Evolution of Smooth (EOS), Organic Lip Balm Smooth Sphere (Balsam do ust - różne smaki)

Pojemność 7,09 ml

Balsam zapewnia on długotrwałe nawilżanie oraz widoczne wygładzenie. Bogaty w masło shea, olejek jojoba oraz witaminę E. Pozbawiony glutenu, parabenów, ftalenów oraz wazeliny. Balsam do ust EOS jest w 95% organiczny, w 100% naturalny.
Dostępny w kilku wariantach:
- Sweet Mint
- Summer Fruit (truskawka-jagoda-brzoskwinia)
- Honeysuckle Honeydew
- Strawberry Sorbet
- Pomegranate Raspberry
- Medicated Tangerine
- Lemon Drop SPF15
oraz w wersjach limitowanych.

Skład:
/wersja `Sweet Mint`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Mentha Piperita (Peppermint) Oil*, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Tocopherol, Limonene**, Linalool**
/wersja `Summer Fruit`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract*, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract*, Prunus Persica (Peach) Fruit Extract*, Linalool**
/wersja `Honeysuckle Honeydew`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Tocopherol, Cucumis Melo (Honeydew Melon) Seed Extract*, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract*, Limonene**, Linalool**
/wersja `Strawberry Sorbet`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract*, Limonene**, Linalool**
/wersja `Pomegranate Raspberry`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil*, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Rubus Idaeus (Raspberry) Leaf Extract*, Linalool**
/wersja `Medicated Tangerine`/: Składniki aktywne: Phenol 0.5%. Pozostałe składniki: Beeswax/Cera Alba (Cire d’abeille), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Camellia Oleifera (Tea) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, Flavor (Aroma), Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Euterpe Oleracea (Acai) Fruit Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Benzyl Benzoate**, Citral**, Limonene**, Linalool**
/wersja `Lemon Drop`/: Składniki aktywne: Homosalate 8.0%, Avobenzone 3.0%, Octocrylene 2.75%. Pozostałe składniki: Beeswax/Cera Alba (Cire D’abeille), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Natural Flavor (Aroma), Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract, Tocopherol, Citral**, Geraniol**, Limonene**, Linalool**

balsam do ust
nawilżające
w słoiczku
<10ml

Szału nie robi

Zachecona suoer recenzjami skusilam sie na jajeczko, zaplacilam 6€ w Rossmanie.
Niestety te balsamy nie robią cudów, przynajmniej z moimi ustami, znam inne, tansze pomadki ktore robia wiekszy z ustami (nawilzenie, naprawa).
Dlatrgo w moim przypadku przygoda z jajeczkami skończyła sie na tym jednym jedynym egzemplarzu.

Dobry produkt

Wybrałam to o zapachu letnich owoców. Zamknięte jest w bardzo poręcznym i wygodnym opakowaniu. Nie otwiera się samo więc można bez obaw wrzucić je do torebki. Waga kosmetyku to 7 gram, wydaje się, że jest go całkiem sporo więc mam nadzieję, że będzie wydajny. Ma bardzo przyjemny zapach oraz smak Delikatnie nawilża usta i nadaje im lekki połysk. Szczerze mówiąc za taką cenę spodziewałam się lepszego nawilżenia. Moje ulubione pomadki ochronne z nivea działają dużo lepiej i są sporo tańsze. Ogólnie produkt bardzo fajny ale moim zdaniem zdecydowanie za drogi

Kocham i zdecydowanie polecam!

Kocham te balsamy, miałam kilka różnych wersji i wszystkie pachną i działają cudownie. Produkt jest super wydajny, ciężko zużyć balsam nawet przy codziennym używaniu. Balsam dobrze chroni i nawilża usta zarówno latem jak i zimą. Uważam, że warto się skusić.

domowe sposoby na wagry

Super nawilża!

Skusiłam się na niego, bo było o nim głośno i nie zawiodłam się. Moje usta są strasznie suche i nic nie nawilżyło ich tak dobrze jak eos, po 2/3 dniach stosowania go zauważyłam że moje usta są w lepszym stanie!

+fajne opakowanie
+zapach
+świetnie nawilża!

-cena
-dostępność (teraz jest lepiej, ale jak kupowałam mojego pierwszego eosa to był jedynie dostępny w douglasie)

Lepszego balsamu nie znalazłam <3

Jestem zakochana w tym produkcie już od pierwszego opakowania. Przede wszystkim jest to pierwszy balsam do ust, który je naprawdę nawilża. Smakuje tak samo dobrze jak pachnie, a gama jest tak duża, że każdy znajdzie coś dla siebie. Moimi ulubieńcami są wersja różowa, buraczkowa, żółta oraz miętowa. Plusem jest to, że żółty eos zawiera filtr przeciwsłoneczny na upalne dni. Niestety jedynym minusem opakowania jest to, że nie jest szczelne i w środku potrafi się gromadzić brud z torebki i plecaka co nie jest zbyt higieniczne i estetyczne, dlatego trzeba go czyścić.

Jak żądło..

Chyba każdemu podobają się urocze opakowania balsamów do ust EOS, ja również skusiłam się na różowy truskawkowy egzemplarz.

