Matt Touch Compact Foundation (Podkład matujący w kompakcie SPF 20)

Matt Touch Compact Foundation

Lekka konsystencja tego podkładu w kompakcie ujednolica cerę i i wygładza pozostawiając cudownie promienne, matowe wykończenie przez cały dzień. Podkład z wymiennym wkładem.
Idealny dla cery normalnej, mieszanej lub tłustej. Testowany dermatologicznie.
Dostępnych jest 10 odcieni.

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 13

NIESAMOWITY

Czy kupiłabym go ponownie? TAK TAK TAK
Ten puder jest niesamowity, ja używam go na BB krem lub na podkład i naprawdę z każdym podkładem jaki mam (około4) wspólpracuje SUPER. Matuje na dość długo, czasem muszę przypudrować nos i czoło, mam cerę mieszaną, świecącą sie w strefie T.
Puder na buzi jest mało widaczny, świetnie zmielony, pięknie ujednolica kolor skóry i nie ściera się w ciągu dnia, nie wchodzi w pory i zmarszczki i jest o niebo lepszy o Diorskin Nude który tworzy niestety na twarzy maskę.
Podsumowując BARDZO POLECAM CEROM MIESZANYM I TŁUSTYM.

Dodam jeszcze że poprawki w ciągu dnia tym pudrem są banalnie proste po użyciu chusteczki matującej :p

Dodatkowo wydaje się że jest go mało w pudełku, jednak jest naprawde mega wydajny, ja używam go codziennie od 3 miesięcy i do dna jeszcze nie dotarłam :p

Używam tego produktu od: 3 miesiący

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[788895].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 43

Świetny

Kupiłam go niedawno z myślą o delikatnym makijażu wiosna i latem.
Mam nr 5 do mojej cery pasuje idealnie. Trzyma się cały dzień.Nie zapycha.
Po za tym jak każdy kosmetyk tej firmy opakowanie świetne.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze zaczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[639454].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 11

Napisanych recenzji: 113

Pierwszy mój kompakt hit od lat

Od lat szukałam dobrego podkładu.
Kompakty zwykle mnie zawodziły, bo tworzyły maskę, szybko się ścierały albo wchodziły w gruczoły tak że widać je było z daleka i ten błysk... osiadanie w załamaniach skóry....
Gdy znalazłam podkła0 idealny , ciąża i prowadzanie starszego synka do szkoły zmusiły mnie do poszukiwania czegoś co pozwoli poranny make up skrócić do minimum.
I znalazłam ideał.
YSL Mat Touch jest świetny, tak na mokro jak i na sucho. A opakowanie uzupełniające to świetna alternatywa - sporo tańsza od puzderka choć przyznam mocno uroczego:) jak przystało na klasę YSL.
Doskonale się rozprowadza, załączona gąbka jest świetna, choć pędzlem wykonany make up wcale nie jest gorszy . Fantastycznie matuje, ujednolica cerę i ma nawet niezłe krycie. Jest dość trwały i utrzymuje się bez poprawek ładnych parę godzin.
Nie podkreśla suchych skórek - ale do cery suchej, wymagającej bym go nie polecała, chyba że z dobrą dawką nawilżenia pod.
Generalnie jestem miło zaskoczona:) i polecam z czystym sumieniem, skórom tłustym i mieszanym:)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i już wiem że będą kolejne:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[558604].usefull || 0 }}% pomocna.

Bordowe usta H&M

Dodanych produktów: 16

Napisanych recenzji: 94

NAJLEPSZY

Mój wybawiciel :)
Wspaniały mat przez cały dzień bez konieczności poprawek w ciągu dnia.
Na plus filtr SPF 20,dla mnie to bardzo ważne.
Posiadam odcień numer 6 w okresie letnim numer 9.(wkład,tańsza opcja :) )
Opakowanie cieszy moje oko.Praktyczne duże lusterko i osobna przegródka na gąbeczkę.
Bardzo bardzo wydajny,widoczny ubytek widoczny na zdjęciu.Używam codziennie od grudnia.
Drogi lecz warty swojej ceny.

Polecam.

Używam tego produktu od: GRUDZIEŃ 2010
Ilość zużytych opakowań: 1 W TRAKCIE,BARDZO WYDAJNY.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[553861].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 91

Dobry ale ciężki

Szukałam podkładu w kompakcie i wybór padł na YSL.. nie powiem, mam słabość do tej marki. Ogólnie jestem zadowolona choć z początku byłam rozczarowana produktem. Myślę że to dobry podkład ale do tłustej cery - ja mam raczej mieszaną - tłustą w strefie T, i suchą naczynkową na policzkach - bardzo trudno jest mi dobrać podkład... ale podsumowując:

dobre krycie (na "mokro")
długotrwały podkład - 8h bez poprawek..:)
dobry i długotrwały mat
ładny zapach
piękne i higieniczne opakowanie - nie pęka w torebce
BARDZO WYDAJNY

na początku na buzi wydaje się być ciemny ale dostosowuje się do koloru buzi - co wymaga czasu
intensywne krycie daje uczucie ciężkości- przynajmniej ja mam takie wrażenie

ale polecam wyprobować !

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 - bardzo wydajny..!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[453212].usefull || 0 }}% pomocna.