Effects FX Studio, Styling Water, Curly Hair Long Lasting Control. Modelująca woda do włosów kręconych

Modelująca woda do włosów kręconych. Gwarantuje szybkie i proste układanie włosów każdego dnia, pozostawiając włosy czyste w dotyku. Woda ta ułatwia układanie loków. Nadaje włosom kręconym objętość i witalność, a fryzura utrzymuje się przez cały dzień. Jej wyjątkowa formuła sprawia, że fryzura długo się utrzymuje a włosy pozostają lekkie, czyste i naturalne.

Cena: 17 zł / 150 ml

Nigdy więcej.

:czytaj:

Kupiłam ten spray skuszona wizją pięknie podkreślonych loków, a tu nic z tego :(.
Spray sklejał włosy, stawały się one sztywne i szorstkie w dotyku, matowe. Pachniał jak płyn do mycia szyb. Nie umywa się do sprayu Fructisa.

fajny, ale...

Bardzo fajny spray do włosów kręconych :) Jeśli ktoś chciałby proste włoski zamienić w pokręcone to niestety ten preparat do tego się nie nadaje. Podkresla naturalnie albo sztucznie pokręcone włoski, są one miękkie w dotyku, ładnie się układają, zdrowo i pięknie wyglądają. Naprawdę jestem nim mile zaskoczona. Podoba mi się również zapach tego preparatu, jest bardzo przyjemny. Preparat nie skleja włosów, nie obciąża ich, nie przylizuje. Włosy wyglądają po nim bardzo naturalnie, łatwo się rozczesują i są puszyste. Jednak jest jedno ale. Czasami (nie zawsze) po użyciu tego sprayu włosy mi się elektryzują przy rozczesywaniu ich, co mi się nie zdarza po użyciu innych preparatów . Nie wiem czemu tak się dzieje i czemu na przykład występuje to tylko czasem ??? Ki diabeł ?? Gdyby nie ten mały (ale jednak) defekt dałabym mu **** :).Ale generalnie polecam dla ceniących naturalne ale zadbane włoski :)Jednak zwracam mu honor :) włoski elektryzowały mi się od wiatru a nie od tego sprayu. Mimo wszystko uważam, że te 3 gwiazdki w zupełności wystarczą, bo jest dobry, ale nie bardzo dobry ;)