Professional Performance, Krem trwale koloryzujący

Professional Performance, Krem trwale koloryzujący

Profesjonalna trwała koloryzacja do stosowania w domu. Wysoce skuteczna formuła kremu koloryzującego SYOSS, zawierająca mieszankę intensywnych pigmentów koloru, głęboko wnika we włosy i zapewnia długotrwały, intensywny kolor oraz profesjonalne pokrycie siwych włosów.
Dodatkowo zestaw do koloryzacji zawiera Maseczkę Color Seal z kompleksem Nutri-Care, która została wzbogacona o prowitaminę B5 oraz proteiny pszenicy. Stosowana po koloryzacji, wzmacnia włosy od wewnątrz i wygładza ich powierzchnię. Pod jej wpływem, włosy zyskują fascynujący połysk i zdrowy wygląd.

Bardzo fajna

Oceniam farbę syoss odcień 3-28 na 4 gwiazdki :) Kolor po zafarbowaniu wyszedł mi bardzo ciemny, wręcz czarny i trochę się przestraszyłam. Jednak, gdy przyszło mycie włosów farba się wypłukiwała i po bodajże 3 myciach miałam na głowie przepiekną ciemną czekoladę. Byłam bardzo zadowolona. Po 1,5 miesiąca kolor cudnie się trzymał i nadal był pełen połysku! Polecam ją Wam dziewczyny :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251508].usefull || 0 }}% pomocna.

Badziewie

Kupiłam kolor (intensywna czerwień) mimo tego że miałam włosy rosjaśnione wcześniej do jasnego brązu to zamiast jasnej czerwieni wyszła mi jakaś bardzo ciemna wiśnia, później znowu musiałam używać rozjaśniacza, także jeśli marzy wam się jasny kolor to omijajcie tą farbę szerokim łukiem.

Używam tego produktu od: od niedawna
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1048541].usefull || 0 }}% pomocna.

Okropna

Oceniam produkt 4-2 mahoniowy brąz - coś strasznego. Nie wiem co mnie podkusiło, zeby kupić. Głowa czerwona, farba zmywa się na czerwono przy każdym myciu i płukaniu. Włody nierówno ufarbowane odrosty płomienne reszta bardzo ciemna. Nigdy czegoś takiego nie miałam i ta cena 16,00 zł przy takim działaniu. Nie wiem czy to na polski rynek? Poza tym włosy zniszczone, gdyby nie odżywka to jeden kołtun. Odradzam.

Używam tego produktu od: pierwszy raz

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028818].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

Fajny

Oceniam dwa kolory jasny blond i bardzo jasny blond:
okułem farba jest bardzo dobra nie piecze, ma przyjemy aplikator dzięki któremu łatwo się nakłada farbę, nie śmierci aż tak bardzo jak inne farby.
JASNY BLOND
-jedyny minus nie wychodzi jasny blond bardziej średni blond
+ nie wysuszyła mi włosów odżywka dodana do farby jest dość skuteczna
BARDZO JASNY BLOND
+farba rozjaśnia o 2 tonu co mi się spodobało i przydało po ostatniej farbie Syoss jasny blond
+ bardziej śmierci ale ta się wytrzymać
+kolor wychodzi jak na opakowaniu

Ilość zużytych opakowań: po 2 opakowania każdego odcienia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007463].usefull || 0 }}% pomocna.

Starszna farba

Recenzuje kolor 1.3 Czerń Tokio. W sklepie nie było ciemnego brązu syoss, którego użyłam farbowanie wcześniej więc postanowiłam wypróbować ten kolor. Po tamtej farbie miałam suche włosy, ale kilka masek i było ok. Najbardziej mi na kolorze w farbach zależy a od odżywania włosów są inne produkty. Na opakowaniu kolor 1.3 wyglądał bardzo ładnie, ale to co zobaczyłam po farbowaniu było jednym wielkim nieszczęściem. W trakcie farbowania czułam, że coś jest nie tak bo kolor mieszanki był dziwny, ale sprawdziłam tubki, które zmieszałam czy ktoś złośliwie kolorów nie zamienił i wszystko wydawało się być ok. Włosy farbuje od 2005 roku regularnie i NIGDY nie miałam takiego swędzenia głowy, ale dzielnie przeżyłam żeby kolor mi wyszedł. Wychodzą mi okropnie włosy (ale podejrzewam że to efekt przesuszenia po obu tych farbach - wcześniej farbowałam się profesjonalnymi farbami i było dużo lepiej, ale nie miałam ostatnio głowy zamawiać zapasu na rok przez internet jak to zwykle robię), skórę głowy mam RÓŻOWO-CZERWONĄ, dobrze, że użyłam ręczników do farbowania, bo są całe różowe, odrosty maja nawet ładny kolor ale skóra głowy jest w takim stanie mimo 2 myć. Dobrze, że następny tydzień mam wolny w pracy. Może kilkoma olejowaniami i maskami doprowadzę je do jakiegoś kształtu a co najważniejsze pozbędę się tego koloru z głowy, bo przez to nie wychodzę na razie z domu a mój narzeczony i rodzina śmieją się, że muszę teraz myć włosy 3 razy dziennie. Od serca nie polecam 1.3.

Ilość zużytych opakowań: ostatnio 2 a dużo wcześniej kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001606].usefull || 0 }}% pomocna.

kolor szybko się wymywa

Farby używałam kilka lat temu,gdy z mojego naturalnego średniego brązu dosyć popielatego przeszłam na blond.
Zużyłam 4 albo 6 pudełek w odcieniu miodowy blond.

