Extra Lips (Błyszczyk do ust z kolagenem)

Extra Lips (Błyszczyk do ust z kolagenem)

Ponętne, pełne i zmysłowe usta w jednej chwili! Nowoczesna formuła błyszczyka, wzbogacona o odwodniony kolagen maksymalnie powiększy Twoje usta i sprawi, że będą ponętne przez cały dzień. Do wyboru 10 naturalnych odcieni. Do kupienia w Drogeriach Natura

Fajny

Błyszczyk bardzo ładnie wygląda na ustach. Miałam dwa odcienie - jeden nude (taki bardzo naturalny beż lekko wpadający w róż) a drugi taki jasny typowy beż. Oba dobrze kryły i były nawet trwałe. Błyszczyk daje uczucie mrowienia i chłodzenia po nałożeniu, ale po jakimś czasie to uczucie ustępuje. Ogólnie fajny produkt w niskiej cenie. Odejmuje jedną gwiazdkę za trochę słabej jakości opakowanie które się psuje.

zachwytu nie ma

Błysczyk a dokładnie 3 błyszczyki kupiłam na promocji w naturze po 4 zł. Zasadniczo jestem osobą która używa pomadek ale stwierdziłam że na wiosnę i lato kupię coś inngo.

Błyszczyk ma przyjemny zapach i nie ma zbyt dużo brokatu co się chwali ale... to tyle pozytywu

-Szybko sie zjada
-extra lips to też ściema ale wiadomo
-kolory są dla mnie za mało intensywne, aż za bardzo transparentne

Poszłam do natury z zamiarem kupienia błyszczyka essence który kiedys miałam i był o wiele lepszy ale cóż...skusiłam się na tą nieszczęsną promocję.

Nie polecam, nie warto

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: 3 niecałe

Świetny!

Posiadam odcień 307 (mój ulubiony) i 310 (kupiony przypadkowo ale to nie mój odcień).
Co tu dużo mówić przyjemny jest. 307 w tubce wygląda na bardzo jasny i po pierwszej aplikacji na usta jest jakby biały. Ale po chwili zamienia się w fajny, blady róż dlatego też jestem tak wierna temu błyszczykowi. Wg mnie trwały, czasem jakby zastyga na wargach i kolorek pozostaje. Efekt \'pieczenia" który ma je rzekomo powiększyć występuje przez chwilę, ale kompletnie nic nie daje ;) Na plus przemawia także cena. Ostatnio nabyłam go za około 4.50 zł. Coś mi się jednak zdaje że wycofują je z Natur, a byłoby szkoda bo jest świetny...

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 4 rozpoczęte

Patrol kosmetyczny - kosmetyki do cery tłustej

Delikatny efekt

Oceniam numer 301
Plusy:
- cena (ok 6 zł w promocji),
- bardzo wygodny aplikator, który nabiera idealną ilość produktu,
- nawilża, natłuszcza ust i z pewnością je pielęgnuje,
- nie wysusza!
- nadaje ustom ładny, delikatny kolor, optycznie je powiększa.

Minus:
- dość szybko znika z ust.

Aby przedłużyć jego trwałość polecam nakładać go na uprzednio nałożony balsam.

Używam tego produktu od: Niedługo
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Nie polecam!!!

Stanowcze nie dla tego produktu.

- okropny zapach
- zupełnie nie trwały
- nie rozprowadza się równomiernie na ustach wiec kiedy macie kryjący kolor to naprawde ciężko jest usyskać efekt równomiernego nałożenia

Dla mnie to wystarczy aby nastepnym razem po wejściu do drogerii nawet na niego nie spojrzeć.

Ilość zużytych opakowań: miałam jedno, które po użyciu zostało natychmiast wyrzucone

Nie warto

Kupiłam go w zeszłym roku razem z czekoladowym Eat Me, przy którym z pocztątku Extra Lips wypadł bardzo pozytywnie:)
Lubiłam go- miałam taki niebieskawo-zielony, na ustach bezbarwny z drobinkami. Trzymał się przyzwoicie, choć strasznie się kleił. Nie wysuszał ust, wręcz delikatnie natłuszczał.
Tyle zalet.

