Organic Lip Balm Smooth Sphere (Balsam do ust - różne smaki)

Organic Lip Balm Smooth Sphere

Cena już od 20,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 7,09 ml

Balsam zapewnia on długotrwałe nawilżanie oraz widoczne wygładzenie. Bogaty w masło shea, olejek jojoba oraz witaminę E. Pozbawiony glutenu, parabenów, ftalenów oraz wazeliny. Balsam do ust EOS jest w 95% organiczny, w 100% naturalny.
Dostępny w kilku wariantach:
- Sweet Mint
- Summer Fruit (truskawka-jagoda-brzoskwinia)
- Honeysuckle Honeydew
- Strawberry Sorbet
- Pomegranate Raspberry
- Medicated Tangerine
- Lemon Drop SPF15
oraz w wersjach limitowanych.

Skład:
/wersja `Sweet Mint`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Mentha Piperita (Peppermint) Oil*, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Tocopherol, Limonene**, Linalool**
/wersja `Summer Fruit`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract*, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract*, Prunus Persica (Peach) Fruit Extract*, Linalool**
/wersja `Honeysuckle Honeydew`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Tocopherol, Cucumis Melo (Honeydew Melon) Seed Extract*, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract*, Limonene**, Linalool**
/wersja `Strawberry Sorbet`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract*, Limonene**, Linalool**
/wersja `Pomegranate Raspberry`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil*, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Rubus Idaeus (Raspberry) Leaf Extract*, Linalool**
/wersja `Medicated Tangerine`/: Składniki aktywne: Phenol 0.5%. Pozostałe składniki: Beeswax/Cera Alba (Cire d’abeille), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Camellia Oleifera (Tea) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, Flavor (Aroma), Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Euterpe Oleracea (Acai) Fruit Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Benzyl Benzoate**, Citral**, Limonene**, Linalool**
/wersja `Lemon Drop`/: Składniki aktywne: Homosalate 8.0%, Avobenzone 3.0%, Octocrylene 2.75%. Pozostałe składniki: Beeswax/Cera Alba (Cire D’abeille), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Natural Flavor (Aroma), Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract, Tocopherol, Citral**, Geraniol**, Limonene**, Linalool**

balsam do ust
nawilżające
w słoiczku
<10ml

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 180

dobry balsam do codziennej pielęgnacji

Ten balsam jest ze mną od paru lat. Uwielbiam go za przyjemność stosowania, piękne zapachy, naturalny skład i urocze opakowanie o które często pytają mnie ludzie, którzy widzą że wyjmuję ten balsam z torebki :) (mała anegdota- mój pierwszy EOS o zapachu słodkiej mięty został pogryziony przez psa, który myślał że jest to jego nowa piłka do zabawy... :D)

Moim zdaniem działanie tego kosmetyku jest przeciętne. Na pewno nie pomoże mocno popękanym ustom, w warunkach mrozu, słońca i śniegu też sobie nie poradzi. Najlepiej sprawdza się w ciepłych miesiącach do regularnej, delikatnej pielęgnacji.

Powiem szczerze, że gdyby ten sam kosmetyk zamknięty był w "zwykłym opakowaniu", to nie kupiłabym go ponownie, natomiast to opakowanie jest a tyle urocze i wygodne, że będę do niego wracać jeszcze wiele razy.

Miałam 3 wersje:
-słodką miętę : lekko chłodziła, pięknie pachniała, łatwo się rozprowadzała, chętnie do niej wrócę. Jest idealna na lato
- medicated tangerine : nie polecam tej wersji ponieważ ma gęstą, mazistą konsystencję która zostawia na ustach smugi. Jednak jego działanie nawilżające było ok. Zapach zupełnie mi nie pasował
- bluberry acai: tej wersji używam aktualnie. Nawilża tak samo jak mięta. Zapach mnie nie powalił, nie wrócę do tej wersji

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1236008].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Bardzo dobry!

