Visible Lift (Korektor pod oczy)

Visible Lift (Korektor pod oczy)

korektor pod oczy i na niedoskonałości cery.

Zawiera pro-retinol A zapewniający efekt liftingu.

W poręcznej tubce.

Słabiutki

Recenzuję odcień "bez odcienia" wersja biała, bardziej rozświetlacz niż korektor. Z reguły recenzuję kosmetyki wyszczególniając wady i zalety. Z tych drugich widzę jedynie delikatny efekt rozświetlenia zarówno pod podkładem jak i bez niego,ale naprawdę minimalny więc przejdę od razu do wad.

*Nie maskuje cieni pod oczami,

*nie nadaje się pod podkład, ponieważ nie wsiąka w skórę i przy nakładaniu podkładu rozmazuje się na twarzy,

*nie nadaje się na podkład, ponieważ zbiera się w zmarszczkach, a do tego wybiela odcień podkładu zamiast maskować cienie,

*konsystencja jest zbyt lejąca, aby mógł zakryć choć minimalnie cienie,

*niezbyt przyjemny zapach,

*cena,

Właściwie nie wiem co to ma być , producent chyba też nie wiedział co stworzył, równie dobrze mógłby to być nieudany cień do powiek, czy,nieudany rozświetlacz do twarzy, tak samo jak nieudanym jest korektorem. Gdyby ktoś mi podsunął to "cudo" bez opakowania zupełnie nie wiedziałabym co to za maź i do czego służy.
Zdecydowanie odradzałabym.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i nie zużyje, ani kropli więcej

lekki i delikatny

Nie wpadam w zachwyt, ale faktycznie korektor lekko rozświetla cienie pod oczami. Nie wysusza skóry. Sedno efektu tkwi w umiejętnej aplikacji. Oszczędnie drogie Panie! Oszczędnie! Nakładam na niego puder mineralny i efekt jest całkiem fajny. Cena faktycznie troszkę wysoka. Jak nie znajdę nic ciekawszego to kupię ponownie, ale na chwilę obecną szukam nadal mojego ideału.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 13g

Nie spełnił moich oczekiwań

Nie podoba mi się ponieważ:
- sińce pod oczami jak były tak są i wcale nie są mniej widoczne
- nakładane pod podkład rozsmarowują się po całej twarzy i wcale nie \\\\\\\'trzymają\\\\\\\' się pomalowanych miejsc
- nakładany na pokład totalnie się nie sprawdza (tworzy białe połacie wokół oczu)
- nakładając pod podkład nie widzę różnicy, z nim czy bez niego moja twarz wygląda tak samo
- małej warstwy nie widać w ogóle
- duża warstwa po prostu wygląda paskudnie
- jest STRASZNIE drogi, gdyby nie to, że kupiłam na all za 10 zł chyba bym się popłakała
- wysusza skórę

Dam mu jeszcze szansę, bo żal mi go wyrzucić. Może zmienię zdanie o nim (może odkryję jakąś jego właściwość której nie dostrzegam)

Używam tego produktu od: tydzień

Manicure z chmurkami

masakra jakaś

Nie wiem jak to coś można nazwać korektorem:/
Pod moimi oczkami nie spisał się w ogóle, ma dziwny jasny kolor, który bardzo widać, próbowałam nakładać na krem pod oczy, bez kremu, pod podkład i na podkład i zawsze efekt był beznadziejny.
Przy niewielkiej ilości nie było go widać przy dużej widać było jasną plamę, bardzo nienaturalnie to wyglądało.Powinien działać liftingująco, a działa odwrotnie, osadza się nawet w najmniejszych zmarszczkach i je niemiłosiernie podkreśla wysuszył mi skórę

Ilość zużytych opakowań: troszkę pierwszego

Nie

Dawno temu go stosowałam, ale dobrze pamiętam, że nie działał :) :) :). Chwilę po nałożeniu było go widać, potem znikał powierzchni skóry, o przepraszam , nie całkiem, bo pozostawał w nadmiarze w załamaniach...

Używam tego produktu od:kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:2-3

Nie, nie , nie pod oczy

Zakupiłam 2 kolory jasny i ciemny, a dokładnie trupioblady i bardzo ciemny, z zamiarem uzycia pod oczy. Mieszałam je ze sobą celem uzyskania pożądanego ocienia. Niestety pod oczy nie nadaje się absolutnie. Nie liftinguje skóry pod oczami a wręcz przeciwnie, zastyga " na sucho" i podkreśla zmarszczki pod oczami, wręcz je wyolbrzymia.
Kryje dosyć dobrze i ciemniejszego odcienia używałam jako korektora na ciało. Tam się sprawdza.
Plusem jest stosunek ceny do pojemności tubki, tego korektora jest naprawdę dużo.

