Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów ciemnych

Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów ciemnych

Cena już od 13,59 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Maseczka regenerująca BIOVAX do włosów ciemnych są jej składniki: ekstrakt z alg brunatnych, proteiny jedwabiu, olejek ze słodkich migdałów, miód, henna i filtr UV. Algi brunatne nasila syntezę keratyny, co zapobiega nadmiernej łamliwości włosów. Składniki aktywne maseczki łatwiej wnikają do wnętrza włosa dzięki hennie, która sprzyja odnowieniu jego naturalnej pigmentacji. Zawarty w maseczce BIOVAX filtr UV dodatkowo zabezpiecza ciemne włosy przed płowieniem.

Nie przepadam

Używałam tej maski gdy miałam ciemne włosy. Niestety zapach jak i jej działanie nie przypadło mi do gustu. Nie widziałam praktycznie żadnego rezultatu po niej. Włosy ani nie wyglądały na zregenerowane ani też lepiej się nie rozczesywały. Nie wrócę już do tego produktu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1395936].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna

Bardzo lubię maseczki regenerujące tej firmy ponieważ wiem że nigdy się na nich nie zawiodę. Zawsze robią świetna robotę i pomagają moim włosom wrócić do dobrego stanu. Włosy są odżywione, zregenerowane i lśniące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1315586].usefull || 0 }}% pomocna.

super :)

Uwielbiam maseczki biovax. Na moich włosach spisują się świetnie.
+nawilżają
+wygładzają
+włosy po użyciu super się układają i są sypkie
+regenerują, naprawdę poprawiają kondycję włosów która się poprawia i utrzymuje a nie jak inne maseczki których efekt jest od mycia do mycia
+cena
+wydajność
+zapach
+opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1149561].usefull || 0 }}% pomocna.

Remington

Świetna

Jestem posiadaczką włosów rozjaśnianych, blond, falowanych i suchych, ale postanowiłam wypróbować maskę - i jestem bardzo zadowolona!

Plusy:
1. Działanie
Mimo że maska nie jest skierowana do blondynek, naczytałam się tylu pozytywnych opinii, że musiałam wypróbować.
Oczywiście maska nie niweluje koloru, nie robi z blondu czerni, ani nic z tych rzeczy ;)
Podejrzewam, że długotrwałe i regularne stosowanie przytłumiłoby trochę jasny blond, ale użycie tej maski od czasu do czasu nie zaszkodzi blondynce. Włosy, po tej masce, może nie błyskały złotymi refleksami, ale nie było zauważalnych zmian w kolorze, za to produkt ma zbawienne działanie jeśli chodzi o kondycję włosów!
Włosy stały się piękną taflą, były widocznie nawilżone, mięciutkie w dotyku, lśniące i cudownie dociążone. Nie puszyły się, nie przeciążyły, loki zostały ładnie podkreślone. Nie podrażnia skalpu, odżywia - bardzo podoba mi się efekt wizualny. Gołym okiem widać, że włosy są odżywione już po pierwszym zastosowaniu maski, wyglądają na zdrowsze, grubsze, są miłe w dotyku i sypkie.
Przedłuża świeżość włosów.
Dla mnie bomba, super maska na odżywienie.

2. Konsystencja i wydajność
Jak przy wszystkich Biovaxach - konsystencja gęsta, budyniowata, przyjemnie rozprowadza się po włosach, nie trzeba nakładać maski w dużych ilościach.

3. Zapach
Piękny, delikatny, niechemiczny. Długo utrzymuje się na włosach, wystarczy lekko potrząsnąć głowa i roznosi się wokół. Dla mnie idealny, bardzo trafił w mój gust!

4. Cena
Uważam, że przystępna. Maskę można też dostać w saszetkach za ok. 2 zł (kupiłam w osiedlowym sklepiku), więc to duże ułatwienie dla kogoś kto chciałby wypróbować produkt.

Minusy:
1. Dla mnie jedynym minusem jest to, że maska jest skierowana do posiadaczek ciemnych włosów. Obawiam się regularnego stosowania, które mogłoby mi wypłukać kolor, przytłumić jasne refleksy. I tylko dlatego, że zaznaczam tu jeszcze hitu :)
Jednak wciąż zamierzam używać maski od czasu do czasu, jest tego warta!

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1137596].usefull || 0 }}% pomocna.

Klasyk

Wybieram maski, odżywki, szampony i serum ze względu na skład, a nie obietnice na opakowaniu. Teraz. Po tą maskę sięgnęłam na początku przygody z włosomaniactwem na zasadzie maska do ciemnych, a ja mam ciemne... Dobrze, że zdecydowałam się na ten krok, ponieważ przez wiele lat wstecz nie używałam nawet odżywki (ciarki mi przechodzą jak pomyślę jaką krzywdę robiłam włosom) ale znalazłam bloga anwen i jakoś poszło.
Kupując ją miałam włosy wysokoporowate, teraz mam średnie w kierunku niskich.
Używając ją na początku trzymałam półtorej godziny pkd czepkiem i wyglądały jako tako nawilżone. Teraz trzymana na tylko 15 minut niestety obciąża moje włosy. Niemniej jednak mam do niej sentyment i za uratowanie moich włosów jestem jej winna chociaż dokończyć ją a nie wyrzucić ;-)
Jako, że wiem że będą obciążone po prostu lekko przemywam skalp delikatnym szamponem i problem znika.
Dodatkowo bardzo cieszy mnie filtr UV, bo moje włosy mają tendencję to płowienia w dodatku na brzydki kolor.

