Evolution of Smooth (EOS), Organic Lip Balm Smooth Sphere (Balsam do ust - różne smaki)

Cena już od 20,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 7,09 ml

Balsam zapewnia on długotrwałe nawilżanie oraz widoczne wygładzenie. Bogaty w masło shea, olejek jojoba oraz witaminę E. Pozbawiony glutenu, parabenów, ftalenów oraz wazeliny. Balsam do ust EOS jest w 95% organiczny, w 100% naturalny.
Dostępny w kilku wariantach:
- Sweet Mint
- Summer Fruit (truskawka-jagoda-brzoskwinia)
- Honeysuckle Honeydew
- Strawberry Sorbet
- Pomegranate Raspberry
- Medicated Tangerine
- Lemon Drop SPF15
oraz w wersjach limitowanych.

Skład:
/wersja `Sweet Mint`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Mentha Piperita (Peppermint) Oil*, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Tocopherol, Limonene**, Linalool**
/wersja `Summer Fruit`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract*, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract*, Prunus Persica (Peach) Fruit Extract*, Linalool**
/wersja `Honeysuckle Honeydew`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Tocopherol, Cucumis Melo (Honeydew Melon) Seed Extract*, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract*, Limonene**, Linalool**
/wersja `Strawberry Sorbet`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract*, Limonene**, Linalool**
/wersja `Pomegranate Raspberry`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil*, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Rubus Idaeus (Raspberry) Leaf Extract*, Linalool**
/wersja `Medicated Tangerine`/: Składniki aktywne: Phenol 0.5%. Pozostałe składniki: Beeswax/Cera Alba (Cire d’abeille), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Camellia Oleifera (Tea) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, Flavor (Aroma), Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Euterpe Oleracea (Acai) Fruit Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Benzyl Benzoate**, Citral**, Limonene**, Linalool**
/wersja `Lemon Drop`/: Składniki aktywne: Homosalate 8.0%, Avobenzone 3.0%, Octocrylene 2.75%. Pozostałe składniki: Beeswax/Cera Alba (Cire D’abeille), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Natural Flavor (Aroma), Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract, Tocopherol, Citral**, Geraniol**, Limonene**, Linalool**

balsam do ust
nawilżające
w słoiczku
<10ml

Znasz skład tego produktu?

Szału nie ma!

Cena powala!
Ale jak dla mnie ten balsam niczym się nie różni od innych tańszych i bardziej dostępnych.
Faktycznie fajnie nawilża, przyciąga wyglądem i estetyką, gama zapachów jest spora, ale podobny efekt można uzyskać za mniejszą kwotę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1278311].usefull || 0 }}% pomocna.

Tylko miętowy :)

Eos miętowy - jedyny, który mnie zachwycił. Ma przyjemny miętowy smak i delikatnie chłodzi usta. Jest to szczególnie przyjemne w lato.
Co do pozostałych "smaków" eos - żaden nie przypadł mi do gustu, w dodatku ten produkt niezbyt dobrze nawilża.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1277006].usefull || 0 }}% pomocna.

idealny do każdej torebki

Dobrze nawilża, pięknie pachnie, łatwo się nakłada (nie trzeba brudzić palca przenosząc dodatkowo na usta zarazków) i do tego wygląda uroczo.
Miło, że w końcu są dostępne w Polsce :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1272701].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Reklama dźwignią handlu...

Każdy kto przegląda czasem kanały urodowe na YouTube choć raz spotkał się z filmikiem gdzie dało się słyszeć ochy i achy na temat eosa- że pięknie pachnie, że smakuje cudownie i czyni cuda na ustach, przewija się masa DIY z wykorzystaniem opakowania (robionych na jedno kopyto), krytykowanie kosmetyków podobnych wizualnie do tego kultowego jajeczka, po jednym użyciu... A tu okazuje się, że to jajko to zwyczajny balsam, który w ogóle nie jest wart swojej ceny.

