Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Star Gloss, Błyszczyk do ust

Star Gloss, Błyszczyk do ust

Teraz z łatwością Twoje usta będą pełniejsze i pełne blasku! Nowa formuła błyszczyka z mikrodrobinkami odbijającymi światło optycznie powiększa usta i zapewnia długotrwały efekt. Twoje usta kuszące jak nigdy dotąd.
Do wyboru z brokatem lub bez.

Może być

plusy:
+ ładny zapach
+ nawilża
+ nabłyszcza

minusy:
- nienaturalnie wygląda na ustach
- za dużo brokatu, który przeszkadza na ustach

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ niska cena
+ fajne opakowanie
- słaba dostępność

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1010751].usefull || 0 }}% pomocna.

I\'m plastic - it\'s fantastic! :(

Skuszona obniżką w Naturze - kupiłam. Mam kolor nr406 - brąz z drobinkami. Szukałam koloru, który podkreśli moją oliwkową karnację i lekka opaleniznę. Niestety wybór padł na ten oto produkt.
Błyszczyk jest koszmarny. No ale ok, zacznę od plusów... (po głębszym namyśleniu )... napewno jest to ładne opakowanie i zapach. Tak, to wszystko co mam w tej kwestii do powiedzenia. Błyszczyk składa się w zasadzie z samego brokatu z małym dodatkiem wybranego koloru. Uwielbia on wędrować po ustach i z czasem po całej twarzy. Wyglądam jakbym się urwała z cyrku. Efekt jest maksymalnie tandetny. Owszem, na ustach wygląda to ładnie, ale co z tego? Sam błyszczyk momentalnie wysycha, zostaje sam szorstki, podrażniający usta brokat. Drobiny są duże i drapiące, więc stosowanie tego produktu w przypadku wrażliwych ust jest równoznaczne z samobójstwem. Brokat, brokat, brokat. Tragedia. Chyba producent się nie skapnął, że era, gdzie im więcej błyskotek tym lepiej już dawno za nami :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i ostatniego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[790758].usefull || 0 }}% pomocna.

Bo ja wiem?

Błyszczyków nie lubię. Po prostu ich nie lubię.
Taki błyszczyk dostałam w prezencie od siostry. Sama bym nie kupiła, bo nie mam ochoty marnować kasy na takie niezbyt potrzebne mi rzeczy. Te błyszczyki są dostępne w Naturze, cena taka sobie, chyba coś między 6-8zł. Widziałam, że jestem dostępny kolor...zielony. Może dla kosmity?:brzydal:
Kolor różowy, całkiem, całkiem, nie pamiętam numeru(bo się starł), w moim odczuciu nieco perłowy-ma malutkie drobinki, ale jest ich dużo. Mimo to próbujemy...
Zapach-na początku był znośny, ale teraz to taki śmierdzielek mały, jakoś nie lubię tego zapachu. Wygodny aplikator-gąbeczka. Samego błyszczyku nie nabiera się za dużo, akurat tyle by pokryć moje usta, które są nieco pełniejsze.
Efekt. I tu mam pytanie-bo ja wiem? Niby wygląda przyzwoicie, podkreśla moje usta i ładnie się błyszczy drobinkami, nie ma tandetnego brokatu. Kolor też jest ładny-taki lekko przygaszony róż.
Jednak mi ten efekt nie pasuje-nie lubię perłowych, błyszczących się drobinkami ust-wolę błyszczyki, które nie mają drobinek tylko dają efekt tafli wody.
Ani nie nawilża, ani nie wysusza, choć najlepiej jest go nałożyć na dobrze nawilżone usta, gdyż zdarzyło mu się podkreślić suche skórki.
Ogółem jest to dobry błyszczyk, ale raczej dla tych, które lubią perłowy, bardzo lśniący efekt. Ja takiego nie lubię, błyszczyk oddałam młodszej siostrze i jest zadowolona.

Używam tego produktu od: używałam 1 rok temu
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście użyć, w sumie jakaś 1/10 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[755816].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

WOW!

