapia się ze skórą, dobrze kryje, nie wysusza skóry, matuje i nawilża. Nie tworzy na twarzy maski. Idealny dla cery mieszanej.

Cera
mieszana
matujące, kryjące

Napisanych recenzji: 5

Najlepszy do tej pory

Uwielbiam ten podkład. Nie mogłam sobie poradzić ze swoją mieszaną cerą w kierunku tłustej. Każdy podkład ze mnie spływał. Mam bardzo widoczne pory w okolicach nosa i niestety wszystkie inne podkłady je tylko uwidoczniały. Ten BOSKI podkład stapia się z kolorem mojej skóry, ukrywa pory i nadaje mojej cerze "zdrowego" wyglądu. Na zdjęciach moja skóra wygląda jakby naturalnie była taka promienna i ładna. Nie sprawia, że świeci się jak tłusta, ani nie matowi jej niczym maska tylko nadaje jej "ulepszony" naturalny wygląd.

Jedynym minusem jest butelka. Za dużo podkładu z niej spływa i w rezultacie dużo się marnuje. Trzeba opanować technikę nabierania, bo inaczej można stracić dużo produktu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1170871].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

kiepsko

Zacznę od tego, że mam cerę mieszaną, świecąca strefie T. Poszukiwałam wiec porządnego podkładu kryjącego.
Podkład nabyłam po konsultacjach z przesympatyczną panią w eksluzywnej drogerii.
Superbalanced niestety nie spełnił moich oczewiań, a wręcz rozczarował mnie.
Plusy:
- kolor - vanilia - nie jest brzydko żółty, ani blady , a przy tym dobrze wpasował się w moją kolorysytkę,
i to tyle plusów
Minusy:
- kiepska aplikacja ze szklanej butelki - albo wyleci za dużo, albo za mało
- kiepsko kryje
- kiepsko matuje
- po 3-4 godzinach znika z twarzy, ale za to jest wszędzie, gdzie tylko dotknę się reką.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1159061].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Może.

Podkład ten zakupiłam po indywidualnej konsultacji na stoisku clinique w drogerii. Wydał mi się idealny. Pięknie wtopił się w skórę, bardzo przyjemna konsystencja.
Niestety, po powrocie do domu okazało się, że jest on zbyt ciemny.
Posiadam odcień 36 beige chiffon.
Po testach w domu stwierdzam, że po nałożeniu dopasowuje się do odcienia skóry, po upływie kilkudziesięciu minut ciemnieje i różowieje.

Plusy:
+konsystencja
+wydajność
+matuje na dość długi czas
+nie zważył się na mojej skórze (zwłaszcza na nosie, z czym mam problem przy podkładach)

Minusy:
-cena
-brak pompki
-niewystarczające krycie blizn potrądzikowych

Jeżeli znalazłabym odpowiedni odcień dla siebie, zaryzykowałabym kupno po raz kolejny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1154916].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż MaxFactor

Napisanych recenzji: 16

Jeden z najlepszych

Idealny podkład... z uporem maniaka go szukałam, bo według mnie piękna cera to najważniejszy element makijażu. Metodą prób i błędów testowałam minerałki (Pixie, Annabelle, LilyLolo) - fajne, naturalnie wyglądające ale nie lubię ich nieprzewidywalności, czasem się ważą, bb kremy, wiele podkładów - także tych b.drogich (np. MUF Ultra Hd). MUF był ok, jednak trochę wysuszał mi skórę i nieco zbyt delikatnie krył.
Moja cera - leczona Izotekiem (7 miesiąc kuracji, więc już bez nowych zmian), z lekkimi bliznami potrądzikowymi, lekko widocznymi porami. 26 lat.
Superbalanced kupiłam w kolorze 04. Jest nieco zbyt ciemny (ideał to MUF Y235), jednak rozblendowany na szyi sprawdza się super, lekko "ożywia" buzię. Jest w tonacji żółto-brzoskwiniowej, bardzo fajnie sprawia, że twarz wydaje się wypoczęta. Podoba mi się, że ma płynną, lekką konsystencję - super się rozprowadza, nie zastyga natychmiast. Doskonale wygładza skórę, nie migruje w pory. Początkowo jest przepiękną "satynką" na twarzy (nakładam na filtr Vichy 30 do skóry wrażliwej), potem zmienia się w naturalny mat i całkowicie wtapia w skórę. W skrócie: doskonałe krycie. Doskonałe wygładzenie. Lepsza faktura cery. Naturalność. Jedyny minus - brak pompki.
Doskonały. Dziwią mnie dość niskie noty tego podkładu, jednak przyzwyczaiłam się już, że to, co pasuje większości, niekoniecznie sprawdza się u mnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1146856].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

