Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Rimmel, 60 Seconds Nail Polish (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Rimmel, 60 Seconds Nail Polish (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Lakier do paznokci wysycha w mniej niż 60 sekund, aplikacja dzięki szerokiemu pędzelkowi trwa zaledwie 1 sekundę, co zapewnia ekspresowy kolor na paznokciach w każdych warunkach. Głębokie nasycone kolory, piękny połysk i wysoka trwałość.

Trwały

Bardzo chętnie używam lakierów z tej serii. Super szybko schną, są trwałe, nie odpryskują, mają ładne krycie, w ciemniejszych kolorach wystarczy jedna warstwa,a pędzelek jest wygodny, paznokcie się szybko maluje. Zawsze kupuję te lakiery w promocji,bo regularna cena jest troszkę zbyt wysoka.

Wszystko zależy od koloru

Zawsze kupuje te lakiery na promocjach. Lubię je nakładać na paznokcie u stóp. Niektóre z nich pięknie kryją jedną warstwą, inne wymagają dwóch warstw. Jednak trzeba nadmienić, że nie odpryskują ze stóp. Szybko schną i dają ładny efekt. Po 2 tygodniach noszenia u stóp zauważyłam, że tylko lekko zmatowił się kolor na jednym paznokciu (nie stosuję baz i topów bo mi się nie chce, na dłoniach korzystam z hybryd). Ogólnie to polecam kolor niebieski, czerwony i pomarańczowy. Jednak strzeżcie się niedokręcacze butelek, lakier szybko wam zgęstnieje!

Dobry

Od roku robię sobie manicure hybrydowy i już nigdy nie wrócę do tradycyjnych lakierów, ale przed odkryciem lakieru hybrydowego, używałam tych konkretnie z firmy Rimmel. Pamiętam, że byłam z nich bardzo zadowolona, nawet miałam kilka kolorów. Mają dobrą pigmentację, szybko schną, przez pierwsze dwa dni nie odpryskują, ani się nie kruszą, wytrzymywały mi do 5 dni, a potem zaczęły się rozwalać. Ich cena nie jest wysoka, a u osób, które używają tradycyjnych lakierów, myślę, że się sprawdzą.

Fajny.

Na ten lakier skusiłam się przede wszystkim ze względu na jeden z kolorów, który mnie oczarował ( dokładnie ten ze zdjęcia podglądowego :) ).
Lakier oceniam bardzo dobrze.
Co do trwałości to szału nie ma, ale z utwardzaczem tydzień wytrzyma.
Cena jest dość spora, kuszę się na niego tylko podczas promocji -50 % w Rossmanie :)
Czy schnie w 60 sekund....? Może jest to trochę przesadzone, aczkolwiekt fakt jest taki że nigdy nie mam problemu przy jego stosowaniu z odciskami, także coś w tym jest.

Manicure - klasyczny

Coś dla zabieganych!

Skusiłam się na te lakiery, po tym jak wypróbowałam je z serii Rity Ordy. Są to moje perełki. Dobrze na pigmentowane, nie potrzeba wielu warstw, soczyste kolory i szeroka gama kolorystyczna. I jak nazwa wskazuje - szybko schną.

dobrze kryje, szybko schnie

Lakier kupiłam na promocji -55% , dobrze kryje, 2 cieniutkie warstwy wystarczą imamy dobrze pokryte paznokcie. szybko schnie, ok minuty i paznokcie mamy już suche. Nie odpryskuje szybko jest wydajny.

Świetny w jasnych kolorach!

Ciezko mi bylo znalezc odcienje nude ktore latwo sie naklada warstwami i ktore na siebie nie nachodza.
Mam 2 odcienie Rimmela: let's get nude & caramel cupcake.
Sa po prostu swietne. Nie widze wad.
Przede wszystkim latwo sie je naprowadza. Pedzelek jest dobrej jakosci. Nawet przy wiekszej ilosci lakieru manicure jest po prostu latwy! W jasnych kolorach to roznie bywa.
Krycie jest srednie do duzego.
Trwalosc na piątke. Uzywalam pod i nad opi base and top coat. Wlasnie zmylam po 10 dniach, choc moglabym zostawic jesli bylabym zbyt zajeta.
Uwazam ze to swietne lakiery za ta cene za te kolory trwalosc i jakosc!!
Probowalam essie i ono sie nie umywa do nakladanie i jakosci Rimmela.

60 sekund? na pewno nie

Oceniam odcień nude, dostałam go w prezencie. Kolor jest ładny, raczej z tych jasnych odcieni nude, pędzelek wygodny szeroki. Minusem jest, że lakier długo schnie a miał wysychać w 60 sekund, może to kwestia koloru, bo potrzebne są 2-3 warstwy by nie było prześwitów. Podsumowując kolor jest ładny naturalny ale muszę nabyć inne kolory by przekonać się czy też tak długo schną.

jest świetny, ale nie w jasnych kolorach.

posiadam dość sporą kolekcje, kolorki 315 (piekna czerwień) i 605 (pikny wieowymiarowy fiolet) to z pewnością najładniejsze kolory całej kolekcji. jedna warstwa spokojnie wystarczy. Czesto mając je na paznokciach jestem pytana czy to hybrydy wiec stwierdzam że jest dobrze.
NIESTETY kolory jak 513 (nude) to TOTALNA porażka. zrobiłam raz eksperyment. potrzebowałam CZTERECH warstw.
Lakier już po nałożeniu drugiej warstwy schnie wieczność a po 4 to już w ogóle.
jasne kolory nie mają pigmentu ale ciemne polecam jak najbardziej

Jasne kolory to porażka

Posiadam odcień 513( Let's get nude).Nawet po dwóch warstwach nie widać koloru.Lakier prześwituje i nie zasycha nawet po więcej niż 60 sekundch. Pomalowanie kończy się zmyciem produktu po chwili.Nie mam nawet jak go zużyć.

Bardzo dobry lakier!

Po raz kolejny pomalowałam sobie paznokcie tym właśnie lakierem i jestem bardzo zadowolona.

- szybko schnie
- ma intensywny kolor, że dwa razy nie muszę malować (mogę)
- nie niszczy się przy pisaniu na klawiaturze
- długo trzyma się na paznokciach
- śliczny

Całkiem ok

+szybko schnie
+ładnie kryje już przy jednej warstwie
+ładne kolory
+wygodna aplikacja
+cena
+trwałość- u mnie trzymał się około tydzień
+nie odpryskuje
+jest wydajny

świetne lakiery.

Lakiery tej serii (by Rita Ora) są bardzo dobre, szybko schną, nie pozostawiają smug, mają idealne krycie. Przy ciemnym kolorze wystarczyła jedna warstwa.
Moje odcienie to: nude 513 'let's get nude' oraz przepiękny bardzo głęboki fiolet przechodzący w granat 613 'midnight rendezvous'. Utrzymują się standardowo na paznokciach- 2,3 dni.
Nie wysychają ani nie gęstnieją w dobrze przechowywanej butelce. Szybciej stracił swoje walory nude, natomiast ciemny miałam ze 3 lata.
Podsumowując, lakiery Rimmel 60 seconds pięknie wyglądają na paznokciach dłoni i stóp, kolorów jest od groma, każdy znajdzie coś dla siebie. Mają dobre krycie, nie kosztują kroci i są wydajne. Polecam.