Fruit Fantasy (Błyszczyk do ust)

Fruit Fantasy (Błyszczyk do ust)

Nadaje subtelny polysk, zawiera drobinki.

Wystepuje w ok 10 kolorach. Bardzo smakowicie pachnie, ananasem albo markaują, czyms egzotycznym w kazdym badz razie :)

Cena: 15 zł

Nie mój typ.

Miałam bezbarwny. Podobał mi się tylko jego zapach. Szybko schodził z ust i trochę się kleił. Wypatrzyłam go na przecenie, ale po jakimś czasie i tak skończył w koszu.

Używam tego produktu od: dawna

bubel

kupiłam ze względu na ładny kolor-beżowy
jest kryjący i nie da się nim umalować bez lusterka ,zresztą ciężko jest nawet z lusterkiem bo łatwo można przesadzić z metalicznym efektem.
lubię inne produkty inglota ale to jest ewidentnie bubel nie wart swojej ceny.
a i żeby było ciekawiej to mi opakowanie się rozwaliło i prawie cały błyszczyk wylał
szkoda pieniędzy na niego
Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

Lepiej kup inny

Kupiłam ten błyszczyk zachęcona ładnym kolorem błyszczyku i dość niską ceną. Wybrałam kolor kawy z mlekiem z lekkim różowym zabarwieniem. Niestety zupełnie się zawiodłam... :( Konsystencja nawet dobra, ale na ustach daje wręcz komiczny efekt jasnych, sztucznych ust, pozostawia smugi na wargach, zaś kiedy użyłam minimalną ilość, usta były tylko lekko przyciemnione i miały delikatny połysk. Niby ładnie to wyglądało, ale równie dobrze mogłam kupić obojętnie jaki kolor błyszczyku, a nie o to przecież mi chodziło, kiedy wybierałam konkretny odcień... Bardzo nietrwały: po niecałej godzinie nie było po nim śladu, został jedynie w kącikach warg... :P Zapach na początku nawet, nawet, ale przy dłuższym stosowaniu razi sztucznością i po prostu zaczyna śmierdzieć pod nosem. Dlatego w końcu trafił do kosza ;)
Opakowanie też żadna rewelacja- patyczek strasznie się brudzi i to na całej długości, a sam błyszczyk czasem wycieka, przez co brudzi ręce, kiedy chce się go użyć...

Nie warto wydawać na niego pieniędzy, tym bardziej, że można kupić lepszy błyszczyk w podobnej cenie :)

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Inglot swatche sypkie cienie

Ciekawy

Ładne kolory, najbardziej podoba mi sie rózowy.
Mam 3 rodzaje, bezbarwny to ulubiony, a z brokatem mi nie odpowiada.
Fajne pachnie tak owocowo.
Nie wysuszaja, niestety nie jest trwały ale to jego jedyna wada.

śmierdzi

Jak dla mnie to on ma zapach zgniłych poziomek. To chyba jego najwieksza wada. Poza tym same plusy-duzy wybor kolorow, dobra bgesta konsytencja, dobrze sie rozprowadza. Jak na blyszczyk to jest dosc trwały. Opakowanie tez poręczne, ok. Ale ten zapach go dykwalifikuje.

Używam tego produktu od:-

fajny dosyć

Uwielbiam błyszczyki, dotychczas kupowałam bezbarwne będź z lekkim kolorem, ten był pierwszym w pełni kolorowym... Jest całkiem fajny, co do tego owocowego smaku i zapachu to chyba jakiaś ściema, faktycznie jest przyjemny ale żeby był jakiś wybitnie ogrinalny wśród innych produktów tego typu to bym nie powiedziała:\ nie mówiąc już o smaku którego nie ma. Fajne jest w nim to ze potrzeba naprawdę małą ilość żeby usta ślicznie sie błyszczały, zupełnie jak po o wiele droższym L'orealu. Ma w sobie mnóstwo świetlistych drobinek, problem w tym że po dosyć krótkim czasie ma sie je nie tylko na ustach ale i w wokół, a nawet na brodzie:| ale spokojnie są bardzo drobne prawie ich nie widać i takie lekkie osypnięcie wcale nie jest tak targiczne. Sam błyszczyk jest raczej mało trwały ale WKOŃCU to błyszczyk, czyli rzecz jaką każda dziewczyna używa co najmniej raz na godzine;) Jest dosyć ciężki ale sie nie klei całe szczęście. Co do opakowania, mam całe srebrne i nie miałam z nim problemu (odpukać) żadnych pęknieć. Fakt może jak na używanie go na codzień jest zbyt mało trwały i poweidzmy zbyt spektakularny ale jeśli szukasz czegoś nie drogiego i fajnego na imprezy to jest coś dla Cebie:D

przeciętny, ale nie zły:)

