Biovax, Intensywnie regenerujący szampon do włosów ciemnych

Biovax, Intensywnie regenerujący szampon do włosów ciemnych

Cena już od 7,07 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Szampony BIOVAX to unikatowe produkty stworzone na bazie wyjątkowo łagodnych substancji myjących, które nie podrażniają skóry głowy oraz nie wysuszają włosów. Dodatkowo wzbogacone zostały o zbawiennie nawilżające emolienty - substancje szczególnie polecane w pielęgnacji skóry i włosów, które łatwo tracą nawilżenie. Ponieważ produkty BIOVAX są wyjątkowo delikatne, zalecane są zwłaszcza do włosów, które źle tolerują inne szampony.
Silnie regenerujące działanie szamponów BIOVAX gwarantuje ich kremowa konsystencja wraz z oryginalną kompozycją 100% naturalnego ekstraktu z henny (Lawsonia) oraz ekstraktów pieczołowicie dobranych odpowiednio do konkretnego problemu włosów.
100% ekstrakt z henny (Lawsonia), ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki. Proces ten pozwala na pełną regenerację struktury włosów, dzięki czemu stają się one zdrowsze, bardziej sprężyste i pełne blasku.

Lubię bardzo :)

Biovax ratuje moje suche, słabe i porozdwajane włosy. Odkąd go stosuję, dużo mniej mi ich wypada, a był taki czas, kiedy bałam się, że wyłysieję. Oczywiście, to nie tylko jego zasługa, ale wydaje mi się, że zmiana szamponu pomogła. W każdym razie od roku jestem wierna marce, testuję tylko różne rodzaje.

Plusy:
+ Nie wysusza tak jak "zwykłe szampony"
+ Brak SLS i tego typu rzeczy
+ Włosy lepiej się rozczesują
+ Nawilża, dodaje błysku
+ Włosy mniej mi wypadają

Minusy:
- Słabo się pieni i trzeba naprawdę dużo wysiłku włożyć, żeby porządnie umyć włosy

Ciężko mi stwierdzić, czy podkreśla kolor, jeśli tak, to raczej minimalnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244778].usefull || 0 }}% pomocna.

pół na pół

Zużyłam dwa opakowania tego produktu i nadal nie mogę stwierdzić czy jestem bardziej na tak czy na nie. Kremowa konsystencja mnie nie przekonuje, trudno się pieni, muszę go sporo wylać na włosy, żeby dobrze je umyć a włosy mam lekko za ramiona.

Plusy :
+ ładnie pachnie
+ delikatny
+ lekkie, świeże włosy po użyciu

Minusy :
- nie wydajny
- nie chce się pienić
- nie zauważyłam efektu przyciemnienia koloru (a właściwie po to go kupiłam)

Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008576].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Używam go na zmianę z szamponem Naturalne Oleje tej samej firmy, który jest moim hitem. Tu oceniana wersja do włosów ciemnych minimalnie ustępuje wersji z olejami wydajnością, ale również jest genialnai godna polecenia.

Szampon ma same plusy:
+ łagodny
+ pielęgnuje włosy
+ nie podrażnia
+ nie przesusza
+ domywa oleje

Używam go do codziennego mycia: jest na tyle łagodny, że nie robi szkody i na tyle skuteczny, że nie chodzę z niedomytymi olejami na włosach.

Kupuję w SP w promocji - dostaję na szampony Biovax kupony zniżkowe na kartę. Uważam, że cena mogłaby nawet po tej zniżce być trochę niższa, ale trudno - za takie efekty cena jest do przełknięcia.

Będę kupować :)

Używam tego produktu od: 1rok
Ilość zużytych opakowań: 3 butelki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[974532].usefull || 0 }}% pomocna.

Fryzury na wesele

Dobry

Plusy:
- nawilża włosy
- odżywia kolor
- bardzo wydajny (włosy mam półdługie, myję je co 2 dni, a od dwóch miesięcy mam nadal pierwsze opakowanie)
- ładny zapach
- cena

W połączeniu z maską z tej samej serii można uzyskać naprawdę fajny efekt.

Minusy:
- ciężko się pieni, trzeba znaleźć na niego sposób
- strasznie plącze włosy, mam ogromny problem z rozczesaniem ich

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[969076].usefull || 0 }}% pomocna.

Trochę tak, trochę nie.

Plusy:
-Nie wysusza.
-Delikatnie nawilża.
-Sprawia, że kolor włosów jest bardziej intensywny.
-Skład.
-Wydajność.

Minusy:
-Słabo się pieni.
-Niedokładnie oczyszcza.

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[950125].usefull || 0 }}% pomocna.

