Nawilżająca pomadka - błyszczyk 2 w 1

Nawilżająca pomadka - błyszczyk 2 w 1

Cena już od 9,79 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Celia stanęła naprzeciw wymaganiom nowoczesnych kobiet, które wahają się pomiędzy stosowaniem błyszczyka i szminki - pomadka 2w1 łączy wszystkie zalety obu produktów. Posiada lekką formułę wzbogaconą o składniki nawilżające i witaminy E i C. Dzięki swoim nawilżającym właściwościom dodatkowo pielęgnuje usta. Posiada również eleganckie metaliczne opakowanie w złotym kolorze oraz apetyczny winogronowy zapach. Efekt to półtransparentny, lekki, a zarazem trwały makijaż ust, ożywiony subtelnymi błyszczącymi drobinami. Kolekcję tworzy 8 delikatnych kolorów, które ukryte są w eleganckich, złotych opakowaniach.

nawilżające

• CI-19140,
  • CI45410,
  • CI77491,
  • CI 77492,
  • CI 77499]. (15.06.2015)

Napisanych recenzji: 3

rozczarowanie

Nic nie widać koloru na ustach ( choć mam raczej jasno-różowe to może być przyczyna) więc przyciskałam mocniej a pomadka się złamała w kilku miejscach. Zlepiłam ją z powrotem uklepałam i ostrożnie zwinęłam do opakowania. Może na zimę stężeje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228373].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Fajna pomadka

Posiadam kolor 512
Pomadka pięknie pachnie i ładnie wygląda na ustach. Jest tania. Podchodzi jednak bardziej pod błyszczyk niż szminkę. Trochę się klei i szybko znika z ust. Usta są po niej miękkie i nawilżone.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1211318].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 189

Super produkt-tani jak barszcz

Kupie bankowo jeszcze jakis kolor.
602 i 603 sa super!
Jest to nawilzajacy blyszczyk w pomadce a nie pomadka :)
Piekne kolory, delikatne, ladne, twarzowe. Nawilza bardzo dobrze.Kolor trzyma sie prawidlowo jak to przy blyszczyku.
Nie wymagajmy intensywnosci farby olejnej z trwaloscia szpachli bo to przeciez jest lekki blyszczyk zamkniety w sztyfcie.
Rozpuszcza sie niestety pod wplywem ciepla-zastanawiam sie czy nie lepiej byloby to cos umiescic w pojemniczku blyszczykowym?
ale nie czepiam sie bo jest to bardzo dobry produkt!
Polecam wszystkim bo jest dostepny dla wszystkich -nareszcie jakas normalna cena!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1118516].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak makijażem powiększyć usta

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 31

Fajna za grosze :)

mam kolor z serii nude 602 :)
piękny apach, łatwa aplikacja, nie odciska się na kubku/szklance tak jak pewna pomadka avonu i tutaj celia obiecuje półtransparentny efekt - krycie jest zdecydowanie większy niż przy tamtych avonu xD całkiem przyzwoite.
usta są zadbane, mam gwarancję, że będą miękkie i dobrze nawilżone, kiedy ją noszę :)
kolor: spodziewałam się trochę innego odcienia, ale to pewnie dlatego, że zapominam, że mam ciemniejszy odcień karnacji od pewnego czasu, kolor wychodzi bardzo jasno, nadal dosyć elegancko.
chętnie spróbuję innych kolorów. chociaż kocham maty to potrzeba dobrego nawilżenia wygrywa.

nie lepi się jakoś specjalnie, wiem, że włosy, czy cokolwiek innego mi się do ust nie przylepi :)

zapomniałabym: no i to piękne opakowanie i zamykanie na klik :)) ma to swój urok :)))) nie wstyd wyciągnąć przy ludziach. a kultowe i niezmienne logo celii naprawdę cieszy mnie bardzo!!!! :)))

polecam spróbować :)
zapłaciłam za nią 9zł na allegro :)

Używam tego produktu od: 1miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1113196].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 70

Idealna

Pomadka ma piękny czerwony kolor, pozostawia efekt zdrowych ust. Jest miękka dlatego lekko sunie po ustach (w lato sie rozpuszcza!!!). Ma przepiękny zapach chyba winogronko, do tego opakowanie też mi się podoba. Pomadka ma drobinki ale nie rzucają się w oczy i nie wygląda to festynowo 😊
Jedyna wada to trwałość, bo to mała uciekinierka .

