Celia, Nawilżająca pomadka - błyszczyk 2 w 1

Celia, Nawilżająca pomadka - błyszczyk 2 w 1

Celia stanęła naprzeciw wymaganiom nowoczesnych kobiet, które wahają się pomiędzy stosowaniem błyszczyka i szminki - pomadka 2w1 łączy wszystkie zalety obu produktów. Posiada lekką formułę wzbogaconą o składniki nawilżające i witaminy E i C. Dzięki swoim nawilżającym właściwościom dodatkowo pielęgnuje usta. Posiada również eleganckie metaliczne opakowanie w złotym kolorze oraz apetyczny winogronowy zapach. Efekt to półtransparentny, lekki, a zarazem trwały makijaż ust, ożywiony subtelnymi błyszczącymi drobinami. Kolekcję tworzy 8 delikatnych kolorów, które ukryte są w eleganckich, złotych opakowaniach.

nawilżające
w sztyfcie

Nietrwała

Śliczny poziomkowy zapach,niska cena,szeroka gama kolorów.Same plusy.Ale niestety jest tez ciemna strona tej pomadki.Topi sie w opakowaniu,z ust znika i trzeba aplikowac 10 razy dziennie aby byl na nich kolor.Nie dla mnie taka zabawa.

Ulubiona, goraco polecam!!!

Jestem bardzo zadowolona z tej pomadki. Ma piękny, delikatny kolor i konsystencję,Polecam. jest to połączenie pomadki i błyszczyka. kryje delikatnie i świetnie nawilża.

Niestety nie dla mnie :(

Posiadam pomadkę w odcieniu 602. Jest to piękny, jasny róż, idealny dla mojej karnacji i dobrze się w nim czuję, Jednak okazało się, że jedna malutka wada uniemożliwia mi dalsze użytkowanie tej pomadki... dobrze, zacznijmy od zalet

Makijaż do niebieskiej sukienki - instruktaż krok po kroku

Fajna

Fajna pomadka dla osób, które szukają delikatnego kolorku na ustach, a nie mają wielkich oczekiwań co do tej pomadki. Za taką cenę grzech nie wypróbować

i tak i nie

Mam odcień 602 – bardzo twarzowy brzoskwiniowo – różowy kolor
+ idealny do codziennego makijażu
+ bardzo ładnie wygląda na ustach
+ bardzo dobrze sprawdzają się w okresie zimowym, bo mają dosyć masełko watą konsystencję, więc bardzo fajnie natłuszczają usta. W lecie musiałam uważać, żeby jej nie złamać.
+ pigmentacja jest raczej słaba, ale to jest akurat dla mnie zaletą

Wady:
- Zapach jest troszkę zbyt plastikowy, ale na szczęście dosyć szybko wietrzeje
- nie są zbytnio trwałe, ok. 1 godziny bez jedzenia i picia
- nie nawilżają ust, jedynie pokrywają ją tłuściutką warstwą

Przyjemny nudziak

Obawiam się, że nie wiem jaki mam kolor tej pomadki, gdyż mam ją już tak długo, że starło mi się wszystko z opakowania. Jest to ładny typowy nude. Jak dla mnie ma bardzo przyjemną konsystencję, taką dość miękką, co powoduje, że łatwo i lekko rozprowadza się na ustach. Ładnie wygląda, nadaje im delikatny kolor i połysk, nie wysusz ust, a wręcz nawilża. Nie jest jakaś super trwała, ale nie wymagam tego od takiego rodzaju pomadki. Dostępna raczej w małym osiedlowych drogeriach. Dla mnie wypada zdecydowanie na plus, warto ją wypróbować jako alternatywę dla matowych pomadek.

dobry produkt w kategorii pomadka-błyszczyk

Jest to bardzo lekka pomadka, która tworzy jedynie lekką poświatę na ustach. Służy mi jako alternatywa dla błyszczyka czy balsamu do ust. Kupiłam ją zachęcona opinią sprzedawczyni, która sugerowała, że kolekcja nude jest bardzo udana i podoba się osobom, które nie preferują ciężkiego makijażu na ustach.

Mam odcień 601 jak na razie i jestem bardzo zadowolona. Bardzo różnie wypada w zależności od koloru ust. U mnie przebija się taki chłodny róż. Nie jest to kolor zbyt cukierkowy i o to mi chodziło.