Wąchałam cztery zapachy jakie były dostępne w Douglasie- Strawberry Sorbet, Summer Fruit, Sweet Mint i Blueberry Acai. Dwa pierwsze są słodkie, ale w ten męczący duszący sposób, jagoda pachnie nieco mdło, lecz nienachalnie, jedynie mięta ma przyjemny zapach dobrej pasty do zębów albo smacznych lodów. Za taką cenę spodziewałabym się lepszych doznań.

Smak:
Pomadka jako, że jest kosmetykiem na usta musi dla mnie być dobra lub neutralna w smaku. Strawberry Sorbet i Summer Fruit miałam ochotę zetrzeć z ust od razu po zaaplikowaniu na usta- mają dla mnie posmak kiepskiego jogurtu. Mięta faktyczni smakuje jak pasta do zębów co dla mnie jest niezbyt komfortowym uczuciem, ale myślę, że przyzwyczaiłabym się do niego. Najlepszym z tej czwórki okazał się smak Blueberry Acai- nie jest ani nachalny, ani mdły. Daje delikatny posmak jagody, co uczyniło go zwycięzcą- i to właśnie ten smak zakupiłam i będę recenzować w dalszej recenzji jego działanie.

Działanie:
Nie ukrywam, po balsamie za 25 złotych to ja spodziewam się porządnej pielęgnacji w każdą porę roku. I póki moje usta były w dobrym stanie to sprawował się bez zarzutu- wygładzał je, zmiękczał, nieco nawilżał. Gdy jednak pojawiły się suche skórki spowodowane oblizywaniem ust na wietrze, balsam nie potrafił sobie z nimi poradzić. Musiałam sięgnąć po sprawdzony kosmetyk aby uporać się z takim stanem ust. Dlatego używam go na noc w sporych ilościach, wtedy rano budzę się z zadbanymi wargami. Nie jest to jednak długotrwały efekt.

Inne:
Opakowanie porządnie się zamyka, wygląda ładnie na półce i to tyle. Wolę ,,tradycyjne" sztyfty, które zajmują mało miejsca i zmieszczą się do każdej torebki. Sam kształt balsamu jest praktyczny tylko na początku użytkowania gdy mamy idealnie gładki owal.

Podsumowując:
Przereklamowany produkt. Zużyję go do końca, opakowanie może jeszcze wykorzystam, jednak nie kupię o ponownie. Za taką cenę to ja kupię już dobry tusz do rzęs, a porządną pomadkę nawet za 1/5 ceny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1272301].usefull || 0 }}% pomocna.

Przereklamowany

Kupiłam go, przyznaję, pod wpływem fali różnych recenzji na YouTube. Co druga urodowa blogerka go chwalila. Zwykle się tym nie kieruję przy wyborze kosmetyków, ale w końcu balsam do ust to nie jest coś ani drogiego ani jakoś specjalnie "odpowiedzialnego" w pielęgnacji jak choćby krem czy serum. Mam wersję czerwoną, jagody leśne bodajże. Aplikacja ciekawa, wygodna (dopóki kuleczka jest pełna i wystaje ponad pudeleczko), ładnie wyglądające opakowanie, śliczny zapach i wyraźny słodki smak. Na tym koniec. Nawilżenie słabe, mocno słabe- czuję je chwilę po aplikacji, musiałam smarować nim usta co chwile żeby nie czuć dyskomfortu. O wiele dłużej i "glebiej" nawilża mnie balsam do ust neutrogeny i do niego też obecnie wróciłam. Dodatkowo zauważyłam, jakby moje usta po "zjedzeniu sie" produktu były mocniej wysuszone niż gdybym nic na nie wcześniej nie nakladala.
Ja niestety nie polecam, jeśli komuś zależy na jakimś działaniu- chyba że traktujemy to jajeczko jako ładny gadżet, wtedy ok :)
Przereklamowany. Koniec kropka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1272146].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Cześć! :)

Zdecydowałam się kupić ten produkt, jako że wiele youtuberek go poleca. Niestety nie daje sobie rady z moimi spierzchniętymi ustami.

