Palmer`s, Cocoa Butter Formula, Bust Firming Cream (Ujędrniający krem do biustu)

Cena już od 16,75 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krem do biustu Palmer`s ujędrniający o zapachu masła kakaowego. Ujędrnia i wzmacnia biust nawet po ciąży i utracie wagi. Krem ma konsystencję kremo-żelu. Wyjątkowe połączenie czystego masła kakaowego, masła Shea i witaminy E zwiększa nawilżenie podczas gdy kolagen, elastyna i inne sprawdzone składniki pomagają w restrukturyzacji włókien sprężystych i wzrostu napięcia i jędrności.

ujędrniające
krem
100 – 250ml
w tubie

Znasz skład tego produktu?

Spełnia swoje zadanie

Używam tego kremu od porodu cały czas podczas karmienia piersią i jestem zadowolona. Nie mam żadnych rozstępów, świetnie radzi sobie przy przepełnionych od mleka piersiach jak i tych "pustych" - skóra w miarę możliwości jest sprężysta - oczywiście bądźmy realne - napięta i jędrna tak jak przed ciążą na pewno nie jest . Myślę jednak, że po zakończeniu laktacji moje piersi będą bliskie temu jakie były przed karmieniem. Jednak wiem że tu też dużą rolę odgrywa nie tyle co krem, co mój młody wiek i fakt że staram się ćwiczyć i dbam o sylwetkę.

+ Nawilża, pielęgnuje piersi
+ Zero rozstępów
+ Dba o sprężystość skóry
+ Jest neutralny dla dziecka
+ Wydajny
+ Kakaowy zapach

Ilość zużytych opakowań: 4 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1138216].usefull || 0 }}% pomocna.

Gdyby mnie nie uczulił...

Krem kupiłam na początku ciąży i używam od jakichś trzech miesięcy i jeszcze chyba na jakiś miesiąc mi starczy.

Plusy:
- zapach - dla mnie bardzo ładny, kakaowy, dosyć mocny, ale nie przeszkadza mi, nawet lubię jak ubranie i piżama nim pachnie :D
- konsystencja - krem jest gęsty, taki treściwy - bardzo dobrze się go rozprowadza, dobrze się wchłania
- skóra po jego użyciu jest miła w dotyku, gładka, nawilżona i odżywiona
- dosyć wydajny - tak mi się wydaje, bo jak na ok. 4 miesiące używania to chyba całkiem niezły wynik
- wygodne opakowanie - tubka z zamknięciem z klapką.

Minusy:
- cena - uważam, że jest dosyć drogi - zapłaciłam za niego 31 zł i to była promocja (!), chociaż myślę, że ze względu na dosyć dobrą wydajność przełknęłabym taki wydatek, gdyby nie drugi minus...
- niestety ten krem mnie uczulił - od samego początku jego używania na skórze biustu mam krosty i non stop robią się jakieś niespodzianki - tak samo moja skóra reagowała po użyciu balsamu do ciała tej marki, ale na ciele, to już miałam masakrę, więc musiałam przerwać stosowanie - krem do biustu zużyję do końca, bo już niewiele mi zostało, ale nie wiem czy się jeszcze kiedyś skuszę
- krem niestety zasycha, jeśli jakaś jego resztka zostanie u wylotu tubki i tworzą się wtedy "gluty", które praktycznie za każdym razem, gdy chcę się posmarować kremem, muszę wycierać chusteczką.

Używam tego produktu od: ok. 3,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034633].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubiony produkt do biustu

Wśród produktów obiecujących efekty, których nie potrzebuję (typu rzekomy push-up), nie odnalazłam nic tak dobrze działającego na skórę mojego dekoltu i biustu, jak Kakaowy Palmers.

+ konsystencja
+ zapach
+ świetne efekty przy skórze podatnej na rozstępy
+ skóra miękka i napięta

- proporcjonalnie do wydajność jest dość drogi

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027311].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit jak stosować kosmetyki

przyzwoity

Krem do biustu stosowałam przez ok.8 miesięcy (2 opakowania), stosowałam wyłącznie po kąpieli wieczorem:) i oto jakie są moje spostrzeżenia na temat tego produktu:
-mimo dość bogatej konsystencji szybko się wchłania, nie roluje się
- świetnie nawilża i zmiękcza skórę piersi
-napina skórę
-pomaga w zmniejszeniu widoczności już istniejących,białych rozstępów
-nie wywołuje wysypu zaskórników
- jest bardzo wydajny
-zapach nie jest zbyt nachalny
-dość przystępny cenowo, jak na taką wydajność

Używam tego produktu od: ok. 8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[980336].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie TAK

Jest to pierwszy kosmetyk do biustu, jaki użyłam. Sięgnęłam po niego w czasie ciąży i nie potrzebuję testować już żadnych kolejnych - ten spełnia moje oczekiwania w 100%.

