Oriflame, Natural Selection, Invigorating Shower Gel (orzeźwiający żel pod prysznic)

Żel o aromacie czerwonego grejpfruta dokładnie oczyszcza i odżwieża skórę. Orzeźwiający zapach sprawia, że doskonale nadaje się na poranną kąpiel.

fajny

Plusiki-super orzezwiajacy i orzywiajacy zapach. Latem orzezwi, zima przypomni lato i rozrusza-opakowanie ok-pieni sie ok (moglby mocniej ale niech tam)Minusy-szkoda ze zapach utrzymuje sie na skorze dosc krotko po kapieliAe i tak go lubie :-) jest taki rześkiIlość zużytych opakowań: 1 ale jak mi sie skonczy (niedlugo) to sadze ze kupie nastepne

średniak

Fajniutki zapach, po którym robi się raźniej, ale myje się jak każdym lepszym mydłem. Nie jest wydajny i za wysoka cena.

slaby

Bardzo przecietny zelik, jakich wiele. Stosunek jakosci do ceny pozostawia wiele do zyczenia. Myje dobrze(ale zwykle mydlo w kostce tez myje dobrze), ale w ogole nie nawlza, wrecz wysusza. Na wakacjach uzylam go kilka razy do higieny intymnej i niestety podraznial. Opakowanie niewygodne. Jedyny plus to fajny energetyzujacy zapach - ostatecznie mozna uzywac w upalne dni dla odswiezenia. Ale ja raczej drugiego nie kupie.

Oriflame tutorial 2 konwertowany

naprawdę fajny

Lubie go,gdyż ma delikatną kremową(!) konsystęcje wspaniale sie pieni.Ma ładny zapach i energetyzuje :) Ja używałam go zawsze o poranku w czasie zimy brrr dawał naprawde miły efekt bo robiło sie raźniej w szare dni :)Fajnie nawilżał skóre.Żałuje tylko że ta seria jest tak uboga :( można by ją poszerzyć o jakieś zapachy :) Ale ogólnie fajnie jest no i pomysłowe opakowanie.

uwielbiam go latem!

Kupuję go co roku, gdy robi się cieplej.Ma przyjemy, energizujący, świeży zapach, dobrze się pieni i spłukuje.Odświeża ciało, jest wydajny i poręczny.