Estee Lauder, Smoothing Creme Concealer (Korektor w kremie) (stara wersja)

Estee Lauder, Smoothing Creme Concealer (Korektor w kremie) (stara wersja)

Lekki, delikatny, pół-przejrzysty krem, maskujący cienie pod oczami, przebarwienia, drobne niedoskonałości cery. Posiada właściwości rozpraszające światło, co sprawia, że zmarszki i nierówności stają się mniej widoczne. Zawiera nie-chemiczny filtr SPF 8 i witaminę E, co zapobiega starzeniu się skóry. Bogaty także w łagodzące wyciągi roślinne, które minimalizują opuchliznę i podrażnienia. Przeznaczony głównie pod oczy, może być używany w każdym miejscu twarzy. Niewiarygodnie wydajny! Jest to rzecz niezbędna w każdej kosmetyczce, ja swój zabieram WSZĘDZIE (tak, na plażę też:)).

Dostępny w 3 odcieniach.

Najlepszy i uniwersalny

Uwielbiam ten korektor, moj ma w nazwie \'Dissapear\' (kupuje w UK) Uzywam go pod oczy, nad ustami i jako baze pod cienie. Idealna konsystencja i krycie. Bardzo wydajny, tubka 15ml starcza na wieki :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: zaczelam 3

Szok !

Pierwszy raz spotkałam się z produktem ,który tak niezwykle kryje wszelkie nie doskonałości. Nadaje się nawet do zaaplikowania bez podkładu. Po nałożeniu nie trzeba nawet nakładać pudru w kamieniu ,sam matuje cerę. Jest bardzo ,ale to bardzo wydajny. Jedno opakowanie starzyło mi na 2 lata. Cena jest wysoka około 120 zł (kupowałam w Niemczech więc nie wiem po ile jest w Polsce).
Godny polecenia : )

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

doskonałe krycie

korektor jest super

uzywam go po nałożeniu podkładu
mama duze problemy z cera więc jest mi naprawde pomocny
super kryje
nie zostawia śladów

co najwazniejsze jest meeeega wydajny!
wart swej ceny super

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego!

niezły

to był mój pierwszy korektor. Dostałam go na urodziny. Jestem nawet zadowolona. Dobrze maskuje drobne niedoskonałości.Nie kupię go już nigdy ponieważ cena jest masakryczna.

*****

Akurat z korektorami do twarzy nie mam zbyt dużego doświadczenia, bowiem (odpukać!) rzadko uskarżam się na niedoskonałości - a jesli już, to z powodu "zapchania" jakiś innym kosmetykiem.
Używam tego korektora od kilku lat, zawsze odcień nr 2 light. Jest on ciemniejszy niż moja karnacja, ale podobno lepiej mieć odcień ciemniejszy niż jaśniejszy - wówczas nie podkreśla się niedoskonałości. Wraz z pudrem prasowanym bądź sypkim na szczęście się rozjaśnia i nie odcina od reszty twarzy.
Wydajny, skuteczny, trzyma się jak przyklejony;) Nie używam pod oczu, nie wyobrażam sobie tego - byłby za ciężki.
Nawet nie wiedziałam, że to stara wersja i jest jakaś nowsza - ja mam jeszcze starą. Chociaż używam od wielkiego dzwonu, zapewne w przyszłości kupię już nową.

Używam tego produktu od: wielu lat

nie pod podkład

Jeśli o mnie chodzi nie kupię go więcej. Jest dobry tylko i wyłącznie samodzielnie, bez podkładu na wierzch, nałożony pod podkład daje efekt suchych placków :( Widać go niestety.
Użyty samodzielnie nieźle kryje, ok np na plaże ;)
Plus za cene i pojemność.

Używam tego produktu od:kwiecień

GODNY POLECENIA

Moj dobry znajomy od 3 lat. Uzywam go jako korektor oraz podklad i w tej formie starcza na baaaaardzo dlugo.
Dobrze kryje niedoskonalosci wszelkiego rodzaju. Nie doskonale ale jestem zadowolona. Konsystencje ma jak dosc rzadki fluid ale ja nie lubie suchych stickow i kredek kamuflujacych. Jest trwaly. Utrzymuje sie kilka godzin w niezmienionej formie.
Jesli chodzi o wady to przede wszystkim niestety mocno podkresla zmarszczki. zauwazylam to chociaz sama mam niewielkie, mimiczne [24 lata]. moglby tez nieco bardziej kamuflowac cienie pod oczami bo w 100% ich niestety nie zakrywa.. Ale mimo tego lubimy sie i pewnie kupie go jeszcze nie raz o ile nie znajde czegos wyraznie lepszego czyli juz w zasadzie niemal doskonalego ;)

Używam tego produktu od: 2-3 LATA
Ilość zużytych opakowań:1 i 1/5

Najlepszy z dotychczas używanych przeze mnie korektorów. Dobrze maskuje cienie, rozjaśnia spojrzenie, jak na gęsty kamuflujący korektor łatwo go rozprowadzić, niestety trochę podkreśla zmarszczki, waży się minimalnie po ok. 6-8 godzinach. Bardzo wydajny. Minus-tylko trzy kolory, mam najjaśniejszy.

Używam tego produktu od:1,5 roku

Rewelka!

1. Kryje cienie doskonale
2. Trwa i trwa i trwa...
3. Można go użyć i gdzie indziej
4. Rozjaśnia spojrzenie
5. Wydajny aż do nudy

Dlaczego nie KWC?
Ano, trochę przyciężki - nawet nie chodzi o efekt, ale wrażenie.
Wyraźnie go czuję i to ciut przeszkadza.

Używam tego produktu od: 2 lata

Świetny!

Mam to cudo od pół roku mniej więcej i jestem nim zachwycona. Skórę mam suchą, cienie pod oczami, mało sypiam czasem, a to cudo potrafi to doskonale zatuszować a przy tym jest wydajne i delikatne dla mojej wrażliwej skóry. Po aplikacji nadal jest sprężysta i nawiżona, co trzeba to ukryte, nie ma smug, ani innych niespodzianek. Doszło do tego, że zdarzyło mi się użyć tego korektora jako podkładu, a ja często, dla naturalnego efektu używam takich rzeczy bez kładzenia na to pudru. Efekt bardzo naturalny. Z doborem koloru też nie było problemu - odcień 02 idealnie mi pasuje.
Bardzo mi się opłaciło sprawić sobie ten kosmetyk, bo wystarczy minimalna ilość żeby ukryć co się zdarzy do ukrycia. Na pewno jak się skończy moje pierwsze opakowanie - polecę po następne ;-)

edit.Po przetestowaniu m.in Biothermu i Lancome, odejmuję jedną gwiazdkę. Oba w.w okazały się lepsze, także w kwestii nawilżenia ;)

Używam tego produktu od: mniej więcej pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Bardzo wydajny

Kupiłam go dobrych parę lat temu. Pewnie już stracił ważność. ale ciągle go jeszcze mam i używam. Nadal ładnie maskuje cienie i może już trochę gorzej zmarszczki pod oczami. Ale nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Na wypryski też jest dobry. Polecam.

Używam tego produktu od: 6 lat?

mam go zawsze

Jest to jedyny korektor, który w pełni spełnia moje oczekiwania, używam go od 4 lat do wszystkiego: tuszowanie cieni pod oczami, wypryski, przebarwienia, naczynka itp.
Jest naprawdę wielofunkcyjny i niezwykle wydajny.

Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam