Diorlight, Puder prasowany

Diorlight, Puder prasowany

Bardzo drobny, aksamitny, niezwykle gładki puder prasowany o właściwościach matujących i rozświetlających jednocześnie. Utrzymuje makijaż na miejscu przez cały dzień, nie wysusza skóry, odpowiedni dla każdej cery. Do wyboru 3 odcienie. Zakochałam się w niezwykłej gładkości tego pudru (podobnie jak w wersji sypkiej) - tak drobnego jeszcze nie miałam! Dodatkowy plus za piękny zapach.

Cena: ok. 170 zł / 10 g

MOJ KWC!

ten puder zawsze mnie zaskakiwal, istny efekt fotoshopa na twarzy :)
idealny, leciutki nie ma ZADNYCH minusow
jest wart kazdego grosza
niestety teraz nie moge go znalezc ale uzywam innego pudru Diora i moze jest troszke gorszy ale nadal warto.

po prsotu KWC :)

przereklamowany

Niestety nie polecam tego pudru, kompletnie nie mogłam go nałożyć na twarz dziwne może jakiś wybrakowany wyrób. Bardzo twardy, po nałożeniu na twarz wyglądał ja sztuczny.

Używam tego produktu od:1 tydz.

Są lepsze.

Bardzo drobny, pięknie pachnący puder.
Na mojej tłustej cerze stawał sie zbyt widoczny. Miałam wrażenie że po jakimś czasie ciemnieje nieznacznie. Wykorzystałam go do końca bo żal było oddawać ale nie byłam zadowolona.
Jest to napewno kosmetyk dobry, niestety nie dla mnie. Za to sypki puder z tej samej "rodziny" idealny.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

Starzenie się skóry - dieta

Cudeńko!

Pierwszy raz dostałam go w prezencie na imieniny dwa lata temu i zachwycił mnie od razu. Wspaniale się rozprowadza, buzia staje się taka gładka miła świeża w wyglądzie, że aż chce się ją pogłaskać!Jest to jedyny puder, który trzyma się na mojej tłustej twarzy ok 8 godzin. Szkoda tylko, że ma tak małą paletę kolorystyczna do wyboru bo nie każemu może pasować odcień. Poza tym ten puder nie powoduje u mnie uczuleń, nie zatyka porów, nie obsypuje się i nie brudzi ubrań ani dłoni jak się zapomnę i podotykam się do twarzy.

Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4 opakowania

Super

Puder, który mam zawsze przy sobie, świetny do poprawek w ciągu dnia.
+redukuje świecenie,
+matuje twarz,
+długo pozostaje na buzi,
+bardzo wydajny

Puder używam od pół roku, i pewnie jeszcze przez pół używać będę, bo jest bardzo wydajny i starcza na długo, nawet przy codziennym używaniu. Polecam : )Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Interesjujacy ale ...

Wszystko jest z nim niby w porzadku ale powoli zaczynam stwierdzac , ze kosmetyki Diora nie sa mi pisane ... Puder jest widoczny na twarzy czego nie znoszę ... moze to dlatego ,ze moja cera naprawde jest biala - jak mleko i nawet lekko rózowy odcien pudru ( a mam najasniejszy ...)psuje całkowice jej wizerunek .Szczególnie jesli jest to puder prasowany ...
Ogólnie jest ok tylko lepszy efekt uzyskuje stosując prisme libre Givenchy ... ale to ja , na kims innym mozliwe ,ze moze sie sprawdzic o wiele lepiej ...
pozyjemy zobaczymy ...

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:jedno

Bardzo dobry

Dostałam go w prezencie na szczęście w pasującym kolorze. jest bardzo drobniutki i delikatny. Nie tworzy, żadnej maski, super się rozprowadza i delikatnie matuje. Daje bardzo aksamitny o komfortowy efekt. Na prawdę wszystko jest idealne poza ceną ( i tylko za to odejmuję gwiazdkę - mimo wszystko spodziewałam się czegoś bardziej "powalającego"). Jeżeli kogoś stać to szczerze polecam. Nigdy nie oszczędzam na kosmetykach kosztem jakości jednak sama pozostanę jednak przy swoim Paul Sagane, bo w niczym mu nie ustępuje a jest za bardziej " normalne" pieniądze.

Bardzo dobry:)

Niezwykle aksaminy, drobniusieńko prasowany.
Świetny efekt wykończenia, nie tworzy maski,
Posiada właściwości matujące i rozświetlające jednocześnie.
Szkoda że już wycofany z rynku.
Utrzymuje makijaż na miejscu przez cały dzień, nie wysusza skóry.
Jak dla mnie duży +

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań:1 w całości, 2 w połowie.

Fajniutki

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: .2.-baaaaardzo drobniutki puder w kamieniu ( jest tak drobniutki ze prawie nie widoczny )
-pieknie matuje, buzka po nalozeniu tegoz pudru jest gladka aksmitna i subtelnie zmatowiona
-kolory przystepne

Malo uzywam pudry w kamieniu bo dotychczas te ktore mialam po nalozeniu uzyskiwalam efekt teatralnej nie naturalnej maski .Po tak wielu pozytywnych recenzjach postanowilam zakupic Diorlight i zakupu nie zaluje obecnie posiadam odcien nr 621

szkoda gadac

kupilam go jako ostatnia sztuke w Zapomnianej Perfumerii, gdzie nikt go przetem nie zobaczyl bo panie ekspedientki "emanowaly zacheta" zeby w ogole wejsc do sklepu ;)
Co do reszty to szkoda gadac o pudrze, ktorego juz nie ma szansy kupic. Gdyby jednak powrocili do tej linii to chetnie kupilabym znow ten puder ze wzgledu na jego delikatność, doskonaly efekt wykonanych nim poprawek no i kolor (mialam szczescie trafic na "moj" czyli najjasniejszy :) ) nie wpadajacy w roz :)

nieodżałowany :(((((

Właściwie mogłabym napisać tylko, że żałuję, że nie udało mi się wychwycić momentu, w którym ten puder zaczął być wycofywany, bo kupiłabym 5 i używała przez długie lata. Lepszego w życiu nie miałam i najbardziej irytuje mnie fakt, że mimo długich poszukiwań - nie mogę znależć jego godnego następcy. Puderek był śliczny, niesamowicie miałki, ślicznie przylegał do twarzy, dawał efekt pięknej, gładkiej cery rozświetlonej i delikatnej. Byłam mu w stanie wybaczyc niecikawy, chemiczny zapach i gabeczkę rozlatującą się po miesiącu. Tak spektakularnego efektu nie dawał na mojej twarzy zaden puder. A tego już go nie ma i nie będzie ;-(

zasluguje na zakup