Natural Selection, Repairing Shampoo for dry hair (regenerujący szampon do włosów suchych)

Stworzony specjalnie dla włosów suchych, zniszczonych i po trwałej. Zawiera prowitaminę B5 oraz ekstrakt z orzecha kokosowego, który znakomicie odżywia oraz regeneruje włosy, nadając im zdrowy wygląd i wspaniały połysk.

Jeszcze bardziej wysusza

Jestem bardzo zdziwiona, gdyż jest to moja pierwsza "pomyłka" jeśli chodzi o Oriflame. Z początku nie było nawet tak źle - miły zapach, nowe ładne opakowanie, ale po czasie... masakra. Dostałam łupieżu, włosy były "tępe", suche, sianowate i jeszcze bardziej zniszczone niż przedtem.
Szampon jest wyjątkowo niewydajny, rzadki i prawie w ogóle się nie pieni. Totalna pomyłka.
Cieszę się, że juz niedługo skończę go używać, bo jest prawdziwym koszmarem dla moich włosów.

Średni

Myślałam, że ten szampon nawilzy i odżywi moje włosy. Jednak trochę się zawiodłam. Włosy niby są odżywione, ale bardzo ciężkie do rozczesania, szczególnie po myciu, kiedy chę rozczesać włosy przed nałożeniem odżywki. Przez to chyba bardzo wiele włosów straciłam. Konsystencja jakas za rzadka, nie pieni się za dobrze. Zapach ładny, ale po kilku zastosowaniach może zbrzydnąc i mdlić, i jeszcze jakos tak dziwnie, jakby czuć w nim alkohol było. Wydajny. Cena zbyt wysoka jak na tej jakości szampon . Pomysłowe opakowanie.
Używam tego kosmetyku od 1,5 miesiąca / ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...

przyjemny

Lubię go, ponieważ uwielbiam zapach kokosu w kosmetykach. :)Jest deliktany, zmiękcza włosy, nawilża je, nadaje połysk i przyjemny zapach.Dobrze się spłukuje, nawilża włosy.