Dostałam ten błyszczyk w prezencie. Kolor 39- srebrno- fioletowy, pasujący na zimę. Musze przyznac, że bardzo długo się trzyma! Zdażało mi się zasnąć w błyszczyku, a budziłam się razem z nim. Nierównomiernie się nakłada. Okropny, metaliczny smak, chociaż teraz już go nie czuję- przezwyczaiłam się. Wszystko byłoby OK i jakoś bym go zniosła, ale... pierwsze opakowanie pękło mi samo. Nie nosiłam go nawet w kosmetyczce :/ Zdecydowałam się więc na drugi i historia powtórzyła się! Dlatego nie polecam...

Błyszczyk w porzadku

Kupiłam błyszczyk jakieś dwa miesiące temu. Mam wersję bezbarwną. Na ustach wygląda slicznie, z racji tego, że nie ma koloru, ładnie sie rozprowadza i jest równomierny. Co prawda nie utrzymuje sie jakoś straszne długo na ustach, ale nie jest źle. Nie klei się. Efek mokrych ust. Bardzo fajny, letni, owocowy zapach. Niestety jedna wada. Po miesiacu mi pekło opakowanie przy zakretce. Zupełnie nie wiem dlaczego. I jak slyszałam nie tylko mnie, ale myśle, że przy uważnym uzywaniu i noszeniu nie powtórzy to się. Polecam :)

bardzo dobry

Błyszczyk jest bardzo dobry i godny polecenia. Mam odcień 40- śliwkowy. W różnym świetle inaczej wygląda. Dość długo się utrzymuje na ustach. Fakt- jest dość ciężki ale dzięki temu czuć, że jest na ustach a kiedy z nich znika.

Moze byc

Mam odcien 36 w calym srebrnym opakowaniu. Na gabeczce wyglada jak ciemnobrazowy, ale na ustach jest naturalny i ma delikatne drobinki, ledwo zauwazalne, ale bardzo ladnie polyskuja. Wyglada slicznie, choc wolalabym wyrazniejszy, sliski efekt mokrych ust. Zapach ok, kolor ok, dla mnie plus, ze w formie gabeczki, a nie dziobka ani rolki, bo nie lubie takich. Niestety zjada sie strasznie szybko, ale za te pieniadze nie spodziewalam sie szalonej trwalosci. Na pewno nie jest to blyszczyk bez ktorego nie moge sie obejsc, grunt, ze ladnie blyszczy, nie wysusza ust i do tego jest tani, przynajmniej nie szkoda kasy wyrzuconej w bloto. Z blyszczykami Pupy czy Sephory przegrywa w przedbiegach, ale wsrod tych tanszych na pewno jest w czolowce.

Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze, z racji slabej trwalosci koncze je bardzo szybko.

paskudztwo

Owszem nie lepi się, kolorki są ładne, ale...

śmierdzi, wstrętny w smaku, gęsty jak nie wiem co, na ustach wygląda jak nadmiar pomadki, nie błyszczy się prawie, gdzie te drobinki?

brzydkie opakowanie i za wysoka cena, Są lepsze za pół ceny tego badziewia.. ble

ŚREDNIAK a szkoda:(

Średniak, przez wielkie Ś. OK ładnie pachnie ma fajny smaczek i kolory. ( ja mam ten ciemny bordo) Nie skleja ust. Owszem bezpośrednio po pomalowaniu usta ładnie wyglądają i błyszczą się ale to niesamowicie krótkotrwały efekt, bo niemożliwie jest "zjadliwy" trzeba byłoby go co chwilke poprawiac a na to nie mam ani czasu ani cierpliwości. Może i nie jest specjalnie drogi, choc około 16 zł to i tak nie mało (tyle zapłaciłam) ale osobiście wolę dołożyc i kupić cos pożądniejszego np. Glam Shine.