Zalety:
- ładny zapach

Wady:
- nie nawilża od wewnątrz, jedynie pozostawia takie złudne wrażenie
- wysusza usta
- spowodował u mnie lekkie podrażnienie
- dość niewygodne opakowanie (przy końcówce trzeba sobie pomagać już palcem)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1271116].usefull || 0 }}% pomocna.

Kocham ten produkt!

Balsamy eos są moimi ulubionymi balsamami. Uwielbiam mieć moje usta nawilżone. Ten produkt nie tylko takie je zostawia ale także nadaje im piękny zapach i bardzo dobry smak :) Rodzaj aplikacji tego produktu jest bardzo wygodna, a do tego te opakowania są przeurocze. Moim ulubionym zapachem jest sweet mint. Ponieważ nie tylko tak pachnie , ale zjawiskowo smakuje i bardzo milutko mrowi w usta :) Minusem niestety tego produktu jest jego cena :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267731].usefull || 0 }}% pomocna.

Nijaki

Uległam presji posiadania "kultowego kosmetyku" i ani mi z tym jakoś specjalnie dobrze, ani źle. Ot, smakowy gadżecik, dla (bogatych :D ) nastolatek, które nie mają specjalnych problemów z przesuszającymi się ustami i potrzebują czegoś do maziania ust w przerwach między lekcjami.

Nim wybrałam wersję truskawkową, obwąchałam wszystkie, w końcu przekonało mnie różowe opakowanie. Zapach i smak ok, działanie właściwie też, bo na szczęście wysuszonych ust nie miałam od dość dawna. Gdybym miała, na pewno nie sięgnęłabym po eosa w pierwszej kolejności.

Wydajność raczej dobra, opakowanie fajne, cena - no, powiedzmy, że jeszcze ujdzie, chociaż za te 25 zł można naprawdę kupić kilka lepiej działających rzeczy. Kupiłam raz, zaspokoiłam ciekawość i mi już starczy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267698].usefull || 0 }}% pomocna.

fajny

długo zastanawiałam się nad kupnem, kuszona zewsząd reklamami i pozytywnymi opiniami. Po zakupie śmiao stwierdzam, że się nie zawiodłam

- bardzo wygodny w użyciu,
- na długo pozostawia moje usta nawilżone i elastyczne
- nie pozostawia zbyt tłustej i grubej warstwy,

- zapachy jak dla mnie w większości mdłe i słodkie, oprócz mięty za którą też nie przepadam na ustach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265806].usefull || 0 }}% pomocna.

Przereklamowany i koszmarny

Na początku byłam ich fanką, zużyłam jakieś 3,5 opakowania. Jest to typowy przykład produktu, który został świetnie rozreklamowany w internecie, wyróżnia się swoim wyglądem, sprawia wrażenie luksusowego ale tak naprawdę jedynie szkodzi. Bardzo podobał mi się ich zapach i wygląd, długo byłam zadowolona, ale potem okazało się, że:
-połowa produktu marnuje się w niepraktycznym opakowaniu
-po dłuższym używaniu bardzo, ale to bardzo wysuszył mi usta (miałam suche skórki nie tylko na ustach, ale też dookoła, do tego podrażnienie i zaczerwienienie)
-nie daje żadnego uczucia nawilżenia
-cena jest po prostu śmieszna w stosunku do produktu
Nigdy nie użyję już eosa, nie mam zamiaru nawet kończyć ostatniego opakowania. Na szczęście po odstawieniu go i tygodniu intensywnej terapii zwykłą wazeliną usta wróciły do zdrowego stanu. Jedyne plusy to zapach i opakowanie które dobrze wychodzi na zdjęciach na instagramie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252726].usefull || 0 }}% pomocna.