Astor, Magic Skin

Astor, Magic Skin

Lekki, kremowy podkład z jedwabistym, matowym wykończeniem. Łatwy do aplikacji, nie robi smug, daje naturalny efekt końcowy. PO nałożeniu zmienia konsystencję z kremowej na pudrową. Beztłuszczowy, do każdego rodzaju cery, zawiera filtr SPF 9.

Cena: ok. 20 zł / 30 ml

najlepszy

mam cerę tłustą i jak na razie tylko on poradził sobie z nią! idealnie kryje, ale nie grubo. kolor wtapia się w skórę. ma gęstą konsystencję- dzięki temu mozna korygowac ewentualne smugi. skóra na twarzy staje się gładka i promienna. jest baardzo wydajny i cena ok. będe za nim tęsknić bo niewiadomodlaczego producent wycofał go ze sprzedaży ;(

bombastic!!

mam cerę suchą, z tendencją do miesznaej przy niesprzyjających warunkach ;-)
Ten podklad sprawdza sie swietnie - lekka, puszysto-piankowa konsystencja i odcien nr. 2 są super polączeniem ;-)
trzyma się dlugo i ladnie matuje, ale podobno mają go wycofywac...

Świetny!

Jeszcze w sklepie byłam nie do końca przekonana, czy ten podkład to dobry wybór(bo był strasznie gęsty, a ja jestem przyzwyczajona do takich lejąco-wodnistych podkładów, a po drugie- odcień- strasznie ciemny, ale kiedy nałożyam go-idealnie stopił się ze skórą i był niewidoczny), ale ponieważ chciałam czegoś innego postanowiłam,zę się jednak na niego skuszę i jestem naprawdę mile zaskoczona. Konsystencja naprawdę gęsta, ale podkład naprawdę ładnie się rozprowadza, na skórze zmienia się w puder i zapewnia promienny, matowy wygląd przez długie godziny. I co bardzo zadziwiające - odcień, niby najjaśniejszy, ale jest straszniwe ciemny, jednak kiedy tylko rozprowadzi się go dostosowuje się do koloru cery i jest niewidoczny. Mimo tak gęstej konsystencji jest leciutki! Mocno kryje i nie wiem czy nadawałby się na lato, ja stosowałam go jesienią i zimą. Na dodatek jest strasznie wydajny.

Manicure - marynarskie paski

jesienne rozczarowanie

Niestety nie podzielam zachwytów. Podkład faktycznie ma dziwną konsystencję, lubi się rozwarstwiać jeśli postoi dłużej na pólce. Na początku wydał mi się dobry, ale w miarę upływu czasu traci w moich oczach. Wyrównuje koloryt cery to prawda, ale na krótko. Matuje, ale tylko w zestawieniu z sypkim pudrem. Brudzi ubrania. Po 3 godzinach traci kolor, twarz traci matowe wykończenie i zostaje na twarzy tłustą warstewkę. Niestety nie mogę stwierdzić jak podkład zachowuje się latem (używałam go jesienią). I nie jest to podkład dla osób chcących ukryć niedoskonałości.

fajniusi;)

dla mnie bardzio dobry.ładnie sie rozprowadza.udało mi sie dobra idealny odcień/02/buzia po nim jest rozpromieniona,ma ładny kolorek,wygląda na zdrową;)znikaja slady zmeczenia i niedospania.nie tworzy maski na twarzy.minus-brudzi troszke ubrania

boski

Bardzo gęsty, kremowy, dobrze się rozprowadza. Nie robi smug. Ma takie dziwne jakby drobinki, które lekko trą skórę, czuję się, jakbym robiła peeling, ale mi to nie przeszkadza. Pięknie się stapia z cerą, nie tworzy maski, lekko ożywia odcień buzi i nadaje jej zdrowszy, opalony wygląd. Świetnie kryje i matuje. Efekt jest bardzo naturalny, twarz otoczona pudrową mgiełką. Wprawdzie wybór kolorów jest mały i są ciemne, ale najjaśniejszy, 02, choć ciemniejszy od mojej cery, nie był widoczny, łatwo rozetrzeć granicę i wygląda bardzo naturalnie, nie tworząc efektu maski. Dość trwały, wprawdzie ściera się pod wpływem dłoni, ale to chyba każdy podkład tak robi. Moja buzia wygląda w nim po prostu pięknie.

dobry i lekki

Miałam kiedyś po kilka próbek z gazet Magic Skin M.Astor i Natural Sensation Rimmel i wydały mi sie łudząco podobne.Tknęło mnie coś i sprawdziłam skład.Okazał sie identyczny!!(oprócz cyferek na samym końcu oznaczajacych odcienie, bo kolory Rimmel i M.Astor ma trochę inne, różniące się niuansami).Podobnie jest z podkładami do skóry mieszanej Astor i Rimmel(mają identyczny skład i właściwości, różnią się ceną i opakowaniem).Podkład ten(podkłady te chciałoby sie napisać:)daje naturalny efekt, lekko wyrównuje karnację i za sprawą jedwabistego woalu rozświetla skórę i ją uszlachetnia.Kto potrzebuje krycia i mocnego matowania-odradzam.Kto chce lekkiego , upiększającego podkładu na letnie pory-polecam przetestować.Daje efekt jak krem tonujący+leciutki puder(skóra po użyciu tego podkładu nie wymaga już sypkiego pudru).A sama wybrałam identyczny jak Magic Skin M.Astor- Natural Sensation Rimmel i czasem używam(choć faworytem pozostaje DP).Zużyłam kilka próbek(4-5) Magic Skin rok temu.