Cienie do powiek

Cienie do powiek

Kupiłam je ponad dwa tygodnie temu i czekałam ze zgłoszeniem zeby je dokładnie wypróbować... Nie jest to może super kosmetyk, ale nie moge nic mu zarzucić. Co prawda troszkę osypują się przy nakładaniu, ale z tym można sobie poradzić :-) Są dość trwałe (ja stosuje je na dzień, więc całej nocy w nich nie przetańczyłam) i nawet ze zdumienim stwierdziłam, że nie zbierają się w załamaniach powiek... Trzeba nałozyć dość dużo cienia, żeby uzyskać kolor taki jak w paletce, ale to może nawet dobrze bo równie dobrze można nimi wykonać makijaż delikatny jak i intensywny.

Cena: ok. 12 zł

są rewelacyjne

UWIELBIAM!
Uwielbiam cienie tej marki. W swojej gamie posiadają przepiękne, wyraziste odcienie.Nadają się na co dzień jak i na specjalnie okazje.Długo utrzymują się na powiekach, nie mażą się.

+piękne kolory
+trwałość
+cena
+wydajność
+wyrazistość

- troszkę się sypią przy nakładaniu
- w nowym opakowaniu, są bez aplikatora

Ilość zużytych opakowań: kilka

w miarę

+ dobra cena
+ ładne kolory

- osypują się
- nie kryją zbyt dobrze
- nie są trwałe
- bez bazy nie wytrzymują kilku godzin na powiece

Podsumowując: nie są to moje ulubione cienie, za podobną cenę można kupić znacznie lepsze

i tak i nie

cienie sa malo napigmentowane, przynajmniej odcien zielony ktory posiadam:) ale ladnie sie mieni, zgadzam sie, ze to cienie na codzien:) polecam dziewczetom, ktore lubia subtelny makijaz.

Używam tego produktu od:nie wiem
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Eris film 1

po prostu dobry cień

Jak w podsumowaniu- dobry cień ale bez rewelacji. Trwałość średnia. Mały wybór kolorów, na powiece wyglądają inaczej niż w opakowaniu. Już nie kupię, bo znalazłam swoje idealne cienie.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Mam kolor czekoladowy tego kosmetyku.Jest wydajny(8g),troszkę obsypuje się przy nakładaniu.Długo się trzyma(cały dzień można w nim "przechodzić").Ładnie się mieni,nie uczula.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

nie najgorszy wybór

Cienie są idealne jeśli chodzi o codzienny makijaż. Są matowe (ja posiadam kolor kości słoniowej), nie kryją mocno, i troszkę się obsypuja przy nakładaniu. Jeśli zaś chodzi o ich trwałośc - nie jest najgorzej.

Wygodne i poręczne opakowanie.
Wydajny.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: nie mogę skończyc pierwszego

Na codzień

To takie uniwersalne cienie.Dziś kupiłam chyba 10 opakowanie ponieważ:
- są tanie
- palety kolorów mają ciekawe i praktyczne połączenia:chodzi mi o to,że bardzo często,gdy cienie są podwójne jeden kolor jest ładny,a drugi.....do kitu.
- pasuja na każda okazję,bo nie sa błyszczące
- są w miare trwałe

Używam tego produktu od:

bardzo dobre cienie

Bardzo lubię te cienie. Mam wersję dwukolorową - ciemny brąz i beżowo-złocisty. Utrzymują się długo, kolory są intensywne, ładnie się mienią, nie podrażniają oczu. Szkoda tylko że w opakowaniu nie mieści się pacynka. Ponadto cienie są bardzo wydajne. Używam gdzieś od roku, praktycznie codziennie, a zużyło się bardzo mało, nie wiem jakim cudem ;) Opakowanie ostatnio mi się ułamało przy "zawiasie" i teraz pokrywka czasem wypada z zawiasu, ale wyglądało na bardzo solidne, więc być może miałam po prostu pecha. Wyglądają nadal bardzo ładnie z zewnątrz, napisy się nie zmazały ;)

Używam tego produktu od roku

****

Właściwie to się zastanawiałam, czy dać im 3 czy 4 gwiazdki, ale jakoś ostatnio trochę się zrehabilitowały. Ogólnie to cienie nie są takie najgorsze, duży wybór kolorów, ja mam wersję trójkolorową. Ogólnie jestem nawet zadowolona, choć mogły by być trochę trwalsze, bo wydajność i cena zasługują na plus.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

dobre:)

Według mnie te cienie są bardzo wydajne i nie obsypują się. Mam zestaw trójkolorowy-wszystkie kolorki są super i idealnie ze sobą współgrają:) Nie zbierają się w załamniu powiek, ale dodam że nakładam je wcześniej nawilżoną pacynką-wtedy wyglądają bardzo intensywnie i utrzymują się dlugo:) Polecam:)

Niezły i niezniszczalny

Mam jeden cień w odcieniu złotawego, delikatnego beżu. Daje bardzo ładny efekt, ma świetną, kremową konsystencję, życzyłabym sobie tylko by dłużej wytrzymywał na powiekach. Natomiast mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że NIGDY nie miałam tak wydajnego kosmetyku - używam go z przerwami, ale jednak często od paru lat, a ubytek szacuję gdzieś na 10%... Podsumowując - naprawdę przyzwoita jakość za niezłą cenę no i produkt dla tych, którzy nie nudzą ię szybko mazidełkami ;)

Ladne kolory

Lubie te cienie ze wzgledu na ich kolorystyke-maja bardzo ladne odcienie brazu.Co do wlasciwosci-sa sredniej twardosci i mialkosci.Kolory sa jakby przygaszone co mnie osobiscie bardzo sie podba.Mankamentem moze byc jednak to ze kolor z opakowania wymaga kila warstw cienia na oku.W sumie nie mam im nic szczegolnego do zarzucenia