Chloe (2009) EDT

Chloe (2009) EDT

Cena już od 184,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nowy (2009) zapach `Chloe` - nowa wersja klasyka o tej samej nazwie. EDT to lżejsza wersja nowego Chloe Eau de Perfum z 2008 roku, w której to ciepłe miodowe i pudrowe nuty zostały zastąpione chłodniejszym i świeżym irysem oraz różą. W sprzedaży od kwietnia 2009.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, melon
nuta serca: róża, frezja
nuta podstawy: drzewo sandałowe, irys

/bw/

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 222

Białe kwiaty z miodem i mydłem

Raz na jakiś czas wpadam na Chloe, używam przez krótki czas i zapominam. Nie jest to mój zapach, nie są to moje nuty zapachowe, a jednak coś mają w sobie, że zapadają w pamięć na długo. Utrzymują się bardzo długo na skórze i są bardzo intensywne. Czuję głównie białe kwiaty z miodem, mocny zapach mydła i gdzieś na górze pojawia się róża. Nie lubię perfum kwiatowych, lubię raczej słodkie, jadalne, często cięższe zapachy i może właśnie przez "ciężkość" czasem wpadam na Chloe. Mają w sobie coś kobiecego, interesującego i przyciągającego. Buteleczka przepiękna, małe dzieło sztuki. Czasem zastanawiam się nad kupnem pełnej butelki, ale z drugiej strony to nie jest w 100% mój zapach.

Używam tego produktu od: raz na jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: próbki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039876].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 43

delikatne mydełko

podoba mi się. Wypróbowałam go z premedytacją by porównać z edp oraz wersją l\\\\\\\\\\\\\\\'eau. Jest delikatniejszy, nie ma tej piorunującej mocy co edp więc jest dla mnie bardziej uniwersalny. Bo nie zawsze mam siłę znosić "tę moc". Ma silniejszą nutkę mydlaną niż edp, a wiem że jest to cecha chloe której część osób nie toleruje. Mi ona nie przeszkadza, ale uprzedzam, że w edt tego "mydełka" jest więcej.
\\\\n

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[966585].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 408

Sky Full Of Stars

Białą wersję Chloe zdobyłam w sklepie na lotnisku w Fuchal.Kocham perfumy Chloe,obok tych od Marxa Jacobsa i Calvina Kleina są to moje ulubione perfumy

Trwałość :7-8 godzin + niesamowicie wydajne jedno psiknięcie starcza dla intensywnego i długotrwałego zapachu

Flakon : najpiękniejszy na świecie.Elegancki ,kobiecy ta kokardka wygrywa wszystko.Flakony Chloe są najładniejsze na świecie

Zapach i skojarzenia : Zapach przede wszystkim rozwija się,a ja to sobie cenię w perfumach.Jest bardzo zmysłowy ale też delikatny,dziewczęcy i kwiatowy.Często słyszę komplementy dotyczące tego zapachu.A ja sama czuję się świetnie nosząc na sobie białą Chloe.Zapach kojarzy mi się z ciepłą nocą pod gwiazdami.Dlatego idealnie opisują mi go dwie piosenki "Sky Full Of Stars" najnowsze dzieło Coldplay i "Wings" uroczej Birdy.Szczególnie ta druga piosenka dobrze je oddaje " Under a trillion stars we danced..." "They made
me think of you.Oh lights go down.In the moments we\'re lost and found I just wanna be by your side" Czując jego urocze nuty,widzę idealny obraz szczęścia : ciepła,letnia noc.Jakaś polana,nad nami trylion gwiazd.Ja mam na sobie rozkloszowaną,granatową sukienkę w białe groszki,czerwone usta,wiatr rozwiewa moje włosy,on ma na sobie swój mundur.Jego oczy błyszczą tak samo,jak gwiazdy nad nami,tańczymy,patrzymy w niebo.Jest bosko ,pięknie,najlepiej.Such a heavenly view

Używam tego produktu od: od wakacji
Ilość zużytych opakowań: jedno 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[905284].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 3

"Mój" zapach

Plusy:

+ trwałość
+ nie brudzi ubrań
+ design

Minusy:

- wycofana ze sprzedaży :-(

Używam tego produktu od: 3,5 lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[880312].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 38

BOSKIE!