Ilość zużytych opakowań: już skończona

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1075061].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

rewelacja

kochane udało mi się ją w końcu kupić, jest rewelacyjna, do tego stopnia,że zakupiłam już 3 odciennie (602,604 i 606). 602 jest najcudowniejszą szminką jaką kiedykolwiek miałam (a używałam też szminek w górnej półki cenowej i żadna nie stała się hitem). Szminka jest the best of the best, idealnie wygląda na ustach, beż żadnych drobinek, lekko błyszczy, ale nie tak jak błyszczyk, wygląda poprostu bosko. Zakochałam się w niej. Zdradzam gdzie można ją nabyć w krakowie (sama zjechałam za nią prawie pół miasta)- na placu imbramowskim (budka nr. 106) i drogeria Koliber ul. Wiarusa 19 (polecam panie, są przesympatyczne, będą je zamawiać, jak tylko będzie na nie popyt)

Używam tego produktu od: paru dni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040915].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 202

Bardzo dobry kosmetyk

Nawilża, daje bardzo naturalny efekt, nabłyszcza delikatnie, bez tandetnego efektu, świetnie pielęgnuje. Opakowanie bardzo ładne, klasyczne, bez grama tandety.
Cena- marzenie.
Zapach umila makijaż.
Jest nietrwała ale forma, konsystencja i sposób w jaki działa nie przewidują trwałości.
Polecam, miłe połączenie pielęgnacji & upiększenia :)

Używam tego produktu od: trzy tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie (kolor 604)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030538].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 7

Dobra ale nietrwała

Bardzo lubię te pomadki.
Kiedyś gdzieś na nie natrafiłam, kupiłam pierwszą w sumie przez przypadek, na szybko żeby coś mieć zbytnio się nie zastanawiając co biorę. Bardzo mi się ona spodobała więc później dokupiłam przez internet kilka innych odcieni.

Plusy:
+piękne, naturalne, delikatne i świeże kolory
+ciekawe połączenie pomadki z błyszczykiem, naturalny efekt
+bardzo ładny (winogronowy?) zapach
+cena
+porządne, piękne opakowanie
Minusy:
-dość nietrwała, trzeba w miarę często poprawiać bo łatwo się ściera
+przy wysokich temperaturach konsystencja trochę się \'topi\' gdy nosi się ją w torebce

Używam tego produktu od: 2-3 lata
Ilość zużytych opakowań: około 5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1029371].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Mieszane uczucia

Szukałam czegoś co sprawi, że moje usta ze skłonnością do przesuszania nabiorą delikatnego kolorku przy okazji nawilżając je. Skusiałam się na Celie: dobre opinie, piękne opakowanie, śliczny winogronowy zapach to aspekty, które wywarły dobre pierwsze wrażenie, niestety tylko pierwsze...

Plusy:
+ Zapach: nie każdemu może sie podobać i wiem, że nie jest to najważniejsze, ale aplikowanie pomadki, której zapach nie odtrąca od razu jest przyjemniejsze.
+ Kolor: posiadam pomadke o numerze 603, jest to ładny, delikatny róż, bardzo ładnie prezentuje się na ustach przy okazji je nabłyszczając ( w końcu to pomadko-błyszczyk).
+ Opakowanie: co jak co, ale bardzo przykuwa uwagę, złote, eleganckie, z ładnym napisem "Celia" na szyjce pomadki.
+ Bardzo miękka formuła, kremowa, lekka konsystencja, choć to też ma swój minus!
+ Cena: zapłaciłam jakieś 11zł.

Minusy:
- Nawilżenie i trwałość, a czemu? Jak usta mogą pozostać dobrze nawilżone jeśli pomadka utrzymuje się jakieś 20 minut na ustach?
- Wspominając o konsystencji: pomadka topi się, jest aż za bardzo miękka. W lato lubię przy sobie nosić pomadki, szminki, błyszczyki i nigdy, powtarzam nigdy nie zdarzyło mi sie coś takiego jak w przypadku tej pomadki (nawet w najgorsze upały), ściślej: Celia wręcz rozpuściła się w opakowaniu.
- Dostępność: kupiłam ją w osiedlowej drogerii i nigdzie indziej (Hebe, Natura, Rossmann) jej nie widziałam.

Podsumowując:
Minusów jest mniej, ale są one wadami, które raczej ciężko wybaczyć, a szkoda :(
Spodziewałam się lepszego efektu, w końcu nawet pomadki z Golden Rose, których cena jest niższa dają lepszy końcowy efekt.

Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027543].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 75

Napisanych recenzji: 622

znikająca w try miga

Używało się jej w porządku, ale po namyśle stwierdzam, że nie poleciłabym jej. Kończę numer 601 - śliczny róż, delikatnie kryje. Łatwo sunie po ustach - formuła jest bardzo miękka. No właśnie - aż za bardzo. W opakowaniu potrafi się rozpuścić a na ustach zjeżdża, znika w trymiga.

Do plusów mogę dodać ładny, poziomkowy zapach oraz niewygórowaną cenę. Jednak w ostatecznym rozrachunku polecam tylko tym, którym nie przeszkadza malowanie ust po 10 razy dziennie ;)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kończę 1 pełnowymiarowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027492].usefull || 0 }}% pomocna.