Długo odciągałam zakup jajeczka EOS, odstraszała mnie cena.
W końcu postanowiłam dać mu szansę.

To najlepszy balsam jaki kiedykolwiek używałam!
+ cudowny, naturalny skład
+ pięknie nawilża usta
+ nakładając go wieczorem, rano ciągle jeszcze trzyma się na ustach
+ nie zostawia tłustej warstwy, pięknie się wchłania
+ bardzo wydajny!
+ piękne i wygodne opakowanie

- cena jest dość mocno przesadzona

Podsumowując jest to bardzo dobry balsam, ale będę szukała jego tańszych zamienników.
Jeśli komuś cena nie przeszkadza to jak najbardziej polecam! ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235506].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

KWC ;)

+nawilża, pozostawiając przyjemny film :)
+nie jest tak tłusty jak jego podróbki
+zapach
+smak
+SKŁAD
+opakowanie
+wart swojej ceny (chociaż mi zawsze mama kupuje w Stanach za 2$)
+jeden EOS starcza mi na 5 miesięcy stosowania ( rano, wieczorem i w ciągu dnia - czyli smaruję nim usta ok. 4-5 razy dziennie)
+biodegradowalne opakowanie pochodzące z recyklingu
+organiczne składniki
+PRODUKT NIE TESTOWANY NA ZWIERZĘTACH

Dobrze nawilża, gdy posmaruję nim usta przed snem rano czuć jeszcze delikatną warstwę produktu. Jest dostępny w wielu wersjach smakowych/zapachowych. Serdecznie polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1231798].usefull || 0 }}% pomocna.

Serum na zmarszczki

Dodanych produktów: 23

Napisanych recenzji: 927

Genialny skład!

Ostatnio jestem żywo zaiteresowana tematyką zdrowej i nieprzetworzonej diety oraz w ślad za tym kosmetykami naturalnymi. O ile to pierwsze wymaga silnej woli, to drugie to kwestia czystej przyjemnosci ;-)
Nie wszystkie kosmetyki naturalne sprawdzają się u mnie. W większości kremy do twarzy zapychają mnie, a szampony czy odzywki też nie do końca się sprawdzają. Najbardziej zadowolona jestem z kosmetyków do ciała, a ostatnio zachwycił mnie EOS.

Balsam ma boskie, gadzeciarskie opakowanie. Na uwagę zasługuje zamknięcie, które się nie rozszczelnia i nie oblepia wszytkim co możliwe w torebce. Ponadto jest tez śliczne :)

Piękne lico, piekne wnętrze. Balsam jest bardzo wygodny i bardzo dobry! Moje usta kochają masło shea. Do tego mamy oliwę z oliwek, znaną ze swoich właściwosci pielęgnacyjnych. Balsam utrzymuje moje usta w tak dobrej kondycji, że nie pamiętam kiedy były przesuszone. Natłuszcza, nawilża, pozostawia lekką warstwę ochronną. Dodatek stewii sprawia, że ma słodki smak, ale bez chemicznej nuty. Stosuję go od wiosny, a więc nie wiem jeszcze jak spisze się w mrozy.
Póki co jestem zachwycona całokształtem tego produktu. Cieszy oko i usta. Daję cztery gwiazdki, a jak poradzi sobie zimą, będzie KWC. Mam ochotę przetestować jeszcze inne kulki :)

Cena nie nalezy do najniższych. Ale za przemawia naturalny skład. Balsam stosuję też u pociechy bez obaw, że naje się chemii. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1231791].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