Posiadam kolor nr 411
Plusy:
- pięknie rozświetla usta,
- optycznie je powiększa,
- wygodny aplikator, który nabiera odpowiednią ilość produktu dla 1 aplikacji,
- cudowne, rozświetlające drobinki,
- nawilża, natłuszcza usta

Nie dostrzegłam minusów:)

Używam tego produktu od: Niedługo
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[732128].usefull || 0 }}% pomocna.

;)

Posiadam ten błyszczyk od nie dawna. Mam go w kolorze brzoskwiniowym. Utrzymuje się długo czego jak kupowałam go to akurat sie tego nie spodziewałam ;)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[657275].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo przyjemny

My Secret to produkt Pierre Rene stworzony specjalnie dla drogerii Natura. Tam go dostałam. Muszę przyznać, że mój błyszczyk niczym się nie różni od loreal glam shine. Ma bardzo smakowity owocowy zapach. Nie ma chemicznego posmaku. Wygodne opakowanie z aplikatorem gąbeczką., aczkolwiek niewyszukane. Mam odcień 409, idealny na lato, ale nie tylko - brzoskwiniowy, lekko perłowy z mikro drobinkami, ale bez brokatu. Zastanawiałam się nad podobnym odcieniem z brokatem, ale był bardziej transparentny. Ten do extra kryjących też nie należy, daje naturalny efekt, ale nie tak cudowny jak w opakowaniu. Musiałabym nałożyć go chyba z 10 warstw. Nabłyszcza i nawilża usta. Są pełniejsze. Extra cena.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[531750].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie jest najgorszy

Z pewnością plusik za przystępną cenę przy dużej pojemności kosmetyku i jego wydajności. Plusik również za estetyczne opakowanie. Plusik za dobrze rozprowadzający błyszczyk pędzelek. I wystarczy tych plusików. Teraz idą minusy. Bardzo, bardzo nietrwały to po pierwsze. Po drugie nie mam wrażenia "mokrych" ust, wręcz przeciwnie. Mam wersję z brokatem, który jest po prostu wszędzie! Stanowczo za dużo brokatu w tym błyszczyku! Zapach jest nawet ok. Raczej nie kupię już tego produktu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[479239].usefull || 0 }}% pomocna.

to nie to...

Nie przypasił mi ten błyszczyk. Po pierwsze odcień, taki łososiowy,wydaje się ładny w opakowaniu,ale na ustach już taki nie jest. Od błyszczyku oczekuję żeby był wręcz mokry na ustach a ten tego nie spełnił. poza tym straszny zapach-bardzo mocny,chemiczny. Daje plus za ładne opakowanie i dość dobry aplikator. Więcej go nie kupie.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: troszkę pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[474250].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny błyszczyk

Mam dwa kolorki tego ślicznego błyszczyka - jasny róż z brokatem oraz, ciemniejszy róż bez drobinek. Jestem bardzo zadowolona z tych błyszczyków ponieważ bardzo ładnie się aplikują za pomocą świetnej gąbeczki, nie zostawiając smug na ustach. Świetnie nawilżają i natłuszczają usta i teraz zimą i latem (lepiej niż sztyft ochronny). Usta wyglądają na większe, są pięknie podkreślone. W wersji z brokatem, drobinki nie roznoszą się po twarzy. Kosmetyk niesamowicie pięknie pachnie, usta się nie kleją. Są też tanie, na każdą kieszeń, zapłaciłam ok 6zł. Jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: aktualnie mam 2 i używam na przemian:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[452793].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Kupiłam go ze względu na sympatię, którą darzę firmę My Secret oraz ładny, naturalny odcień. Błyszczyk dość długo utrzymuje się na ustach, nie wysusza, ładnie pachnie. Niestety odcień, który wybrałam zawiera sporo brokatu, który jest wyraźnie wyczuwalny na ustach. Aplikator jet przyjemny, dobrze nakłada błyszczyk. Na pewno nie jest to KWC, ale jako codzienny błyszczyk sprawdza się bardzo dobrze.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[414782].usefull || 0 }}% pomocna.