No niestety klapa

Zakupiłam ten szampon ponieważ uwielbiam maski biowax. Mam try ulubione i wśród nich jest właśnie ta do włosów ciemnych dlatego pomyślałam, że może warto wypróbować szampon. który będzie delikatny, a zarazem odżywi i wzmocni włosy.

No niestety ten szampon jest za delikatny. Jeszcze się sama wkopałam bo kupiłam szampon w tej większej pojemności.

Zalety:

- bardzo ładny zapach
- dość przystępna cena
- konsystencja bardzo aksamitna
- nie podrażnił skóry głowy

Wady:

- szampon jest na tyle delikatny, że totalnie nie domywa włosów
- wzmaga przetłuszczanie
- praktycznie w ogóle się nie pieni, nawet metoda kubeczkowa nie pomogła
- tym samym nie zmywa olei, cięższych masek czy delikatnych środków do stylizacji, których używam sporadycznie
- wychodzi na to, że jest niewydajny bo na prawdę trzeba bardzo dużo go wylać aby jakkolwiek się pienił
- obciąża włosy

Może jeszcze znajdę na niego sposób ale jak na razie męczę się z nim.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[948381].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie domywa włosów

Ten szampon bardzo mnie irytował, ponieważ myję włosy co ok. 3 dni i ich nie domywał. Przy innych szamponach wystarczyło umyć włosy dwukrotnie, żeby były idealnie czyste. Szampon Biovaxu potrzebował czterokrotnego mycia, a jeśli olejowałam wcześniej włosy, to musiałam się nieźle namęczyć podczas mycia. Z tego powodu wg mnie jest to szampon nieekonomiczy, ale nie przejmowałam się tym zbytnio, tylko cieszyłam, że szybciej się skończy i w końcu kupię coś lepszego.

Mam włosy kręcone, normalne. Po zużyciu całego opakowania szamponu włosy rzeczywiście mają trochę ładniejszy kolor (nie wiem na ile to zasługa szamponu a na ile maski, którą od czasu do czasu nakładałam). Ponadto nie musiałam koniecznie nakładać na nie odżywki przy każdym myciu, ale z odżywką bardzo ładnie się mieniły, bez niej szału nie było.

Plusy:
+kolor nieznacznie się poprawił
+nie musiałam koniecznie używać odżywki po każdym myciu, żeby włosy były miękkie

Minusy:
-niewydajny -> nieekonomiczny
-nie domywa włosów
-niewygodne opakowanie
-cena standardowa (za ok.20zł można dostać o wiele lepsze szampony)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[946155].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyzwoity

Szampon nieźle mi się sprawdził przy moich przetłuszczających włosach - mogłam je myć co dwa dni, co jest sukcesem :)

plusy:
- skład: brak parabenów, sls,
- nie obciąża włosów,
- podnosi włosy u nasady,
- włosy się ładnie świecą po umyciu,
- cena przystępna za 400 ml,
- wydajny.

minusy:
- trzeba użyć odżywki, żeby móc dobrze rozczesać włosy, bo je plącze,
- nie nawilża włosów, troszkę je wysusza, co jest jednak ok, jeśli ktoś ma włosy przetłuszczające się.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[924110].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubie Lubie Lubie! :)

+nawilża
+włosy są pełne życia!
+w połączeniu z maską to duet nie do przebicia
+zapach
+pieni się dobrze
+Nie przetluszcza
+skóra głowy nie swędzi

-cena, ale wart! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[920858].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry szampon

Gdy moje włosy zaczęły wypadac, a ja nie wiedziałam jak je ratowac natychmiastowo sięgnęłam po olej rycynowy oraz witaminę A + E. Do tego wszystkiego brakowało mi tylko szamponu i maski. Często przechodziłam w Super-Pharm obok półek z Biovaxem i zastanawiałam się czy te produkty są warte swojej ceny. No i śmiało mogę powiedziec, że są. Jestem szczęśliwą posiadaczką tego szamponu, który zmienił stan moich włosów w dośc szybkim czasie. Jestem naturalną brunetką (ciemny brąz), więc nie wiem czy to podświadomośc, czy też realia, ale mam wrażenie, że kolor moich włosów o wiele lepiej odbija światło i podkreśla kasztanowe tony. Po dwóch miesiącach stosowania biovaxu dostaję dużo komplementów na uczelni. Ludzie chwalą, że są zadbane, "sypkie" i lśniące, a ja jeszcze na drugi dzień czuję zapach szamponu, co wypada dla mnie na plus, ponieważ lubię zapach tego kosmetyku :)

PLUSY
+zapach (oraz utrzymywanie się na włosach)
+wydajnośc
+działanie zgodne z obietnicami
+moich włosów nie obciąża
+dobrze zmywa mi olej rycynowy po całej nocy +trzymania go na głowie :)

Narazie nie dostrzegłam mankamentów :)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[868668].usefull || 0 }}% pomocna.