Elizabeth Arden, High Shine Lip Gloss (Błyszczyk)

Elizabeth Arden, High Shine Lip Gloss (Błyszczyk)

Pojemność 6,5 ml

Nawilżający błyszczyk do ust z lanoliną. Może być nakładany bezpośrednio na usta lub na szminkę. Bardzo bogaty wybór kolorów. Niezwykły blask, dzięki lśniącym drobinkom. Nie klei się. Dosyć trwały.

trwały i ładny

kupiłam na lotnisku w promocji i jestem bardzo zadowolona. Jak na błyszczyk jest całkiem trwały, ładnie się rozprowadza na ustach, dobrze nawilża i ma śliczny kolor (ja używam nr 19).

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

CUDO ;)

Cudowny błyszczyk !!!
Na pewno jeden z najlepszych jakie miałam, a było ich sporo;)

~~ prześliczne, delikatne, subtelne drobinki
~~ usta są pełne, nawilżone
~~ przepiękne kolory - honey glaze to cudo !
~~ niesamowity fenomen tego błyszczyka - w dzień usta są subtelnie błyszczące, za to wieczorem na imprezie lśnią niesamowitym blaskiem. Jedyny błyszczyk, który robi takie wrażenie!
~~ wydajny
~~ trwały

Czego chcieć więcej ? Chyba ideał; )

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań1

ahem...

No no...Nie mogłam uwierzyć, po pierwszym użyciu. Że wysokopółkowy błyszczyk może być taki kiepski! Choć po dłuższym używaniu jakoś się do niego przekonałam, jest trochę...nietypowy, no i dośc trwały...Ale naprawdę rozprowadza się bardzo ciężko a efekt (mam kolor jasnoróżowy, perłowy) niebezpiecznie lewituje w stronę białoperłowej tandety...Ale znalazłam dla niego zastosowanie, błyszczy się znacznie mniej niż inne błyszczyki więc po prostu używam go jak mam ochotę na taki efekt...Co nie znaczy że skłonna jestem do jego zakupu.

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:zaczynam 1

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

Śliczny, trwały i wydajny

Używałam go 2 lata temu i przyznam, ze był świetny. Gęsty, ale nieklejący, ślicznie sie mienił. Kosmetyk z klasą. A do tego był wyjątkowo trwały,bo usta ładnie wyglądały nawet kilka godzin, co w przypadku błyszczyka jest rzadkością.Dałabym 5, ale zapach mi się nie podobał. Nie znalazłam już nigdzie niestety mojego koloru Pink Champagne nr10.

Używam tego produktu od:2004

Ślicznie połyskuje

Potwierdzam tu swoje zgłoszenie, bardzo fajny błyszczyk, ślicznie się mieni, przynajmniej ten kolor (Sparkling Ruby); Inne też są urocze, szkoda tylko, że taki drogi...