Kolastyna, Mineral Sun Care, Emulsja ochronna do opalania SPF 30 (wysoka ochrona)

Wodoodporna emulsja zabezpieczająca skórę przed negatywnym działaniem promieni słonecznych. Chroni DNA, pobudza do odnowy i regeneracji, przeciwdziałając procesom starzenia.Emulsja idealnie się rozprowadza i dobrze wchłania. Kompleks filtrów UVA/UVB z zawartością filtrów mineralnych zabezpiecza skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Kompleks minerałów z alg koralowych dotlenia i rewitalizuje. GP4G chroni DNA, regeneruje, zabezpiecza przed fotostarzeniem oraz negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego. Witamina E neutralizuje działanie wolnych rodników, nawilża i odżywia.

Cena: 23zł / 200ml
/bw/

porządna ochrona

Smaruję się nim codziennie, gdy wychodzę na dwór i jak na razie jestem zadowolona. Szukałam czegoś w miarę w przystępnej cenie z wyższym filtrem i w promocji za 19zł trafiła mi się ta Kolastyna.
Zapach ma obłędny! Ładny, owocowy, taki pyszny. Jest dość rzadka, ale w miarę szybko się wchłania. Nie powoduje uczucia klejenia się, choć jak się przesadzi z ilością, to tak może być. Chroni przed słońcem moją bardzo jasną skórę w sposób zadowalający, bo jeszcze się nie opaliłam podczas tych upałów.
Ze względu na konsystencję i ilość jaką nakładam na ciało, emulsja nie jest wydajna. Nie uczula, nie swędzi skóra.
Polecam, warto spróbować.

Używam tego produktu od:miesiąca