Organic Lip Balm Smooth Sphere (Balsam do ust - różne smaki)

Organic Lip Balm Smooth Sphere

Cena już od 20,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 7,09 ml

Balsam zapewnia on długotrwałe nawilżanie oraz widoczne wygładzenie. Bogaty w masło shea, olejek jojoba oraz witaminę E. Pozbawiony glutenu, parabenów, ftalenów oraz wazeliny. Balsam do ust EOS jest w 95% organiczny, w 100% naturalny.
Dostępny w kilku wariantach:
- Sweet Mint
- Summer Fruit (truskawka-jagoda-brzoskwinia)
- Honeysuckle Honeydew
- Strawberry Sorbet
- Pomegranate Raspberry
- Medicated Tangerine
- Lemon Drop SPF15
oraz w wersjach limitowanych.

Skład:
/wersja `Sweet Mint`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Mentha Piperita (Peppermint) Oil*, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Tocopherol, Limonene**, Linalool**
/wersja `Summer Fruit`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract*, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract*, Prunus Persica (Peach) Fruit Extract*, Linalool**
/wersja `Honeysuckle Honeydew`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Tocopherol, Cucumis Melo (Honeydew Melon) Seed Extract*, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract*, Limonene**, Linalool**
/wersja `Strawberry Sorbet`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract*, Limonene**, Linalool**
/wersja `Pomegranate Raspberry`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil*, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Rubus Idaeus (Raspberry) Leaf Extract*, Linalool**
/wersja `Medicated Tangerine`/: Składniki aktywne: Phenol 0.5%. Pozostałe składniki: Beeswax/Cera Alba (Cire d’abeille), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Camellia Oleifera (Tea) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, Flavor (Aroma), Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Euterpe Oleracea (Acai) Fruit Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Benzyl Benzoate**, Citral**, Limonene**, Linalool**
/wersja `Lemon Drop`/: Składniki aktywne: Homosalate 8.0%, Avobenzone 3.0%, Octocrylene 2.75%. Pozostałe składniki: Beeswax/Cera Alba (Cire D’abeille), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Natural Flavor (Aroma), Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract, Tocopherol, Citral**, Geraniol**, Limonene**, Linalool**

balsam do ust
nawilżające
w słoiczku
<10ml

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 31

Przereklamowany i koszmarny

Na początku byłam ich fanką, zużyłam jakieś 3,5 opakowania. Jest to typowy przykład produktu, który został świetnie rozreklamowany w internecie, wyróżnia się swoim wyglądem, sprawia wrażenie luksusowego ale tak naprawdę jedynie szkodzi. Bardzo podobał mi się ich zapach i wygląd, długo byłam zadowolona, ale potem okazało się, że:
-połowa produktu marnuje się w niepraktycznym opakowaniu
-po dłuższym używaniu bardzo, ale to bardzo wysuszył mi usta (miałam suche skórki nie tylko na ustach, ale też dookoła, do tego podrażnienie i zaczerwienienie)
-nie daje żadnego uczucia nawilżenia
-cena jest po prostu śmieszna w stosunku do produktu
Nigdy nie użyję już eosa, nie mam zamiaru nawet kończyć ostatniego opakowania. Na szczęście po odstawieniu go i tygodniu intensywnej terapii zwykłą wazeliną usta wróciły do zdrowego stanu. Jedyne plusy to zapach i opakowanie które dobrze wychodzi na zdjęciach na instagramie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252726].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 56

nie każdy jest dobry

Nie każdy EOS się sprawdza! Miętowy rzeczywiście się sprawdzał w 100%. Mleczko koksowe mnie podrażniało. Ładnie pachną, mają fajne opakowanie i można je już kupić w Polsce stacjonarnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1248731].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 24

Przerost formy nad treścią. Zawiodłam się.

