Rimmel, 60 Seconds Nail Polish (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Rimmel, 60 Seconds Nail Polish (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Lakier do paznokci wysycha w mniej niż 60 sekund, aplikacja dzięki szerokiemu pędzelkowi trwa zaledwie 1 sekundę, co zapewnia ekspresowy kolor na paznokciach w każdych warunkach. Głębokie nasycone kolory, piękny połysk i wysoka trwałość.

Wszystko zależy od koloru

Zawsze kupuje te lakiery na promocjach. Lubię je nakładać na paznokcie u stóp. Niektóre z nich pięknie kryją jedną warstwą, inne wymagają dwóch warstw. Jednak trzeba nadmienić, że nie odpryskują ze stóp. Szybko schną i dają ładny efekt. Po 2 tygodniach noszenia u stóp zauważyłam, że tylko lekko zmatowił się kolor na jednym paznokciu (nie stosuję baz i topów bo mi się nie chce, na dłoniach korzystam z hybryd). Ogólnie to polecam kolor niebieski, czerwony i pomarańczowy. Jednak strzeżcie się niedokręcacze butelek, lakier szybko wam zgęstnieje!

Bardzo dobry

Lubię małe lakiery bo wiem że nigdy się nie zmarnuje ,do lakierów Rimmela wracam bardzo często bo są trwałe i mają ogromną gamę kolorystyczną.Opakowanie małe i zgrabne ,pędzelek troszkę za gruby ale idzie się przyzwyczaić .Lakier bardzo dobrze się trzyma na paznokciach ,około 7 dni bez naruszenia troszkę tylko matowieje .Ogólnie jestem zadowolona ponieważ nie lubię czekać jak lakier schnie w tym przypadku jest to ekspresowe i to jest jego największy plus.

Dobry

Duża gama kolorystyczna, w której każdy znajdzie odcień dla siebie. Po nałożeniu drugiej warstwy kolor staje się intensywny z połyskiem. Schnie naprawdę bardzo szybko. Łatwo nie odpryskuje i stosunkowo długo trzyma się na paznokciach. Gruby pędzelek umożliwia łatwą aplikację. Jest ze średniej półki-ani nie tani, ani drogi. Polecam.

Lubiłam

Miałam róż i jasną miete. Byłam pod wrażeniem trwałości, jakości i krycia. Jedna warstwa daje niezły efekt ale przy drugiej warstwie daje cudowny kolor i błysk. Fenomen, cud i malina
Pędzelek jest wygodny, buteleczka typowa i wygodna. Kolory są intensywne i żywe.
Podczas malowania ładnie przylega do paznokcia, nie zalewa skórek i nie powoduje żadnych przykrych niespodzianek.
Po nałożeniu, lakier nie bąbelkuje, nie odpryskuje i nie ściera się za szybko. Muszę się powtórzyć... Im więcej zmywania tym mniej noszenia :)
Nosi się go miło, wygodnie i te ładne kolory i krycie. Cena nie jest tragiczna, a w promocji można dorawac w śmiesznych cenach
Szybko schnie to prawda. Produkt godny uwagi i polecenia

Sprawdził się!

Nie przepadam za manicure tradycyjnym, ponieważ przez przypadek lakier często odbija się na mojej skórze lub ubraniu zanim dokładnie wyschnie. Rimmel spełnił wszystkie oczekiwanie - szybko wysycha, ładnie wygląda pomimo nałożenia 2-3 warstw, trzyma się na paznokciu jak każdy przeciętny lakier, ma przepiękne kolory. Sięgam po niego rzadko, ale zawsze jestem zadowolona.

Spoko

Nie lubię zwykłego manicure, ponieważ nie jestem w stanie wyczekiwać do momentu wyschnięcia lakieru. Ten lakier polecam z tego względu, że zgodnie z zapewnieniem producenta bardzo szybko schnie.
Odejmuję jedną gwiazdkę, ponieważ nie jest trwały :( praktycznie na 3 dzień już są odpryski.

Całkiem fajny

Całkiem fajny i wydajny lakier do paznokci. Po dobrym przygotowaniu plytki trzyma sie nawet tydzien. Niestety często odrpyskuje na przegach paznokci. Szeroki wybor kolorow. Szybko schnie ale uwazam ze najlepszy efekt jest po dwukrotnyk wymlowaniu. Za taka cene mysle ze jest jak najbardziej wporzadku :)

Minutowy manicure ;)

Okej okej to prawda że lakier schnie około minutki ale trzeba użyć 2 warstw a używając jasnych kolorów trzy warstwy. No a co za tym idzie każda kolejna warstwa schnie już dużo dużo dłużej. Lakiery są też rzadkie takie mocno płynne
Miłośniczki żelowych lakierów będą rozczarowane. Kolorki są przepiękne. Wyraziste i oryginalne. Cena też jest znośna. Dorzucam fotkę mojej kolekcji. A no i trwałość oceniam na 5 dni z porządnym topem i bazą.

Jestem na nie.

Rimmel tym razem nie powalił mnie na kolana. :( Nie lubię tego lakieru. Nie polubiliśmy się z kilku powodów:
- odpryskuje mi bardzo szybko przy zwykłych czynnościach
- muszę pomalować paznokieć co najmniej dwa/trzy razy by kolor był taki, jaki jest w buteleczce
- wąski pędzelek, którym muszę się namachać by pomalować całą płytkę
- jest bardzo rzadki, nie umiem z nim pracować
- no i w takim wypadku - cena zbyt wysoka, jak na tak słabą jakość

Niestety więcej się na niego nie skuszę, nie sprawdził się u mnie. :(

Trwały

Bardzo chętnie używam lakierów z tej serii. Super szybko schną, są trwałe, nie odpryskują, mają ładne krycie, w ciemniejszych kolorach wystarczy jedna warstwa,a pędzelek jest wygodny, paznokcie się szybko maluje. Zawsze kupuję te lakiery w promocji,bo regularna cena jest troszkę zbyt wysoka.

Dobry

Od roku robię sobie manicure hybrydowy i już nigdy nie wrócę do tradycyjnych lakierów, ale przed odkryciem lakieru hybrydowego, używałam tych konkretnie z firmy Rimmel. Pamiętam, że byłam z nich bardzo zadowolona, nawet miałam kilka kolorów. Mają dobrą pigmentację, szybko schną, przez pierwsze dwa dni nie odpryskują, ani się nie kruszą, wytrzymywały mi do 5 dni, a potem zaczęły się rozwalać. Ich cena nie jest wysoka, a u osób, które używają tradycyjnych lakierów, myślę, że się sprawdzą.

Fajny.

Na ten lakier skusiłam się przede wszystkim ze względu na jeden z kolorów, który mnie oczarował ( dokładnie ten ze zdjęcia podglądowego :) ).
Lakier oceniam bardzo dobrze.
Co do trwałości to szału nie ma, ale z utwardzaczem tydzień wytrzyma.
Cena jest dość spora, kuszę się na niego tylko podczas promocji -50 % w Rossmanie :)
Czy schnie w 60 sekund....? Może jest to trochę przesadzone, aczkolwiekt fakt jest taki że nigdy nie mam problemu przy jego stosowaniu z odciskami, także coś w tym jest.

Coś dla zabieganych!

Skusiłam się na te lakiery, po tym jak wypróbowałam je z serii Rity Ordy. Są to moje perełki. Dobrze na pigmentowane, nie potrzeba wielu warstw, soczyste kolory i szeroka gama kolorystyczna. I jak nazwa wskazuje - szybko schną.