Tołpa, Body Pro, Anti Cellulite, Nocny eliminator cellulitu (Drenujący super-koncentrat wyszczuplający na noc)

Drenujący super-koncentrat wyszczuplający na noc TOŁPA Pro Body eliminuje uporczywe krągłości dopasowując skórę do pierwotnych kształtów. Intensywnie drenuje, zmniejsza tendencję do zastoju płynów w komórkach uwalniając od uczucia ciężkości ciała. Wyraźnie wygładza widocznie nierówności, odbudowuje elastyczność i sprężystość skóry. Natychmiast po zastosowaniu optycznie wygładza, ujędrnia i wysmukla sylwetkę.

Składniki aktywne: borowina Tołpa, antycellulitowy kompleks roślinny z iglicy włoskiej, cytryny i guarany, wyszczuplający kompleks guarany i algi Laminaria, drenujący kompleks nawłoci pospolitej, cytryny i ruszczyku kolczastego, wyciąg z zielonej kawy, olejek cytrynowy, olejek bergamotowy, olejek miętowy.
Stosuj codziennie przez okres 4-8 tygodni. Kurację powtarzaj zależnie od potrzeb.

/bw/

• antycellulitowy kompleks roślinny z iglicy włoskiej,
  • cytryny i guarany

jest w porządku

Pierwsze serum kupiłam w promocji, ogólnie cała marka Tołpa bardzo mnie przekonuje więc postanowiłam spróbować coś tej linii. Serum szybko się wchłania i pozostawia miłą w dotyku skórę, aplikacja jest dość łatwa jednak ja wole klasyki z pompką. Używałam kilka kosmetyków i ten rzeczywiście napinał skórę, rano czuć jeszcze, że skóra jest przyjemniejsza co jest na plus.
Oczywiście cudów się nie spodziewałam, ale ni robiąc nic innego widzę minimalne efekty.

+ pozostawia miłą w dotyku skórą
+ nawilża
+ skład
+ wydajność

- zapach
- aplikacja
- konsystencja
- cena

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Ideał!!!!!!!!!!

Kosmetyki antycelulitowe Tołpy uważam za najlepsze na naszym rynku. Wcześniej mialam balsam z pompką, tym razem kupilam serum w sprayu, i oba te kosmetyki zasługują na miano KWC.

Zalety:

+ naprawdę odchudza / wyszczupla / drenuje / działa antycelulitowo

Zaznaczam, że ja używam tego serum tylko i wyłącznie wtedy, kiedy biegam, na noc, żeby podrasować efekty, które osiągam tak naprawdę za pomocą sportu i diety. Gdybym nie biegala kilka razy w tygodniu i jadła świństwa, żaden balsam ani serum, nawet te z Tołpy, by nie pomogły.
A tak, to w połączeniu z ruchem ten kosmetyk ujędrnia moje cialo widocznie, z dnia na dzień wyraźniej. Dzięki niemu mam wrażenie, że szybciej widać efekty moich ćwiczeń: skóra szybciej staje się jędrna, napięta, elastyczna. Celulit rzeczywiście szybciej znika, i ogólnie moje cialo wygląda lepiej.

+ konsystencja olejkowo-syropowa

Serum wchlania się po ok. 15 sekundach mojego intensywnego masażu, gdybym nie masowała, wchłonęło by się do zera od razu. To ciekawy kosmetyk, zaskoczyła mnie jego gęstość,spodziewałam się raczej brązowej wody. Dzięki temu, że to "bogaty" balsam, idelnie nadaje sięna zimę. Zostawia po sobie otulającą warstewkę pielęgnacji.

+ superwygodnie opakowanie ze sprayem

Serum idealnie psika tam, gdzie chcę. nie spływa z nogi zaraz potem, tylko spokojnie poddaje się rozsmarowaniu na ciele.

+ polski produkt

+ bardzo dobry skład

Wady:

-niesamowicie szybko się zużywa, w ok. 3 tygodnie!

Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie

Przyznam, że udał się Tołpie ten produkt

Jako maniaczka produktów antycellulitowych nie mogłam sobie odmówić przetestowania Tołpy. Przyznam, że wcześniej nie stosowałam żadnych produktów tej firmy, z wyjątkiem kremu pod oczy. Mówiąc krótko, doświadczenie z Tołpą miałam znikome.

Na plus:
+ skóra w dotyku jest niesamowicie gładka
+ ujędrnia
+ drenuje! Gdy to przeczytałam na opakowaniu to zaczęłam się śmiać, ale podczas stosowania… szok, faktycznie drenuje.
+ jeśli chodzi o radzenie sobie z cellulitem to naprawdę daje radę. Największą poprawę było widać na zewnętrznej stronie ud, czyli po bokach. Ciut gorzej koncentrat radził sobie z wewnętrzną stroną ud.
+ zapach, większość kosmetyków antycellulitowych ma bardziej bądź mniej zapach mentolu czy anyżu. Tołpa natomiast pachnie jakoś tak inaczej, ciężko mi jest opisać. Jest to miła odmiana po tych wszystkich miętach.
+ opakowanie. Buteleczka jest zamknięta w kartonowym pudełku, na którym jest napisane szczegółowo do jakiej skóry jest produkt, co on zawiera itp. Ponadto, po otwarciu opakowania, wewnątrz znajduje instrukcja (opis + zdjęcia) jak nakładać, jak masować koncentrat. Jakby dla kogoś było to mało, to wewnątrz znajduje się mini poradnik na temat cellulitu: co to jest cellulit, jakie są stopnie, jakie przyczyny, jak sobie z nim radzić. Taka ciekawa lektura.
+ wydajność, wystarczył na ok 6 miesięcy
+ stosuje się go raz dziennie, na wieczór. Dla mnie spory plus bo przyznam szczerze, rano nie mam czasu na nakładanie tego typu preparatów, a i po drugie nie lubię gdy mi się nasmarowana skóra przykleja do ubrania

Na minus:
- lekko przesusza skórę, co było widocznie na łydkach
- wolno się wchłania. Sama konsystencja to jakby woda z olejem, i ten olej (?) powoduje, że skóra po nałożeniu przez długi czas się lepi. Zimą nie jest to jakoś uciążliwe. Natomiast latem jest to denerwujące. Człowiek chce się orzeźwić, odświeżyć po upale, bierze prysznic czy kąpiel, a po nałożeniu koncentratu ma się wrażenie jakby się wcześniej nie myto, skóra się klei.
- aplikacja. Psikając na nogi wszystko dookoła było upaćkane. Ślizgałam się pokracznie jak na łyżwach. Ratunkiem było aplikowanie go najpierw na dłonie, a dopiero potem z dłonie na nogi.

A teraz kwesta sporna, czyli cena. Dla większości tu piszących cena jest minusem, ale dla mnie jest plusem. W aptekach czy drogeriach widziałam, że ceny są mniej więcej od 50 do 65 zł. Ja kupiłam na promocji w Hebe za ok 39 zł. Według mnie warto, ponieważ produkt jest szalenie wydajny. Mi wystarczył na ok pół roku stosowania, a używałam go od pasa w dół, czyli całe nogi. Raz dziennie – na noc, tak zaleca producent. Dla porównania, słynne serum w buteleczce Ziaja kosztuje jakieś 17-18 zł a przy stosowaniu na całe nogi wystarczał mi na jakieś 2 tygodnie. Gdyby porównać cenę z wydajnością to Tołpa wychodzi na plus.

Podsumowując, bardzo dobry preparat na uporczywy cellulit, najlepszy do tej pory jaki stosowałam.

