Natural Selection, Nourishing Shower Cream (odżywczy krem pod prysznic)

Natural Selection, Nourishing Shower Cream (odżywczy krem pod prysznic)

Zawiera ekstrakt ze słonecznika oraz składniki o działaniu odżywczym. Poprawia kondycję skóry i znakomicie ją wygładza.

lubimy się :)

W zasadzie ma same plusy i tylko jeden minus:
+ ma gęstą konystencję,taką jak lubie
+ dobrze sie pieni i zmywa
+ ma delikatny nie nachalny zapach
+ nawilża moją skórę
+ jest wydajny
+ bardzo ładne,estetyczne opakowanie (mam na myśli to nowe)
- cena zbyt wysoka jak na krem pod prysznic,kupuje go jedynie w promocji.

16.02.2005.....mega wydajność,używam go już prawie miesiąc a jeszcze zostało 1/3 do wykończenia....nie najlepiej...już mi sie znudził :)
ilość zużytych opakowań: ...2 szt.

uwielbiam słoneczniki...

To mój ulubiony żel pod prysznic. Ma fajną konsystencję, trochę kremową. Dobrze nawilża. Zapach ma słaby, może rzeczywiście troszkę nijaki, może trochę słonecznikowy, ale mi to nie przeszkadza, bo bardzo lubię słoneczniki :-)

ilość zużytych opakowań: rozpoczynam 3-cie

cudowny :)

Jak dla mnie jest świetny - taki płynny, mięciutki kremik, doskonale odżywiający skórę. Bardzo lubię go używać. Cena troszkę wysoka (nawet w promocji), ale mimo wszystko podoba mi się. Warto było. A zapach - jak dla mnie to zapach pestek słonecznika po prostu :) może rzeczywiście trochę nijaki(szczególnie w porównaniu do żelu z passiflorą), ale mnie się dobrze kojarzy, bo słoneczniki uwielbiam.Aha, co ciekawe, mnie się wydaje raczej rzadki niż gęsty ;) wręcz za bardzo wypływa z opakowania.

Well 01

tylko ten zapach :(

Ogólnie bardzo dobry.Pół kremowy i pięknie ,dobrze sie pieni.Zostawia skórę czystą miękką i nawilżona.Dość gęsty :) wydajny.Fajne opakowanie ,ale zapach nijaki troche jak łodyga od mlecza chociaż nie niewiem ..hymm właśnie ten zapach :(

średni

Półkremowy, dość gęsty.Dobrze się pieni i spłukuje.Nie wysusza, może nawet lekko nawilża.Nie odpowiada mi jego nijaki zapach.Jest funkcjonalny i wydajny.