Drugi ulubiony odcień to 606 - beż, nude, złote drobinki. Świetnie podkreśla usta, współgra z bronzeren na policzkach i nawilża. Jest trochę złota, ale nie ma w tym przesady. Dla opalonej i brzoskwiniowej buzi w sam raz.

Co do zbierania się pomadki w kącikach i fałdowania, to zauważyłam, że taki efekt występuję, gdy nałożymy kilka warstw.

Pomadka nie jest wydajna. Pewnie wynika to z takiej miękkiej konsystencji. Cena jest bardzo zachęcająca do zakupu. Uważam, że jeśli chodzi o pomadki-balsamy czy pomadki-błyszczyki nie ma co przepłacać. Trwałość to 2-3 godz, jeśli nie jemy. Warto spróbować. Dla mnie jest to produkt dobry. Opakowanie bardzo lekkie, nie ciąży w torebce.

Pomadki Celia są dostępne często w mniejszych sklepikach z polskimi kosmetykami lub przez internet.

Przyjemna i delikatna odżywcza pomadka z połyskiem błyszczyka

Mam kolor 603 - zgaszony, przydymiony róż.
ZALETY:
- ma bardzo lekką konsystencję, nie jest sucha, nadaje ustom delikatny połysk, kuszący wygląd
- nie zbija się w załamaniach warg, w kącikach, nadaje ustom miękkość
- ma półkryjący ale bardzo naturalnie wyglądający kolor, który jest idealny dla wielbicielek subtelnego, rozświetlającego makijażu, który delikatnie podkreśla usta
- ma bardzo ładny zapach, świeżych poziomek
- ładne opakowanie
- niska cena
- dobrze chroni usta przed pierzchnięciem
- nawet jak już ją obliżemy to usta nie są przesuszone, tylko wygładzone i miękkie - to produkt posiadający właściwości pielęgnacyjne

Wady:
- jest krótkotrwała ze względu na swoją błyszczącą formułę
- zauważyłam jest to, że pomadka po kilku stosowaniach trochę się poluzowała w opakowaniu, i nieco przekrzywiła, bo jest miękka i dość "plastyczna", zabiegane osoby którym ciągle się spieszy muszą uważać żeby jej nie złamać - no cóż byłoby szkoda.

Kolor 602

Ma swoje plusy:
+ eleganckie ciężkie opakowanie
+ kolor- lekki, nudziakowy róż
+ zapach jeżynowo- winogronowy
+ daje połysk i lekki kolor
+ niska cena

Ale:
- schodzi z ust niemal od razu
- wchodzi w zagłębienia ust i nieestetycznie się roluje
- topi się i łamie
- niewydajna.

rozczarowanie

Nic nie widać koloru na ustach ( choć mam raczej jasno-różowe to może być przyczyna) więc przyciskałam mocniej a pomadka się złamała w kilku miejscach. Zlepiłam ją z powrotem uklepałam i ostrożnie zwinęłam do opakowania. Może na zimę stężeje.

Fajna pomadka

Posiadam kolor 512
Pomadka pięknie pachnie i ładnie wygląda na ustach. Jest tania. Podchodzi jednak bardziej pod błyszczyk niż szminkę. Trochę się klei i szybko znika z ust. Usta są po niej miękkie i nawilżone.

Super produkt-tani jak barszcz

Kupie bankowo jeszcze jakis kolor.
602 i 603 sa super!
Jest to nawilzajacy blyszczyk w pomadce a nie pomadka :)
Piekne kolory, delikatne, ladne, twarzowe. Nawilza bardzo dobrze.Kolor trzyma sie prawidlowo jak to przy blyszczyku.
Nie wymagajmy intensywnosci farby olejnej z trwaloscia szpachli bo to przeciez jest lekki blyszczyk zamkniety w sztyfcie.
Rozpuszcza sie niestety pod wplywem ciepla-zastanawiam sie czy nie lepiej byloby to cos umiescic w pojemniczku blyszczykowym?
ale nie czepiam sie bo jest to bardzo dobry produkt!
Polecam wszystkim bo jest dostepny dla wszystkich -nareszcie jakas normalna cena!