PS cytat z opakowania: „ Przechodząc koło restauracji typu fast food udawaj, że ich nie widzisz.”

depilacja brwi

Nie działa

Nie ma nad czym się rozpisywać. Kosmetyk
- nie nawilża skóry
- nie wspomaga walki z celulitem. Stosowałam go w duecie z serum globalnym - zero efektów.
Ale muszę uczciwie powiedzieć, że bardzo zdrowo się odżywiam, ćwiczę, stosuję masaże bańką chińską, wspomagam sie kosmetykami takimi jak to serum a celulit jaki miałam taki mam. Nie wiem- moze już do końca życia będę toczyc te wyczerpującą walkę z celulitem... na moje uda nic nie działa....

Używam tego produktu od: 2 mce

REWELACJA

Produkt działa! Naprawdę działa!
Oczywiście nie ma co oczekiwać, że serum czy balsam antycellulitowy sam usunie problem. Ale to serum jest świetnym sprzymierzeńcem w walce.

W ciągu miesiąca ćwicząc 4 razy w tygodniu, stosując zrównoważoną dietę i właśnie to serum (oczywiście z masażem) praktycznie pozbyłam się cellulitu. Nie było go dużo, ale przy siadaniu lub ściskaniu uda był widoczny.

+Działa!
+/- Zapach ( mi odpowiadał, ale nie dla każdego)
+wchłanianie (całkiem sprawnie)
+ od razu widać ujędrnienie skóry
+/- cena ( mi się udało pokonać w jednym opakowaniu więc bardzo przyzwoita cena jak za takie efkty, ale jeśli ktoś musi stosować dłużej to cena jest dość wysoka)
+ dostępność (rossman)
- problematyczne opakowanie, ciężko zaaplikować na tył nóg

Bardzo dobry

Nigdy nie wierzylam w cudowne kosmetyki antycellulitowe. Wyprobowałam w życiu juz pare i zawsze z marnym skutkiem , dlatego cięzko mi się było przekonać do zakupu tego marki Tołpa.
Oczywiscie nie wychodze z załozenia, ze sam kosmetyk pomoze zwalczyc cellulit, bo takiego cudu chyba nie ma.
Uzywam tego produktu od 3 tygodni przy regularnych cwiczeniach i diecie i efekty sa bardzoo zadowalające.
Cellulitu nie mam juz prawie w ogole.
Skóra po uzyciu chwile się lepi, a zapach jest średnio przyjemny, ale przy tak dobrym działaniu mi to nie przeszkadza ;)

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

bardzo dobry

Używam go od niedawna i jeszcze nie skończyłam. Zapach może niektórym przeszkadzać, ale dla mnie jest ok. Bardzo wydajny, używam go dosyć sporo, a jest cały czas na samej górze :)
Czekam na efekt antycellulitowy, bo po tak małej ilości zużycia się cudów nie spodziewam, zobaczymy jak będę się zbliżała pod koniec buteleczki. Ale skóra wydaje mi się dużo bardziej gładka, minimalnie napięta. Nie wiem, czy się gubi centymetry, bo mi to niepotrzebne i tego nie sprawdzam. Przed zastosowaniem go masuję się masażerem, więc to też może pomagać w działaniu. Bardzo sympatyczny, na pewno kupię go znowu, tym razem z wersją dzienną :)

Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

Naprawdę dobry

Ten preparat jest naprawdę wart zakupu. Napina skórę i wyraźnie redukuje cellulit. Skóra jest też gładsza. Bardzo szybko się wchłania nie zostawiając na skórze tłustej warstwy co jest dla mnie ważne bo można odrazu po aplikacji się ubrać. Kolejną zaletą jest brak efektu zarówno chłodzenia jak i rozgrzewania, nie znoszę tego. Jest dość drogi ale warto go kupić.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Dwa- trzy

i nie wierzę...