Słyszałam dużo o tym balsamie to postanowiłam go kupić. Mam opakowanie malinowe czyli pomegranate raspberry. No i niestety jestem zawiedziona :-(

Plusy:
+zapach
+opakowanie
+wydajność
+słodki smak

Minusy:
- cena;
- zbyt gęsty;
- moich ust niestety nie nawilża tak jakbym chciała, a pozostawiony na noc wręcz je dziwnie ściągnął;
- osadza się i zasycha na ustach tworząc nieestetyczne białe ślady co wg mnie go skreśla, bo wiele tańszych pomadek, wydawałoby się gorszych, tego nie robi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245311].usefull || 0 }}% pomocna.

Botoksu zastosowania

Napisanych recenzji: 5

przyzwoity

EOS jest balsamem do ust z pewnością gadżeciarskim. wyróżniające się na tle innych pomadek opakowanie zachęca do kupna produktu. jednak bardziej powinno liczyć się wnętrze niż opakowanie ;). produkt nie jest zły, jednak wydaje się być zwykłą wazeliną o sztucznie mdłym zapachu (w przypadku coconut milk). jest wydajny i w przypadku mało problematycznych ust daje radę. minusem jest cena i dostępność. 25 zł w Douglas to trochę za dużo, ale w drogeriach internetowych można kupić EOSa za 20 zł.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1238258].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

Bomba pomadkowa :)

Jak dla mnie numer 1 wśród kosmetyków nawilżających usta, nie koloryzujących. Przyjemnie pachnie, skład - rewelacja! Ciekawa, inna niż wszystkie aplikacja. Poręczny kształt. Przyjemnie nawilża, nie pozostawia lepkich ust

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1236981].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 182

dobry balsam do codziennej pielęgnacji

Ten balsam jest ze mną od paru lat. Uwielbiam go za przyjemność stosowania, piękne zapachy, naturalny skład i urocze opakowanie o które często pytają mnie ludzie, którzy widzą że wyjmuję ten balsam z torebki :) (mała anegdota- mój pierwszy EOS o zapachu słodkiej mięty został pogryziony przez psa, który myślał że jest to jego nowa piłka do zabawy... :D)

Moim zdaniem działanie tego kosmetyku jest przeciętne. Na pewno nie pomoże mocno popękanym ustom, w warunkach mrozu, słońca i śniegu też sobie nie poradzi. Najlepiej sprawdza się w ciepłych miesiącach do regularnej, delikatnej pielęgnacji.

Powiem szczerze, że gdyby ten sam kosmetyk zamknięty był w "zwykłym opakowaniu", to nie kupiłabym go ponownie, natomiast to opakowanie jest a tyle urocze i wygodne, że będę do niego wracać jeszcze wiele razy.

Miałam 3 wersje:
-słodką miętę : lekko chłodziła, pięknie pachniała, łatwo się rozprowadzała, chętnie do niej wrócę. Jest idealna na lato
- medicated tangerine : nie polecam tej wersji ponieważ ma gęstą, mazistą konsystencję która zostawia na ustach smugi. Jednak jego działanie nawilżające było ok. Zapach zupełnie mi nie pasował
- bluberry acai: tej wersji używam aktualnie. Nawilża tak samo jak mięta. Zapach mnie nie powalił, nie wrócę do tej wersji

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1236008].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 3

Bardzo dobry!

Długo odciągałam zakup jajeczka EOS, odstraszała mnie cena.
W końcu postanowiłam dać mu szansę.

To najlepszy balsam jaki kiedykolwiek używałam!
+ cudowny, naturalny skład
+ pięknie nawilża usta
+ nakładając go wieczorem, rano ciągle jeszcze trzyma się na ustach
+ nie zostawia tłustej warstwy, pięknie się wchłania
+ bardzo wydajny!
+ piękne i wygodne opakowanie

- cena jest dość mocno przesadzona

Podsumowując jest to bardzo dobry balsam, ale będę szukała jego tańszych zamienników.
Jeśli komuś cena nie przeszkadza to jak najbardziej polecam! ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235506].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

KWC ;)