Kiepski :(

Posiadam dwa eos'y, oba kupione w innych drogeriach i różniące się działaniem (oba są oryginalne). W sumie nie wiem dlaczego. Pierwszy był miętowy i byłam z niego bardzo zadowolona, ale zawiódł mnie na koniec. Nawilzal porządnie, skóra ust była gladziutka, czasem się delikatnie luszczyla (ale to było nawet na plus) i pięknie pachnial. Opakowanie również na plus, higieniczne, takie inne i rewolucyjne. Niestety po jakimś czasie pojawiło się uczulenie, usta piekły, były silnie zaczerwienione i wyrzucilam mniej więcej 1/5 niezuzytego produktu. Nie był przeterminowany. Drugi był eos melonowy, bo stwierdziłam ze w sumie to tylko z tą miętą może być coś nie tak i warto spróbować innej opcji zapachowej. Niestety melon już tak nie nawilzal, właściwie jest tylko lekka warstwa ochraniajaca, nic więcej :( Pachnie również pięknie, ale zapach w tym wypadku, tego produktu nie ratuje. Leży w torebce już któryś miesiąc i nawet nie zachęca by po niego sięgnąć . Nie warto za te cenę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1226646].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 44

Napisanych recenzji: 5

W porządku

Mam czerwony balsami i ma bardzo soczysty smak - aż chce się go zjeść. I to na pewno główny atut. Poza tym delikatnie nawilża, ale bez szału. Trzeba go aplikować dość często, żeby przynosił komfort dla ust - ale właściwie to nie problem z powodu jego smaku i zapachu. Cena nie jest zła, chociaż uważam, że płacić tyle za smak i zapach to trochę za dużo, ale z drugiej strony na pewno nie jesy to kwota zawrotna. Ogromny plus za opakowanie - jest bardzo dizajnerskie i sprawia, że balsam łatwo się nakłada :) Oceniam ogólnie na 3, ale to bardzo mocne 3.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1225063].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Nie dla osob z AZS

Ten balsam wogole nie nawilza ust. Z czego bylam bardzo zawiedziona bo inne aspekty tego produktu sa super. Szczegolnie po wysokiej cenie spodziewalam sie czegos co mozna polecic ale nie. Niestety tak nie bylo, tak mi wysuszlo usta ze caly czas piekly i skorki schodzily platami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220128].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

MODNY

Kiedyś byłam wręcz uzależniona od używania EOSów. Są słodkie co kiedyś bardzo mi odpowiadało, ale kiedy zaczęłam używać innych, na prawdę nawilżających produktów, zaczęło mi to przeszkadzać. Tak jak wcześniej napisałam po czasie, kiedy opadł mój entuzjazm i moda na to jajeczko, zauważyłam, że nie jest to nawilżający balsam do ust. Można go uznać za gadżet, ale nie za pielęgnację ust. polecam CARMEX.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1213003].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Zapachy. I podsumowanie.

Jestem posiadaczką 5 eosów. Eos eosowi nierówny.... pod względem zapachowym :P
Słodka mięta na początku śmierdzi, potem już jest ok, Owoce letnie moim zdaniem śmierdzą, cytryna cudownie pachnie, mleczko kokosowe i nektar porzeczkowy mają strasznie słodki, dla mnie mdły zapach.
Zalety ogólne eosów:
-w kulce
-wydajność
-zapach
-smak ( słodki, ale bezowocowy)
-dobre, długie nawilżenie
-bardzo przyjemnie się je nakłada, jednym pociągnięciem
-usta dzięki używaniu ich nie mają z niczym problemów
-cudowne opakowanie, szczelnie zamknięte, nie idzie ich połamać
Wady
-zapach
-cena
-dostępność

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1210358].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Bez rewelacji

Moje usta lubią się przesuszać niezależnie od pory roku. EOS kupiłam przy okazji i na początku byłam oczarowana. Zapachem, uroczym kształtem. Z czasem balsam nabrał innego zapachu (nie, nie trzymałam go bez nakrętki), usta jakby się przyzwyczaiły i przestały reagować na balsam. Jednak wciąż go używam, bo nie pogarsza stanu moich ust a ciągle pozostawia miłe nawilżenie, zawsze nakładam go przed pójściem spać.
+ forma
+ opakowanie
+ aplikacja
+ zapach
+ podkreśla ładnie usta, bez efektu "świecenia się"

- cena
Myślę, że można go zastąpić innymi balsamami do ust.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1199188].usefull || 0 }}% pomocna.