Plusy
+cena
+uwielbiam jej zapach
+wydajna
+uratowała moje włosy
+na początku używania dawała piękny efekt dociążenia

Minusy
-teraz niestety obciąża

Myślę że na lato dalej będę jej używać, ponieważ pracuje w takim miejscu, że moje włosy są narażone na słońce, a to jedna z niewielu masek posiadających filtr UV :-)

Używam tego produktu od: Ponad rok
Ilość zużytych opakowań: Dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1113671].usefull || 0 }}% pomocna.

Mam pecha do Biovaxów

Zacznę od tego, że jeszcze nie trafiłam na Biovaxa, który poradzi sobie z moimi włosami. Wyglądają lepiej po najtańszej odżywce z supermarketu, niż Biovaxie przez godzinę pod czepkiem. Tak jakw przypadku innych produktów tej marki, tym razem również nie byłam w stanie rozczesać włosów i tylko pomoc silikonu w spreju uratowała sytuację. Włosy są miękkie, jedwabiste i...sianowate. Lew po trwałej ondulacji. Zaczęły wyglądać dobrze (dociążone, błyszczące, miękkie) dopiero 3 dnia po zastosowaniu, akurat przed myciem...
Tak bardzo chciałam przekonać się o cudowności Biovaxa, naiwnie próbowałam i próbowałam, ale czas się poddać. To nie dla mnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1112611].usefull || 0 }}% pomocna.

Raczej słaba

W porównaniu do innych maseczek z Biovax, ta wypada bardzo słabo.
Włosy są wygładzone, miękkie i miłe w dotyku. Łatwo je rozczesać. Jednak nic poza tym. Spodziewałam się bardziej spektakularnych efektów, a ta maseczka to jak trochę bardziej gęsta odżywka do włosów.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1107216].usefull || 0 }}% pomocna.

Obiecanki cacanki

Zacznę od opisu moich włosów.
Rok temu rozjaśnione ,po kilku miesiącach farbowane średnim brązem. Niestety od czasu rozjaśniania moje włosy są szorstkie,spuszone i suche.
Od maja bardzo intensywnie dbam o włosy. Mam kilka kosmetyków które potrafią naprawdę zmienić moje włosy.

Maska do włosów ciemnych nie robi z moimi włosami nic.
Nie nawilża.
Nie wygładza.
Nic.
Przyznam ,że jestem nią mocno rozczarowana,wspaniały skład tak wiele obiecywał.
Próbowałam dodawać do niej olejków ,efekt był troszkę lepszy.
Ostatecznie nakładałam ją na nieumyte naolejowane włosy. Skórę głowy myłam szamponem ,a na długość tylko przeciągałam pianę.

Maska może zrobić wrażenie na kobietach które mają zdrowe ,niewymagające włosy.

Ja zdecydowanie mówię NIE.

Używam tego produktu od: wrzesień 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 (500ML)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043428].usefull || 0 }}% pomocna.

4/5

Użyłam póki co tylko jednej saszetki, ale maska już zdążyła mnie oczarować. Włosy są gładkie i lśniące, wyglądają naprawdę dobrze. Do tego jest wydajna, jedna saszetka starczyła na pokrycie całych moich włosów (co dziwne, przy niektórych innych miaskach Biovaxu nie było to takie łatwe).

Jestem jak najbardziej na tak, na pewno jeszcze do niej wrócę :)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036418].usefull || 0 }}% pomocna.

Pierwszorzędny hammam

Odżywka - cudotwórca.
Po użyciu faktycznie czuję się, jakbym była na sesji piękności w ekskluzywnym hammamie. Włosy "sypią się", są bardzo gładkie i błyszczące.
Przy regularnym stosowaniu nie da się nie zauważyć wizualnego efektu zdrowszych włosów.

Nie wiem czy henna chroni kolor ciemnych włosów. Trudno to zmierzyć. Trzeba wierzyć na słowo :) Myślę, że najlepiej sprawdzić tę obietnice producenta na wczasach w tropikach. Ja nie miałam jeszcze okazji.

Aplikacja problematyczna. trzeba sobie zarezerwować trochę czasu na nałożenie maski, łażenie w turbanie i spłukanie odżywki.
Przy czym bardzo ważne jest własnie to ostatnie, czyli dokładne spłukanie maski. Inaczej włosy do następnego mycia będą oklapnięte.

Ostatecznie jednak - wysiłek jest warty zachodu.

zapach: charakterystyczny i przyjemny

konsystencja: optymalna dla maski - gęsta, kremowa - nie spływa z włosów

cena: w promocji bezbolesna

opakowanie: siermiężny słój z plastiku - nie wygląda, ale pozwala na wydobycie kosmetyku do samego końca.

Używam tego produktu od: od czasów Mieszka I

Ilość zużytych opakowań: dwa pełnowymiarowe oraz mnóstwo jednorazowych saszetek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031094].usefull || 0 }}% pomocna.