Sun Care, Sun Lotion SPF 15, 10, 6 - Emulsja do opalania z filtrem SPF 15, 10 lub 6

Lekka, nawilżająca emulsja wchłania się z łatwością, gwarantując skórze fotostabilną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Zawiera witaminę E, chroniącą skórę przed destrukcyjnym wpływem wolnych rodników. Wodoodporna.

Ok ;)

Dobra emulsja, wydajna, nie ma charakterystycznego zapachu. DObrze się rozsmarowywuje i szybko wchłania. SKutecznie chroni

Cena przystępna.

Polecam ;)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań:

normalka

Dobrze się nakłada, rozsmarowuje i w miarę szybko wchłania. Nie jest tłusty.
Cena normalna.
Wiadomo, że po każdym wyjściu z wody trzeba się ponownie nasmarować.
Wydajna.

i tak i nie

z jednej strony bardzo dobra emulsja (recenzuję SPF 15) - leciutko natłuszcza (ale ta warstewka szybko się wchłania), dobrze nawilża i chroni, ale niestety, kiedy posmarowałam nią buzię zaczęła mnie mocno piec i szczypać, zaryzykowałam drugi raz i niestety to samo :(
ale tyko na buzi, reszta ciała ok :)
taki sobie fajny kremik do opalania, gdyby nie to podrażnianie buzi byłyby **** a tak to tylko 3 i to z minusem...

WŁOSY lokówka

ok

Przyjemna, lekka emulsja, nie pozostawia tłustego filmu na skórze, szybko się wchłania, ma miły, nie męczący zapach.Zapewnia ochronę również w wodzie jednak po wyjściu z niej dobrze jest raz jeszcze się posmarować - słona woda jednak ją w większości zmywa. :(