Natural Selection, Soothing Shower Gel (łagodzący żel pod prysznic)

Natural Selection, Soothing Shower Gel (łagodzący żel pod prysznic)

Usuwa ze skóry całodzienne zmęczenie, odżywia ją i koi podrażnienia. Zmienia kąpiel w relaksującą przyjemność dzięki ekstraktowi passiflory z dorzecza Amazonki.

cudny zapach

To mój drugi ulubiony - po słonecznikowym - żel z tej serii. Uwielbiam go za zapach: słodki, tajemniczy i kojący po męczącym dniu. Trochę drogi, ale na promocji ujdzie.

ilość zużytych opakowań: 2

Passiflora

Zapach naprawdę piękny, uwielbiam go. Gdy wracam wieczorem z uczelni, to mam ochotę tylko na kąpiel, a ten żel zapewnia mi pełen relaks. Jest poręczny, można go wszędzie powiesić, dobrze się pieni. Nie dam pięć gwiazdek, bo wg mnie otwieranie jest straszną męką, już kilka paznokci sobie połamałam próbując go otwierać ;( ale zapach naprawdę cudny

średniak

Zapach - super, jakby orzeżwiający, półkremowy. Ale mało wydajny. I za to gwiazdka w dół.

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

pieknie pachnie

Chyba najlepszy z tej serii. Przede wszystkim pieknie relaksujaco pachnie i to jego najwieksza zaleta. Poza tym nie zauwazylam ani dzialania niekorzystnego ani jakichs efektow nawilzenia czy odzywienia. Pod wzgledem wlasciwosci pielegnujacych przecietny, ale za zapach dostanie trzy gwiazdki (i jeszcze za to, ze nie podraznia i nie wysusza).

pachnący

Całkiem fajny żel; pieni sie przyjemnie i łatwo spłukuje. Nie wysusza skóry. Poręczne opakowanie. Niezbyt wydajny. Cena przystępna....

kolejne cudeńko :)

Jest bardzo dobry, tylko trochę za rzadki, natomiast jego zapach zbił mnie z nóg - jest prześliczny! jakiś owocowo-rześki, i bardzo bardzo energizujący (no, przynajmniej mnie ;))

hmnn

Jest kremowy, wydajny, dobrze się pieni, ale niestety... zapach to dla mnie kluczowa kwestia a zapach drożdży - który tutaj czuję najmocniej - jest nie do zniesienia! Fuuu! Dlatego używanie tego żelu nie należało do najprzyjemniejszych.

może być

Półkremowy, o ładnym zapachu, dość dolikatny.Przyjemny w użyciu. :)Poręczny i wydajny.Nie podrażnia skóry, dobrze się pieni i spłukuje,Nie wysusza.

b dobry

Bardzo ładnie pachnie,na poręczne opakowanie ktore mozna powiesic z łatwoscią w łazience, jego gęstosc jest w sam raz ,dobrze nawilza skóre ,dobrz sie pieni i jest w miare wydajny