Jestem dość szczupłą osobą, ale na udach odwieczny problem, z którym walczę pzred każdą wiosną (na zimę dopada mnie lenistwo).Próbowałam niemal wszystkiego, z wszystkich półek cenowych, jak też zabiegów kosmetycznych. Czasami coś tam zadziałało... Ale to co się stało z moimi udami przez dwa tygodnie stosowania "Tołpy" i to tylko nan noc, jest nie do uwierzenia!!! Celulit niemal zniknął, widać resztki przy uciśnięciu. Obwód uda zmniejszył się znacząco. Skóra jest super gładka i napięta. Wiem, że pewnie nie na wszystkich zadziała tak samo, ale na mnie działa rewelacyjnie.

o dziwo istotnie działa

Tołpa mi się kojarzy jako firma ze średniej półki, średniej ceny i średniej jakości. Preparat dostałam, więc z braku laku zaczęłam zużywać, nie mając żadnych nadziei ani oczekiwań. Ku mojemu zdziwieniu faktycznie coś zdziałał. Przy braku wspomagającej diety i regularnych ćwiczeń zauważyłam różnicę.

Nie mam porównania z innymi tego typu kosmetykami, więc nie do końca wiem, czego się po nich spodziewać. Na pewno żadnych cudów, więc ta Tołpa rzeczywiście daje radę. Skóra jest bardziej sprężysta i napięta, celulit trochę mniej widoczny. Aplikator nie jest przystosowany do stanu nieważkości, więc muszę się gimnastykować, żeby spryskać tylną część ud.

Plusy:
- działa lolololo
- podoba mi się zapach, z wyraźną nutą kawy
- łatwo i szybko się wchłania, tuż po aplikacji się trochę lepi, ale mi to nie przeszkadza

Minusy:
- cena
- można by usprawnić aplikator

Nie wiem, czy mogę szczerze polecić, bo to pierwszy tego typu produkt, który używam, ale istotnie działa. Być może z dietą, regularnymi masażami i ćwiczeniami efekt mógłby naprawdę oszałamiający.

Najlepszy preparat jak stosowałam na nierówności skórne!

Zacznę niestandardowo od minusów:
- cena
- aplikacja - preparat szybko spływał a spray dosyć ciężko aplikował płyn na skórę, ale po chwili wprawy szło gładko, najgorzej było zaaplikować go "opd tyłu\';)

A teraz plusy:
+ najlepszy preparat antycellulitowy, które nie ziębił, nie parzył, a działał! używałam go razem z masażerkiem l\'oreala i widziałam szybko efekty;
+ fajnie napinał skórę zaraz po zastosowaniu
+ wydajny
+ wykazuje działanie antycelulitowe, nie wiem jak z wyszczuplaniem, ale bardzo fajnie wygładzał skórę
+ nie używałam go tylko na noc, ale raczej tylko raz dziennie i taki sposób mi się najabrdziej podoba - raz dziennie, a porządnie działa!
Jedynie cena odstrasza, mi udało się go kupić za niecałe zdaje się 40 zł w rosmannie, teraz nigdzie go nie ma za tak "niską" cenę, kosztuje niestety koło 60 zł, uważam, że mógłby być trochę tańszy.
W porónaniu z innymi nie najtańszymi preparatami jest świetny!

Używam tego produktu od: używałam go w lecie i w sumie na miesięc regularnego smyrania starczyłby
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Sam w sobie to ten eliminator Terminatorem nie jest

Używam go wyłącznie w połączeniu z globalnym reduktorem Tołpy, dopiero w połączeniu są widoczne wymierne efekty. Sam w sobie nic konkretnego nie zdziałał przez miesiąc \'samotnego\' stosowania, napiął skórę, stała się jędrniejsza, ale cellulit nadal się do mnie szczerzył w lustrze. Za taką cenę powinien przynajmniej płakać... Do tego stosowałam go wyłącznie po wyszczotkowaniu ud i pośladków szczotką do masażu, więc nie byłam aż tak bierna w liczeniu na cud ;)

+ zapach
+ napina zaraz po zastosowaniu
+ szybko się wchłania
+ wydajny

- CENA
- jak nie nałoży się pod/na niego balsamu wysusza potwornie skórę
- trochę się lepi

Ilość zużytych opakowań: 2, lub 3