Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Evolution of Smooth (EOS), Organic Lip Balm Smooth Sphere (Balsam do ust - różne smaki)

Cena już od 13,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 7,09 ml

Balsam zapewnia on długotrwałe nawilżanie oraz widoczne wygładzenie. Bogaty w masło shea, olejek jojoba oraz witaminę E. Pozbawiony glutenu, parabenów, ftalenów oraz wazeliny. Balsam do ust EOS jest w 95% organiczny, w 100% naturalny.
Dostępny w kilku wariantach:
- Sweet Mint
- Summer Fruit (truskawka-jagoda-brzoskwinia)
- Honeysuckle Honeydew
- Strawberry Sorbet
- Pomegranate Raspberry
- Medicated Tangerine
- Lemon Drop SPF15
oraz w wersjach limitowanych.

Skład:
/wersja `Sweet Mint`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Mentha Piperita (Peppermint) Oil*, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Tocopherol, Limonene**, Linalool**
/wersja `Summer Fruit`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract*, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract*, Prunus Persica (Peach) Fruit Extract*, Linalool**
/wersja `Honeysuckle Honeydew`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Tocopherol, Cucumis Melo (Honeydew Melon) Seed Extract*, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract*, Limonene**, Linalool**
/wersja `Strawberry Sorbet`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract*, Limonene**, Linalool**
/wersja `Pomegranate Raspberry`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil*, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Rubus Idaeus (Raspberry) Leaf Extract*, Linalool**
/wersja `Medicated Tangerine`/: Składniki aktywne: Phenol 0.5%. Pozostałe składniki: Beeswax/Cera Alba (Cire d’abeille), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Camellia Oleifera (Tea) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, Flavor (Aroma), Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Euterpe Oleracea (Acai) Fruit Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Benzyl Benzoate**, Citral**, Limonene**, Linalool**
/wersja `Lemon Drop`/: Składniki aktywne: Homosalate 8.0%, Avobenzone 3.0%, Octocrylene 2.75%. Pozostałe składniki: Beeswax/Cera Alba (Cire D’abeille), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Natural Flavor (Aroma), Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract, Tocopherol, Citral**, Geraniol**, Limonene**, Linalool**

balsam do ust
nawilżające
w słoiczku
<10ml

Przeciętność w ładnym opakowaniu

Opakowanie faktycznie zachwyca. Podoba mi się również naturalny skład produktu. Używałam nawet tego balsamu na rzęsy i widziałam pewną poprawę ich kondycji.
Mimo to uważam, że cena jest wygórowana. Produkt nawilża usta co najmniej przeciętnie. Ponad to w moim przypadku okazał się mało wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1573831].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny ale nie ukochany

Generalnie lubie ten balsam. Przede wszystkim jest zamkniety w uroczym opakowaniu, ktore sprawia, ze nie musimy maczac palcow w produkcie podczas użycia. Wygodnie się naklada, jajo zachowuje ksztalt jaja nawet po dlugim stosowaniu. Mam wersje mietowa, która delikatnie chlodzi usta, wyczuwam tez delikatna slodycz. Balsam nieźle zabezpiecza usta przed wysychaniem, ale moglby lepiej nawilzac. Nie nadaje się wedlug mnie jsko kuracja na spierzchniete usta.
Warto kupowac w promocji, w regularnej cenie raczej slabo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572831].usefull || 0 }}% pomocna.

Produkt na piątkę, ale...

Dla mnie jest to produkt na piątkę, pod warunkiem, że używam go:
- na podtrzymanie efektu po użyciu na noc pomadki peelingującej;
- pod matowe pomadki, które szalenie wysuszają mi usta.
Duży plus za zapach (mam wersję malinową) i słodki smak oraz fajne, designerskie opakowanie. Produkt jest bardzo wydajny, używam go około 2 miesięcy i nie zauważyłam znaczącego ubytku, nie wiem, czy to efekt sposobu zapakowania balsamu - mam wrażenie, że pomadki ochronne i balsamy w słoiczkach kończą mi się w mgnieniu oka.
Kiedy używam go samodzielnie (czyli bez wspierającego nocnego produktu lub nie jako bazę pod pomadkę), nie robi zupełnie nic poza chwilowym nawilżeniem do czasu wchłonięcia lub "zjedzenia".
Podsumowując, oceniam go na piątkę po tym, jak odkryłam odpowiedni dla mnie sposób używania :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1571836].usefull || 0 }}% pomocna.

Gala KWC 2017

Średniaczek

Kupiłam na promocji w rossmanie skuszona magią internetu. Ma ładny zapach, wydajny jest, słodki smak pozostaje na ustach. Ale wcale mocno ich nie nawilża (maść z witaminą A z apteki, za 4 zł robi to lepiej). Ma bardzo fajne opakowanko, spadł kilka razy ale się nie połamał. Opakowanko potem użyję by przełożyć do niego inne pomadki ochronne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1571796].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętny

sweet mint*

Plusy:
- wydajność
- zapach

Minusy:
- smak
- cena
-brak nawilżenia

Dla mnie jest to przereklamowany produkt, nie spełniający swoich właściwości.
Szkoda na niego pieniędzy .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1569326].usefull || 0 }}% pomocna.

Spoko

Mam wersję strawberry sorbet.
+ma bardzo ładne opakowanie
+fajnie pachnie
+dość dobrze nawilża
+wydajny (ale nie używam codziennie)
Ogólnie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564811].usefull || 0 }}% pomocna.

Kupują chyba by się pochwalić, a nie usta leczyć.

Kilka razy przymierzałam się do popularnych jajeczek. Na każdym kroku można było o nich usłyszeć. Każdy to miał. Jednak nie patrząc na ładne opakowanie, to cała reszta to totalna porażka. Cena niecałych 30 zł to pieniądze zupełnie wyrzucone w błoto. Eos ani trochę nie nawilża, ma słabą konsystencję. Zapachy i smaki są prawie takie same nie licząc kilku pojedynczych np. mięty. Moim zdaniem wszyscy je kupują nie dlatego bo są przydatne, lecz dlatego, że chcą się pochwalić koleżankom (mowa o dziewczynkach w podstawówce, które ciągle z tym latają)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1563231].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętny

Jajeczka eos.
Najwiekszą zaletą tych balsamów jest sliczne, fotogeniczne opakowanie.
Reszta raczej przecietna. Niczym nie roznia sie od innych pomadek ochronnych, nawilzajacych.
Osobiscie, bardziej wole smarowac usta zwykla vit E lub ukochanych Carmex'em.
Posiadam ich wiele, ale glownie dlatego że mieszkam w kraju gdzie eos jest raczej latwo dostepny , nawet w sklepach w stylu "Wszystko za 4,5"

Czy kupie ponownie? Pewnie tak.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1562981].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest super!

Jest drogi, nie powiem, że nie ale jest mega wydajny. Jedno opakowanie starcza mi na około rok. Pachnie pięknie a przez duży wybór zapchowy każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam na usta bardzo zniszczone a także na zwykłe które chcemy dotrzymać taki sam stan jak jest. GORĄCO POLCEM!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1562046].usefull || 0 }}% pomocna.

małe cudo

Słyszałam wiele negatywnych opinii na jego temat, ale odważyłam sie sama spróbowac. Wg mnie jest to idealny balsam, doskonale nawilża, po pierwszym użyciu skórki same sie "wykruszają". Uczucie miekkich ust, "nie uzależnia" ust od siebie, po kilku tygodniowym odstawieniu nie zauważyłam negatywnych objawów wysuszenia, zapachy intensywne, a opakowanie poreczne i wygodne. Jestem posiadaczką zapachu Blackberry nectar, czyli nowa kolekcja.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1559901].usefull || 0 }}% pomocna.