mój KWC. Zapach jest po prostu boski. Nie jest przede wszystkim ciężki i duszący. Perfumy nadają się na każdą porę roku zarówno w dzień jak i na wieczór.
Jedyną wadą może być cena bo 100ml kosztuje ok 400zł jednak na allegro lub innych stronkach można znaleźć poniżej 300zł :) Ja kupiłam w sklepie bezcłowym w Austrii za 100ml dałam 64€ :) więc cena super a 100ml starczyło mi na rok i 4 miesiące :) Perfumy są mega wydajne i trwałe

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[866187].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Delicje

Dla mnie ten zapach jest jak delicje, niby popularny i łatwo dostępny, a jednak cały czas wykwintny. Ze wszystkich składników najbardziej wyczuwam esencję różaną, ale dla mnie dzięki odpowiedniej kombinacji składników jest to milsza róża niż w wersji edp.
Jest to zapach lekki, świetlisty i w moim odbiorze bardzo ładny. Nie mdlący, nie "dosłowny" i na pewno nie ordynarny, stąd myślę jego popularność. Nie stawiała bym go na półce zapachów kontrowersyjnych.
Osobiście go nie "kocham" raczej "bardzo lubię" i wolę żebyśmy zostali przyjaciółmi:-))
Teraz go używam, jestem zadowolona i cieszę się tym różanym epizodem, wiedząc że po nim nastąpi znów jakiś tam inny epizod. Nie jestem zabójczo wierna perfumom, lubię mieć kilka flakonów:-))

Używam tego produktu od: łącznie od ok. 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: wcześniej kilka próbek a teraz 75 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[853784].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 205

Miewa swoje humory

Zapach ten miewa swoje humory. Raz jest strasznie ostry, mydlany, babciny, że zabija mnie i otoczenie, czuję się w nim CHORA. Innego dnia jest tylko pudrowym pyłkiem i jest piękny w swojej subtelności. Przeszkadza mi w nim to, że jest bardzo popularny, często go wyczuwam i jeszcze nigdy nie spotkałam kobiety, która wizualnie pasuje mi do KOBIETY- CHLOE. Zraziłam się do niego na długo po tym, jak wyczułam go na kobiecie z przetł€szczonymi włosami, bez makijażu, w podartych jeansach i brudnych adidasach, z niedopasowaną torebką, w puchowej kurtce. To był szok. Pomyślałam "nie chcę pachnieć tak, jak ona!" i porzuciłam wszystkie zapachy Chloe (a mam wersję edt, edt i intense) na długo. Jednak wracam do niego. Najpiękniej pachnie wczesną wiosną.

Używam tego produktu od: kwiecień 2013
Ilość zużytych opakowań: 2x5 ml, 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[842509].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 25

Subtelny i delikatny

Delikatny zapach, raczej z tych nieciągnących się, nienachalnych i bezpiecznych. Piękny, ciekawy, owocowo-kwiatowy, całkiem w moim guście, dużo fajniejszy niż w edp. Może i jak ktoś tu wspomniał popularne, ale jakoś mnie to nie nie dziwi, bo są urocze i kobietom i mężczyznom się generalnie podobają. Popularność w tym wypadku nie wynika z mody, a z dobrze skomponowanego zapachu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[813520].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Zdecydowanie ten jedyny

Podoba mi się wiele zapachów, nigdy nie przywiązywałam do nich jakiejś wielkiej uwagi. Wszystko się zmieniło kiedy wyczułam pewien zapach u znajomej. To było Chloe  Od tamtej pory chorowałam na te perfumy, marzyłam o nich, niestety cena skutecznie przywoływała mnie do rozsądku. I w końcu je dostałam, na rocznicę. Prezent trafiony w 10-tkę. Uwielbiam je i jestem pewna, że nigdy więcej nie zakocham się w innym zapachu tak jak w tym :) Moja buteleczka niestety już się kończy i wiem, że będę za nimi tęsknić. Może kiedyś znów mi się poszczęści i dostanę je w prezencie? :) Byłoby cudownie. Polecam gorąco!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 całe/30ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[813517].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 28

Cudowna.

Chloe jest cudna. Pachnie wyjątkowo, stanowi bardzo fajny zapaszek na co dzień :) Jak dla mnie mogłaby być nieco bardziej cukierkowa ;) ale i tak bardzo polecam Używam tego produktu od: 2011
Ilość zużytych opakowań: Dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[811065].usefull || 0 }}% pomocna.