Przy rozsmarowywaniu ma jakby ciężką i lepką konsystencję, ale już po wmasowaniu szybko się wchłania i nie pozostawia nieprzyjemnego filmu. Jego działanie zarówno napręża biust, jak i działa przeciwko rozstępom, o które w ciąży nie trudno również w tej partii ciała.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[961470].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię i kupuję regularnie

Ten krem traktuje bardzo wyrozumiale. Używam go już kilka lat, kupuje ok 3 tubki rocznie. Niewiele się zmieniło, traktuję go jak taką rutynę w pielęgnacji. Może nie byłabym tak wyrozumiała ale przez naści lat szukałam kremu do biustu w górnopółkowych produktach i co moge powiedzieć, że Palmers robi to samo, a nie jest aż tak napchany sylikonami które wysypują mnie niemiłosiernie. Przyznam, że nigdy żadne opakowanie mi się nie rolowało, wchłania się szybko, porzadnie nawilża i używam go tak długo, że nie wyczuwam zapachu.
Dobrze nawilża, nie powoduje wysypu i pomaga mi w dbaniu o piersi bo jednak zmusza do masowania każdego dnia. Jest przystępny cenowo i wiem, że raczej nic lepszego nie znajdę.
Nie robi cudów, nic nie podnosi, może ciut ujędrnia. Oczywiście na to się nie nastawiałam. Ja polecam

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: naście

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[919488].usefull || 0 }}% pomocna.

Najgorszy jak do tej pory

Dobry krem do biustu jest od kilku lat moim kosmetycznym niezbędnikuiem. Lubię eksperymentować więc w mojej łazience było ich już wiele.Różne firmy i różne półki:-) Od smarowidła do biustu nie wymagam cudów (od tego są ćwiczenia i dobrze dobrany biustonosz), ma nawilżać, wygładzać i nieco napinać skórę dekoltu (podnoszenie biustu przez krem można między bajki włóżyć).Krem Palmersa okazałał się absolutnie najgorszy jak do tej pory.Nie robi mojej skórze absolutnie nic dobrego a nawet szkodzi.Ma gęstą i trochę tępą konsystencję.Po wchłonięcu, a jak dla mnie zaschnięciu,tworzy na skórze dziwną warstwę która nie dość że się roluje to jeszcze wysusza skórę,która robi się szorstka i mało estetycznie pomarszczona.Koszmarek jednym słowem.Dodatkowo mdlący i chemiczny zapach czekoladopodobny...Z całego serca odradzam.
Gwiazdka za brak parabenów w sładzie.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe pełnowymiarowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[885326].usefull || 0 }}% pomocna.

fajny ale wałkuje się

Bardzo dobry krem do pielęgnacji biustu. Świetnie nawilża skórę, napina, wygładza. Średnio wydajny, dość szybko się wchłania, ma piękny zapach.
Moim zdaniem dobra, profilaktyczna pielęgnacja. Jest treściwy, na pewno zapobiega rozstępom- ale na pewno nie likwiduje, to tylko krem a nie chirurg plastyk.
Może je rozjaśnić po długotrwałym stosowaniu.
Konsystencja szybko wchłania się w skórę, korci, żeby nałożyć go więcej i więcej a potem się okropnie roluje...
To jest jego minus. Do szybkiego wtarcia owszem, zaraz można się ubrać - ale do masażu nie nadaje się.
Cena taka sobie, nie jest zaporowa ale nie uważam, żeby był to dostępny powszechnie produkt.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[868441].usefull || 0 }}% pomocna.

boski, ale drogi!

- bardzo przyjemny zapach, uwielbiam go!
- piersi są bardziej jędrne owszem
ale rozstepow to to nie usunie, od tego są "twardsze", medyczne raczej metody niz jakikolwiek krem
- piersi sa gładkie, mięciutkie, cudownie delikatne w dotyku
- przyjazna konsystencja, szybko się wchłania, nie klei się

za cenę spory minus...

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[855730].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo porządny

Rozstępów co prawda nie niweluje, ale doskonale nawilża i wygładza, co w rezultacie sprzyja mniejszej widoczności rozstępów. Bardzo miły w użyciu, choć początkowo wydaje się gęsty i trudny do rozsmarowania, w rzeczywistości miło się wchłania i nie jest kłopotliwy w używaniu nawet dla leniwych.
Ogromna zaletą jest zapach-taki czekoladowy, naturalny. Wydajny. Ja smaruję sie nim cała, sprawdza się nawet na dłonie zimą

Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[851116].usefull || 0 }}% pomocna.