*Na włosy do łopatek,średnio gęste potrzebowałam dwóch opakowań na raz.

*Nie niszczyła mi jakoś szczególnie włosów.Nie przesuszała ich,ani nie wypadały po niej bardziej niż zwykle.

*Włosy po farbowaniu były bardoz błyszące,gładkie (dzięki odżywce) a kolor intensywny.

*Dobrze radziła sobie z odrostami.Początkowo ich nie było widać,ale po czasie zaczynała się jakby wymywać i wyglądało na spodnich warsywach włosów jakbym miała więcje odrostów niż w rzeczywistości,nie wiem jak to nazywać.

*Kolor miodowy blond wyszedł taki jak na opakowaniu,jednak po ok. miesiącu codzinnego mycia włosów mimo,że to trwała farba,to zaczął się trochę wymywać i płowieć.

Ogólnie dobrze wspominam tą farbę.Uwielbiałam ten kolor,ale od kilku lat włosów nie farbuję i już zapuściłam swoje naturalne,więc nie wiem czy jeszcze kiedyś do niej wrócę.

Dodam,że moja mama używa tej farby w kolorze czekoldowy brąz i na czarnych włosach daje u niej piękny efekt.Wszyscy chwalą,że kolor piękny.Jednak u mamy po ok.miesiącu zaczyna się wymywać z siwych włosów.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 4 lub 6 (nie pamietam czy farbowałam nią 2 czy 3 razy)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[971008].usefull || 0 }}% pomocna.

Najgorsza farba jaką miałam

Nigdy żadna farba nie zniszczyła mi tak włosów. Kolor (ciemny blond) jakiś taki marchewkowy, bardzo nienaturalny. Farbowałam włosy tą farbą trzy lata temu i jeszcze nie doprowadziłam ich do dobrej kondycji. Rozdwojone końcówki i siano na głowie. Włosy wylatywały mi garściami. Nigdy więcej nie sięgnę po ten produkt.

Plusy:
-może jedynie trwałość, choć w tym wypadku chciałam, żeby jak najszybciej ten kolor się zmył

Minusy:
-bardzo niszczy włosy: przesusza, rozdwaja końcówki
-osłabia włosy- wylatują garściami
-nienaturalny kolor

Używam tego produktu od: trzy lata

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[931671].usefull || 0 }}% pomocna.

raczej nie

Raz w życiu zafarbowałam nią włosy i nigdy więcej.

Po farbowaniu wlosy miałam jak siano :( poszłam do fryzjerki i ona mi powiedziała że Syoss strasznie niszczy włosy i że oni jedyne co mają dobrego to reklama.
Nigdy wiecej

Używam tego produktu od: miesiaca (?)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[920158].usefull || 0 }}% pomocna.

OK :)

Kilkakrotnie używałam już Syossa, m.in kolor średni brąz (natura w numeracji), czerwienie Mixing Colors, a teraz skusiłam się na SŁODKI BRĄZ 3-8. Według numeracji jest to odcień mahoniowy na poziomie ciemnego brązu. Zależało mi na nieco ciemniejszym kolorze od mojego naturalnego (mam podobny kolor naturalnie, jednak bardziej złamany szarością i na poziomie średniego brązu, jak mi się wydaje).

Na początku włosy po farbie wyglądały nienaturalnie, jak hełm (załącznik pierwszy), reszta zdjęć 5 dni po farbowaniu i 2-krotnym umyciu, gdzie kolor wygląda już naturalnie. Sam odcień wyszedł jak na opakowaniu, bardzo mi się podoba,na szczęście nie wylądowałam z czernią na głowie, której się bardzo bałam :) Oczywiście końcówki trochę się przesuszyły, ale olejuję włosy olejem rycynowym na przemian z lnianym, więc powinny się odpowiednio nawilżyć.

Kupiłam w promocji w Rossmannie, ogólnie cenę farby uważam za dość drogą. Mam nadzieję, że za szybko się ona nie zmyje, bo podoba mi się blask po farbie.

Kiedyś użyłam średniego brązu (4-1) i też dobrze się spisał, uratował moje włosy przed rudozłotymi włosami, które zafundowałam sobie po samodzielnym rozjaśnianiu włosów Palette A10 :p

Używam tego produktu od: dwa lata temu i teraz w czerwcu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[920142].usefull || 0 }}% pomocna.

jest ok

Zdecydowałam się na zakup farby Syoss w Rossmannie na przecenie. Właśnie przed chwilą rozczesałam włosy po farbowaniu. Wprawdzie rozczesywanie było dosyć uciążliwe, bo farba bardzo wysuszyła i pokołtuniła włosy, natomiast kolor wyszedł mega intensywny (korzystałam z intensywnej czerwieni).

PLUSY:
łatwa w nałożeniu
pokrywa dokładnie włosy
odżywka w pudełku
bez problemu można zmyć ją np. w wypadku zafarbowania czoła
skóra głowy w trakcie farbowania nie jest podrażniona (nie szczypie, jedynie da się wyczuć delikatne ciepło)

MINUSY:
dosyć mocny i nieprzyjemny zapach
wysusza włosy

Używam tego produktu od: dzisiaj

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[916592].usefull || 0 }}% pomocna.