Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

YSL, Matt Touch Compact Foundation (Podkład matujący w kompakcie SPF 20)

YSL, Matt Touch Compact Foundation (Podkład matujący w kompakcie SPF 20)

Lekka konsystencja tego podkładu w kompakcie ujednolica cerę i i wygładza pozostawiając cudownie promienne, matowe wykończenie przez cały dzień. Podkład z wymiennym wkładem.
Idealny dla cery normalnej, mieszanej lub tłustej. Testowany dermatologicznie.
Dostępnych jest 10 odcieni.

NIESAMOWITY

Czy kupiłabym go ponownie? TAK TAK TAK
Ten puder jest niesamowity, ja używam go na BB krem lub na podkład i naprawdę z każdym podkładem jaki mam (około4) wspólpracuje SUPER. Matuje na dość długo, czasem muszę przypudrować nos i czoło, mam cerę mieszaną, świecącą sie w strefie T.
Puder na buzi jest mało widaczny, świetnie zmielony, pięknie ujednolica kolor skóry i nie ściera się w ciągu dnia, nie wchodzi w pory i zmarszczki i jest o niebo lepszy o Diorskin Nude który tworzy niestety na twarzy maskę.
Podsumowując BARDZO POLECAM CEROM MIESZANYM I TŁUSTYM.

Dodam jeszcze że poprawki w ciągu dnia tym pudrem są banalnie proste po użyciu chusteczki matującej :p

Dodatkowo wydaje się że jest go mało w pudełku, jednak jest naprawde mega wydajny, ja używam go codziennie od 3 miesięcy i do dna jeszcze nie dotarłam :p

Używam tego produktu od: 3 miesiący

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[788895].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Kupiłam go niedawno z myślą o delikatnym makijażu wiosna i latem.
Mam nr 5 do mojej cery pasuje idealnie. Trzyma się cały dzień.Nie zapycha.
Po za tym jak każdy kosmetyk tej firmy opakowanie świetne.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze zaczęte

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[639454].usefull || 0 }}% pomocna.

Pierwszy mój kompakt hit od lat

Od lat szukałam dobrego podkładu.
Kompakty zwykle mnie zawodziły, bo tworzyły maskę, szybko się ścierały albo wchodziły w gruczoły tak że widać je było z daleka i ten błysk... osiadanie w załamaniach skóry....
Gdy znalazłam podkła0 idealny , ciąża i prowadzanie starszego synka do szkoły zmusiły mnie do poszukiwania czegoś co pozwoli poranny make up skrócić do minimum.
I znalazłam ideał.
YSL Mat Touch jest świetny, tak na mokro jak i na sucho. A opakowanie uzupełniające to świetna alternatywa - sporo tańsza od puzderka choć przyznam mocno uroczego:) jak przystało na klasę YSL.
Doskonale się rozprowadza, załączona gąbka jest świetna, choć pędzlem wykonany make up wcale nie jest gorszy . Fantastycznie matuje, ujednolica cerę i ma nawet niezłe krycie. Jest dość trwały i utrzymuje się bez poprawek ładnych parę godzin.
Nie podkreśla suchych skórek - ale do cery suchej, wymagającej bym go nie polecała, chyba że z dobrą dawką nawilżenia pod.
Generalnie jestem miło zaskoczona:) i polecam z czystym sumieniem, skórom tłustym i mieszanym:)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i już wiem że będą kolejne:)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[558604].usefull || 0 }}% pomocna.
Strobing krok po kroku

NAJLEPSZY

Mój wybawiciel :)
Wspaniały mat przez cały dzień bez konieczności poprawek w ciągu dnia.
Na plus filtr SPF 20,dla mnie to bardzo ważne.
Posiadam odcień numer 6 w okresie letnim numer 9.(wkład,tańsza opcja :) )
Opakowanie cieszy moje oko.Praktyczne duże lusterko i osobna przegródka na gąbeczkę.
Bardzo bardzo wydajny,widoczny ubytek widoczny na zdjęciu.Używam codziennie od grudnia.
Drogi lecz warty swojej ceny.

Polecam.

Używam tego produktu od: GRUDZIEŃ 2010
Ilość zużytych opakowań: 1 W TRAKCIE,BARDZO WYDAJNY.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[553861].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry ale ciężki

Szukałam podkładu w kompakcie i wybór padł na YSL.. nie powiem, mam słabość do tej marki. Ogólnie jestem zadowolona choć z początku byłam rozczarowana produktem. Myślę że to dobry podkład ale do tłustej cery - ja mam raczej mieszaną - tłustą w strefie T, i suchą naczynkową na policzkach - bardzo trudno jest mi dobrać podkład... ale podsumowując:

dobre krycie (na "mokro")
długotrwały podkład - 8h bez poprawek..:)
dobry i długotrwały mat
ładny zapach
piękne i higieniczne opakowanie - nie pęka w torebce
BARDZO WYDAJNY

na początku na buzi wydaje się być ciemny ale dostosowuje się do koloru buzi - co wymaga czasu
intensywne krycie daje uczucie ciężkości- przynajmniej ja mam takie wrażenie

ale polecam wyprobować !

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 - bardzo wydajny..!!!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[453212].usefull || 0 }}% pomocna.