Sun Care, Sun Stick SPF 15 (Sztyft do opalania SPF 15)

Sun Care, Sun Stick SPF 15 (Sztyft do opalania SPF 15)

Skuteczna ochrona przed słońcem szczególnie wrażliwych partii twarzy i ciała, takich jak usta, nos, uszy czy ramiona. Doskonale nawilża, a dzięki zawartości witaminy E, zapobiega starzeniu się skóry. Wodoodporny. Z łatwością mieści się w kieszeni.

czy ja wiem..

Stosuję na twarz i uszy. Niestety nie poradził sobie z całym dniem na słońcu. Uszy mi się prawie spaliły i czoło też. Skóra zeszła :( Używałam w tamtym roku i w tym również. Wygodne op., wydajny, ale smarując twarz pozostaje takie tłuste coś, taki film, gdzie na będąc na słońcu mam uczucie że się to rozpuszcza i zaraz spłynie.Używam tego produktu od:2 sezony

Warto go mieć

Niesamowicie wydajny choć na taki się nie wydawał. Zankomicie nadaje się na usta, zanamiona, miejsca szczególnie wrażliwe i podatne na "nieprzyjemności" słoneczne. Często stosuję go na usta i znamiona - nie spłukuje się szybko w wodzie :)

Świetny

Używam od kilku lat, smaruję głównie twarz. Moja skóra jest bardzo podatna na zaczerwienienia i poparzenia slońcem (szczególnie nos :D ), a ten sztyft skutecznie mnie przed tym chroni. A sztyft wypróbowywany był w naprawdę "ekstremalnych" dla mojej twarzy warunkach - na rejsach i spływach kajakowych! ;)...

Manicure - klasyczny

bardzo dobry

Używam co roku na plaży - sobie i małej smaruję nim powieki, usta, policzki i uszy.Jest naprawdę dobry, nie spłukuje się w wodzie tak łatwo jak mleczka czy balsamy.Jest strasznie wydajny i bezzapachowy.