Stara Mydlarnia, Dary Natury, Coffee, Żel do kąpieli

Stara Mydlarnia, Dary Natury, Coffee, Żel do kąpieli

Spora dawka stymulującej kofeiny chroni skórę przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników. Żel zalecany do skóry niedotlenionej, szarej pozbawionej jędrności i elastyczności. W eleganckiej, szklanej karafce.

całkiem, całkiem

Uzywam jako płyn do kąpieli i w tej roli dobrze się sprawdza. Oczywiście butla jest ciężka i nieporęczna, a wylanie z niej małej ilości żelu - trudne. Jest gęsty, wystarczy niewiele, by stworzyć solidna pianę. Pachnie średnio intensywnie, głownie w opakowaniu - gorzka kawą. Bardzo wydajny.
Nie jest konieczny, ale lubie takie kąpielowe gadżety :)

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące

naturalny produkt

Dwa lata temu dostałam ten żel w prezencie i jeszcze nie zużyłam całego opakowania. Uzywam go raczej sporadycznie i mam niedosyt ;-) Wydaje mi się, że jest to typowy, naturalny produkt, który nie pieni się bardzo mocno, a w zamian nadrabia zapachem. Dla mnie najważniejsze, że żel nie uczula, nie podrażnia. Jest delikatny, przyjemny w użyciu. Mam zastrzeżenia do butelki, musiałam przelać go w coś innego, bo nie odpowiada mi ta od starej mydlarni - jest bardzo ładna, designerska, ale niestety niepraktyczna pod prysznicem. Jeśli chodzi o konsystencję żelu to jest ona wyjątkowo gęsta, przez co żel dobrze nawilża, skutecznie pielęgnuje skórę i ma się uczucie dopieszczenia ;-)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Przeciętniak.

Żel ten był dla mnie sporym rozczarowaniem.
Posiadałam wersję 500ml. To ładna, ozdobna butla. Idealnie nadaje się na prezent. Niestety jest mało poręczna przy codziennym stosowaniu. Jest duża i ciężka, trzeba uważać żeby jej nie upuścić mokrymi rękami.
Sam żel jest dosyć gęsty, przez co wydajny.
Mi zapach się bardzo podoba. No pachnie jak kawa. Niestety ten zapach wydobywa się tylko z butelki. Bo po wlaniu żelu do wody albo po wysmarowaniu ciała, dosyć szybko się ulatnia.
Stosowany jako emulsja do kąpieli sprawdza się średnio. Daje słabą pianę.
Stosowany bezpośrednio ręką, też nie bardzo gdyż słabo się pieni.
Za to super się sprawdził na myjce. Tworzył całkiem porządną pianę i wtedy był wydajny. Tak więc go głównie zużyłam.

Podsumowując, spory przeciętniak w ładnej butelce.

bez rewelacji

byłam wprost zachwycona prezentem kawa do kąpieli bomba, ale już w trakcie 1 użycia rozczarowałam się:
- pięknie pachnie, ale tylko w butelce
- słabo się pieni
- po "rozpuszczeniu" w wodzie nie ma praktycznie żadnej piany, zapach znika,
- stosując go jako tzw żel pod prysznic jest z nim troszkę lepiej, ale pod warunkiem użycia myjki - wtedy też jest bardzo wydajny
- mało wydajny - chcąc zrobić aromatyczną kąpiel trzeba go lać i lać i lać

+zapach
+opakowanie

nie jest to kawa...

Żel dostałam w prezencie, jest on chyba najsłabszym produktem z tej linii zapachowej, sama bym go nie kupiła. Po pierwsze ciężko mowić tu o zapachu kawy - ostatecznie kojarzy mi się on z bardzo słabą przesłodzoną, zimną lurą z chemiczną nutą. Zapach jest bardzo intensywny i megatrwały - utrzymuje sie cały dzien na skórze, co w przypadku ze mnie on drazni jest okropnym minusem.

Jeśli zignorowac zapach [nie da się ] mamy bardzo wydajny produkt, który myje, pieni się i napręża skórę. Funkcję praktyczne spełnia zatem bardzo dobrze. Problem polega chyba na tym ze jest to kosmetyk, ktorego zapach powinien byc wyraźnym plusem - płyn ktory się pieni i jest wydajny moge kupic za połowe tej ceny.

Ma bardzo ładne szklane opakowanie i uroczy korek.

Używam tego produktu od: sierpien 2010
Ilość zużytych opakowań: zaczynam pierwsze