Niestety po pierwsze ma jak dla mnie koszmarny zapach, po drugie zapach szybko zmienił się na jeszcze bardziej koszmarny (zepsuty), a na powierzchni pojawiła się różowa \'woda\'- słowem błyszczyk zdążył mi zjełczeć jakieś 2 miesiące po otwarciu:|

Nie polecam.

Używam tego produktu od: jakiś rok temu go miałam

Taki sobie

Błyszczyk ładnie wygląda na ustach, ale nie wytrzymuje na nich zbyt długo.

Zalety:
+zapach
+opakowanie
+duży wybór kolorów
+daje ładny efekt
+aplikator

Wady:
-trwałość (wytrzymuje na ustach tylko kilka minut)
-nie odżywia ust
-nie chroni ust na dworze

Ogólnie- taki sobie, nietrwały błyszczyk.

Oceniam błyszczyk w kolorze "301" (róż).

Całkiem dobry.

Nie przepadam za błyszczykami, a ten kupiłam przy okazji studniówki i do tej pory czasem pociągnę usta przy wykońćzeniu makijażu.

+ Małe, poręczne opakowanie
+ Fajny wacik
+ Ładnie się błyszczy
+ Dość długo utrzymuje się na ustach
+ Wydajny

- Trochę przeszkadza mi zapach

Używam tego produktu od: Dwóch mięsiecy
Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Przyjemny

Wybrałam niebieską wersję nr 310. Mimo dziwacznego odcienia w buteleczce, na ustach wygląda bardzo ładnie. Jest prawie transparenty, zawiera dość duże i liczne niebeiskie oraz zielonkawe drobinki, które ładnie lśnią na ustach. Pasuje do chłodnych makijaży. Błyszczyk mnie nie zawiódł. Ma miętowy zapach i delikatny smak, odrobinę chłodzi. Nawilża usta, nie są wysuszone nawet jak zniknie. Oczywiście nie powiększa, chyba, że optycznie za sprawą całkiem przyjemnego, wilgotnego blasku. Jest średnio trwały, wytrzymuje jakieś 2h. Jego opakowanie jest niewielkie, poręczne, całkiem ładne. Aplikator jest dość spory i płaski, w typie Glam Shine, mnie bardzo odpowiada. Błyszczyk jest niedrogi i wydajny. Myślę, że skuszę się na kolejne kolory.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

od biedy może być;)

Mam nr 305-beż ze złotem..na ustach daje tylko lekką złotawą poświatę

plusy:
+ładny, nienachalny kolor ..zbiżony na ustach do nude
+uwypukla wargi
+ładnie się błyszczy ale nie sylwestrowo
+nie klei się
+długa gąbeczka przy aplikatorze które pozwala na umalowanie ust przy 1 pociągnięciu więc błyszczyk jest też wydajny

minusy:
-mega szybko schodzi i się zjada
-niezbyt ciekawe kolory..ja widziałam dla siebie może2
-mam wrażenie że trochę wysusza usta i ma dziwny zapach jak pastylki na gardło

Nie zachwyca ale jest ok.Ratuje chonor marki (razem z tuszem 3w1) bo dotychczas prawie każdy produkt który testowałam to była porażka

lubię błękitny

choc mialam ich wiecej i odbiły się echem to zrecenzuję kolor błękitny. swojego czasu miał go tylko dior, potem pierre rene - producent jak wiadomo my secret. kupilam i uzywalam i jak nieczęsto domęczyłam do konca. potem w my secret kupilam. lubie go , glownie na lato poprzez mietowy zapach i fajny efekt jaki daje na ustach , nei jest to szal, bo szybko złazi z ust, ale fajny gadzet, letni gadzet, błyszczyk 1 sezonu

Używam tego produktu od: sezonowo
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

fajny i już

Zacznę od tego, że ten błyszczyk jest produkowany przez firmę Pierre Rene specjalnie dla sieci drogerii Natura i w swojej normalnej ofercie Pierre Rene ma takież same błyszczyki, taki kolor i zapach ale różni się ceną, bo te dla Natuty są tańsze, więc po co przepłacać. Wracając do sedna - błyszczyk ma nie klejącą się konsystencję, nie robi kluchów na wargach, ładnie pokrywa usta kolorem z delikatnym brokatem. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to aplikator, nabiera za mało kosmetyku i trzeba więcej umoczyć aby się pomalować

Używam tego produktu od:tygodnia