cena adekwatna do jakości

Mam cerę suchą - bez większych przebarwień.
Krycie : średnie
Plusy:
- nie zastyga w sposób ściągający
- przy skórze suchej/normalnej bez przypudrowania ok 6 godz - potem trzeba lekko zmatowić
- idealny żółty kolor
- nie podkreśla skórek

Minusy:
- opakowanie bez pompki
- trochę smuży trzeba dobrze rozporwadzić

Używam tego produktu od: września 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1098606].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Liczyłam na więcej ;)

Dostałam ten fluid w prezencie, odcień 03 ivory. Na pierwszy rzut oka przyciąga nas ładny, szklany flakonik. Jednakże pojawia się już na samym początku mały problem- niepraktyczne otwarcie, bez dozownika. Trzeba poradzić sobie albo za pomocą pędzelka, bądź dużo prostszym sposobem, wylaniem małej zawartości na palec :) Niestety kolejną wadą jest zapach, który nie należy do najprzyjemniejszych. Można go porównać, do zwykłej farby ;( To prawda, że nie tworzy "maski", stapia się z skórą oraz nie wysusza, jednakże nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że matuje i dobrze kryje. Jak dla mnie, nie kryje prawie w ogóle, jednakże zapewne zależy to od typu skóry.

Ilość zużytych opakowań: 1, 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032727].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 216

gdyby tylko był tańszy.. ;)

Podkład dostałam w prezencie, sama bym nie kupiła, bo co by nie mówić 140zł za podkład to dużo. A szkoda, bo uważam, że jest naprawdę świetny.
Posiadam kolor petal, który jest idealny do mojej bladej skóry. Nie ciemnieje w ciągu dnia, bardzo dobrze się trzyma, stapia się ze skórą, jest trwały. Nie podrażnił mojej cery, ani nie zapchał. Dobrze kryje, ale też nie mam problemów z jakimś trądzikiem czy innymi plamami, wyrównuje koloryt i mnie to odpowiada.
Byłby KWC, ale ta cena...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027888].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 19

Fanje opakowanie

Kupiłam ten podkład za namową pani w douglasie, lecz nie jestem przekonana czy dobrze zrobiłam. 140 zl poooszło ... :) niby krzywdy nie robi ale jest prawie nie kryjący szybko znika i dziwnie mi sie go nakłada chyba przez zbyt wodnistą formę a próbowałam pędzlem i gąbeczka i najlepiej chyba wklepać palcami. Daje efekt nawilżonej skóry a w strefie T matuje co mi się podoba jednak dobry dla nieskazitelnej cery

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001417].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 156

Bardzo dobry !

Używałam go przeważnie w okresach wiosny i lata i sprawdzał się idealnie. Używałam odcienia 04 Ivory.

Zalety:
+ dobrze wygląda na skórze, ładnie się wtapia
+ nawilża, nie podkreśla suchych miejsc
+ nie tworzy maski
+ jest bardzo wydajny
+ przyjemna konsystencja, łatwo się rozprowadza
+ jest lekki
+ duży wybór odcieni

Wady:
- słabo matuje, potrzebuje pudru na wykończenie
- mógłby trochę bardziej kryć
- słabe opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992376].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 34

Totalne nieporozumienie

zamówłam sobie na szczęście próbki( bo jednak lubię testować podklady) i z tego się cieszę, ze nie wydałam na niego tak ogromnej sumy pieniedzy.
Plusow nie widzę żadnych w tym podkladzie, przejdzmy do minusów.

Podkład śmierdzi, normalnie jak jakas farba pomieszana z alkoholem
kolor 05 vanila to jakies totalne nieporozumienie, jest tak ciemny jak dla mulatek i w dodatku ma różowe tony ( co tego nienawidzę!)
nie matuje, po 2 godz świecę się jak latarnia
zapycha( niestety zrobił mi masakrę na twarzy)
Krycie - zadne, nie zakryje wam dosłownie nic.

nie polecam, są naprawdę lepsze podklady :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[985344].usefull || 0 }}% pomocna.