Diorlight, Puder sypki

Diorlight, Puder sypki

Naturalne wykończenie makijażu; puder ma właściwości matujące i rozświetlające jednocześnie, jest niewiarygodnie drobny, gładki, aksamitny. Cera wygląda świeżo, jest ujednolicona, rozjaśniona, nie ma mowy o żadnej "tapecie"! Niezwykle wydajny, sprzedawany w opakowaniu 28g, z pięknym pędzlem z włosia. Nadaje się do każdej cery. Do wyboru 3 odcienie. Dodatkowy plus za piękny zapach, jednak mały minusik za nieporęczne opakowanie (z siateczką, puder łatwo można rozsypać, poza tym jest za duże). Ale mimo wszystko wart swojej ceny. Na twarzy sam w sobie niewidoczny, jednak buzia pięnie, gładko rozpromieniona.

Cena: ok. 250 zł

bardzo naturalny i trwały

Używałam tego pudru już jakiś czas temu, ale doskonale pamiętam jego efekty. Był to jeden z moich pierwszych poważnych kosmetyków kolorowych i wtedy naiwnie wydawało mi się, że na świecie nie istnieje nic lepszego;)
Puder dawał bardzo naturalne wykończenie, był praktycznie niewidoczny na twarzy. Nie rozświetlał, nie koloryzował, nie krył niedoskonałości, ale też nie podkreślał np suchych skórek czy meszku na twarzy. Największą jego zaletą były rewelacyjne właściwości matujące, sprawdzał się nawet w bardzo upalne letnie dni oraz podczas całonocnych tańców w dusznej dyskotece.
Wadą, jak wspominały poprzedniczki, było koszmarne sitko spoczywające bezpośrednio na pudrze, co mnie nastręczało wielu problemów z aplikacją. Ciagle nabierało się go zbyt dużo, albo wysypywało się przy okazji, co miało nie najlepszy wpływ na wydajność.
Nie wiem, czy ten puder jeszcze produkują (chyba już nie), ale dziś i tak nie kupiłabym ponownie. Używam tego produktu od: kilka lat temu

Pewniak na wieki

Bezsprzeczną zaletą jest jego wydajność. Jedno opakowanie starcza mi przy codziennym używaniu na ponad dwa lata. Matuje, na twarzy jest praktycznie niewidoczny, więc siłą faktu o rozświetlaniu czegokolwiek raczej nie ma mowy.
Mnie akurat siateczka leżąca na pudrze bardzo odpowiada (nie transportuję pudru nigdzie - stoi na toaletce), pędzel także dobrze się sprawdza.
Niestety, jego lekkość sprawia, że jeśli nie użyje się podkładu - makijażu praktycznie nie ma.
Dla mnie to kosmetyk - pewniak, co krzywdy nie zrobi, kłopotu nie sprawi, ale kiedy patrzę na efekty działania znacznie tańszych kosmetyków, nie jestem pewna czy będzie kolejna powtórka. Podobny efekt można zapewne uzyskać za mniejsze pieniądze lub za porównywalne dostać coś lepszego.

dla mnie świetny

Bardzo lubię ten puder, szkoda, że jakoś go nie widzę w perfumeriach..:(Na szczęscie jest niesamowicie wydajny i jeszcze długo będę się nim cieszyć. Dla mnie świetny. Mam odcień Transparent Medium, na buzi zupełnie go nie widać, idealnie stapia się z cerą. Świetnie matuje, efekt idealnie gładkiej, matowej skóry jest niezmienny przez wiele godzin. Puder ma przyjemną "sliską" fakturę, jest delikatny i ładnie pachnie.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

dosyc dobry

Dosyc dobry puder, daje naturalny efekt, bardzo mialki. Mam kolor 02, obawialam sie, ze bedzie za ciemny lub nienaturalny, ale jest niemal niewidoczny na twarzy. Pod warunkiem, ze uzyje sie jako podklad dobrego kosmetyku, efekt bedzie zadowalajacy. Najlepiej lekki fluid lub jakis krem koloryzujacy, tonujacy. Puder pieknie pachnie, bardzo przyjemnie sie go dzieki temu uzywa. Do pudelka dolaczony jest miekki pedzel z naturalnego wlosia, moim zdaniem bardzo uzyteczny i wygodny. Nieporozumieniem natomiast jest siteczko o srednicy mniejszej, niz otwor opakowania, przez co sitko wpada do srodka i lezy na pudrze.

Wiecej jednak nie kupilabym go, poniewaz spodziewalam sie po nim czegos wiecej. Fajnie, ze daje naturalny efekt ale wolalabym wygladac nienaturalnie ladnie, niz tylko naturalnie :) Nastepnym razem kupie jakis tanszy kosmetyk, pewnie efekt bedzie porownywalny.

gdyby nie ta trwałość...

to może bym go kochała ? :) Jest to dobry produkt, ale ma wady. Dla mnie największą jest trwałość, a raczej ewidentny jej BRAK. Po 3-4 godzinach nie ma po nim śladu ! W początkowej fazie naprawdę jest rewelacyjny - naturalny, nie widac go na buźce, twarz wygląda zdrowo i ładnie. Opakowanie mi nie przeszkadza ( ale niektórym tak ) mimo, że trochę nie praktyczne - ale za to jest ładne :D Nie powoduje na mojej cerze suchej wysuszenia ale też nie nawilża. Jednak już więcej się nie skuszę.

nijaki

Spodziewałam sie czegos więcej...:(Niby matuje ale nie na długo, niby niewidoczny, ale dopiero po ok.1h, niby dobrany kolorek idealnie ale cos jest nie tak...pomecze sie troche jeszcze z nim...i więcej nie kupię!!!

niby dobry...

Ten puder jest przyzwoity co nie znaczy że zachwycający. Mam najjaśniejszy kolor, nie moge mu wiele zarzucić, transparentny i delikatny, ale myslę że nie jest zbyt trwały. Pudło jest wybitnie nieporęczne, ale mi osobiście to nie przeszkadza, wszak pudru sypkiego nie nosi sie ze sobą! Jednak zupełnym nieporozumieniem jest pędzelek do nakładania zamiast puszka, wcale nie spełnia swej funkcji. Myslę że jeśli chcemy kupić dobry puder to za zblizoną cenę możemy dostać cos znacznie lepszego, np sypkie pudry Chanel które są po prostu doskonałe (mój faworyt to niedostępny już Le Poudre Mate). Ten jest wg mnie dość przeciętny, choc faktycznie na twarzy jest nie do wykrycia.

Puder wszechczasów!:)

Nareszcie znalazłam puder który "żyje" na twarzy!:) Cera wygląda super-świeżo i naturalnie, puder jest tak drobny, że nie osadza się w porach ani zmarszczkach, słowem rewelacja!!! I nawet cena tu nieistotna...:) Na lato kupiłam sobie odcień 602 Transparent Medium, i w ogóle go na twarzy nie widać! Odjęłabym * za to wielkie pudło, ale nie zrobię tego, tak go lubię!:)