Używam tego produktu od:jakiś czas temu

nijaki...

Jak dla mnie nie spełnił żadnej roli nie jest to krem nawilżający a na pewno nie jest korektorem ani rozświetlaczem. Żaden i nijaki :-( Rozczarował mnie totalnie. Znika po godzinie - nie ma śladu.Używam tego produktu od: kiedyś...
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

nie mogę bez niego życ :)

Posiadam korektor w najjaśniejszym kolorze - w zasadzie jest on biały (mam wersję amerykańską, bez numeru, kolor - highlightener - czyli praktycznie rozświetlacz). Jest on moim zdecydowanym faworytem - pięknie rozświetla i maskuje cienie pod oczami, nie wysusza skóry, nie zbiera się w drobnych zmarszczkach. Mogę spokojnie nosic go cały dzień i wiem że wieczorem będzie wyglądał dokładnie tak samo jak rano. Umiejętnie zaaplikowany nie tworzy maski - zgodnie ze wskazówkami na opakowaniu pokrywam go delikatną warstwą podkładu - okolice oczu nie są wtedy białe a jedynie zamaskowane i rozświetlone. Dodatkowo jest on niesamowicie wydajny - jedna tubka starczyła mi na rok - przy codziennym stosowaniu.

Nie daję maksymalnej oceny, bo ma on bardzo brzydką tendencję do delikatnego rozwarstwiania się w tubce - mimo aktualnej daty ważności. To jak dla mnie jedyny minus - ale za tą cenę jestem w stanie przymknąc na to oko :)

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:kończę 2

fajny:)

fajna rzecz. kupiłam dość dawno, ale pierwsza aplikacja mnie nie zachwyciła. dopiero ostatnio odkryłam go na nowo:) mam ogromny problem z podkrążonymi oczami, a ten korektor naprawdę zmniejsza "sińce":) troszkę je jeszcze widać, ale taka ich natura. są ogromne i bardzo ciemne, więc nie oczekuję cudu:) (jak zastosuję jakiś kremik na te paskudztwa, to zobaczę, jak się korektor sprawi) odkryłam też drugie zastosowanie korektora - nakładam go na pryszczyki i ładnie je kryje:D mam odcień light beige i jest idealny dla mojej bladej cery (baaaardzo bladej). ponadto jest lekki, nie obciąża skóry, ma idealną konsystencję - nie za gęstą i nie za rzadką, nie spływa i nie warzy się. opakowanie poręczne i łatwo z niego wycisnąć odpowiednią ilość specyfiku.Używam tego produktu od:kliku miesięcy (z przerwą)

fajoski:)

Dla mnie jest to istne cudo matujace.... bo ja nie uzywam go wyłacznie pod oczy:) Jesli chodzi o jakies własciwosci liftingujace to osobiscie nie widze ale jak mam widziec skoro mam dopiero 19 lat:)Mam odcien light beige wiec ładnie rozjasnia mi spojrzenie:)Pozatym moge pochwalic go za dobra konsystencje i fajne opakowanie....napewno kupie go ponownie:)

Używam tego produktu od:4 miechy
Ilość zużytych opakowań:jeszcze pierwsze:)

Okropienstwo

Kupiłam to mazidło za nie małe pieniądze i powiem ze jest to cos w rodzaju gorszego brata dermacolu...wazy sie,nie da sie wklepac,zasycha i jest jednym słowem okropny...Nie spodziewałam sie tego po loralu,,,,

Używam tego produktu od:1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: ani jedno (tj w trakcie pierwszego i ostatniego...)

tapeciarski

Wszystko zaczęło się pięknie - kupiłam korektor specjalnie przeznaczony pod oczy o wyjątkowo jasnym odcieniu i cenie 40 zl przy pojemności aż 10 ml ( inne w tej cenie mają ok 1,5 ml ). Nałożyłam, a tu co? Tapeta pod oczyma! Korektor jest bardzo widoczny ;/ Zamiast "zdejmować" zmęczenie z oczu tylko je nieestetycznie obciąża. Wchodzi w zmarszczki. Zdecydowanie nie jest to korektor pod oczy - ja używam go na wypryski punktowo i w tej roli sprawuje się świetnie, a to dlatego, że jest bardzo gęsty i mocno kryjący. Podsumowując - producent pomylił chyba przeznaczenie produktu.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań: 3/4