+nawilża, pozostawiając przyjemny film :)
+nie jest tak tłusty jak jego podróbki
+zapach
+smak
+SKŁAD
+opakowanie
+wart swojej ceny (chociaż mi zawsze mama kupuje w Stanach za 2$)
+jeden EOS starcza mi na 5 miesięcy stosowania ( rano, wieczorem i w ciągu dnia - czyli smaruję nim usta ok. 4-5 razy dziennie)
+biodegradowalne opakowanie pochodzące z recyklingu
+organiczne składniki
+PRODUKT NIE TESTOWANY NA ZWIERZĘTACH

Dobrze nawilża, gdy posmaruję nim usta przed snem rano czuć jeszcze delikatną warstwę produktu. Jest dostępny w wielu wersjach smakowych/zapachowych. Serdecznie polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1231798].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 23

Napisanych recenzji: 932

Genialny skład!

Ostatnio jestem żywo zaiteresowana tematyką zdrowej i nieprzetworzonej diety oraz w ślad za tym kosmetykami naturalnymi. O ile to pierwsze wymaga silnej woli, to drugie to kwestia czystej przyjemnosci ;-)
Nie wszystkie kosmetyki naturalne sprawdzają się u mnie. W większości kremy do twarzy zapychają mnie, a szampony czy odzywki też nie do końca się sprawdzają. Najbardziej zadowolona jestem z kosmetyków do ciała, a ostatnio zachwycił mnie EOS.

Balsam ma boskie, gadzeciarskie opakowanie. Na uwagę zasługuje zamknięcie, które się nie rozszczelnia i nie oblepia wszytkim co możliwe w torebce. Ponadto jest tez śliczne :)

Piękne lico, piekne wnętrze. Balsam jest bardzo wygodny i bardzo dobry! Moje usta kochają masło shea. Do tego mamy oliwę z oliwek, znaną ze swoich właściwosci pielęgnacyjnych. Balsam utrzymuje moje usta w tak dobrej kondycji, że nie pamiętam kiedy były przesuszone. Natłuszcza, nawilża, pozostawia lekką warstwę ochronną. Dodatek stewii sprawia, że ma słodki smak, ale bez chemicznej nuty. Stosuję go od wiosny, a więc nie wiem jeszcze jak spisze się w mrozy.
Póki co jestem zachwycona całokształtem tego produktu. Cieszy oko i usta. Daję cztery gwiazdki, a jak poradzi sobie zimą, będzie KWC. Mam ochotę przetestować jeszcze inne kulki :)

Cena nie nalezy do najniższych. Ale za przemawia naturalny skład. Balsam stosuję też u pociechy bez obaw, że naje się chemii. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1231791].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

Kiepski :(

Posiadam dwa eos'y, oba kupione w innych drogeriach i różniące się działaniem (oba są oryginalne). W sumie nie wiem dlaczego. Pierwszy był miętowy i byłam z niego bardzo zadowolona, ale zawiódł mnie na koniec. Nawilzal porządnie, skóra ust była gladziutka, czasem się delikatnie luszczyla (ale to było nawet na plus) i pięknie pachnial. Opakowanie również na plus, higieniczne, takie inne i rewolucyjne. Niestety po jakimś czasie pojawiło się uczulenie, usta piekły, były silnie zaczerwienione i wyrzucilam mniej więcej 1/5 niezuzytego produktu. Nie był przeterminowany. Drugi był eos melonowy, bo stwierdziłam ze w sumie to tylko z tą miętą może być coś nie tak i warto spróbować innej opcji zapachowej. Niestety melon już tak nie nawilzal, właściwie jest tylko lekka warstwa ochraniajaca, nic więcej :( Pachnie również pięknie, ale zapach w tym wypadku, tego produktu nie ratuje. Leży w torebce już któryś miesiąc i nawet nie zachęca by po niego sięgnąć . Nie warto za te cenę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1226646].usefull || 0 }}% pomocna.