Funkcjonalne i wygodne opakowanie jest niestety największym plusem tego produktu.. Formuła delikatna i nietłusta, zbyt lekka - kompletnie nie nawilża. Moje usta są bardzo suche, a ten kosmetyk nie polepszył ich kondycji, a wręcz pogorszył..

Pewnego ranka obudziłam się z bolącymi, opuchniętymi ustami... myśląc, że to alergia pokarmowa obficie używałam EOSa, aby zmniejszyć skutki niedobrej diety i odpowiednio nawilżyć usta. Kiedy przez 3 dni stan się nie poprawiał, a moja siostra po użyciu tego samego balsamu zaczęła mieć identyczny problem, wyrzuciłyśmy kosmetyk do kosza i smarowałyśmy usta leczniczymi maściami (nie pamiętam czym, ale wszystko wróciło do normy, dzięki tej kuracji). Od tamtej pory unikam EOSa w każdej postaci i słyszę od wielu osób, że nie tylko ja miałam problem z alergią na jego skład...

Radzę unikać tego balsamu szczególnie wrażliwcom, być może jest w składzie jakiś składnik silnie uczulający... niestety się na tym nie znam i jedynie co dostrzegam to skutki na mojej twarzy!!!

Nie urywa...

Kupilam zachęcona wysokimi ocenami. Stwierdzam, że wcale nie jest taki genialny. Jest dobry, ale nie skradł mi serducha. Fajna zabawka, bardzo wygodna i faktycznie nieźle nawilżająca. Opakowanie mile w dotyku i dla oka. Bardzo przyjemne;))
Cena regularna trochę powala i uważam, że nie jest tego warta. Nawilża i wygładza ale nie robi efektu wow. Czegoś mu brakuje...
Zapach jest delikatny, i nie barwi ust na żaden kolor.

Cena, cena...

Pomadkę EOS kupiłam naz wyprzedaży -49% w Rossmannie. Po przeliczeniu cena wyniosła ok. 12 zł, lecz mimo to uważam ją za zbyt wysoką. Balsam ten jest napewno fajnym gadżetem, ale czy dobrą ochroną dla ust?
Forma opakowania, kolorowe jajko, napewno przyciąga wzrok i zachęca do zakupu. Pomadka uformowana jest w półkulę, którą szybko aplikuje się na ustach. Konsystencja dobrze utrzymuje się i nie ściera.
Zapach. No Cóż... oczekiwałam z pewnością czegoś więcej. Trochę się rozczarowałam, ale jest przyjemny. Ja wybrałam wersję Blueberry Acai.
Jeśli chodzi o samo działanie to EOS przynosi ulgę przy suchych ustach, ale jako produkt pielęgnacyjny sprawdza się średnio. Raczej zabezpiecza, aniżeli pielęgnuje. Za tę cenę lepiej kupić trzy porządne pomadki.
Czy kupie ponownie? Nie wiem, mam mieszane uczucia. Dziwny produkt.

Modny, ale niewygodny

Moda na te balsamy była niedawno ogromna. Wiele z nas chciało od razu posiadać ten świetny, nawilżający, okrągły balsam. Moim zdaniem jednak produkt nie jest warty swojej ceny. Ma ładne opakowanie, pomysłowe, ale chyba ważne są jego właściwości. A tu moim zdaniem nie różni się od innych balsamów. Wygładza nieco usta i zabezpiecza przed wysychaniem. Ma fajny skład, dużo olejków i ekstraktów. Poza tym przyjemnie używa się go na początku, ale gdy się kończy aplikacja staje się problemem. Gdyby był dwa razy tańszy może bym do niego wróciła. Póki co wolę tańsze balsamy o lepszym działaniu nawilżającym.

Najlepszy balsam nawilżający !

Balsam do ust EOS jest dla mnie niezbędnym kosmetykiem. Bardzo dobrze nawilża usta przez długi czas i przyjemnie pachnie. Do tego balsam miętowy daje fajne uczucie chłodzenia, które jest rewalacyjne. Jak najbardziej polecam !

fajny bajer ale nic po za tym

mam wariant Pomegranate Raspberry.
wygladą fajnie-ładnie zrobione opakowanie w kształce kuli.
balsamu jest dużo- też jest kulką w środku.
fajnie natłuszcza nawilża usta, czuć go długo po aplikacji że jest na wargach.
usta sa miekkie, zabezpieczone przed wiatrem ale....

zapach jest chemiczny. spodziewałam się ładnego zapachu aż chciało by sie zjeść a ym czasem jest słabo.

fajny bajer, do przetestowania ale ja wybieram jednak sprawdzone tisane

Na początku super, potem trochę gorzej

Skuszona opiniami zakupiłam miętową wersję, na początku super, używałam często, usta miękkie i w moim ulubionym smaku. Niestety na opakowaniu data ważności to 24m, po trochę ponad roku balsam zacząć chemicznie pachnieć i smakować, zmienił kolor i używanie go przestało sprawiać przyjemność. Do tego czasu zużyłam ok. połowy jajka, ale w tej chwili nadaje się już tylko do wyrzucenia. Za tą cenę i niemożność wykorzystania go do końca jestem średnio zadowolona.